Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Ma ket S (vegre) es TE (gondolom Kendricks elmeszelese esetere) volt nalunk probaedzesen. Bar en abban remenykedem, ha Kendropks kiesik, eselyt kap Tonyan, aki nekem nagyon tetszett az eloszezonban. Es lassan idoszeru lesz az IR-rol visszajovorol gondolkodni. Nagyon varnam Jake Kumerow visszatereset, de a fiatal WR-ek epp kezdenek ebredezni, nem latom kinek a helyere kerulne. Sajnalnam, mert imadtam amit az eloszezonban muvelt...Akkor viszont Trevor Davis jon. Azert is, mert nem hinnem, h csak engem zavar, h mar a 36 eves Tramon Williams a visszahordonk...(illetve vissza nem hordonk).

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 5 éve
aDDam Green Bay Packers 13
De azert nem ertem(tovabbra sem):
-O fal sz..r, nincs mese,
- Arod nem bizik Adamson kivul senkiben ( vagy tenyleg osszevissza szaladgalnak?),
jossbeaumont
- Ha összeáll végre, és ugyanaz az 5 ember játszik egymás mellett, szerintem javul majd az Ofal, már most sem volt annyira szörnyű, pedig a 49ers front 7 azért a jobbak között van mostanság
- Valdez-Scantling 100+ yard, game winning driveban EQ-nak az a passz??
Egyébként egyetértünk.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 652
Amúgy volt már olyan hogy A-Rod nem vitte végig a GW drive-ot? Akárhonnan, akármennyi volt hátra? 😊
bcsarli
Hogyne, az egyik legfájóbb a tavalyi meccsünk a Panthers ellen, ott Allison vesztette el a labdát. Azzel úszott az esély PO-ra is.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Srácok (és Lányok, ha vannak),
utállak Titeket, mert van egy AR nevű játékosotok (nem játékos, űrlény)...

Bárcsak Nekünk lenne (ismét, nagyon régen volt) egy legalább fele ilyen jó QB-nk! 😊
A védelmünkkel tuti PO és az SB sem lenne túl messze.
Medve81
Sankó te vagy az???😊
zolten
Nem. De Magyarországon nem csak Sankó utálja Rodgerst és imádja a Bearst. 😉
Medve81
És Ő az Iowa Buckeyes csapatának névadója is.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Srácok (és Lányok, ha vannak),
utállak Titeket, mert van egy AR nevű játékosotok (nem játékos, űrlény)...

Bárcsak Nekünk lenne (ismét, nagyon régen volt) egy legalább fele ilyen jó QB-nk! 😊
A védelmünkkel tuti PO és az SB sem lenne túl messze.
Medve81
Sankó te vagy az???😊
zolten
Nem. De Magyarországon nem csak Sankó utálja Rodgerst és imádja a Bearst. 😉
több mint 5 éve
zolten Green Bay Packers 228
Srácok (és Lányok, ha vannak),
utállak Titeket, mert van egy AR nevű játékosotok (nem játékos, űrlény)...

Bárcsak Nekünk lenne (ismét, nagyon régen volt) egy legalább fele ilyen jó QB-nk! 😊
A védelmünkkel tuti PO és az SB sem lenne túl messze.
Medve81
Sankó te vagy az???😊
több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Srácok (és Lányok, ha vannak),
utállak Titeket, mert van egy AR nevű játékosotok (nem játékos, űrlény)...

Bárcsak Nekünk lenne (ismét, nagyon régen volt) egy legalább fele ilyen jó QB-nk! 😊
A védelmünkkel tuti PO és az SB sem lenne túl messze.

Szerkesztette: Medve81
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Ez a meccs az utolso 2 perc nelkul szegyen kategoria lett volna (otthon, egy fr.iranyitojat vesztett, minuszos csapat ellen).
Ez is olyan volt, mint a Bills, v a Lions ellen. Okosabbak nem lettunk, kar elemezgetni. De lehet, h egyszeruen ez gyenge csapat, csak nem tudom elfogadni.

