Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Kevin King ágyéksérülés miatt nem játszik a Redskins ellen. Nem súlyos, az azt követő meccsen már lesz MM szerint.
AaronRoberts
King remek attletikus kepessegekkel, es meretehez kepest jo sebesseggel rendelkezik. Az elso ket heten minosegi kulonbseget jelentett, ha ő ment az oldalvonalnal. Sajnos tenyleg uvegbol van, az a tipus, aki nyujtozkodasban szerez agyekserulest, a valla az egyetem ota rossz volt, de a mutet utan a masik oldalra is raserult. Szerencse egyelore, h az eloszezont keves jatekkal, ugy-ahogy tulelte.
De nem hiszem, h stabilan szamithat ra a csapat, ezert nem egy DH tipusu lassu (labu es feju) backup kell moge. Nekem a regi nagy kedvencem, Tramon is meglepoen gyenge, a tavalyi nagy szezonja utan. Szurkolok erte. A mostani meccsen is ugy lattam, h akkor volt vegunk, amikor a Tramon W./Davon H./Brice trio egyutt volt fent. Szoval a fiatalok toljak a szekeret. Az ide draft hatasat latva a csapatra, igazan bosszantoak a korabbi CB pickek es igazolasok (Randall, Rollins, Gunter stb).
jossbeaumont
Talán azért sikerültek az idei draftok jobban, mert CB-ket draftolt a csapat CB posztra és nem safetyt és korsárlabdást.
Apropó safety, nem értem miért nem hozzunk egy veterán safety FA-t Ha-Ha mellé. Amennyire lement most az áruk, nem kerülne sokba és kicsit bizotsabb lenne a hátország.
SBL
Nem tudok szabadulni a gondolattol, h Gute a hatarido elott meg valami nagy dobasra tartalekol. Nekem Reid is tetszett volna, de epp Earl Thomas van a pletykasoron. Azert nem Mack, de meccseket eldonto jatekos.
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Kevin King ágyéksérülés miatt nem játszik a Redskins ellen. Nem súlyos, az azt követő meccsen már lesz MM szerint.
AaronRoberts
King remek attletikus kepessegekkel, es meretehez kepest jo sebesseggel rendelkezik. Az elso ket heten minosegi kulonbseget jelentett, ha ő ment az oldalvonalnal. Sajnos tenyleg uvegbol van, az a tipus, aki nyujtozkodasban szerez agyekserulest, a valla az egyetem ota rossz volt, de a mutet utan a masik oldalra is raserult. Szerencse egyelore, h az eloszezont keves jatekkal, ugy-ahogy tulelte.
De nem hiszem, h stabilan szamithat ra a csapat, ezert nem egy DH tipusu lassu (labu es feju) backup kell moge. Nekem a regi nagy kedvencem, Tramon is meglepoen gyenge, a tavalyi nagy szezonja utan. Szurkolok erte. A mostani meccsen is ugy lattam, h akkor volt vegunk, amikor a Tramon W./Davon H./Brice trio egyutt volt fent. Szoval a fiatalok toljak a szekeret. Az ide draft hatasat latva a csapatra, igazan bosszantoak a korabbi CB pickek es igazolasok (Randall, Rollins, Gunter stb).
jossbeaumont
Talán azért sikerültek az idei draftok jobban, mert CB-ket draftolt a csapat CB posztra és nem safetyt és korsárlabdást.
Apropó safety, nem értem miért nem hozzunk egy veterán safety FA-t Ha-Ha mellé. Amennyire lement most az áruk, nem kerülne sokba és kicsit bizotsabb lenne a hátország.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
Nem a legfontosabb téma, de van annak valami oka, hogy nem volt felfestve a csapat neve a kapuk mögé a hétvégén?
James007
Két hétvégén. Ted Thompson mint a field painting crew managere odafigyel, hogy gazdaságosan használjuk fel a festéket.
Gergőbácsi
Tesco Ted egy offseason alatt még nem tudta megtanítani a helyben draftolt libákat Packs-zöldet fosni, illetve a fehérrel nyilván megvárjátok a telet, mint az évi egy, biztosan megérkező olcsó szabadügynököt. A sárga gondolom onnan lesz, hogy szívességből Pat McAfee vagy Jim Irsay körbehugyozza télen🤓😝🤑

