Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Olvastam egy elemzest arrol, h Spriggs es Murphy sem annyira rossz, mint amilyennek kinez. Mindketto nagyon rendben van, amikor erobol tolast kell vedeni, viszont katasztrofa, ha kisebb testu, de gyors tamado ellen kell vedekezni. Olyankor beragadnak, lemaradnak, jon a hatulrol kergetozes. Tenyleg, gyors ember ellen egyszeruen tehetetlenek, a videok tanulsaga szerint. Sajnos Bulaga "csudaaaalatos felepuleseben" en nem nagyon hiszek. Az elozo evekben is, amikor nagy szukseg volt, h visszaterjen serulesbol (mikor nem volt ra nagy szukseg!?), es eroltettek, rendszeresen raserult. Es tudjuk, h amugy sem jatszott meg karrirje soran vegig szezont (hazugsag! 1 szezont, talan '16-ban igen). Arra szamolni, h visszater es megvaltja az O-falat, en ugy erzem, hiu abrand. McCray, aki lehetne jo, szinten nem tud egeszseges maradni. Innen nagyon fog hianyozni a draftolt falemberunk, aki "szemelyes okokbol" iden nem fog palyara lepni.
En ugy erzem, h az idei TT-idegen batrabb igazolasok, a kivetelesen, talan nem elvesztegetett jo draft utan ezzel a tamadoegyseggel es egy "legjobb 10 kozeli" vedelemmel lenne mit keresni, de minden azon fog mulni, h meg tudjuk-e vedeni Arodot. Nem oreg meg, de ha minden meccsen utik-verik, egyre nehezebben fog menni hetrol hetre a regeneralodas+menekules kombo.
jossbeaumont
Ezzel az a baj, hogy nyilván minden védő koordinátor kistestű és gyors védőket fog ellenük felállítani. Szóval jó, hogy a fiúk nagyok és erősek és nem nagyon lehet tologatni, de attól még szénné fogják őket égetni és Arodot milliószor földbe döngölni az oldalukról.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Olvastam egy elemzest arrol, h Spriggs es Murphy sem annyira rossz, mint amilyennek kinez. Mindketto nagyon rendben van, amikor erobol tolast kell vedeni, viszont katasztrofa, ha kisebb testu, de gyors tamado ellen kell vedekezni. Olyankor beragadnak, lemaradnak, jon a hatulrol kergetozes. Tenyleg, gyors ember ellen egyszeruen tehetetlenek, a videok tanulsaga szerint. Sajnos Bulaga "csudaaaalatos felepuleseben" en nem nagyon hiszek. Az elozo evekben is, amikor nagy szukseg volt, h visszaterjen serulesbol (mikor nem volt ra nagy szukseg!?), es eroltettek, rendszeresen raserult. Es tudjuk, h amugy sem jatszott meg karrirje soran vegig szezont (hazugsag! 1 szezont, talan '16-ban igen). Arra szamolni, h visszater es megvaltja az O-falat, en ugy erzem, hiu abrand. McCray, aki lehetne jo, szinten nem tud egeszseges maradni. Innen nagyon fog hianyozni a draftolt falemberunk, aki "szemelyes okokbol" iden nem fog palyara lepni.
En ugy erzem, h az idei TT-idegen batrabb igazolasok, a kivetelesen, talan nem elvesztegetett jo draft utan ezzel a tamadoegyseggel es egy "legjobb 10 kozeli" vedelemmel lenne mit keresni, de minden azon fog mulni, h meg tudjuk-e vedeni Arodot. Nem oreg meg, de ha minden meccsen utik-verik, egyre nehezebben fog menni hetrol hetre a regeneralodas+menekules kombo.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Perryt levettük PUPról.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Való igaz h a fal engem sem nyűgözött eddig le , sőt... de azért ha Lane Taylor lesz Mcray nem esik ki az első percben és esetleg Bulaga is bírna pár meccsett egyből jóval jobban fog kinézni a dolog . Viszont ha Bulaga nincs az elején pass playnél mindenképpen kel majd az egyik blokkolo Te mert sem Murphy sem Spriggs nem tűnik megoldásnak ..Spriggs esetében főleg fajdalmas mert cseréltünk érte annó a második körben és elég nagy nulla eddig .

