Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Sziasztok srácok!
Tegnap óta nem láttam a meccset, és nemsokára a Sport2 adja újra. Tudnátok nekem segiteni, hol tudnám megnézni a sport2 online-t, külföldről?
Celtic
Várd meg az estét és szedd le valahonnan
Toca
Vagy ha nem fontos a magyar kommentár ,itt van ez is.
 www.youtube.com/watch?v=PzIIQZoOheQ&feature=youtu.be
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Sziasztok srácok!
Tegnap óta nem láttam a meccset, és nemsokára a Sport2 adja újra. Tudnátok nekem segiteni, hol tudnám megnézni a sport2 online-t, külföldről?
Celtic
Várd meg az estét és szedd le valahonnan
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Nekem nincs meg, hogy King-gel mi történt. Egyszer csak a vonal mellett látom sisak nélkül. Nem, mintha nem verték volna őt is meg az elején, de House jóval lassabbnak tűnt.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
egy eleg jo osszefoglalo arrol, hogy mely pontokon lehetett volna lezarni a meccset:

 packerswire.usatoday.com/2018/09/17/7-times-the-packers-missed-a-late-opportunity-to-put-the-vikings-away/
több mint 5 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Sziasztok srácok!
Tegnap óta nem láttam a meccset, és nemsokára a Sport2 adja újra. Tudnátok nekem segiteni, hol tudnám megnézni a sport2 online-t, külföldről?
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Hát nagyon vegyes érzések kavarognak az emberben , ahhoz képest h vagy 3x lett megnyerve a meccs ... a végén még örülni kellet ennek is .

Az O sztm rendben volt , fal ahhoz képest h sztm No1 Vikings defense ellen volt egész jól szuperált nem hibátlanul de amit lehoztak passprotban asszem meccs előtt aláírtuk volna . Ami viszont javításra szorul az a redzone játék sok pontot hagytunk bent.JimmyG beépítése folyamatban van voltak nagyon szép dolgai. Aron rendben volt nem vállalta túl magát , érződött h nem 100% de rendben lesz, 2 durva védelmen vagyunk túl vereség nélkül a következő 4 meccs nem ilyen védelmek ellen jön (skins-bills-lions-49ers ) ha ezeket hozzuk rendben leszünk.

A védelem sokat lépett előre tavalyhoz képest és nem is festettünk rosszul sokáig igazából ami csúnyán elrontja statot az az h Tramon és Hause szarra lettek égetve , nem is értem h miért Tramon volt végig Diggsen az nagyon nem nézett ki jól , A fiatalok rendben voltak mind Alaxander mind Jackson jól mutat . Brice viszont sztm kevés lesz nagyon sok elrontott szerelése van . Összeségében látok pozitív jeleket , és lezárták a meccset mert megvolt Cousins második eladott labdája , arról nem tehettek hogy jött az a nevetséges flag .

Én továbbra is bizakodom.
nando89
Megjegyzem azért az edzőt is elővenném mert passzolni próbált, lefuttatja 3x a labdát bukjuk a 2 időkérést és sokkal nehezebb lett volna feljönnünk.
Toca
Nem vagyok MM párti nálam már rég nem lenne itt , de futunk ott kétszer elmegy az időkérésetek , lett volna kb 1:30 az órán , ha végig jöttök ugyan úgy , akkor jönne h miért nincsenek tökei konzervatív fallosz , az a playaction ott másodikra nagyon ült ,mikor Áron jobbra kifordult, Davante eldroppolta/nagyot is védekeztetek . Ezért most annyira nem tudok beleállni.

Szerkesztette: nando89
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Hát nagyon vegyes érzések kavarognak az emberben , ahhoz képest h vagy 3x lett megnyerve a meccs ... a végén még örülni kellet ennek is .

Az O sztm rendben volt , fal ahhoz képest h sztm No1 Vikings defense ellen volt egész jól szuperált nem hibátlanul de amit lehoztak passprotban asszem meccs előtt aláírtuk volna . Ami viszont javításra szorul az a redzone játék sok pontot hagytunk bent.JimmyG beépítése folyamatban van voltak nagyon szép dolgai. Aron rendben volt nem vállalta túl magát , érződött h nem 100% de rendben lesz, 2 durva védelmen vagyunk túl vereség nélkül a következő 4 meccs nem ilyen védelmek ellen jön (skins-bills-lions-49ers ) ha ezeket hozzuk rendben leszünk.

