Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Mi a franc?!? A fogadó iroda szerint esélyesebb, h Mack a Packersben folytassa, mint a Raidersben?!? 🤭http://twitter.com/IanKenyonNFL/status/1028735967845404675
salsa99
Gute nyom rögtön az elején egy all-int? Érdekes lenne!
több mint 5 éve
redforman Green Bay Packers 33
Adná Isten ..
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Mi a franc?!? A fogadó iroda szerint esélyesebb, h Mack a Packersben folytassa, mint a Raidersben?!? 🤭http://twitter.com/IanKenyonNFL/status/1028735967845404675
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Szerintem jól összefoglaltad a helyzetet, egyetértek
Plusz: legfontosabb mérőszám: hány (kulcs)ember sérült meg komolyabban? (0)

Mack: Nekem az ilyen hírek olyanok mint, amikor kapod az e-mailt, hogy valamilyen lottón nyertél 10 millió eurót...: Tudod, hogy ordenáré kamu az egész, mégis egy pici részed nagyon szeretné hinni, hogy igaz, és befészkeli magát az agyadba... utálom.




Ez ugyan csak egy edzomeccs volt (18 hianyzoval), de nekem valahogy tobb kerdesem maradt, mint ahany volt... A legijesztobb a 2. vonal OLine mokazasa volt. Legyen szerencsenk, hogy Bakh es Bulaga visszater, vagy Arod medvetamadas elleni vedofelszerelesben kell, hogy palyara lepjen majd. Szemely szerint J. Spriggs most mar 2. eve tarto, alkut nem ismero, konzekvensen vallalhatatlan jateka bosszant. OK, h rendkivuli meretei es alkata van, de azert lehet,h az NFL-be az mar/még keves. Bell- t meg nem adnam fel, igaz nem nagyon latszott az 500e signing bonus tul jo befektetesnek... Hundley iden is az "eloszezon MVP-re" hajt, de sajnos ezt mar egyszer bevette a stab (es en elsosorban). Kicsit gyanus, h Hill utan iden Boyle-nak fog valaki nagyon orulni (mi meg bosszankodni), nekem az o jateka tunt a leghatarozottabnak. A CB sor igy sem tunt rossznak, pedig a 2 kezdonk King es TW palyara sem lepett. Azert azt nem mondanam, h Pettine ezen a meccsen akarta lenyugozni a nagyerdemut (igaz nem is kell, es a 3. sorokkal nem is ua a jatek). Olyan erzesem volt, h ezen a meccsen az eles helyzetben akarta a stab latni az egyeni skill-eket mukodni. Nem irigylem azt, aki vegul az 53-ba befero WR csoportot kijeloli. Nekem meg nincs otletem, de ugy latom Aaron iden mar dolgozik azon, h ne (teljesen)nelkule talaljak ki, ki lesz a befuto. Legalabbis elozo evekbol nem emlekszem, h ilyen elannal kritizalta volna az elkapokat (inkabb csak dicsert). Na es a Mack pletykarol mi a velemeny? Cserebe Grudennek 2 elso kor+CM? Huhh...
jossbeaumont
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Ez ugyan csak egy edzomeccs volt (18 hianyzoval), de nekem valahogy tobb kerdesem maradt, mint ahany volt... A legijesztobb a 2. vonal OLine mokazasa volt. Legyen szerencsenk, hogy Bakh es Bulaga visszater, vagy Arod medvetamadas elleni vedofelszerelesben kell, hogy palyara lepjen majd. Szemely szerint J. Spriggs most mar 2. eve tarto, alkut nem ismero, konzekvensen vallalhatatlan jateka bosszant. OK, h rendkivuli meretei es alkata van, de azert lehet,h az NFL-be az mar/még keves. Bell- t meg nem adnam fel, igaz nem nagyon latszott az 500e signing bonus tul jo befektetesnek... Hundley iden is az "eloszezon MVP-re" hajt, de sajnos ezt mar egyszer bevette a stab (es en elsosorban). Kicsit gyanus, h Hill utan iden Boyle-nak fog valaki nagyon orulni (mi meg bosszankodni), nekem az o jateka tunt a leghatarozottabnak. A CB sor igy sem tunt rossznak, pedig a 2 kezdonk King es TW palyara sem lepett. Azert azt nem mondanam, h Pettine ezen a meccsen akarta lenyugozni a nagyerdemut (igaz nem is kell, es a 3. sorokkal nem is ua a jatek). Olyan erzesem volt, h ezen a meccsen az eles helyzetben akarta a stab latni az egyeni skill-eket mukodni. Nem irigylem azt, aki vegul az 53-ba befero WR csoportot kijeloli. Nekem meg nincs otletem, de ugy latom Aaron iden mar dolgozik azon, h ne (teljesen)nelkule talaljak ki, ki lesz a befuto. Legalabbis elozo evekbol nem emlekszem, h ilyen elannal kritizalta volna az elkapokat (inkabb csak dicsert). Na es a Mack pletykarol mi a velemeny? Cserebe Grudennek 2 elso kor+CM? Huhh...
jossbeaumont
Nálam inkább több volt a pozitív élmény mint a negatív.