Csak h pozitiv dolog is legyen sztm cb krízisunk megfog oldódni ..Jackson nagyon igéretes és én Kingben továbbra is nagyon bízom .
Ahogy Burks is elég jol mutat eddig .
A Kumerow dolog pedig ..nagyon szurkolok neki de én egyáltalán nem vagyok biztos benne h bekerül az 53ba hiába a jó játék és mondjuk J.mon Moore eddigi nagy nullája egy negyedik körös embert vinni fogunk a rostere , szal én Kumerownal egyenlőre a gyakorlo csapat helyet látom .
nando89
ami nem vészes, mert a harmadik-negyedik héten már játszhat valamelyik sérült WR helyén 😊

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Való igaz h a fal engem sem nyűgözött eddig le , sőt... de azért ha Lane Taylor lesz Mcray nem esik ki az első percben és esetleg Bulaga is bírna pár meccsett egyből jóval jobban fog kinézni a dolog . Viszont ha Bulaga nincs az elején pass playnél mindenképpen kel majd az egyik blokkolo Te mert sem Murphy sem Spriggs nem tűnik megoldásnak ..Spriggs esetében főleg fajdalmas mert cseréltünk érte annó a második körben és elég nagy nulla eddig .

Csak h pozitiv dolog is legyen sztm cb krízisunk megfog oldódni ..Jackson nagyon igéretes és én Kingben továbbra is nagyon bízom .
Ahogy Burks is elég jol mutat eddig .
A Kumerow dolog pedig ..nagyon szurkolok neki de én egyáltalán nem vagyok biztos benne h bekerül az 53ba hiába a jó játék és mondjuk J.mon Moore eddigi nagy nullája egy negyedik körös embert vinni fogunk a rostere , szal én Kumerownal egyenlőre a gyakorlo csapat helyet látom .
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Na "vegre", most mar 7 RB van a 90es rosteren...
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
köszi az összefoglalót @alatriste!

Azt írják, hogy Jamaal Williams bokája rendben lesz.
Ha Graham sziporkázni fog az vörös zónában, plusz Kumerow rendszeres hosszú passz opció lesz (persze előbb gyógyuljon fel ő is), mellettük Adams-Cobb páros, azért ez így nem néz ki rosszul.
Futók terén is jó lesz ez, - Aaron Jones az első két hetet pihen - de lesz választék.

Aztán lehet az O-line tesz róla, hogy A-rod újra futkorásszon az életéért 😀
gamerkr
Igen, eléggé úgy tűnik, hogy az O-line most a mostohagyerek, aki nem kap annyi figyelmet, mint a támadók többi része. Talán a három WR helyett lehetett volna egy hátsó körös cetlit egy OL emberre áldozni. Ebben Tesco Ted nagy király volt. A 4-5. körben az ő kezébe adtam volna a telefont, hogy húzzon egy falembert. Hátha megint talál egy Sittont, Langot vagy Linsley-t.
SBL
Nehezen talalt volna a hatso korokben olyan falembert, aki 2 hete még kosarlabdazott 😀
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
köszi az összefoglalót @alatriste!

Azt írják, hogy Jamaal Williams bokája rendben lesz.
Ha Graham sziporkázni fog az vörös zónában, plusz Kumerow rendszeres hosszú passz opció lesz (persze előbb gyógyuljon fel ő is), mellettük Adams-Cobb páros, azért ez így nem néz ki rosszul.
Futók terén is jó lesz ez, - Aaron Jones az első két hetet pihen - de lesz választék.