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Nem a legfontosabb téma, de van annak valami oka, hogy nem volt felfestve a csapat neve a kapuk mögé a hétvégén?
James007
Két hétvégén. Ted Thompson mint a field painting crew managere odafigyel, hogy gazdaságosan használjuk fel a festéket.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 804
Nem a legfontosabb téma, de van annak valami oka, hogy nem volt felfestve a csapat neve a kapuk mögé a hétvégén?
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Kevin King ágyéksérülés miatt nem játszik a Redskins ellen. Nem súlyos, az azt követő meccsen már lesz MM szerint.
AaronRoberts
King remek attletikus kepessegekkel, es meretehez kepest jo sebesseggel rendelkezik. Az elso ket heten minosegi kulonbseget jelentett, ha ő ment az oldalvonalnal. Sajnos tenyleg uvegbol van, az a tipus, aki nyujtozkodasban szerez agyekserulest, a valla az egyetem ota rossz volt, de a mutet utan a masik oldalra is raserult. Szerencse egyelore, h az eloszezont keves jatekkal, ugy-ahogy tulelte.
De nem hiszem, h stabilan szamithat ra a csapat, ezert nem egy DH tipusu lassu (labu es feju) backup kell moge. Nekem a regi nagy kedvencem, Tramon is meglepoen gyenge, a tavalyi nagy szezonja utan. Szurkolok erte. A mostani meccsen is ugy lattam, h akkor volt vegunk, amikor a Tramon W./Davon H./Brice trio egyutt volt fent. Szoval a fiatalok toljak a szekeret. Az ide draft hatasat latva a csapatra, igazan bosszantoak a korabbi CB pickek es igazolasok (Randall, Rollins, Gunter stb).
több mint 5 éve
GreenTron Green Bay Packers 17
Kevin King ágyéksérülés miatt nem játszik a Redskins ellen. Nem súlyos, az azt követő meccsen már lesz MM szerint.
AaronRoberts
Hirtelen nem is tudom eldönteni, hogy gyengül e a secondary...
twitch(4thline)
ha megnezed, hogy House mit nyujtott a helyen, egyertelmu a valasz...
casaubon
Amíg King a pályán volt addig Diggsnek 0 elkapása volt, amit lesérült ...

Szerkesztette: GreenTron
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 136
Kevin King ágyéksérülés miatt nem játszik a Redskins ellen. Nem súlyos, az azt követő meccsen már lesz MM szerint.
AaronRoberts
Hirtelen nem is tudom eldönteni, hogy gyengül e a secondary...
twitch(4thline)
ha megnezed, hogy House mit nyujtott a helyen, egyertelmu a valasz...
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 659 — twitch@citromail.hu
Kevin King ágyéksérülés miatt nem játszik a Redskins ellen. Nem súlyos, az azt követő meccsen már lesz MM szerint.
AaronRoberts
Hirtelen nem is tudom eldönteni, hogy gyengül e a secondary...
több mint 5 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Kevin King ágyéksérülés miatt nem játszik a Redskins ellen. Nem súlyos, az azt követő meccsen már lesz MM szerint.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657

Matthew99
Ez már a januári hó a főcsoportdöntőben? 😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Kaptunk is már bíroktól, vettek is már el.
Ez most utóbbi volt.
Csak öf tudtam eddig nézni, talán a héten valamikor az egész meccset is meg fogom tudni.
Örülök, hogy Aaront nem mészárolták le.
Ha már összejött a Skins elleni meccs örülök, hogy nem Kizert kell nézegetnem.
alatriste
Ha közel leszel a sideline-hoz, ha szükséges dobd fejbe MM-et egy zacskó szotyival, ha túl töketlen, vagy éppen túl tökös a playcall. Ahogy a helyzet adja 😊. Az óvadékot összedobjuk.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
és akkor Lane Taylor befújt holdingjáról még nem is esett annyi szó.
Mindegy is, a védelem kezdett szép dolgokat mutatni.

Elég sok play kimaradt, nem volt jó a lefedettség.
Elég sokan vereségre húztuk ezt a meccset (főleg A-rod sérülése után), de így mégis keserű a pirula, hiszen bőven nyerhető meccs lett volna.

nando89 említette Brice-t; a Diggs nagy TD-jénél elvileg ő hibázott.

 twitter.com/RobDemovsky/status/1041750076136275970
gamerkr
Brice nem volt valami okos annál a playnél. Thielen kettős őrizetben volt, Treadwell-en is volt ember, viszont House már az első lépésnél lemaradt Diggsről.

