Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na jó, a detroiti szurkolók panaszkodását, hogy rendszeresen novemberben-decemberben kellett a Lambeau-ra jönnük, még valamennyire meg is tudtam érteni | (mindig hozzá téve, hogy nem kötelező dome-ban játszani) | , de azért ez a déli meg esti meccskezdés már inkább vicces 😊
Kampman
Nem az a lényeg. Nem tudom hogyan mondjam. Van egy történelmi párharc, s mindig az egyik hazai meccse primetime, a másik hazai meccse a tucat meccsek közt. Szerintem ez a nevetséges. Nem tudom de az elmúlt 7 szezonban a liga nem rokkant volna bele, ha legalább 1 ilyen meccset kiadtak volna a Soldierre. De talán jövőre.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Na jó, a detroiti szurkolók panaszkodását, hogy rendszeresen novemberben-decemberben kellett a Lambeau-ra jönnük, még valamennyire meg is tudtam érteni | (mindig hozzá téve, hogy nem kötelező dome-ban játszani) | , de azért ez a déli meg esti meccskezdés már inkább vicces 😊
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
2013-ban délután 4:25-től volt, de nyilván csak a szeeegény macik ellen történő ádáz összeesküvés részeként, hogy Rodgers még 3 órát tudja pihentetni a vállát.
Peszinter Ferenc
Igazad van bár 2011 inkább, 2013 alapban deles meccs volt, az más kérdés, hogy mozgathatták volna SNF-nek is. Nincs jelentősége egyébként csak szerintem nevetséges, hogy legendás párharc, de csak Green Bayben? Pontosan mutatja, hogy a liga mit gondolt a két csapatról az elmúlt években, (teljesen jogosan az eredmények alapján), s melyik volt az a csapat, amelyet nyomatni kellett a nemzeti médiában. De majd áprilisban ez is új fénytörésbe kerülhet, gondolom én egy hétfő esti meccs lesz, de ide a rozsdás bökőt, hogy nem nálunk.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 5 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
2013-ban délután 4:25-től volt, de nyilván csak a szeeegény macik ellen történő ádáz összeesküvés részeként, hogy Rodgers még 3 órát tudja pihentetni a vállát.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 221 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ahogy Tüsi is írta ez már egy másik Bears abban bízni h leolvad a védelemük pont ellenünk én sem igen tudok , főleg h a támadófal is teljsen tartalékos , Bears meg tényleg vért fog inni , főleg az első fordulós blama miatt is , de amíg nálunk Rodgers játszik náluk meg Trubisky, lesz egy halvány esély mindig..
Igazából nekünk ez a szezon meccse , más nagy dolgot idén tényleg nem tudunk véghez vinni mint nyerni a szárnyaló ősi rivális otthonában .

Jó meccsre számítok , parázs meccsre .
nando89
és szerencsére baráti időpontban is van - remélem nem pakolják át.
gamerkr
Pfff.
Szerinted az miért van, hogy 2010 óta a Soldieren játszott meccsek mindig délben vannak ottani időszerint, a nálatok játszottak meg mindig főműsoridősek? Oké, hogy a Packer uralja az elmúlt 8 évet, de azért elég nevetséges ez.

Amúgy marad délben, már múlt héten lehozta a Fox.
tüsi91
te hallod nem tudom
Lehet Belushi népe hozzászokott a deles meccsekhez 😊

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ahogy Tüsi is írta ez már egy másik Bears abban bízni h leolvad a védelemük pont ellenünk én sem igen tudok , főleg h a támadófal is teljsen tartalékos , Bears meg tényleg vért fog inni , főleg az első fordulós blama miatt is , de amíg nálunk Rodgers játszik náluk meg Trubisky, lesz egy halvány esély mindig..
Igazából nekünk ez a szezon meccse , más nagy dolgot idén tényleg nem tudunk véghez vinni mint nyerni a szárnyaló ősi rivális otthonában .

Jó meccsre számítok , parázs meccsre .
nando89
és szerencsére baráti időpontban is van - remélem nem pakolják át.
gamerkr
Pfff.
Szerinted az miért van, hogy 2010 óta a Soldieren játszott meccsek mindig délben vannak ottani időszerint, a nálatok játszottak meg mindig főműsoridősek? Oké, hogy a Packer uralja az elmúlt 8 évet, de azért elég nevetséges ez.

Amúgy marad délben, már múlt héten lehozta a Fox.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 221 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ahogy Tüsi is írta ez már egy másik Bears abban bízni h leolvad a védelemük pont ellenünk én sem igen tudok , főleg h a támadófal is teljsen tartalékos , Bears meg tényleg vért fog inni , főleg az első fordulós blama miatt is , de amíg nálunk Rodgers játszik náluk meg Trubisky, lesz egy halvány esély mindig..
Igazából nekünk ez a szezon meccse , más nagy dolgot idén tényleg nem tudunk véghez vinni mint nyerni a szárnyaló ősi rivális otthonában .

Jó meccsre számítok , parázs meccsre .
nando89
és szerencsére baráti időpontban is van - remélem nem pakolják át.

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Ahogy Tüsi is írta ez már egy másik Bears abban bízni h leolvad a védelemük pont ellenünk én sem igen tudok , főleg h a támadófal is teljsen tartalékos , Bears meg tényleg vért fog inni , főleg az első fordulós blama miatt is , de amíg nálunk Rodgers játszik náluk meg Trubisky, lesz egy halvány esély mindig..
Igazából nekünk ez a szezon meccse , más nagy dolgot idén tényleg nem tudunk véghez vinni mint nyerni a szárnyaló ősi rivális otthonában .

