Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Jordy feketeben. Ehhhh... De azert Arod dobott neki parat a bemelegites alatt...👀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Josh Jackson újabb picj6 (de egy holding miatt vissza lett fújva).
Nem került rossz helyre az a #37es.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Mi a velemenyetek, h McC varatlanul J.Williamst nevezte ki elso szamu futonak. Jo, h A. Jones az elso 2 meccsen eltiltasat tolti, de szemely szerint sokkal nagyobb potencialt latok benne (tavalyi 50 yardos jatekok), gyorsabb, mozgekonyabb, jobb az atlaga. Vagy ez amolyan bünti a hulyesegeert?
jossbeaumont
Szerintem is Jonesban van a nagyobb potenciál , ami miatt sztm Williams lett a No1 már amelett h Jones elmeszeltette magát az az h jobb blokolásban . Amugy én is azt várom h a szezon felére Jones lesz már az első számú .
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Mi a velemenyetek, h McC varatlanul J.Williamst nevezte ki elso szamu futonak. Jo, h A. Jones az elso 2 meccsen eltiltasat tolti, de szemely szerint sokkal nagyobb potencialt latok benne (tavalyi 50 yardos jatekok), gyorsabb, mozgekonyabb, jobb az atlaga. Vagy ez amolyan bünti a hulyesegeert?
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Wilkiersonnal mi a stajsz? A jelenlegiek szerint kezdeni fog, TC-ben az elso csapattal gyakorol?
Stez
Egyenlőre sokat nem mutatott de nem is volt sokat a pályan . Amugy igen, igen a válasz 😊
nando89
Amikor palyara lepett, eleg massziv volt (bar a fiatal es eros sorban a pocakja kicsit kilog -szo szerint is). Egyelore a Dfal a legerosebb resze a vedelemnek, bele fog ferni az eros rotacio. Igy Mo-nak is lesz modja rapihenni, szerintem van eselye, hogy a prove szerzodessel mutasson is valamit. Pettine egyertelmuen szamit ra. Erdekes, h az eddigi ket meccsen is, milyen brutalisan rombolt a fal. Azert a futast neha csunyan benyeltek. Ott nem lattam Wilkerson erosseget sem(no es a mozgekonysagat sem).
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
csak akkor lenne értelme cut-olni Cobb-ot, ha jönne Mack, de erre nem sok esély van sajna..mert amúgy az elkapó gárda sem tartozik a legjobbak közé..
Pep71
A Cobb cut tényleg csak a Mack cserénél lenne oké.

Esetleg Cobb + egy első kör Mack-ért cserébe.
Aztán meglepetésre Bryant olcsón 1 évre, prove it... bár ugye nem érdeklődünk utána
LN
Pillanatnyilag tul sok, tul kozel azonos teljesitmenyre kepes, tul jo helyen draftolt WR all rendelkezesre. Ha kitesszuk, vagy parkoltatjuk oket elkelnek. Cobb az utobbi evekben erosen visszaesett, es folyton serult, mindezt tulzas penzert. Ha Jordyt elengedtek, Cobb helye se granitszilardsagu. A tavolleteben a veteranhiany, ami esetleg szoba johet. Eleg problemasnak latom, hogyan fog beferni az 53ba a WR sor mellett a TE sor. Graham, Lewis, Kendricks es Tonyan-t (akki blokkolni zsele, de sokat erosodott, viszont WR-t jatszott, es ahogy nincs az 53ban, szerintem viszik is). Es ha tenyleg 3 QB marad a rosteren?(Hundley csaknem?!) Szoval nagyon szuk a hely. De egyetertek, h nem kell egyelore Cobb penze (ld. Matthews evek ota), igy max vmi nagy trade johet szoba, sztem cut nem. A szivemnek azert hianyozna, Jordi hianyat sem biztos, h megszokom.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Wilkiersonnal mi a stajsz? A jelenlegiek szerint kezdeni fog, TC-ben az elso csapattal gyakorol?
Stez
Egyenlőre sokat nem mutatott de nem is volt sokat a pályan . Amugy igen, igen a válasz 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wilkiersonnal mi a stajsz? A jelenlegiek szerint kezdeni fog, TC-ben az elso csapattal gyakorol?