Mondjuk egy safety tudja már, hogy nem egy botkezű WR-re váltasz ki segíteni, aki egy ötyardos löbbölt passzt nem képes elkapni, nemhogy egy 50 yardosat, hanem a playmaker WR1-re.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kaptunk is már bíroktól, vettek is már el.
Ez most utóbbi volt.
Csak öf tudtam eddig nézni, talán a héten valamikor az egész meccset is meg fogom tudni.
Örülök, hogy Aaront nem mészárolták le.
Ha már összejött a Skins elleni meccs örülök, hogy nem Kizert kell nézegetnem.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Hát nagyon vegyes érzések kavarognak az emberben , ahhoz képest h vagy 3x lett megnyerve a meccs ... a végén még örülni kellet ennek is .

Az O sztm rendben volt , fal ahhoz képest h sztm No1 Vikings defense ellen volt egész jól szuperált nem hibátlanul de amit lehoztak passprotban asszem meccs előtt aláírtuk volna . Ami viszont javításra szorul az a redzone játék sok pontot hagytunk bent.JimmyG beépítése folyamatban van voltak nagyon szép dolgai. Aron rendben volt nem vállalta túl magát , érződött h nem 100% de rendben lesz, 2 durva védelmen vagyunk túl vereség nélkül a következő 4 meccs nem ilyen védelmek ellen jön (skins-bills-lions-49ers ) ha ezeket hozzuk rendben leszünk.

A védelem sokat lépett előre tavalyhoz képest és nem is festettünk rosszul sokáig igazából ami csúnyán elrontja statot az az h Tramon és Hause szarra lettek égetve , nem is értem h miért Tramon volt végig Diggsen az nagyon nem nézett ki jól , A fiatalok rendben voltak mind Alaxander mind Jackson jól mutat . Brice viszont sztm kevés lesz nagyon sok elrontott szerelése van . Összeségében látok pozitív jeleket , és lezárták a meccset mert megvolt Cousins második eladott labdája , arról nem tehettek hogy jött az a nevetséges flag .

Én továbbra is bizakodom.
nando89
Megjegyzem azért az edzőt is elővenném mert passzolni próbált, lefuttatja 3x a labdát bukjuk a 2 időkérést és sokkal nehezebb lett volna feljönnünk.
Toca
Nem vagyok MM párti nálam már rég nem lenne itt , de futunk ott kétszer elmegy az időkérésetek , lett volna kb 1:30 az órán , ha végig jöttök ugyan úgy , akkor jönne h miért nincsenek tökei konzervatív fallosz , az a playaction ott másodikra nagyon ült ,mikor Áron jobbra kifordult, Davante eldroppolta/nagyot is védekeztetek . Ezért most annyira nem tudok beleállni.
nando89
Egyetértek! Ha megint az ókonzervatív biztonsági játékot nyomja talán meglett volna a meccs, talán nem. De az biztos, hogy ha nem, akkor mindeki habzó szájjal követelte volna MM nyílvános megkövezését a Lambeau gyepén.
Nekem tetszett, hogy volt bátorsága TD-re menni és nem az órára és a teljesen kifacsart defensere bízni a győzelem kivívását.
Ez most nem jött be, de legalább nem egy vereséggel kellett fizetni a kockáztatásért.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
Jó, hát ez a Matthews-ra dobott flag mekkora bullshit már. Cicafoci bazze.

Értem a szabály lényegét, meg a célját, de itt max Kuzin önbizalma sérülhetett meg😂
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
és akkor Lane Taylor befújt holdingjáról még nem is esett annyi szó.
Mindegy is, a védelem kezdett szép dolgokat mutatni.

Elég sok play kimaradt, nem volt jó a lefedettség.
Elég sokan vereségre húztuk ezt a meccset (főleg A-rod sérülése után), de így mégis keserű a pirula, hiszen bőven nyerhető meccs lett volna.

nando89 említette Brice-t; a Diggs nagy TD-jénél elvileg ő hibázott.

 twitter.com/RobDemovsky/status/1041750076136275970

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 615
Sziasztok srácok!
Tegnap óta nem láttam a meccset, és nemsokára a Sport2 adja újra. Tudnátok nekem segiteni, hol tudnám megnézni a sport2 online-t, külföldről?
Celtic
Várd meg az estét és szedd le valahonnan
Toca
Vagy ha nem fontos a magyar kommentár ,itt van ez is.
 www.youtube.com/watch?v=PzIIQZoOheQ&feature=youtu.be
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Sziasztok srácok!
Tegnap óta nem láttam a meccset, és nemsokára a Sport2 adja újra. Tudnátok nekem segiteni, hol tudnám megnézni a sport2 online-t, külföldről?
Celtic
Várd meg az estét és szedd le valahonnan
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Nekem nincs meg, hogy King-gel mi történt. Egyszer csak a vonal mellett látom sisak nélkül. Nem, mintha nem verték volna őt is meg az elején, de House jóval lassabbnak tűnt.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 136
egy eleg jo osszefoglalo arrol, hogy mely pontokon lehetett volna lezarni a meccset:

