Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Ty Monty megkapta a büntit irány a Ravens
dande
Elvileg egy jovo evi hetedik koros pickert cserebe.
casaubon
Hát Bostick-ért még ennyit se kaptunk, csak agyfaszt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
aDDam Green Bay Packers 13
Azért lesokkolt mennyire simán engedtük el HaHa-t. Nem hiszem el, hogy akármennyit is kért ne tudtuk volna megadni (Matthews vagy Cobb nehogy már sokba kerüljön 😀) egy ligaelit free safetynek. A negyedik kör meg egy vicc, nagyot csalódtam Gute-ban. Nyilván más kaliber, de kicsit Raidersnek érzem magunkat, az meg elég mélyen van..
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Na ennyit Ty-ról. Megőrzöm azt a szép emléket, mikor punt vagy kirúgás után csinált egy okos játékot és kilépve (elterülve) nyúlt vissza a lasztiért. Szóval van agya, csak vasárnap begőzölt.
HHCD: lehetett rá számítani, csak nem tudom mi a terv.
"Kíváncsian" várom MM nyilatkozatát: pad level, fundamentals, basic plays.
Egyre jobban irritál ez a pali.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 219 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
@alatriste
csak most olvastam el a beszámolódat, - amit ugyan már nagyon vártam -, piszkosul irigyel itt mindenki azt hiszem! Köszi a jóleső (hehe) sorokat 😀

Hát nem számítottam rá, hogy két trade hírére érkezem haza....
Monty nem lepett meg, Dix sem annyira. Utóbbi ellenértéke először picit alacsonynak tűnik, de legalább korábban jön a pick 1 évvel.

Pont a legjobbkor mondhatnánk, kíváncsi vagyok mire elég az egy hét és hogyan fog felállni a secondary.

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem lesz itt soha semmi igy...
JayB
Tudod hány csapat szurkolója szeretne egy olyan QB-t, mint Rodgers? Szerintem a liga több, mint 75%-a. Amíg ő itt van, addig mindig van remény akár a Super Bowlra is.
Fel a fejjel.

Üdvözlettel: A QB pokolban lévő csapatok szurkolói
iktriad
Ez mind szep es jo, de eddigi karrierje alatt hanyszor is volt ez eleg?
alatriste
Egyszer és már az is több, mint a semmi. És mellé 8 évig zsinórban bejutottatok a playoffba vele. Hogy mást ne mondjak, én habozás nélkül elcserélném a Jaguars elmúlt 10 évét a tietekre. És szerintem így van ezzel a liga csapatainak szurkolóinak több, mint a fele.
iktriad
Ez mind igaz. Es en nem is ezt vitatom.
De ha ott lenne a csapatodba az all time (egyik) legjobb QB nem éreznéd elpocsékolását 1 nyamvadt SBal 10+evre?
Mert miota kezdő kozel hozza a hozhatatlan szinvonalat es ezzel együtt 1dbSBban volt. Egy ilyen korszakos vagy all time qbnal ezt nem erezned kevésnek? Amikor Elioknak van 2 gyűrűje?
A sok PO szép es jo, és értékeljük, de egy idő után ilyen lehetőség mellett ez alulteljesítés.
alatriste
Favrenak is 1 van, mégis legenda. 😊

Amúgy Marcedes Lewis épp ma adott interjút a Fox Sports 1-nak. 13 éve van a ligában, ebből 12-t töltött nálunk (és mint kiderült a Jags hatalmas hülyeséget csinált, hogy idén meglepetésre kirakta). Érdemes meghallgatni hogy beszél Bortlesről és Rodgersről. Tanulságos.
 twitter.com/KristineLeahy/status/1057333978321965057
iktriad
AR is az már ég. Ez most nem volt releváns.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lesz itt soha semmi igy...
JayB
Tudod hány csapat szurkolója szeretne egy olyan QB-t, mint Rodgers? Szerintem a liga több, mint 75%-a. Amíg ő itt van, addig mindig van remény akár a Super Bowlra is.
Fel a fejjel.