+Josh Jackson jo lesz , és ha King és Alexander is rendeben lesz végre lesz örömünk a cb sorban én nagyon bízom ebben.
+Jamal Wiliams nagyon komplett kis futó lehet mellé ott van még Aaron Jones is akiben szintén látom a potenciált , viszont számomra egyre nyilvánvalóbb h Ty Monty nem sok sót fog megenni előbbi két játékos mellet .
+St Brown és Valdes scantling is jol mozgott , utóbbi félelmetesen gyors mély utvonalokon aranyat érhet majd , Adams egy állat extra volt ahogy Butlert beültette .
-Ahogy mondod a tamadó fal cseréi borzalmasak Murphy és Spriggs főleg ..oda megpróbálnék vmi potens cserét hozni mert bajban lehetünk .
-Hundleynak én már ezeket nem eszem meg , 100x inkább Kizer vagy Boyle.
-Jmon Moore nagyon halovány volt hiába a 4. kör ennél több kell mert komoly a konkurencia , 6 vagy 7 wr kerülhet be a rosterbe ebből Adams Cobb Allison a fix , a maradék helyekért nagy csata lesz .

Szerkesztette: nando89
több mint 5 éve
aDDam Green Bay Packers 13
Na es a Mack pletykarol mi a velemeny? Cserebe Grudennek 2 elso kor+CM? Huhh...
jossbeaumont
A meccset sajnos (szerencsére?) nem láttam, viszont szerintem nincs olyan pénzügyi logika, ami alapján lenne pénzünk Mackre. Pedig én örülnék, kb. liga legdominánsabb edge játékosa. Akár Reggie White szintű igazolás lehetne.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Ez ugyan csak egy edzomeccs volt (18 hianyzoval), de nekem valahogy tobb kerdesem maradt, mint ahany volt... A legijesztobb a 2. vonal OLine mokazasa volt. Legyen szerencsenk, hogy Bakh es Bulaga visszater, vagy Arod medvetamadas elleni vedofelszerelesben kell, hogy palyara lepjen majd. Szemely szerint J. Spriggs most mar 2. eve tarto, alkut nem ismero, konzekvensen vallalhatatlan jateka bosszant. OK, h rendkivuli meretei es alkata van, de azert lehet,h az NFL-be az mar/még keves. Bell- t meg nem adnam fel, igaz nem nagyon latszott az 500e signing bonus tul jo befektetesnek... Hundley iden is az "eloszezon MVP-re" hajt, de sajnos ezt mar egyszer bevette a stab (es en elsosorban). Kicsit gyanus, h Hill utan iden Boyle-nak fog valaki nagyon orulni (mi meg bosszankodni), nekem az o jateka tunt a leghatarozottabnak. A CB sor igy sem tunt rossznak, pedig a 2 kezdonk King es TW palyara sem lepett. Azert azt nem mondanam, h Pettine ezen a meccsen akarta lenyugozni a nagyerdemut (igaz nem is kell, es a 3. sorokkal nem is ua a jatek). Olyan erzesem volt, h ezen a meccsen az eles helyzetben akarta a stab latni az egyeni skill-eket mukodni. Nem irigylem azt, aki vegul az 53-ba befero WR csoportot kijeloli. Nekem meg nincs otletem, de ugy latom Aaron iden mar dolgozik azon, h ne (teljesen)nelkule talaljak ki, ki lesz a befuto. Legalabbis elozo evekbol nem emlekszem, h ilyen elannal kritizalta volna az elkapokat (inkabb csak dicsert). Na es a Mack pletykarol mi a velemeny? Cserebe Grudennek 2 elso kor+CM? Huhh...
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Bakhtiari bal lába miatt lement.
A kezdő LT már a kezdő RT még nem edz.
Murphy - Spriggs a két kezdő OT az edzésen.
alatriste
Boka..
Azt írják, hogy a csapattársai között érezhető volt, hogy nem súlyos a sérülés.

Úgy legyen!!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bakhtiari bal lába miatt lement.