 packerswire.usatoday.com/2018/09/17/7-times-the-packers-missed-a-late-opportunity-to-put-the-vikings-away/
több mint 5 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Sziasztok srácok!
Tegnap óta nem láttam a meccset, és nemsokára a Sport2 adja újra. Tudnátok nekem segiteni, hol tudnám megnézni a sport2 online-t, külföldről?
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 615
Hát nagyon vegyes érzések kavarognak az emberben , ahhoz képest h vagy 3x lett megnyerve a meccs ... a végén még örülni kellet ennek is .

Az O sztm rendben volt , fal ahhoz képest h sztm No1 Vikings defense ellen volt egész jól szuperált nem hibátlanul de amit lehoztak passprotban asszem meccs előtt aláírtuk volna . Ami viszont javításra szorul az a redzone játék sok pontot hagytunk bent.JimmyG beépítése folyamatban van voltak nagyon szép dolgai. Aron rendben volt nem vállalta túl magát , érződött h nem 100% de rendben lesz, 2 durva védelmen vagyunk túl vereség nélkül a következő 4 meccs nem ilyen védelmek ellen jön (skins-bills-lions-49ers ) ha ezeket hozzuk rendben leszünk.

A védelem sokat lépett előre tavalyhoz képest és nem is festettünk rosszul sokáig igazából ami csúnyán elrontja statot az az h Tramon és Hause szarra lettek égetve , nem is értem h miért Tramon volt végig Diggsen az nagyon nem nézett ki jól , A fiatalok rendben voltak mind Alaxander mind Jackson jól mutat . Brice viszont sztm kevés lesz nagyon sok elrontott szerelése van . Összeségében látok pozitív jeleket , és lezárták a meccset mert megvolt Cousins második eladott labdája , arról nem tehettek hogy jött az a nevetséges flag .

Én továbbra is bizakodom.
nando89
Megjegyzem azért az edzőt is elővenném mert passzolni próbált, lefuttatja 3x a labdát bukjuk a 2 időkérést és sokkal nehezebb lett volna feljönnünk.
Toca
Nem vagyok MM párti nálam már rég nem lenne itt , de futunk ott kétszer elmegy az időkérésetek , lett volna kb 1:30 az órán , ha végig jöttök ugyan úgy , akkor jönne h miért nincsenek tökei konzervatív fallosz , az a playaction ott másodikra nagyon ült ,mikor Áron jobbra kifordult, Davante eldroppolta/nagyot is védekeztetek . Ezért most annyira nem tudok beleállni.

Szerkesztette: nando89
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Hát nagyon vegyes érzések kavarognak az emberben , ahhoz képest h vagy 3x lett megnyerve a meccs ... a végén még örülni kellet ennek is .

Az O sztm rendben volt , fal ahhoz képest h sztm No1 Vikings defense ellen volt egész jól szuperált nem hibátlanul de amit lehoztak passprotban asszem meccs előtt aláírtuk volna . Ami viszont javításra szorul az a redzone játék sok pontot hagytunk bent.JimmyG beépítése folyamatban van voltak nagyon szép dolgai. Aron rendben volt nem vállalta túl magát , érződött h nem 100% de rendben lesz, 2 durva védelmen vagyunk túl vereség nélkül a következő 4 meccs nem ilyen védelmek ellen jön (skins-bills-lions-49ers ) ha ezeket hozzuk rendben leszünk.

A védelem sokat lépett előre tavalyhoz képest és nem is festettünk rosszul sokáig igazából ami csúnyán elrontja statot az az h Tramon és Hause szarra lettek égetve , nem is értem h miért Tramon volt végig Diggsen az nagyon nem nézett ki jól , A fiatalok rendben voltak mind Alaxander mind Jackson jól mutat . Brice viszont sztm kevés lesz nagyon sok elrontott szerelése van . Összeségében látok pozitív jeleket , és lezárták a meccset mert megvolt Cousins második eladott labdája , arról nem tehettek hogy jött az a nevetséges flag .

Én továbbra is bizakodom.
nando89
Megjegyzem azért az edzőt is elővenném mert passzolni próbált, lefuttatja 3x a labdát bukjuk a 2 időkérést és sokkal nehezebb lett volna feljönnünk.