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Sajnos én Mack érkezése nélkül abszolut megértem elfogadom ha ugy alakul h Cobb csere/cut . Amit az elmúlt 3 évben mutatott azt sokkal kevesebbért is megkapnánk ..egy slot wr éves átlagban 10 millás pénzzel és 2-3 éve gyenge játékkal , sajnálom mert egy igazi high character ha marad remélem idén megmutatja .

Ami a fiatal elkapokat illeti én bizakodom , az eddigi előszezon meccseken Jmoon Moore kivételével mindenkitől láttam jo dolgokat , Valdes-Scantling-ben meg kifejezetten igazi mélységi célpontot látok benne nem egy nagy route futó de elképesztően gyors 😊
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Annak idején, amikor világos volt, hogy a Nelson/Cobb párosból valamelyiknek menni kell, én nagyon szurkoltam, hogy Cobbot vágják ki. Mivel Jordy már nincs itt, ez már nem szempont. Azt gondolom, hogy ha csak nem egy nagy igazolásra kell a pénz, akkor jobb lenne megtartani. Nagyon fiatal az elkapó gárda. Ha Cobb elmegy csak Adams lesz, akinek már volt értékelhető teljesítménye a poszton. Plusz Arod sem maradéktalanul elégedett a fiatal elkapókkal.
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
csak akkor lenne értelme cut-olni Cobb-ot, ha jönne Mack, de erre nem sok esély van sajna..mert amúgy az elkapó gárda sem tartozik a legjobbak közé..
Pep71
A Cobb cut tényleg csak a Mack cserénél lenne oké.

Esetleg Cobb + egy első kör Mack-ért cserébe.
Aztán meglepetésre Bryant olcsón 1 évre, prove it... bár ugye nem érdeklődünk utána
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
csak akkor lenne értelme cut-olni Cobb-ot, ha jönne Mack, de erre nem sok esély van sajna..mert amúgy az elkapó gárda sem tartozik a legjobbak közé..
több mint 5 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Cobb???

 www.12up.com/posts/6151185-report-packers-have-shopped-wr-randall-cobb/partners/36676
James007
meglepetés cut szagot érzek (ne legyen igazam)
gamerkr
Majd 10M-t lehetne spórolni a cuttal. Nem lennék nagyon meglepve. Szerződéses éve óta nem hozza amit várunk tőle. Peches is a sok sérülés miatt, de a csapat 2. legjobban fizetett játékosa jelenleg Cobb, ami nagyon túlzó. A jövőre átvihető 11M-ból egyből 20 lenne egy ilyen meglepetés cuttal.
Sitton 16-os cutolása nekem jobban a "semmiből" jött anno.
alatriste
Szerintem sem annyira lenne váratlan. Jordy elküldésekor is nagy volt a hörgés, hogy miért nem Cobbot cutoltuk... | Mondjuk a részemről is... |
Ez utalhat arra is, hogy elég jó az új elkapó gárda és esetleg Montgomery is mehet gyakrabban slotba.
James007
Lehet újra összeáll a Jordy-Cobb páros?

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Cobb???

 www.12up.com/posts/6151185-report-packers-have-shopped-wr-randall-cobb/partners/36676
James007
meglepetés cut szagot érzek (ne legyen igazam)
gamerkr
Majd 10M-t lehetne spórolni a cuttal. Nem lennék nagyon meglepve. Szerződéses éve óta nem hozza amit várunk tőle. Peches is a sok sérülés miatt, de a csapat 2. legjobban fizetett játékosa jelenleg Cobb, ami nagyon túlzó. A jövőre átvihető 11M-ból egyből 20 lenne egy ilyen meglepetés cuttal.
Sitton 16-os cutolása nekem jobban a "semmiből" jött anno.
alatriste
Szerintem sem annyira lenne váratlan. Jordy elküldésekor is nagy volt a hörgés, hogy miért nem Cobbot cutoltuk... | Mondjuk a részemről is... |
Ez utalhat arra is, hogy elég jó az új elkapó gárda és esetleg Montgomery is mehet gyakrabban slotba.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Cobb???

 www.12up.com/posts/6151185-report-packers-have-shopped-wr-randall-cobb/partners/36676
James007
meglepetés cut szagot érzek (ne legyen igazam)
gamerkr
Majd 10M-t lehetne spórolni a cuttal. Nem lennék nagyon meglepve. Szerződéses éve óta nem hozza amit várunk tőle. Peches is a sok sérülés miatt, de a csapat 2. legjobban fizetett játékosa jelenleg Cobb, ami nagyon túlzó. A jövőre átvihető 11M-ból egyből 20 lenne egy ilyen meglepetés cuttal.
Sitton 16-os cutolása nekem jobban a "semmiből" jött anno.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 219 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Cobb???