De azert nem ertem(tovabbra sem):
-O fal sz..r, nincs mese,
- a Dfal, akit a liga egyik legjobbjanak hittunk, Clarkon kivul lathatatlan,
- Ha-ha legjobb idei napja ellenere a S csapat (Brice foleg) csucs gyenge,
- futast nem hasznaljuk, AJ-t kulonosen nem ertem, pedig tegnap is 5y volt az atlaguk, es levennek a nyomast Arodrol,
- Arod nem bizik Adamson kivul senkiben ( vagy tenyleg osszevissza szaladgalnak?),
-TE Lewist csak betontuskonak hasznaljuk,
- Perry és CM a szezon eleje óta együtt annyi tacklet csináltak, amennyi millió az idei fizetésük (25M), és EGYÜTT 3 sacket,
- Tramont sajnalom, de mar nem NFL szint, amit csinal,
- Brown nevu kreten helyet remelem hasznos jatekossal toltjuk majd fel.
Es ahogy irtak, Mason Crosby: From zero to hero.
GO PACK GO!

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
kíváncsi leszek az idény végén hogyan fogunk erre a meccsre visszaemlékezni.
Itt egy vereség körülbelül lehetetlen helyre taszította volna a csapatot.
gamerkr
Lelkileg esetleg, de az NFC North idéz azért nem tűnik annyira keménynek, hogy ne lehessen mondjuk 9 győzelemmel megnyerni
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 131
ma is elmehetett volna azon az ostoba Donatello Brownon a végén , már Detroitban is volt egy ilyenje ..

nando89
csak kekeckedesbol 😊, de o mar nincs a csapatban, ez egy bizonyos Tony Brown volt mindketszer. lehet, hogy ot se nagyon latjuk tobbet.

Amugy meg egy +t hozzatennek: az ujonc elkapokat. MVS-t ugyan Rodgers megint leb.szta egy elrontott route utan, de kesobb meg is dicserte, amikor kisegitette, raadasul 100 yard fole ment. St. Brownnak az az egy elkapasa kisebb bravur volt, es meg Moore-nak is megvolt az elso.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 252 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Amúgy volt már olyan hogy A-Rod nem vitte végig a GW drive-ot? Akárhonnan, akármennyi volt hátra? 😊

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Hát sok mindennek nem kell ürölni ..
+nyertünk
+Adams
+Graham bevonása alakul
+Aaron Clutch továbbra is
+King csak azért mert első Int-je volt.
+Keny Clark
+Martinez
+Crosby


-Védelem..a 3 labdszerzés ellenére is nagyon karcsu volt
-Mike Daniels, minimális momentumai vannak idén, vagy az sem ..
-Brice a falra tudnék mászni tőle , életveszély brutálisan fos passz ellen , kb minden meccsen beszedtünk róla egy 25+ td-t , érthetetlen h folyamatosan a pályán van
-Folyamatos fegyelmezetlenségek minden meccsen , ma is elmehetett volna azon az ostoba Donatello Brownon a végén , már Detroitban is volt egy ilyenje ..
-Gyenge Spec team munka ..
-Tramon Wiliams
-Pass rush továbbra is akkor van ha egy nagyobb blitz csomag indul
-Perry , irányítóra nulla veszélyt jelent sajnos, volt ugyan 2-3 leütött labdája de ezek inkább voltak Bethard hibái.
-Futás érthetetlen háttérbe szorulása , miközben kisérletenként 5yard feletti átlag volt


Nyertünk , de sok reményem továbbra sincs az La-i és a New Englandi kirándulásban , de lepjenek meg .
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 658 — twitch@citromail.hu
Ki lehetne emelni a negatív és talán pozitív dolgokat, de értelmetlen. A látottak egyáltalán nem tettek bizakodóvá a bye week utáni 5-ös szériával kapcsolatban.
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
kíváncsi leszek az idény végén hogyan fogunk erre a meccsre visszaemlékezni.
Itt egy vereség körülbelül lehetetlen helyre taszította volna a csapatot.