A kezdő LT már a kezdő RT még nem edz.
Murphy - Spriggs a két kezdő OT az edzésen.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Apaaaa, kezdodik! S K. Brice es ILB J. Ryan szenvedett a mai napon olyan serulest, ami utan ugy kellett lehozni oket a palyarol. Ryan uvoltott... Hat, ez nem kezdodik tul jol. Mindketten tuti 53as roster tagok voltak. Bar nem tudni a pontos diagnozist, komolynak tunt mindketto (Brice mutetbol jott, ha jol emlekszem).Ha igaz, h iden a vedelem munkaja kore szervezik a jatekot (nem a tavalyi "majd Arod megoldja" elv szerint jatszunk), es komolyak a serulesek, nem lehetetlen sztem, h Reid vagy Vaccaro meg befigyel a szabadugynok piacrol. Bar nagyon szurkolok, h legyen inkabb tulreagalt a hir...
Jobbulast nekik!
jossbeaumont
Ryannél elég sanszos h sajnos Acl szakadás lesz , ha jol emlékszem neki már volt egy ilyen egyetemi évei alatt is :/ Oren Burks hamar bevetésre kerülhet reméljük a legjobbakat nála amúgy is a jo coverage képességek voltak kiemelve amiben Ryan elég gyenge volt .
Brice viszont ha komoly én is azt gondolom h kell kukázni egy safety-t.
nando89
Hivatalos: Ryan ACL-szakadas, nem jatszhat a szezonban.
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Apaaaa, kezdodik! S K. Brice es ILB J. Ryan szenvedett a mai napon olyan serulest, ami utan ugy kellett lehozni oket a palyarol. Ryan uvoltott... Hat, ez nem kezdodik tul jol. Mindketten tuti 53as roster tagok voltak. Bar nem tudni a pontos diagnozist, komolynak tunt mindketto (Brice mutetbol jott, ha jol emlekszem).Ha igaz, h iden a vedelem munkaja kore szervezik a jatekot (nem a tavalyi "majd Arod megoldja" elv szerint jatszunk), es komolyak a serulesek, nem lehetetlen sztem, h Reid vagy Vaccaro meg befigyel a szabadugynok piacrol. Bar nagyon szurkolok, h legyen inkabb tulreagalt a hir...
Jobbulast nekik!
jossbeaumont
Augusztus elején ajánlott mély NFL információs vákuumba helyezkedni, mert nincs jó hír szeptemberig. Season ending vagy csak pár hét out... ennyi kérdés marad. A legjobb taktika, ha csak az ellenfelek híreit olvassa az ember, saját csapatét kevesen képesek ép ésszel meglábalni.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Apaaaa, kezdodik! S K. Brice es ILB J. Ryan szenvedett a mai napon olyan serulest, ami utan ugy kellett lehozni oket a palyarol. Ryan uvoltott... Hat, ez nem kezdodik tul jol. Mindketten tuti 53as roster tagok voltak. Bar nem tudni a pontos diagnozist, komolynak tunt mindketto (Brice mutetbol jott, ha jol emlekszem).Ha igaz, h iden a vedelem munkaja kore szervezik a jatekot (nem a tavalyi "majd Arod megoldja" elv szerint jatszunk), es komolyak a serulesek, nem lehetetlen sztem, h Reid vagy Vaccaro meg befigyel a szabadugynok piacrol. Bar nagyon szurkolok, h legyen inkabb tulreagalt a hir...
Jobbulast nekik!
jossbeaumont
Ryannél elég sanszos h sajnos Acl szakadás lesz , ha jol emlékszem neki már volt egy ilyen egyetemi évei alatt is :/ Oren Burks hamar bevetésre kerülhet reméljük a legjobbakat nála amúgy is a jo coverage képességek voltak kiemelve amiben Ryan elég gyenge volt .
Brice viszont ha komoly én is azt gondolom h kell kukázni egy safety-t.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Apaaaa, kezdodik! S K. Brice es ILB J. Ryan szenvedett a mai napon olyan serulest, ami utan ugy kellett lehozni oket a palyarol. Ryan uvoltott... Hat, ez nem kezdodik tul jol. Mindketten tuti 53as roster tagok voltak. Bar nem tudni a pontos diagnozist, komolynak tunt mindketto (Brice mutetbol jott, ha jol emlekszem).Ha igaz, h iden a vedelem munkaja kore szervezik a jatekot (nem a tavalyi "majd Arod megoldja" elv szerint jatszunk), es komolyak a serulesek, nem lehetetlen sztem, h Reid vagy Vaccaro meg befigyel a szabadugynok piacrol. Bar nagyon szurkolok, h legyen inkabb tulreagalt a hir...
