Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 131
Ki kit vár a no3 WR spotra? Allisonnan nagyon drukkolok, de vele ismételten csak nem nőne az offense robbanékonysága. Ő is egy nyurga srác, akire fel lehet dobni a labdát, de nem az aki igazán meg tudná nyújtani a pályát.
Ellenben Valdes-Scantling az idei combine masodik leggyorsabb WRe volt, Trevor Davis szintén gyors, és bizonyítottan jó St tag. Plusz még itt van Yancey is aki tavaly végig PSben volt.
Egy ilyen típusú használható elkapó nagyon jót tenne a tamadóknak.
alatriste
Davist mindenképp kizárnám,szerintem őt kimondottan ST-re tartják,nem hiszem,hogy szétveretik a támadósorban is. Én mindenképp a Valdes-Scantling,Equanimeous St. Brown kettősből várok befutót.
Nelson87
Szezon elejen szerintem Allison - aztan attol fugg, hogy teljesit, illetve hogyan alakulnak a serulesek. Davis nem biztos, hogy megeri a kerettagsagot, Yancey-re viszont kivancsi vagyok, fejlodott-e eleget. Meglepetesembernek ott van meg Michael Clark is, es persze J’Mon Moore-t se felejtsuk el, megiscsak o jott elsonek a WR-ek kozul a drafton. Nagy verseny lesz, na, de az sose art.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Valamiért én St.Brown-ra tennék , sztm ő steal volt nagyon ...Nagyon féltem egy darabig h beesik Dez , de talán már nem opció ...hamár ennyi Wr-t draftoltunk adjuk is meg az esélyt nekik ,főleg h Cobb utolsó szezonja nálunk , ha csak nem beéri kis pénzzel is jövőre , bár amilyen gyengék az elmult éve sok opciója nem is lehet , szal nálam St.Brown. 😊
több mint 5 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Ki kit vár a no3 WR spotra? Allisonnan nagyon drukkolok, de vele ismételten csak nem nőne az offense robbanékonysága. Ő is egy nyurga srác, akire fel lehet dobni a labdát, de nem az aki igazán meg tudná nyújtani a pályát.
Ellenben Valdes-Scantling az idei combine masodik leggyorsabb WRe volt, Trevor Davis szintén gyors, és bizonyítottan jó St tag. Plusz még itt van Yancey is aki tavaly végig PSben volt.
Egy ilyen típusú használható elkapó nagyon jót tenne a tamadóknak.
alatriste
Davist mindenképp kizárnám,szerintem őt kimondottan ST-re tartják,nem hiszem,hogy szétveretik a támadósorban is. Én mindenképp a Valdes-Scantling,Equanimeous St. Brown kettősből várok befutót.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ki kit vár a no3 WR spotra? Allisonnan nagyon drukkolok, de vele ismételten csak nem nőne az offense robbanékonysága. Ő is egy nyurga srác, akire fel lehet dobni a labdát, de nem az aki igazán meg tudná nyújtani a pályát.
Ellenben Valdes-Scantling az idei combine masodik leggyorsabb WRe volt, Trevor Davis szintén gyors, és bizonyítottan jó St tag. Plusz még itt van Yancey is aki tavaly végig PSben volt.
Egy ilyen típusú használható elkapó nagyon jót tenne a tamadóknak.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tony Romo szerint Packers - Jaguars Superbowl lesz avagy a Marcedes Lewis/Davon House Bowl. 😊
 twitter.com/theStevenRuiz/status/1017434713693261829
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Nagy büszkességgel írom most be, hogy az élet, a munka és fortuna asszony jóvoltából a Washington elleni idegenbeli meccsünket a helyszínen tudom majd megnézni. 1 amerikai utamon, az első nfl meccsemen. 😊
Az esemény után remélem lesz időm egy kis élménybeszámolóra is.
alatriste
Irigykedve kívánok jó utat! 😊
Várjuk a beszámolót!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagy büszkességgel írom most be, hogy az élet, a munka és fortuna asszony jóvoltából a Washington elleni idegenbeli meccsünket a helyszínen tudom majd megnézni. 1 amerikai utamon, az első nfl meccsemen. 😊
Az esemény után remélem lesz időm egy kis élménybeszámolóra is.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Remek hír :/
A Williams, Jones kettősből nekem inkább ő tetszett jobban. Igy akár Williams lépés előnybe kerülhet a jobb DC helyért.
Továbbá ezzel van még egy plusz tényező a Montgomery WR vagy RB kérdésben.
alatriste
És Devante Fumblemeister Mays-ről se feledkezzünk meg.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Remek hír :/
A Williams, Jones kettősből nekem inkább ő tetszett jobban. Igy akár Williams lépés előnybe kerülhet a jobb DC helyért.
Továbbá ezzel van még egy plusz tényező a Montgomery WR vagy RB kérdésben.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Ha minden igaz Aaron Jones pihen az első két fordulóban. 😊
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Ja, es meg nagyon nem mindegy, h C-Dix nulla meccset hagyott ki, miota 2014ben bekerult a csapatba...