Üdvözlettel: A QB pokolban lévő csapatok szurkolói
iktriad
Ez mind szep es jo, de eddigi karrierje alatt hanyszor is volt ez eleg?
alatriste
Egyszer és már az is több, mint a semmi. És mellé 8 évig zsinórban bejutottatok a playoffba vele. Hogy mást ne mondjak, én habozás nélkül elcserélném a Jaguars elmúlt 10 évét a tietekre. És szerintem így van ezzel a liga csapatainak szurkolóinak több, mint a fele.
iktriad
Ez mind igaz. Es en nem is ezt vitatom.
De ha ott lenne a csapatodba az all time (egyik) legjobb QB nem éreznéd elpocsékolását 1 nyamvadt SBal 10+evre?
Mert miota kezdő kozel hozza a hozhatatlan szinvonalat es ezzel együtt 1dbSBban volt. Egy ilyen korszakos vagy all time qbnal ezt nem erezned kevésnek? Amikor Elioknak van 2 gyűrűje?
A sok PO szép es jo, és értékeljük, de egy idő után ilyen lehetőség mellett ez alulteljesítés.
alatriste
Favrenak is 1 van, mégis legenda. 😊

Amúgy Marcedes Lewis épp ma adott interjút a Fox Sports 1-nak. 13 éve van a ligában, ebből 12-t töltött nálunk (és mint kiderült a Jags hatalmas hülyeséget csinált, hogy idén meglepetésre kirakta). Érdemes meghallgatni hogy beszél Bortlesről és Rodgersről. Tanulságos.
 twitter.com/KristineLeahy/status/1057333978321965057

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem lesz itt soha semmi igy...
JayB
Tudod hány csapat szurkolója szeretne egy olyan QB-t, mint Rodgers? Szerintem a liga több, mint 75%-a. Amíg ő itt van, addig mindig van remény akár a Super Bowlra is.
Fel a fejjel.

Üdvözlettel: A QB pokolban lévő csapatok szurkolói
iktriad
Ez mind szep es jo, de eddigi karrierje alatt hanyszor is volt ez eleg?
alatriste
Egyszer és már az is több, mint a semmi. És mellé 8 évig zsinórban bejutottatok a playoffba vele. Hogy mást ne mondjak, én habozás nélkül elcserélném a Jaguars elmúlt 10 évét a tietekre. És szerintem így van ezzel a liga csapatainak szurkolóinak több, mint a fele.
iktriad
Ez mind igaz. Es en nem is ezt vitatom.
De ha ott lenne a csapatodba az all time (egyik) legjobb QB nem éreznéd elpocsékolását 1 nyamvadt SBal 10+evre?
Mert miota kezdő kozel hozza a hozhatatlan szinvonalat es ezzel együtt 1dbSBban volt. Egy ilyen korszakos vagy all time qbnal ezt nem erezned kevésnek? Amikor Elioknak van 2 gyűrűje?
A sok PO szép es jo, és értékeljük, de egy idő után ilyen lehetőség mellett ez alulteljesítés.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
A Monthy trade nagy csillagos ötös. Három legyet is ütött Gute egy csapásra. A hülyesége, plane ha azt az edzői utasítást megszegve tette, nem maradhatott retorzió nélkül. Ami lehetett volna néhány meccses padoztatás is, de ha igazán példát akar statuálni a vezetőség, akkor csak a cut jöhetett volna szóba. Az is az elküldés mellett szólt, hogy a csapatban is elfogyott körülötte a levegő a Rams meccs után. Ugyanakkor nem lett volna teljesen fair (szvsz) hogy miután annyi mindent tett a csapatért kivágják mint macskát szarni. És kaptunk érte egy hetedik kört, ami nem sok, de a semminél több. Sok sikert neki Baltimore-ban!

A HH tradenek én nem örülök. Annak ellenére, hogy szinte minden arra mutatott, hogy eladjuk, én titokban abban bíztam, hogy sokkal inkább hozunk mellé valakit, akivel egy jó kis safety párost alkotnak majd, megszilárdítva secondary hátsó részét. Reméltem, hogy nem kell többet Brice-t nézni, ahogy természetgyógyászos kézrátétellel próbálja megállítani az ellenfél elkapóját, már amennyiben nincs 2-3 méterrel lemaradva, illetve teljes sebességgel gázolja le az éppen szerelni készülő csapattársát. Nem tudom mi a terv Ha-Ha pótlására. Jackson? Tramon Williams? Vagy egy FA? Hamarosan kiderül.
A negyedik kör nagyon kevés az idei szezon egyik legjobb teljesítményt mutató safetyért.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem lesz itt soha semmi igy...
JayB
Tudod hány csapat szurkolója szeretne egy olyan QB-t, mint Rodgers? Szerintem a liga több, mint 75%-a. Amíg ő itt van, addig mindig van remény akár a Super Bowlra is.
Fel a fejjel.