Jobbulast nekik!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bakhtiari 4év 48/16-os szerződése a mostani 5év 80/50-hez képest elég jól néz ki. 😀 És bár szeretem Lewant, el azért nem cserélném Davidre. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
A 100. szezon előtt 100 történet a múltból:

 www.espn.com/nfl/story/_/id/24077037/100-things-know-green-bay-packers-their-100th-season
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Egy biztos... Clark nem lesz se 3., se 4. WR... visszavonult. 😕 kár, volt benne potenciál
több mint 5 éve
aDDam Green Bay Packers 13
Ki kit vár a no3 WR spotra? Allisonnan nagyon drukkolok, de vele ismételten csak nem nőne az offense robbanékonysága. Ő is egy nyurga srác, akire fel lehet dobni a labdát, de nem az aki igazán meg tudná nyújtani a pályát.
Ellenben Valdes-Scantling az idei combine masodik leggyorsabb WRe volt, Trevor Davis szintén gyors, és bizonyítottan jó St tag. Plusz még itt van Yancey is aki tavaly végig PSben volt.
Egy ilyen típusú használható elkapó nagyon jót tenne a tamadóknak.
alatriste
Davist mindenképp kizárnám,szerintem őt kimondottan ST-re tartják,nem hiszem,hogy szétveretik a támadósorban is. Én mindenképp a Valdes-Scantling,Equanimeous St. Brown kettősből várok befutót.
Nelson87
Szezon elejen szerintem Allison - aztan attol fugg, hogy teljesit, illetve hogyan alakulnak a serulesek. Davis nem biztos, hogy megeri a kerettagsagot, Yancey-re viszont kivancsi vagyok, fejlodott-e eleget. Meglepetesembernek ott van meg Michael Clark is, es persze J’Mon Moore-t se felejtsuk el, megiscsak o jott elsonek a WR-ek kozul a drafton. Nagy verseny lesz, na, de az sose art.
casaubon
Az elmúlt 10 év azt mutatja, hogy újonc elkapók az első évükben marginális szerepet kapnak (Rodgerstől). Még a magasan, a 2. körben draftoltak is alig-alig. (Nelson-320yd/1TD; Cobb-375/1; Adams-446/3). Ezért a mostani 4+ körben draftoltaktól én is kevesebbet várok idén, akár mennyire is ígéretesek az atlétikai adottságaik. Szerintem is Geronimo, és Yancey esélyesebb idén.
salsa99
Ez mondjuk teljesen jogos, a rookie-któl inkább a szezon második felében (ahogy jönnek a sérülések) kell várni dolgokat. Azon belül is szerintem mint 4. elkapó akár, amolyan meglepetésfaktor a pályán. Én Geronimoban bízom, mutatott 1-2 szép elkapást már. A training camp meg tuti helyzetbe hoz majd olyanokat akikre nem számítunk így előre (ugyanakkor, hajrá Equanimeous!! 😀).
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Ki kit vár a no3 WR spotra? Allisonnan nagyon drukkolok, de vele ismételten csak nem nőne az offense robbanékonysága. Ő is egy nyurga srác, akire fel lehet dobni a labdát, de nem az aki igazán meg tudná nyújtani a pályát.
Ellenben Valdes-Scantling az idei combine masodik leggyorsabb WRe volt, Trevor Davis szintén gyors, és bizonyítottan jó St tag. Plusz még itt van Yancey is aki tavaly végig PSben volt.
Egy ilyen típusú használható elkapó nagyon jót tenne a tamadóknak.
alatriste
Davist mindenképp kizárnám,szerintem őt kimondottan ST-re tartják,nem hiszem,hogy szétveretik a támadósorban is. Én mindenképp a Valdes-Scantling,Equanimeous St. Brown kettősből várok befutót.
Nelson87
Szezon elejen szerintem Allison - aztan attol fugg, hogy teljesit, illetve hogyan alakulnak a serulesek. Davis nem biztos, hogy megeri a kerettagsagot, Yancey-re viszont kivancsi vagyok, fejlodott-e eleget. Meglepetesembernek ott van meg Michael Clark is, es persze J’Mon Moore-t se felejtsuk el, megiscsak o jott elsonek a WR-ek kozul a drafton. Nagy verseny lesz, na, de az sose art.
casaubon
Az elmúlt 10 év azt mutatja, hogy újonc elkapók az első évükben marginális szerepet kapnak (Rodgerstől). Még a magasan, a 2. körben draftoltak is alig-alig. (Nelson-320yd/1TD; Cobb-375/1; Adams-446/3). Ezért a mostani 4+ körben draftoltaktól én is kevesebbet várok idén, akár mennyire is ígéretesek az atlétikai adottságaik. Szerintem is Geronimo, és Yancey esélyesebb idén.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Ki kit vár a no3 WR spotra? Allisonnan nagyon drukkolok, de vele ismételten csak nem nőne az offense robbanékonysága. Ő is egy nyurga srác, akire fel lehet dobni a labdát, de nem az aki igazán meg tudná nyújtani a pályát.