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Pedig iden velhetoen veglegesen is o orokli Burnett sisakjat. jossbeaumont
Szerintem az jó eséllyel Martinez lesz. Volt már olyan meccs, ahol rajta volt, és elvileg nem volt neki idegen a szerep. Elvileg 3-down játékos is lesz, Stanfordról jön ugye, biztos elég okos is (jézus mekkora sztereotípia), lehet nem marad HaHa-n ez a teher.
aDDam
Ez a verzio most jobban tetszene, bar remelem csak rossz eve volt C-Dix-nek, eddig szimpatikus volt, valamint duma helyett a jobb jatekkal kuzd a nagy szerzodesert...
több mint 5 éve
aDDam Green Bay Packers 13
Pedig iden velhetoen veglegesen is o orokli Burnett sisakjat. jossbeaumont
Szerintem az jó eséllyel Martinez lesz. Volt már olyan meccs, ahol rajta volt, és elvileg nem volt neki idegen a szerep. Elvileg 3-down játékos is lesz, Stanfordról jön ugye, biztos elég okos is (jézus mekkora sztereotípia), lehet nem marad HaHa-n ez a teher.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki hívja már meg a Lambeau Field-re, ha már ekkora nagy Packers fan.
 twitter.com/RichEisenShow/status/1005214134818856960
És lehetőleg ne akkor, amikor az ember odafagy a székhez. 😊
iktriad
Hát köszi ezt a videót, nem is Jodie Foster miatt, hanem Rich Eisen miatt. Többször vissza kellett hallgatnom, hogy tényleg azt mondja: "Lambeau Field egy katedrális, ahol Lombardi játszott" Azt hittem lefordulok a székemről. Kíváncsi vagyok milyen posztra emlékszik a jó öreg Rich. Esetleg elkapóként vagy cornerbackként aratott maradandót Vince?
salsa99
Most miért? A Wilmington Clippers vagy Brooklyn Eagles színeiben akár még meg is fordulhatott Wisconsiban, mint guard. 😊 😊 😊 😊 😊
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Valaki hívja már meg a Lambeau Field-re, ha már ekkora nagy Packers fan.
 twitter.com/RichEisenShow/status/1005214134818856960
És lehetőleg ne akkor, amikor az ember odafagy a székhez. 😊
iktriad
Hát köszi ezt a videót, nem is Jodie Foster miatt, hanem Rich Eisen miatt. Többször vissza kellett hallgatnom, hogy tényleg azt mondja: "Lambeau Field egy katedrális, ahol Lombardi játszott" Azt hittem lefordulok a székemről. Kíváncsi vagyok milyen posztra emlékszik a jó öreg Rich. Esetleg elkapóként vagy cornerbackként aratott maradandót Vince?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki hívja már meg a Lambeau Field-re, ha már ekkora nagy Packers fan.
 twitter.com/RichEisenShow/status/1005214134818856960
És lehetőleg ne akkor, amikor az ember odafagy a székhez. 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd Julio holdoutol, amikor ellenetek kellene játszania, és nem lesz vele gond 😊)

több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Ha Ha -nekem-elso eveiben jobban/igeretesebben nezett ki, mint az utobbi 2 evben... Bar ahogy nezem, a kozossegi mediaban sokat erosodott a sajat statisztikáinak kommunikaciojaban. Ami ijeszto volt, az amikor az ados sisakban neki kellett (volna) iranyitani a vedelmet. Pedig iden velhetoen veglegesen is o orokli Burnett sisakjat. Azzal biztatom magam, h csak Capers szuperbonyolult semaja "nem fekudt" neki. Az elso sorok nevei alapjan a D-ben akar jo ev is johet, vagy akar durvan jo is. Lassan kikoptak a kosarasok, es a CB, ILB, DL rotacio is biztositott sztem, a tobbit meglatjuk (illetve eldontik a serulesek). Go Pack Go!
De sok van meg hatra a szezonig 😕
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Én Biegeltől sokat várok, tavaly sérült volt össze vissza, szerintem most felveszi a ritmust és szinte biztos lesz ott valami meglepetésember (már csak a mélység hiánya miatt is 😀) És a D-line nem csak jó lehet, pusztítani fog, meglepően bizakodó vagyok idén 😀
aDDam
önmagában nem biztos, hogy elég. Mert ha a cb-k 2 mp után meg lesznek verve, akkor hiába érnek oda, ha a labda már nem lesz ott. Kérdés, hogy az újoncok mennyire is jók. Előzetesen persze Alexander, és Jackson is nagyon jó (előbbivel méretéből kifolyólag vannak kétségeim, utóbbi kb kedvencem volt a prospectek közül), de ez még nem garancia semmire.
shagi0206
2 első körös és két második körös CB van a fedélzeten. Ebből ki kell hozni egy jó Secet. Haha is egy elég jo FS. Burnett elment amint sajnálok, de Jones is fiatal és jól nézett ki tavaly.