A védelem sokat lépett előre tavalyhoz képest és nem is festettünk rosszul sokáig igazából ami csúnyán elrontja statot az az h Tramon és Hause szarra lettek égetve , nem is értem h miért Tramon volt végig Diggsen az nagyon nem nézett ki jól , A fiatalok rendben voltak mind Alaxander mind Jackson jól mutat . Brice viszont sztm kevés lesz nagyon sok elrontott szerelése van . Összeségében látok pozitív jeleket , és lezárták a meccset mert megvolt Cousins második eladott labdája , arról nem tehettek hogy jött az a nevetséges flag .

Én továbbra is bizakodom.
nando89
Megjegyzem azért az edzőt is elővenném mert passzolni próbált, lefuttatja 3x a labdát bukjuk a 2 időkérést és sokkal nehezebb lett volna feljönnünk.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Hát nagyon vegyes érzések kavarognak az emberben , ahhoz képest h vagy 3x lett megnyerve a meccs ... a végén még örülni kellet ennek is .

Az O sztm rendben volt , fal ahhoz képest h sztm No1 Vikings defense ellen volt egész jól szuperált nem hibátlanul de amit lehoztak passprotban asszem meccs előtt aláírtuk volna . Ami viszont javításra szorul az a redzone játék sok pontot hagytunk bent.JimmyG beépítése folyamatban van voltak nagyon szép dolgai. Aron rendben volt nem vállalta túl magát , érződött h nem 100% de rendben lesz, 2 durva védelmen vagyunk túl vereség nélkül a következő 4 meccs nem ilyen védelmek ellen jön (skins-bills-lions-49ers ) ha ezeket hozzuk rendben leszünk.

A védelem sokat lépett előre tavalyhoz képest és nem is festettünk rosszul sokáig igazából ami csúnyán elrontja statot az az h Tramon és Hause szarra lettek égetve , nem is értem h miért Tramon volt végig Diggsen az nagyon nem nézett ki jól , A fiatalok rendben voltak mind Alaxander mind Jackson jól mutat . Brice viszont sztm kevés lesz nagyon sok elrontott szerelése van . Összeségében látok pozitív jeleket , és lezárták a meccset mert megvolt Cousins második eladott labdája , arról nem tehettek hogy jött az a nevetséges flag .

Én továbbra is bizakodom.
több mint 5 éve
aDDam Green Bay Packers 13
Nagyon nehéz elfogadni azt a Matthews büntit, ott gyakorlatilag vége volt a meccsnek minden normális szabályértelmezés szerint...
Ezzel együtt, ha már így alakult a meccs, sokkal inkább most, mint decemberben/januárban.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
HHCD labdaszerzése, 26-21, 2:05, 2 időkérés a Vikingsnél,
innen sikerült. kurvára nem kéne rajta rágódni, de mégis...

más szempontból viszont: az NFC egyik legjobbját vertük majdnem,
csak az a 4. negyed a 22 bekapott pont volt a paraszthajszál.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Ugye jövő héten már játszhat a másik Aaron?
Tactful Cactus
Igen

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Ugye jövő héten már játszhat a másik Aaron?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Meg ket donto pillanat, ami nem kerult eddig szoba:
House es Brice osszevissza kovalygott Diggs hosszu TD-jenel.
Rodgers egyik kezevel kiverte a masikbol a labdat a hosszabbitasban, FG-tavolsag hataran.
casaubon
House olyan lassú mint a nagymamám 😀 😀 , Alexander simán leszedett egy ugyanolyat..csak jött CM, megint..ha szabályos is volt, szerintem hülyeség volt megint..
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Red zone offense: katasztrófa,
időkérések: wtf?!!
hívások az utolsó 3 percben: same old MM
D: elfáradt, több mint 400 passzol yard, de basszus, hogy Brice hogyan keresztezett a TD előtt? Ott volt 30 centire a laszti, ez meg azt hiszi majd a haver megoldja.
persze a 2 pontos sikerül, Seattle elleni NFC-döntő feeling.