Kell pihenni, főleg Cobb-Allison párosnak.
És Alexander nagyon hiányzik a DB sorból.
gamerkr
Hiányzott ugyan a két elkapó , főleg Allison de ma a két ujjonc sztm nagyon jo volt főleg Mvs de a végén St Brown is egy nehéz labdát fog meg .
nando89
Nem Allison és Cobb elleni támadásként mondom, de az egyiküket simán becserélném egy jó guardra, az jobban hiányzott.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
kíváncsi leszek az idény végén hogyan fogunk erre a meccsre visszaemlékezni.
Itt egy vereség körülbelül lehetetlen helyre taszította volna a csapatot.

Kell pihenni, főleg Cobb-Allison párosnak.
És Alexander nagyon hiányzik a DB sorból.
gamerkr
Hiányzott ugyan a két elkapó , főleg Allison de ma a két ujjonc sztm nagyon jo volt főleg Mvs de a végén St Brown is egy nehéz labdát fog meg .
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
kíváncsi leszek az idény végén hogyan fogunk erre a meccsre visszaemlékezni.
Itt egy vereség körülbelül lehetetlen helyre taszította volna a csapatot.

Kell pihenni, főleg Cobb-Allison párosnak.
És Alexander nagyon hiányzik a DB sorból.

több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
"Lisa Salters of ESPN has reported (via Adam Schefter) that the Packers are “likely” to keep both of those two veteran wideouts inactive."
Remelem, h a Lambeaun az ujoncokkal is elkaristol az O a tartalekos 49ers ellen. Es hatha latunk vegre AJ-bol es a TE-jatekbol is...
Aztan ami a bye week utan kovetkezo hetekben var rank, arra most nem merek gondolni sem.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 758 — Csodabogár
Cobb és Allison is elvileg játszik ma. Nem akarok semmit sem elkiabálni, de kell az előrelépés mindkét oldalán a labdának. JimmyG nélkül a védelem is tovább kell lépjen. A Det ellen sztem nem voltak olyan rosszak. Sokszor kerültek szar helyzetben a pályára. De az O-tól is kell a felpörgés. Remélem Aaron Jones-t végre elővesszük. Williams jó kis box runner, de Jones egy veszélyesebb játékos.
alatriste
Annyira nem kell esélyt latolgatni. Szopóálarc be van készítve...