 www.12up.com/posts/6151185-report-packers-have-shopped-wr-randall-cobb/partners/36676
James007
meglepetés cut szagot érzek (ne legyen igazam)

több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Cobb???

 www.12up.com/posts/6151185-report-packers-have-shopped-wr-randall-cobb/partners/36676
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Bennfentes infok szerint a Raiders nem hajlando targyalni senkivel a Mack trade-rol. Hatha a heti osszejovetelen a meccs utan a regi kollegak, Gutekunst es McKenzie megis kiotolnek vmit. Jopofa, h annyit emlegettek a Mack-uggyel kapcsolatban a GB-t, h varatlanul Matthews belengette, h hosszabbitana 3 evet. Azert is erdekes, mert mindenki az elengedeserol, vagy a paycut idoszerusegerol beszelt vele kapcsolatban. Ugy tudtam, szezon elott senki nem torte magat, h hosszabbitsanak vele. Ahhoz, h ebbol legalabb ugyanekkora penz legyen,tenyleg nagyon oda kene magat tenni iden. Bar azzal eddig sem volt gond, csak hat a serulesek...
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Olvastam egy elemzest arrol, h Spriggs es Murphy sem annyira rossz, mint amilyennek kinez. Mindketto nagyon rendben van, amikor erobol tolast kell vedeni, viszont katasztrofa, ha kisebb testu, de gyors tamado ellen kell vedekezni. Olyankor beragadnak, lemaradnak, jon a hatulrol kergetozes. Tenyleg, gyors ember ellen egyszeruen tehetetlenek, a videok tanulsaga szerint. Sajnos Bulaga "csudaaaalatos felepuleseben" en nem nagyon hiszek. Az elozo evekben is, amikor nagy szukseg volt, h visszaterjen serulesbol (mikor nem volt ra nagy szukseg!?), es eroltettek, rendszeresen raserult. Es tudjuk, h amugy sem jatszott meg karrirje soran vegig szezont (hazugsag! 1 szezont, talan '16-ban igen). Arra szamolni, h visszater es megvaltja az O-falat, en ugy erzem, hiu abrand. McCray, aki lehetne jo, szinten nem tud egeszseges maradni. Innen nagyon fog hianyozni a draftolt falemberunk, aki "szemelyes okokbol" iden nem fog palyara lepni.
En ugy erzem, h az idei TT-idegen batrabb igazolasok, a kivetelesen, talan nem elvesztegetett jo draft utan ezzel a tamadoegyseggel es egy "legjobb 10 kozeli" vedelemmel lenne mit keresni, de minden azon fog mulni, h meg tudjuk-e vedeni Arodot. Nem oreg meg, de ha minden meccsen utik-verik, egyre nehezebben fog menni hetrol hetre a regeneralodas+menekules kombo.
jossbeaumont
Ezzel az a baj, hogy nyilván minden védő koordinátor kistestű és gyors védőket fog ellenük felállítani. Szóval jó, hogy a fiúk nagyok és erősek és nem nagyon lehet tologatni, de attól még szénné fogják őket égetni és Arodot milliószor földbe döngölni az oldalukról.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Olvastam egy elemzest arrol, h Spriggs es Murphy sem annyira rossz, mint amilyennek kinez. Mindketto nagyon rendben van, amikor erobol tolast kell vedeni, viszont katasztrofa, ha kisebb testu, de gyors tamado ellen kell vedekezni. Olyankor beragadnak, lemaradnak, jon a hatulrol kergetozes. Tenyleg, gyors ember ellen egyszeruen tehetetlenek, a videok tanulsaga szerint. Sajnos Bulaga "csudaaaalatos felepuleseben" en nem nagyon hiszek. Az elozo evekben is, amikor nagy szukseg volt, h visszaterjen serulesbol (mikor nem volt ra nagy szukseg!?), es eroltettek, rendszeresen raserult. Es tudjuk, h amugy sem jatszott meg karrirje soran vegig szezont (hazugsag! 1 szezont, talan '16-ban igen). Arra szamolni, h visszater es megvaltja az O-falat, en ugy erzem, hiu abrand. McCray, aki lehetne jo, szinten nem tud egeszseges maradni. Innen nagyon fog hianyozni a draftolt falemberunk, aki "szemelyes okokbol" iden nem fog palyara lepni.
En ugy erzem, h az idei TT-idegen batrabb igazolasok, a kivetelesen, talan nem elvesztegetett jo draft utan ezzel a tamadoegyseggel es egy "legjobb 10 kozeli" vedelemmel lenne mit keresni, de minden azon fog mulni, h meg tudjuk-e vedeni Arodot. Nem oreg meg, de ha minden meccsen utik-verik, egyre nehezebben fog menni hetrol hetre a regeneralodas+menekules kombo.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Perryt levettük PUPról.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 219 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Való igaz h a fal engem sem nyűgözött eddig le , sőt... de azért ha Lane Taylor lesz Mcray nem esik ki az első percben és esetleg Bulaga is bírna pár meccsett egyből jóval jobban fog kinézni a dolog . Viszont ha Bulaga nincs az elején pass playnél mindenképpen kel majd az egyik blokkolo Te mert sem Murphy sem Spriggs nem tűnik megoldásnak ..Spriggs esetében főleg fajdalmas mert cseréltünk érte annó a második körben és elég nagy nulla eddig .