Üdvözlettel: A QB pokolban lévő csapatok szurkolói
iktriad
Ez mind szep es jo, de eddigi karrierje alatt hanyszor is volt ez eleg?
alatriste
Akkor kivanom neked Blake Bortlest a kovetkezo tiz evre, utana majd megtanulod megbecsulni ezt is, amire Rodgers eleg.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lesz itt soha semmi igy...
JayB
Tudod hány csapat szurkolója szeretne egy olyan QB-t, mint Rodgers? Szerintem a liga több, mint 75%-a. Amíg ő itt van, addig mindig van remény akár a Super Bowlra is.
Fel a fejjel.

Üdvözlettel: A QB pokolban lévő csapatok szurkolói
iktriad
Ez mind szep es jo, de eddigi karrierje alatt hanyszor is volt ez eleg?
alatriste
Egyszer és már az is több, mint a semmi. És mellé 8 évig zsinórban bejutottatok a playoffba vele. Hogy mást ne mondjak, én habozás nélkül elcserélném a Jaguars elmúlt 10 évét a tietekre. És szerintem így van ezzel a liga csapatainak szurkolóinak több, mint a fele.
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Nem lesz itt soha semmi igy...
JayB
Tudod hány csapat szurkolója szeretne egy olyan QB-t, mint Rodgers? Szerintem a liga több, mint 75%-a. Amíg ő itt van, addig mindig van remény akár a Super Bowlra is.
Fel a fejjel.

Üdvözlettel: A QB pokolban lévő csapatok szurkolói
iktriad
Pontosan ez a baj, hogy eleg lenne egy picit is atlagos, kozepes csapatot osszerakni moge de meg ez sem megy. Waste of Rodgers
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem lesz itt soha semmi igy...
JayB
Tudod hány csapat szurkolója szeretne egy olyan QB-t, mint Rodgers? Szerintem a liga több, mint 75%-a. Amíg ő itt van, addig mindig van remény akár a Super Bowlra is.
Fel a fejjel.

Üdvözlettel: A QB pokolban lévő csapatok szurkolói
iktriad
Ez mind szep es jo, de eddigi karrierje alatt hanyszor is volt ez eleg?


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ahogy elnézem egyedül maradok a véleményemmel, de én nem sajnálom, hogy Ha-ha elment.
Ahogy már itt említettétek, a draftolásakor sem nagyon tudta leplezni a csalódottságát, aztán az első 4 szezonjában mintha nem vett tudomást arról, hogy ez egy kontakt sport, minden ütközést igyekezett elkerülni. (Akárcsak House. Botrány volt, amit ketten műveltek.)
Idén, amikor a nagy szerződésért kellett játszani, valahogy mégis tudott bemutatni szép ütközéseket, szereléseket és az utolsó meccsen - miután trade blockra került -, mintha nem is őt láttuk volna, messze a legjobb a meccsét produkálta.
Szerintem elég jellemtelen, nekem nem fog hiányozni. Az érte kapott 4. kör még így is vicc, de sajnos nagyjából ez a maximum, amit ki lehetett hozni.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lesz itt soha semmi igy...
JayB
Tudod hány csapat szurkolója szeretne egy olyan QB-t, mint Rodgers? Szerintem a liga több, mint 75%-a. Amíg ő itt van, addig mindig van remény akár a Super Bowlra is.
Fel a fejjel.

Üdvözlettel: A QB pokolban lévő csapatok szurkolói

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 650 — Packers Suicide Squad
ez a csapat nem érdemli meg ARod-ot!!
Pep71
Pont miatta nincs hely a sapka alatt.. És azt sem tudom elképzelni, hogy ne egyeztettek volna a Főnivel is arról, hogy legyen-e CD trade.

4.kör..azzal sokra megy majd a csapat..
Pep71
így legalább valamit kaptunk érte.
Amúgy sem akart itt játszani. Több ilyen kiszólása is volt. S ha jól emlékszem, a draftkor sem volt a legboldogabb.
Sajnálom őt, de ez van. Next man up...
James007
Mondjuk ez is igaz. Ahogy Joss is írta, olyan, mintha nem nagyon bíznánk a rájátszásban. Mindegy, szezon végén McCarthy úgyis repül, a 4. körrel utódja kihúzza a következő Bakhtiarit a fal másik oldalára. Amúgy kíváncsi lennék, az elmúlt néhány hétben milyen hangulat lehet az öltözőben. Nagy a zavar, de lehet, hogy ez jó lesz és mégis megb@szunk mindenkit a hátralévő meccseken. Vagy azt, aki hagyja, vagy magunkat.
Gergőbácsi
Nagyon remélem, hogy a próféta szól belőled. Kell ide már egy vérfrissítés.