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Cobb és Allison is elvileg játszik ma. Nem akarok semmit sem elkiabálni, de kell az előrelépés mindkét oldalán a labdának. JimmyG nélkül a védelem is tovább kell lépjen. A Det ellen sztem nem voltak olyan rosszak. Sokszor kerültek szar helyzetben a pályára. De az O-tól is kell a felpörgés. Remélem Aaron Jones-t végre elővesszük. Williams jó kis box runner, de Jones egy veszélyesebb játékos.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tulsagosan bizunk mindig a draftban es hogy majd valaki potolja a konnyen elengedett bevalt arcokat a semmibol. Megha csak korai koros emberekrol beszelnenk (nem mintha azok ulnenek) de nem, alsokozepszeru jatekosoktol varjuk az aldast. Potencial, hanyszor hallottam ezt. Betomunk egy lyukat keletkezik ketto, ez boki a csoromet es ez kb az elmult 5 ev trendje.
JayB
Valószínűleg ezért is "ment nyugdíjba" TT. Az utóbbi 4-5 évében alig volt olyan játékos drafton aki kiemelkedő lett volna. Mondjuk ez szerintem köszönhető annak is, hogy rendre Capers alá próbált drafoltni. Ráadásul kb 4. kör utáni játékos talán ha mutatóban maradt abból az időből.
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Tulsagosan bizunk mindig a draftban es hogy majd valaki potolja a konnyen elengedett bevalt arcokat a semmibol. Megha csak korai koros emberekrol beszelnenk (nem mintha azok ulnenek) de nem, alsokozepszeru jatekosoktol varjuk az aldast. Potencial, hanyszor hallottam ezt. Betomunk egy lyukat keletkezik ketto, ez boki a csoromet es ez kb az elmult 5 ev trendje.
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Micah Hyde, Casey Hayward, Burnett, roluk tudtuk, hogy jok. De, azert az tulzas, hogy a nalunk teljes csodnek kikialtott Randall zseni lett a Browns-nal, az mar idegesito...
jossbeaumont
Azért az hozzá tartozik h mi valmiért cb-t akartunk belőle csinálni , holott az egyetemen is safety volt szinte végig , hát nagyon nem jött be ... Most a Browns visszatette az eredeti posztjára és egyből jobban mozog ..
Nekem főleg Hayward és Hyde aki fáj mindkettő bagóért írt alá a mai pénzek közt ..Hyde 5 év 30 milláját felnem fogom h mi miért nem adtuk minimum..
nando89
Szerintem Capers rendszere volt az oka egyszerűen nem tudta követni a trendeket, a zone blitz már nem volt elég, a többi felállás meg bonyolult volt.
Hyde-al mint nickel számoltak volna, gondolom ez nem volt neki elég. Hayward detto, egyik sem volt kezdő. Rollins is beválhatott volna, mint LB/S hibrid középen, de Capers ott nem próbálta.

A vicc az, hogy 4 év, 6 DB, maradt 4 belőle, sőt a 2015 draftból maradt TY és Ryan... TT mágiája oda.

Talán egy Alexander-King-Jones-Jackson-HHCD secondary kinézne valahogy, ha utóbbi maradna, King meg épp tudna maradni.
Pettine munkája szerintem már látszik, kellene 2 jó DE/LB (CM lassú már kicsit, valahogy nem tudom elhessegetni a hormon balhét, még akkor is, ha szeretem és a mi kutyánk kölyke, Perry meg soha nem 100%-os) és mutatna valamit ez a D.

O oldalon a fiatal WR-eknek adnék meg időt, Graham sem egészséges, Lewis mellőzése tényleg fura. Most hogy AJ van, erőltetni kéne a futást, AR lábát kimélve, az ellent fárasztandó. (Azért jövőre 1-2 G is kellene, meg lassan Bulaga helyettese is. Bakh pedig megint kb a legjobb passzblokkoló a ligában, 2016 óta pedig biztosan az, a PFF szerint még Joe Thomasnál is jobb volt.)

Olyan sok lyuk azért nincs a csapatban, csak egészség kéne.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Micah Hyde, Casey Hayward, Burnett, roluk tudtuk, hogy jok. De, azert az tulzas, hogy a nalunk teljes csodnek kikialtott Randall zseni lett a Browns-nal, az mar idegesito...
jossbeaumont
Azért az hozzá tartozik h mi valmiért cb-t akartunk belőle csinálni , holott az egyetemen is safety volt szinte végig , hát nagyon nem jött be ... Most a Browns visszatette az eredeti posztjára és egyből jobban mozog ..
Nekem főleg Hayward és Hyde aki fáj mindkettő bagóért írt alá a mai pénzek közt ..Hyde 5 év 30 milláját felnem fogom h mi miért nem adtuk minimum..

Szerkesztette: nando89
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Micah Hyde, Casey Hayward, Burnett, roluk tudtuk, hogy jok. De, azert az tulzas, hogy a nalunk teljes csodnek kikialtott Randall zseni lett a Browns-nal, az mar idegesito...
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 652
Elhunyt Jim Taylor.
Megnéztem néhány videót róla, őrületes volt a pali.
Gondolom lesz megemlékezés a MNF meccsen.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!