Aztán lehet az O-line tesz róla, hogy A-rod újra futkorásszon az életéért 😀
gamerkr
Ujranezve a meccset, az Ofal mikodeset meg ijesztobbnek latom. A jobboldal konkretan, mintha hostessek jatszananak, egy darabig udvariasan kisergetik az ellenfelet, aztan hagyjak had' dolgozzon... Orulok, h van 2 blokkolo TE (Lewis, Kendriks), hogy van ket jol blokkolo RB (Williams, Monty), es az uzemelo FB poszt is megmaradt nalunk. De azert az, h neha olyan felallast kell eroltetni, ahol pl a 2 TE egyszerre van fent blokkolni, es igy se marad 3mp passzolni, az eleg elkeserito...
Orom, h Mo Wilkerson ugy nez ki, tenyleg nem levezetni keszul nalunk! Meretes pocakja van, de kemenyen tolt. Tudom, h meg gyakorlatilag egyszer sem allt fel a teljes 1. vedelem, de erdekes, h futas ellen mekkora fogocskak mentek. Aki nagyon tetszik, az Burks. Nem egy orias a fiu, de a special teams-ben es a jatek soran is villogott. Szokatlan lesz, ha az egyik erossegunk az ILB egyseg lesz. Azt meg csak remelem, h CM sporol az eles meccsekre, mert mintha palyan sem lenne.
Kulon szomorudag, h megint hallgathatjuk a meset az alapok fontossagarol, de mintha evek ota a takle lenne a gyengek. Volt itt minden, rossz sebesseg, rossz szog, rossz magassag, de olyan a vedelem, mint a mokus, aki az olajos rudra akar felmaszni. Ezt, meg a tipikus GB betegseg hamstring seruleseket nem ertem 😕
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
köszi az összefoglalót @alatriste!

Azt írják, hogy Jamaal Williams bokája rendben lesz.
Ha Graham sziporkázni fog az vörös zónában, plusz Kumerow rendszeres hosszú passz opció lesz (persze előbb gyógyuljon fel ő is), mellettük Adams-Cobb páros, azért ez így nem néz ki rosszul.
Futók terén is jó lesz ez, - Aaron Jones az első két hetet pihen - de lesz választék.

Aztán lehet az O-line tesz róla, hogy A-rod újra futkorásszon az életéért 😀
gamerkr
Igen, eléggé úgy tűnik, hogy az O-line most a mostohagyerek, aki nem kap annyi figyelmet, mint a támadók többi része. Talán a három WR helyett lehetett volna egy hátsó körös cetlit egy OL emberre áldozni. Ebben Tesco Ted nagy király volt. A 4-5. körben az ő kezébe adtam volna a telefont, hogy húzzon egy falembert. Hátha megint talál egy Sittont, Langot vagy Linsley-t.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
köszi az összefoglalót @alatriste!

Azt írják, hogy Jamaal Williams bokája rendben lesz.
Ha Graham sziporkázni fog az vörös zónában, plusz Kumerow rendszeres hosszú passz opció lesz (persze előbb gyógyuljon fel ő is), mellettük Adams-Cobb páros, azért ez így nem néz ki rosszul.
Futók terén is jó lesz ez, - Aaron Jones az első két hetet pihen - de lesz választék.