Csak h pozitiv dolog is legyen sztm cb krízisunk megfog oldódni ..Jackson nagyon igéretes és én Kingben továbbra is nagyon bízom .
Ahogy Burks is elég jol mutat eddig .
A Kumerow dolog pedig ..nagyon szurkolok neki de én egyáltalán nem vagyok biztos benne h bekerül az 53ba hiába a jó játék és mondjuk J.mon Moore eddigi nagy nullája egy negyedik körös embert vinni fogunk a rostere , szal én Kumerownal egyenlőre a gyakorlo csapat helyet látom .
nando89
ami nem vészes, mert a harmadik-negyedik héten már játszhat valamelyik sérült WR helyén 😊

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Való igaz h a fal engem sem nyűgözött eddig le , sőt... de azért ha Lane Taylor lesz Mcray nem esik ki az első percben és esetleg Bulaga is bírna pár meccsett egyből jóval jobban fog kinézni a dolog . Viszont ha Bulaga nincs az elején pass playnél mindenképpen kel majd az egyik blokkolo Te mert sem Murphy sem Spriggs nem tűnik megoldásnak ..Spriggs esetében főleg fajdalmas mert cseréltünk érte annó a második körben és elég nagy nulla eddig .

Csak h pozitiv dolog is legyen sztm cb krízisunk megfog oldódni ..Jackson nagyon igéretes és én Kingben továbbra is nagyon bízom .
Ahogy Burks is elég jol mutat eddig .
A Kumerow dolog pedig ..nagyon szurkolok neki de én egyáltalán nem vagyok biztos benne h bekerül az 53ba hiába a jó játék és mondjuk J.mon Moore eddigi nagy nullája egy negyedik körös embert vinni fogunk a rostere , szal én Kumerownal egyenlőre a gyakorlo csapat helyet látom .
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Na "vegre", most mar 7 RB van a 90es rosteren...
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
köszi az összefoglalót @alatriste!

Azt írják, hogy Jamaal Williams bokája rendben lesz.
Ha Graham sziporkázni fog az vörös zónában, plusz Kumerow rendszeres hosszú passz opció lesz (persze előbb gyógyuljon fel ő is), mellettük Adams-Cobb páros, azért ez így nem néz ki rosszul.
Futók terén is jó lesz ez, - Aaron Jones az első két hetet pihen - de lesz választék.

Aztán lehet az O-line tesz róla, hogy A-rod újra futkorásszon az életéért 😀
gamerkr
Igen, eléggé úgy tűnik, hogy az O-line most a mostohagyerek, aki nem kap annyi figyelmet, mint a támadók többi része. Talán a három WR helyett lehetett volna egy hátsó körös cetlit egy OL emberre áldozni. Ebben Tesco Ted nagy király volt. A 4-5. körben az ő kezébe adtam volna a telefont, hogy húzzon egy falembert. Hátha megint talál egy Sittont, Langot vagy Linsley-t.
SBL
Nehezen talalt volna a hatso korokben olyan falembert, aki 2 hete még kosarlabdazott 😀