A megbaszunk mindenki helyett ARod god-módba kapcsol és megbasz mindenkit. Legalábbis a jelenlegi hangulatomba csak ezt tudom elképzelni.
Amikor kezd összeállni a D, nemhogy mi cserélnénk egy 3-4 kört valami pass rusherért, hogy még jobban beleálljunk az évbe és adjuk a lehetőséget ARod alá, nem. Eladjuk amink van és ha Rodgers beviszi magát a PO-ba akkor beviszi, ott megy ameddig bír, aztán irány haza. Megint.
És nem, a pénz nem lehet kifogás. Ha Cobbra van 10+ millió ha Clay-re van szintén, ott simán balfasz management, hogy C-Dixre azt gondolod, hogy nem fog maradni. Az NFL-ben a jó játékosaidat, ha fiatalok nem adod el. Egy csapat aki SuperBowl-ra tőr nem adja el a védelme talán 3. legjobb játékosát.
Ha év végén FA-ként elmegy sem. Mert ezzel ismét csak nehezebb helyzetbe hozzuk magunk idénre.

Lang elküldése (nem visszaigazolása) után sikerült megint baszottul felhúznia a stábnak.
alatriste
Ha tudtad volna ezt előre, mikor Washingtonban voltál...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
ez a csapat nem érdemli meg ARod-ot!!
Pep71
Pont miatta nincs hely a sapka alatt.. És azt sem tudom elképzelni, hogy ne egyeztettek volna a Főnivel is arról, hogy legyen-e CD trade.

4.kör..azzal sokra megy majd a csapat..
Pep71
így legalább valamit kaptunk érte.
Amúgy sem akart itt játszani. Több ilyen kiszólása is volt. S ha jól emlékszem, a draftkor sem volt a legboldogabb.
Sajnálom őt, de ez van. Next man up...
James007
Mondjuk ez is igaz. Ahogy Joss is írta, olyan, mintha nem nagyon bíznánk a rájátszásban. Mindegy, szezon végén McCarthy úgyis repül, a 4. körrel utódja kihúzza a következő Bakhtiarit a fal másik oldalára. Amúgy kíváncsi lennék, az elmúlt néhány hétben milyen hangulat lehet az öltözőben. Nagy a zavar, de lehet, hogy ez jó lesz és mégis megb@szunk mindenkit a hátralévő meccseken. Vagy azt, aki hagyja, vagy magunkat.
Gergőbácsi
Nagyon remélem, hogy a próféta szól belőled. Kell ide már egy vérfrissítés.

A megbaszunk mindenki helyett ARod god-módba kapcsol és megbasz mindenkit. Legalábbis a jelenlegi hangulatomba csak ezt tudom elképzelni.
Amikor kezd összeállni a D, nemhogy mi cserélnénk egy 3-4 kört valami pass rusherért, hogy még jobban beleálljunk az évbe és adjuk a lehetőséget ARod alá, nem. Eladjuk amink van és ha Rodgers beviszi magát a PO-ba akkor beviszi, ott megy ameddig bír, aztán irány haza. Megint.
És nem, a pénz nem lehet kifogás. Ha Cobbra van 10+ millió ha Clay-re van szintén, ott simán balfasz management, hogy C-Dixre azt gondolod, hogy nem fog maradni. Az NFL-ben a jó játékosaidat, ha fiatalok nem adod el. Egy csapat aki SuperBowl-ra tőr nem adja el a védelme talán 3. legjobb játékosát.
Ha év végén FA-ként elmegy sem. Mert ezzel ismét csak nehezebb helyzetbe hozzuk magunk idénre.

Lang elküldése (nem visszaigazolása) után sikerült megint baszottul felhúznia a stábnak.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Nem lesz itt soha semmi igy...
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 650 — Packers Suicide Squad
ez a csapat nem érdemli meg ARod-ot!!
Pep71
Pont miatta nincs hely a sapka alatt.. És azt sem tudom elképzelni, hogy ne egyeztettek volna a Főnivel is arról, hogy legyen-e CD trade.