Aztán lehet az O-line tesz róla, hogy A-rod újra futkorásszon az életéért 😀

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
OFF:
A divízióriválisok topikjai elég kihaltnak tűnnek, talán a Bearst kivéve. Ez a Fk vagy FD vagy mifene hatása?
Gergőbácsi
Igen ők mind átmenektek , Fd-re én is regiztem de Gb topic teljes egészében ugy nézki maradt itt , így nekem /nekünk az maradt h ide írunk Fd-t pedig olvasom mert érdekelnek a riválisok .
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
OFF:
A divízióriválisok topikjai elég kihaltnak tűnnek, talán a Bearst kivéve. Ez a Fk vagy FD vagy mifene hatása?
Gergőbácsi
Vikes eleve nem volt annyira aktív, Bazza a fő oroszlán tényleg átpártolt oda, s a Bears topic nagyrésze is Jimmyvel az élen. Mi értelme volt nem tudom, ők tudják, egyébként, ahogy nézem nagy tömeg ott sincs. Zárójelben, azért itt is lassan beindulhatnának jobban a dolgok az oldal fejlesztését illetően, elvileg már nincs akadálya.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
OFF:
A divízióriválisok topikjai elég kihaltnak tűnnek, talán a Bearst kivéve. Ez a Fk vagy FD vagy mifene hatása?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Az evek ota gyakorlatilag nem letezo TE-sor (Cook felvillanasok nekem a szabalyt erosito kivetelek voltak) kezd durván karcolni. En titokban M.Lewistol varok sokat, de ha Graham 4 vedo kozott igy kapkodja majd le a RZ-ban a kozmoszbol a labdakat, az izgi lesz. Persze ennek az O-nek -most- ugy tunik, h a legnagyobb erossege az lesz, h lesz egy jo WR sora (Kumerow-t az 53-ba!), egy jo TE csapata, min 2 jo futoja + persze Arod. Ezt egyszerre nem lehet levedekezni... Most mar csak a serulesektol kell paraznunk. Es itt jon a leggyengebb resze az O-nek:a fal. Bele sem merek gondolni, mi lesz itt, ha nem a Steelers C passrush jon, vagy ha Bakh -neadjisten!- nem jatszik majd. A fal kozepe ma is rendszeresen beomlott, es nem csak a mix-felallasokban. Ha a csere QB-kat utik, az se esik jol, de Arod par snapje alatt sajnos a szokasos kaoszban sasszezas-menekules kombót kellett gyakorolnia. Halas voltam a gyors TD-ert, es,h lemehetett vegre. Es oszinten remelem, a tovabbiakban inkabb az edzeseken gyakorol a csapattal, nem az eloszezon meccseken. Jo, h van 2 jol blokkolo RB (Monty még az?), es van blokkolo TE-unk is (nem JG az 😀. Az 51 pont durva, még edzomeccsen is. Kizer most jobb volt, még nem adtam fel, h Hundley-t eltradeljuk idoben... Go Pack Go!
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044

nagyon jó dolgokról beszélgetnek ebben a videóban szerintem, érdemes megnézni
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az első félidőt néztem meg hajnalban.
- Tramon Will pick6 a meccs első snapjéből. Rudolph még véletlenül se nézett máshova, Tramon simán leolvasta mit akar és ugrott be a passzsávba.
- A kezdő O nagyon rendben ment. Mondhatni ARod légi bemutató volt a drive végig. 0 futás mellett végig passzolva mentünk át a Steelersen. Adams nagy játéka után JimmyG TD.
- A kezdők Onál viszont a fal középen be-be omlott olykor. Ha őszinte akarok lenni Bakhtiarin kívül senki se volt épp meggyőző. Murphy RT-ben kezdett, átlagosan. Majd a kezdők levonulása után átment Bakh helyére. Egyből jött is róla sack és viszonylag sűrűn a siettetés is. Közhely, de valóban David az O második legfontosabb embere, ez ezen a meccsen nagyon élesen kijött.
- A Matinez, Burks ILB kettős még jó is lehet. Főleg utóbbi kapott nagyobb szerepet és voltak is szép játékai, korán megfogott futások.
- Ellenben a S páros benézett pár játékot. Ennek az új sisakkal való ütközésnek is köszönhetően nagyon gyámoltalanul értek fel a box-ba. Brice és Haha is hozott 1-1 csúnya missed tackle-t amiből nagy játék/futott TD lett. Clinton-Dix ráadásul a Juju elkapott TD-nél is hibázott, elment mögötte a WR és jött is a passz.
- Cornerek: Williams a pick6en kívül nem is tudom volt-e képernyőn. A másik öreg, House viszont szintén jól nyomta. Kiszorította a WR-t a routeról, 4&6-nál jól ért vissza és fogta meg az elkapót. Josh Jackson két szép megmozdulássa maradt meg. Még az első félidő végén remek védekezés egy slant ellen és az int a masodik félidőben.
- Gilbert nagy napja. 1,5 sack simán önerőből kierőszakolva. 1 ajándékba kapva, blokkolatlanul. Perry nem volt, CM sem sokat zavart. Gilbert rotációba még magasra is kapaszkodhat ha így folytatja.
- Minden QBnk jól játszott, de míg Hundley a halott játék végén futva oldotta meg, Kizernek volt szép RZ megmozdulása, külső vallas TD Konyannak.
- Ha már TE játék. Nagyon sokat várok az egységtől. Mindenki hozott szép elkapásokat. 3 roster spot tuti, de Konyan is jól muzsikált a tarcsikkal.
- Monty nem volt toppon. Return után a fumble nem volt szép és a futasoknal is jobbnak tűnt Williams.
Remekül vette fel blitzet is Williams, bár erre már nem emlékszem, hogy tényleg ő volt-e 😊.