Ez volt ma. Elbasztuk, jövő héten javítunk. Rodgers él és nem kaptunk ki.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Meg ket donto pillanat, ami nem kerult eddig szoba:
House es Brice osszevissza kovalygott Diggs hosszu TD-jenel.
Rodgers egyik kezevel kiverte a masikbol a labdat a hosszabbitasban, FG-tavolsag hataran.
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Kb 3x nyertuk meg majd 2x vesztettuk el ezt a meccset es meg legalabb egyszer meg megnyerhettuk volna. Az a zaszlo nehezen emesztheto... Ez a meccs gyakorlatilag meg sem tortent, vegulis rosszabbra szamitottam.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Na most azt mondja meg valaki! Hogy ezt a fogalmatlan dagadt idióta támadó gurut meddig??!! Meddig kell még elviselni?????
Rubens
Akkor itt is: egyaltalan nincs igazad. Maskor mindig a tokos hivasok hianya volt a problema. A Vikings idokeresei miatt nem lehetett volna leporgetni az orat, ugyhogy field goal helyett TD-re mentek. A masodik passznal meg volt egy egyertelmu DPI.
casaubon
Sajnos így van 2 időkérés volt nem tudtad volna lepörgetni , rámentünk a Tdre benne is volt DaVante kezében .
nando89
nyilván nem lehetett lefuttatni, de ha futunk és kikérik, akkor visszatámadásnál hiányzott volna nekik.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Na most azt mondja meg valaki! Hogy ezt a fogalmatlan dagadt idióta támadó gurut meddig??!! Meddig kell még elviselni?????
Rubens
Akkor itt is: egyaltalan nincs igazad. Maskor mindig a tokos hivasok hianya volt a problema. A Vikings idokeresei miatt nem lehetett volna leporgetni az orat, ugyhogy field goal helyett TD-re mentek. A masodik passznal meg volt egy egyertelmu DPI.
casaubon
Gyerekek! Ha futunk elégették volna az időkéréseket, eleve máshogy kellett volna támadniuk, illetve Crosby az elsőt bebaszta csak jött az időkérés... és kellenek a tökös játékhívások igen, csak mondjuk az első negyedtől a negyedik feléig.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Gyerekek, nem egy könnyen emészthető meccs volt. Nem tudom eldönteni ki tett legtöbbet a vendég sikerért, mi a vikingek vagy a zebrák. Egy biztos, nem a rugójuk. 😀
twitch(4thline)
Ti lefizettétek a rúgónkat, mi meg 1-2 bírót, így aztán igazságos döntetlen született.😊
Go Vikings!
Treadwellt se hagyd ki 😊
több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Gyerekek, nem egy könnyen emészthető meccs volt. Nem tudom eldönteni ki tett legtöbbet a vendég sikerért, mi a vikingek vagy a zebrák. Egy biztos, nem a rugójuk. 😀
twitch(4thline)
Ti lefizettétek a rúgónkat, mi meg 1-2 bírót, így aztán igazságos döntetlen született.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 659 — twitch@citromail.hu
Gyerekek, nem egy könnyen emészthető meccs volt. Nem tudom eldönteni ki tett legtöbbet a vendég sikerért, mi a vikingek vagy a zebrák. Egy biztos, nem a rugójuk. 😀
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Na most azt mondja meg valaki! Hogy ezt a fogalmatlan dagadt idióta támadó gurut meddig??!! Meddig kell még elviselni?????
Rubens
Akkor itt is: egyaltalan nincs igazad. Maskor mindig a tokos hivasok hianya volt a problema. A Vikings idokeresei miatt nem lehetett volna leporgetni az orat, ugyhogy field goal helyett TD-re mentek. A masodik passznal meg volt egy egyertelmu DPI.
casaubon
Sajnos így van 2 időkérés volt nem tudtad volna lepörgetni , rámentünk a Tdre benne is volt DaVante kezében .
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Na most azt mondja meg valaki! Hogy ezt a fogalmatlan dagadt idióta támadó gurut meddig??!! Meddig kell még elviselni?????
Rubens
Akkor itt is: egyaltalan nincs igazad. Maskor mindig a tokos hivasok hianya volt a problema. A Vikings idokeresei miatt nem lehetett volna leporgetni az orat, ugyhogy field goal helyett TD-re mentek. A masodik passznal meg volt egy egyertelmu DPI.
több mint 5 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Na most azt mondja meg valaki! Hogy ezt a fogalmatlan dagadt idióta támadó gurut meddig??!! Meddig kell még elviselni?????
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Az év legfontosabb 15 perce következik.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.