4.kör..azzal sokra megy majd a csapat..
Pep71
így legalább valamit kaptunk érte.
Amúgy sem akart itt játszani. Több ilyen kiszólása is volt. S ha jól emlékszem, a draftkor sem volt a legboldogabb.
Sajnálom őt, de ez van. Next man up...
James007
Mondjuk ez is igaz. Ahogy Joss is írta, olyan, mintha nem nagyon bíznánk a rájátszásban. Mindegy, szezon végén McCarthy úgyis repül, a 4. körrel utódja kihúzza a következő Bakhtiarit a fal másik oldalára. Amúgy kíváncsi lennék, az elmúlt néhány hétben milyen hangulat lehet az öltözőben. Nagy a zavar, de lehet, hogy ez jó lesz és mégis megb@szunk mindenkit a hátralévő meccseken. Vagy azt, aki hagyja, vagy magunkat.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Amikor saját maga elkezdte szivárogtatni h utolsó szezonjai itt..számomra biztos volt h megy, sajnos.. ha nem most akkor szezon végén , ingyen
Valaki elmondhatná h mi volt vele a bajunk , de nincs kétségem h MM-től csak bullshitt duma jön majd.,,
Így szerintem a következő lesz a helyzet tényleg komolyan gondolhatjuk h Josh Jackson-ból safety-t faragunk ..nem hiszem h Josh Jones venné át a helyét az eddigi jegelése miatt.
Valószínűleg Breelandat is aktivizáljuk
Az igazi bajom az árral van ,minimum egy 3. kört vártam ..csak hát ugye mindenki tudta h el akarjuk passzolni nyáron lejáró volt ,elég szar szitu.
Nagy huzás a rézbőrüektől .. :/
Gute első komolyabb húzása ami nem igen tetszik..
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
ez a csapat nem érdemli meg ARod-ot!!
Pep71
Pont miatta nincs hely a sapka alatt.. És azt sem tudom elképzelni, hogy ne egyeztettek volna a Főnivel is arról, hogy legyen-e CD trade.

4.kör..azzal sokra megy majd a csapat..
Pep71
így legalább valamit kaptunk érte.
Amúgy sem akart itt játszani. Több ilyen kiszólása is volt. S ha jól emlékszem, a draftkor sem volt a legboldogabb.
Sajnálom őt, de ez van. Next man up...
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 650 — Packers Suicide Squad
The Green Bay Packers traded head coach Mike McCarthy to the Cleveland Browns for a 1st and 3rd pick in 2019 and Damarious Randall.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
ez a csapat nem érdemli meg ARod-ot!!
vicc..mondjuk valószínűleg nem lesz meg a PO, de azért nem a védelem egyik legjobb játékosát kéne elküldeni, aki nem hagyott ki egyetlen mérkőzést sem NFL pályafutása során, ha jól tudom, hanem mondjuk MM-et kéne végre elzavarni, a marha időkéréseivel együtt. 4.kör..azzal sokra megy majd a csapat..
Pep71
Fogalmazzunk ugy, h egy elsokoros, minden meccsen rendelkezesre allo ProBowlert, a szezon kozepen, egy need posztrol elcsereltunk a nagy semmire...
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Úgyis nagy a mélység safety poszton nálatok, Haha-ért korrekt ár a 4.kör.
Nem értem ezt a csalódottságot...
Itt az NFC-be amúgy is csak ilyen irányítók jöhetnek szemben egy esetleges playoff meccsen, mint Brees, Goff, Wentz, Ryan, Cousins.

Irónia OFF!

Hayward szindróma, pár év és top5-10 lesz a posztján.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Azon lehet vitatkozni, hogy meg kellett volna-e tartani es megfizetni jovore, de ha a vezetes ugy dontott, hogy jovore o mar nem lesz itt, akkor a 4. kor realis. Ha FA-kent tavozik, akkor a comp pick 4-5. kor lett volna, de csak egy evvel kesobb.
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
ez a csapat nem érdemli meg ARod-ot!!
vicc..mondjuk valószínűleg nem lesz meg a PO, de azért nem a védelem egyik legjobb játékosát kéne elküldeni, aki nem hagyott ki egyetlen mérkőzést sem NFL pályafutása során, ha jól tudom, hanem mondjuk MM-et kéne végre elzavarni, a marha időkéréseivel együtt. 4.kör..azzal sokra megy majd a csapat..