Kezdő O rendben volt, de egy jó Taylor és Bulaga kellene week1ra.
A D Danield nélkül se volt rossz. Volt 3 3&out sorozata is a vendégeknek egymás után még az első félidőben. Ha a fumble utáni pontszerzést nem neztem különösen jó volt. De a S-k össze kell szedjék magukat.
Crosby pedig lassan úgy néz ki mintha Ted Tompson bátyja lenne, ismét bevart 2 50+os FGt. Óriási az öreg. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Jake Kumerow-t az 53-ba!!!
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Csalódás lenne, ha az első két negyedben nem tudna a defense dominálni a Steelers ellen. Nem lesz Big Ben, Landry Jones se, se AB, se Bell...
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Remelem alakulgat a Steelers ellen ez a vedelem (Mack nelkul is), mert a Titans ellen volt nehany olyan jelenet, ami csunyan emlekeztetett az elozo evek lepkevadaszataira...
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Mi a franc?!? A fogadó iroda szerint esélyesebb, h Mack a Packersben folytassa, mint a Raidersben?!? 🤭http://twitter.com/IanKenyonNFL/status/1028735967845404675
salsa99
Gute nyom rögtön az elején egy all-int? Érdekes lenne!
SBL
TT után már az is tökösnek tűnt, hogy Wilkerson/Graham jött, szóval ki tudja...
A-Rod már 33, lassan Win now mód jön miatta..
LN
Sajnos Decemberben már 35 lesz Aaron , reálisan 3-5 szezon lehet még benne , ugy hogy rákell kapcsolni , és amit lehet bevállalni értelmes keretek közt .
nando89
csak alákéne már firkantani azt a hosszabbítást, még a szezon előtt.
A jsonline.com-mal mi lett? Nagyon átalakították a site-ot.
gamerkr
Otthagyta őket Kálmán Olga. 😊
Inkább Rodgers lehetőségekhez képest olcsó szerződése legyen meg, mint Mackért a kisebb vagyon odaadása.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mi a franc?!? A fogadó iroda szerint esélyesebb, h Mack a Packersben folytassa, mint a Raidersben?!? 🤭http://twitter.com/IanKenyonNFL/status/1028735967845404675
salsa99
Gute nyom rögtön az elején egy all-int? Érdekes lenne!
SBL
TT után már az is tökösnek tűnt, hogy Wilkerson/Graham jött, szóval ki tudja...
A-Rod már 33, lassan Win now mód jön miatta..
LN
Sajnos Decemberben már 35 lesz Aaron , reálisan 3-5 szezon lehet még benne , ugy hogy rákell kapcsolni , és amit lehet bevállalni értelmes keretek közt .
nando89
csak alákéne már firkantani azt a hosszabbítást, még a szezon előtt.
A jsonline.com-mal mi lett? Nagyon átalakították a site-ot.