Pettine kezében azért jó alapanyag van.
Nem nagyzolásból, de nevek alapján ez elég lehetne egy top 10 Dhez. Ki kell belőlük hozni. Capers nem tudta, talán majd Pettine.
alatriste
Nem nekem kell bizonygatnod, hogy mit lehetne kihozni a D-ből, nagyon lekonyult a szám, mikor Jacksont 2-vel előttünk kihúztátok (persze nem biztos, hogy ha ott marad kihúztuk volna).
Dix képességei már rookie szezonjában megmutatkoztak. Tavaly sem a safetykkel volt a gond, hanem a jobb képességű elkapók levédésével. Évek óta nincs előrelépés ezügyben. Talán majd most.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én Biegeltől sokat várok, tavaly sérült volt össze vissza, szerintem most felveszi a ritmust és szinte biztos lesz ott valami meglepetésember (már csak a mélység hiánya miatt is 😀) És a D-line nem csak jó lehet, pusztítani fog, meglepően bizakodó vagyok idén 😀
aDDam
önmagában nem biztos, hogy elég. Mert ha a cb-k 2 mp után meg lesznek verve, akkor hiába érnek oda, ha a labda már nem lesz ott. Kérdés, hogy az újoncok mennyire is jók. Előzetesen persze Alexander, és Jackson is nagyon jó (előbbivel méretéből kifolyólag vannak kétségeim, utóbbi kb kedvencem volt a prospectek közül), de ez még nem garancia semmire.
shagi0206
2 első körös és két második körös CB van a fedélzeten. Ebből ki kell hozni egy jó Secet. Haha is egy elég jo FS. Burnett elment amint sajnálok, de Jones is fiatal és jól nézett ki tavaly.
Pettine kezében azért jó alapanyag van.
Nem nagyzolásból, de nevek alapján ez elég lehetne egy top 10 Dhez. Ki kell belőlük hozni. Capers nem tudta, talán majd Pettine.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Pettine Jetses védelmen benne volt Ryan, így én nem abból merítenék, inkább a 2013-as Bills D-t érdemes megnézni, ott kapott szabad kezet. Az se volt rossz persze (pl. 4. legjobbak yard/playben, 6. legtöbb szerzett labda)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Én Biegeltől sokat várok, tavaly sérült volt össze vissza, szerintem most felveszi a ritmust és szinte biztos lesz ott valami meglepetésember (már csak a mélység hiánya miatt is 😀) És a D-line nem csak jó lehet, pusztítani fog, meglepően bizakodó vagyok idén 😀
aDDam
önmagában nem biztos, hogy elég. Mert ha a cb-k 2 mp után meg lesznek verve, akkor hiába érnek oda, ha a labda már nem lesz ott. Kérdés, hogy az újoncok mennyire is jók. Előzetesen persze Alexander, és Jackson is nagyon jó (előbbivel méretéből kifolyólag vannak kétségeim, utóbbi kb kedvencem volt a prospectek közül), de ez még nem garancia semmire.
több mint 5 éve
aDDam Green Bay Packers 13
Én Biegeltől sokat várok, tavaly sérült volt össze vissza, szerintem most felveszi a ritmust és szinte biztos lesz ott valami meglepetésember (már csak a mélység hiánya miatt is 😀) És a D-line nem csak jó lehet, pusztítani fog, meglepően bizakodó vagyok idén 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg egy finoman szólva sem elhanyagolható DL, ami kb évekig a liga legjobbja volt – persze, ment is oda folyamatosan az 1. körös (és annak sem vége) tehetségmennyiség.

Na most viszont ezt nincs már ott, meg Revis sem.

Green Bayben viszont simán lehet jó a DL, és a Jetsnél megközelítőleg sem voltak olyan OLB-k, mint itt. A mostani CB-draftokkal akár még védelem is lehet itt.

több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Nagy a csend... Akkor erdekelne a velemenyetek az OLB-kerdesben. En oszinten szolva mindenkepp vartam volna ide (is) valami erositest. CM es Perry mogott nem igazan latom, akarcsak a jo rotacios lehetoseget sem. Biegel, Fackrel, Gilbert nem igazan tunik faktornak. Es ha a ket asz folytatja iden is a tavalyi "vallalom serulten a jatekot, avagy nem is lepek palyara" folyamatot, akkor borusan latom az evet. CM nem lesz fiatalabb, Perry a nagy szerzodes ota -joreszt serulten is, de -szolidabban nyomja. OK, lesz egy bombasztikus DLine, egy remelhetoen/feltehetoen atlagos es rotalhato ILB sor. Lesz bizonyos formacioban talan fellepo S v CB. Ez eleg pass rush gyanant? Nem ismerem melyen Pettine korabbi rendszereit, de mintha a gyilkos rush + remek CB sor lett volna a lenyeg?! Vagy Arod kontrakt elott ez sapka-kerdes? Draft ezen a poszton nuku volt. Akkor azt hittem ide jon meg veteran FA.Valaki hozzaertobb besegitene?