Ellenben Valdes-Scantling az idei combine masodik leggyorsabb WRe volt, Trevor Davis szintén gyors, és bizonyítottan jó St tag. Plusz még itt van Yancey is aki tavaly végig PSben volt.
Egy ilyen típusú használható elkapó nagyon jót tenne a tamadóknak.
alatriste
Davist mindenképp kizárnám,szerintem őt kimondottan ST-re tartják,nem hiszem,hogy szétveretik a támadósorban is. Én mindenképp a Valdes-Scantling,Equanimeous St. Brown kettősből várok befutót.
Nelson87
Szezon elejen szerintem Allison - aztan attol fugg, hogy teljesit, illetve hogyan alakulnak a serulesek. Davis nem biztos, hogy megeri a kerettagsagot, Yancey-re viszont kivancsi vagyok, fejlodott-e eleget. Meglepetesembernek ott van meg Michael Clark is, es persze J’Mon Moore-t se felejtsuk el, megiscsak o jott elsonek a WR-ek kozul a drafton. Nagy verseny lesz, na, de az sose art.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Valamiért én St.Brown-ra tennék , sztm ő steal volt nagyon ...Nagyon féltem egy darabig h beesik Dez , de talán már nem opció ...hamár ennyi Wr-t draftoltunk adjuk is meg az esélyt nekik ,főleg h Cobb utolsó szezonja nálunk , ha csak nem beéri kis pénzzel is jövőre , bár amilyen gyengék az elmult éve sok opciója nem is lehet , szal nálam St.Brown. 😊
több mint 5 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Ki kit vár a no3 WR spotra? Allisonnan nagyon drukkolok, de vele ismételten csak nem nőne az offense robbanékonysága. Ő is egy nyurga srác, akire fel lehet dobni a labdát, de nem az aki igazán meg tudná nyújtani a pályát.
Ellenben Valdes-Scantling az idei combine masodik leggyorsabb WRe volt, Trevor Davis szintén gyors, és bizonyítottan jó St tag. Plusz még itt van Yancey is aki tavaly végig PSben volt.
Egy ilyen típusú használható elkapó nagyon jót tenne a tamadóknak.
alatriste
Davist mindenképp kizárnám,szerintem őt kimondottan ST-re tartják,nem hiszem,hogy szétveretik a támadósorban is. Én mindenképp a Valdes-Scantling,Equanimeous St. Brown kettősből várok befutót.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ki kit vár a no3 WR spotra? Allisonnan nagyon drukkolok, de vele ismételten csak nem nőne az offense robbanékonysága. Ő is egy nyurga srác, akire fel lehet dobni a labdát, de nem az aki igazán meg tudná nyújtani a pályát.
Ellenben Valdes-Scantling az idei combine masodik leggyorsabb WRe volt, Trevor Davis szintén gyors, és bizonyítottan jó St tag. Plusz még itt van Yancey is aki tavaly végig PSben volt.
Egy ilyen típusú használható elkapó nagyon jót tenne a tamadóknak.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tony Romo szerint Packers - Jaguars Superbowl lesz avagy a Marcedes Lewis/Davon House Bowl. 😊
 twitter.com/theStevenRuiz/status/1017434713693261829
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Nagy büszkességgel írom most be, hogy az élet, a munka és fortuna asszony jóvoltából a Washington elleni idegenbeli meccsünket a helyszínen tudom majd megnézni. 1 amerikai utamon, az első nfl meccsemen. 😊
Az esemény után remélem lesz időm egy kis élménybeszámolóra is.
alatriste
Irigykedve kívánok jó utat! 😊
Várjuk a beszámolót!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagy büszkességgel írom most be, hogy az élet, a munka és fortuna asszony jóvoltából a Washington elleni idegenbeli meccsünket a helyszínen tudom majd megnézni. 1 amerikai utamon, az első nfl meccsemen. 😊
Az esemény után remélem lesz időm egy kis élménybeszámolóra is.


Liverpool Fc fan