több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
2 dolog:
1. Brady azért is lehet ilyen nagylelkű, mert a neje akkor is jobban keresne nála, ha övé lenne a legnagyobb fizu
2. Mack ára alsóhangon állítólag 2 db 1. kör.
empty taxi
Off-bocs!
Akkor ezt megoldottuk, kerem!
Ideje lenne, h Arod ne B kategorias szinesznocskekkel, vagy leszerepelt celeb autoversenyzokkel kavarjon! Neha tenyleg az az erzesem, h masodallasban wannabe sztarocskak karrirjet egyengeti. Aztan meg a GB issza meg a levet 😀
jossbeaumont
Én nem gondolom, hogy Arodon múlott, hogy nem lett 2010 óta újabb bajnoki cím.
Egyébként, ha jól néz ki akkor egyengesse csak!
Mármint a karrierjét.😊
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
2 dolog:
1. Brady azért is lehet ilyen nagylelkű, mert a neje akkor is jobban keresne nála, ha övé lenne a legnagyobb fizu
2. Mack ára alsóhangon állítólag 2 db 1. kör.
empty taxi
Off-bocs!
Akkor ezt megoldottuk, kerem!
Ideje lenne, h Arod ne B kategorias szinesznocskekkel, vagy leszerepelt celeb autoversenyzokkel kavarjon! Neha tenyleg az az erzesem, h masodallasban wannabe sztarocskak karrirjet egyengeti. Aztan meg a GB issza meg a levet 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én nem hiszek a pletykákban amíg nem történik valami. TT alatt a drukkerekbe belenevelődött, hogy tök fölösleges az ilyesmibe beleélni magunk. 😀

De az új rezsim kiismerhetetlen egyenlőre, és egyértelműen need a pass rusher. Perry egy jobbacska szezon után tavaly már visszább esett újra. És persze a TC kezdetét ismét kihagyja sérülés miatt, bár már elvileg közel a visszatérése. Claymaker az aki, imádjuk, de a legszebb évein már túl van. A kezdő páros egyik tagjára se tudnám azt mondani, hogy nagy eséllyel jó, de minimum erős közepes szinten lehoz 16 alapszakasz meccset.
A kérdés az, hogy a szekció javítására mit áldozol fel? 2db első kört a holt szezonba se adnék Mack-ért. Az 1+2-t is nagyon sokalnám érte. Nem mert rossz játékos, de valóban lassan az előszezon fele lement. 1db 1 kör is még foghúzós lenne, de talán. A második körért persze jöjjön. De elé jövőre giga pénzt kell tenni. AR a 10. legjobban kereső QB a ligában. Idén sztem nem, de jövőre ő is kap egy új szerződést, ami ne legyen kétséges No1 lesz abban a pillanatban.
Lehet pár cuttal spórolni is majd persze, de Mack is 27 éves. Ha idén TAG alatt marad 28 évesen pont egy 4-5 éves nagy szerződés van benne, aztán viszlát.

De amit szintén leírtak itt már, AR kora miatt jöjjön. Ne legyen drágább 1db első körnél, de ha azért jöhetne, jöjjön.
3-4 év stabilan van még AR-be, ebbe kell nyomni mindent. Egy liga top pass rusherrel ez a védelem simán top10 kaliber.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
2 dolog:

2. Mack ára alsóhangon állítólag 2 db 1. kör.
empty taxi
Árulják vagy el is akarják adni?

Potenciálisan jó ha van a ligában 3-4 csapat ahol landolhat. Lassan az előszezon közepén járunk. Hold out-ol,
jövőre kb évi 24 millás szerződést kell elé tenni magas garantálttal és nem mellesleg az eddigi hírek alapján még puhatolózások sincsenek.
Meglepődnék lassan már az 1. db első körön is...de ha mondotok egy topjátékost (nem qb) akit a szezon ezen szakaszában legalább 2 db 1. körért tradeltek el akkor elhiszem, hogy ő is ér jelenleg ennyit.
gordon
mintha a szezon ezen szakaszában oly gyakoriak lennének a trade-ek
mintha huszonéves prémium rushereket (akik QB pénzt kapnak btw) szoktak volna bármikor is cserélni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...