Jó meccsre számítok , parázs meccsre .
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagy baj van, véletlenül elém sodort a szél egy espn po machine-t és ki tudtam hozni, hogy PO-ba jut a csapat. Persze nem gondolom még most se túl reálisnak, de ha:
A Vikings csak egyszer nyer a (@SEA, MIA, @DET, CHI) meccseken.
A Panthers nem nyer 3at (2* NO, ATL)
Az Eagles nem nyer 3at (@LAR, HOU, WAS)

És nyilván mi hozunk 3-at akkor becsúszunk 6. helyen.

Őszintén nem szeretek matekozni és 10%-nál kevesebb esélyt látok a dologra, tekintve, hogy jövő héten megyünk a Soldierre. De még ha hiszek is a mi feltámadásunkban ha a Vikings csak 2-t hoz (nem lehetetlen a mia - det kettős pl) akkor már nincs miről beszélni.

Vicces, hogy ha múlt héten nyertünk volna egész jó kilátásaink lehetnének.
| Persze akkor még MM lenne a HC |
alatriste
Láttad a hajnali meccset? Ha ennyi ponton tartjuk a Bearst, akkor eggyel beljebb vagyunk 😊
Tactful Cactus
Ha Fangionak van esze (márpedig van) akkor bárki is lesz a RT, erős oldalra teszi majd Macket konzisztensen, míg Hicks állhat bárhova belül, ketten simán lehet, hogy az orvosi szobába parancsolják majd Rodgerst idő előtt.
Közben pedig ez a Bears D nem fogja megtenni azt a szívességet mint tegnap a Falconsé, hogy két int-et is elejtettek.
Valahogy a Chicagonak nem nagyon, nekünk meg annál inkább menni szokott ellenük, így nem érzem magunkat esélytelennek, de bőven esélytelenebbek vagyunk.

Bár Mitch játékára gondolva látok esélyt a győzelemre.
alatriste
Es meg az is siman benne van, hogy a szezon legjobb jateka utan egy hettel a Bears D az egyik legrosszabb napjat fogja ki. Lattunk mar ilyenre boven peldat.
casaubon
Nézd meg a Giants meccset, meg most ezt a Rams ellenit. Kb az van, amit írtál. Viszont a mainál feltüzeltebb Chicago nem igen jöhet szembe, mondjuk pont vasárnap fog. Mindenki utálja ezt a csapatot, teljes joggal, 8 éve nem nyertünk otthon a Packers ellen, van pár egészen emészthetetlen vereség, s még a csapból is mindig a Packers, Rodgers, Packers, Rodgers, Packers, Rodgers mélytorkos szopkodása folyik. De ez most egy más Chicago, más mint az elmúlt 8 évben, más mint az első héten.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Nagy baj van, véletlenül elém sodort a szél egy espn po machine-t és ki tudtam hozni, hogy PO-ba jut a csapat. Persze nem gondolom még most se túl reálisnak, de ha:
A Vikings csak egyszer nyer a (@SEA, MIA, @DET, CHI) meccseken.
A Panthers nem nyer 3at (2* NO, ATL)
Az Eagles nem nyer 3at (@LAR, HOU, WAS)

És nyilván mi hozunk 3-at akkor becsúszunk 6. helyen.

Őszintén nem szeretek matekozni és 10%-nál kevesebb esélyt látok a dologra, tekintve, hogy jövő héten megyünk a Soldierre. De még ha hiszek is a mi feltámadásunkban ha a Vikings csak 2-t hoz (nem lehetetlen a mia - det kettős pl) akkor már nincs miről beszélni.

Vicces, hogy ha múlt héten nyertünk volna egész jó kilátásaink lehetnének.
| Persze akkor még MM lenne a HC |
alatriste
Azt mondom, hagyjuk a szexualitást az álmodozást a hanyatló Nyugat ópiumának.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 054 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagy baj van, véletlenül elém sodort a szél egy espn po machine-t és ki tudtam hozni, hogy PO-ba jut a csapat. Persze nem gondolom még most se túl reálisnak, de ha:
A Vikings csak egyszer nyer a (@SEA, MIA, @DET, CHI) meccseken.
A Panthers nem nyer 3at (2* NO, ATL)
Az Eagles nem nyer 3at (@LAR, HOU, WAS)

És nyilván mi hozunk 3-at akkor becsúszunk 6. helyen.

Őszintén nem szeretek matekozni és 10%-nál kevesebb esélyt látok a dologra, tekintve, hogy jövő héten megyünk a Soldierre. De még ha hiszek is a mi feltámadásunkban ha a Vikings csak 2-t hoz (nem lehetetlen a mia - det kettős pl) akkor már nincs miről beszélni.

Vicces, hogy ha múlt héten nyertünk volna egész jó kilátásaink lehetnének.
| Persze akkor még MM lenne a HC |
alatriste
Láttad a hajnali meccset? Ha ennyi ponton tartjuk a Bearst, akkor eggyel beljebb vagyunk 😊
Tactful Cactus
Ha Fangionak van esze (márpedig van) akkor bárki is lesz a RT, erős oldalra teszi majd Macket konzisztensen, míg Hicks állhat bárhova belül, ketten simán lehet, hogy az orvosi szobába parancsolják majd Rodgerst idő előtt.
Közben pedig ez a Bears D nem fogja megtenni azt a szívességet mint tegnap a Falconsé, hogy két int-et is elejtettek.
Valahogy a Chicagonak nem nagyon, nekünk meg annál inkább menni szokott ellenük, így nem érzem magunkat teljesen esélytelennek, de bőven persze underdogok leszünk.

Bár Mitch játékára gondolva látok esélyt a győzelemre.
alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Nagy baj van, véletlenül elém sodort a szél egy espn po machine-t és ki tudtam hozni, hogy PO-ba jut a csapat. Persze nem gondolom még most se túl reálisnak, de ha:
A Vikings csak egyszer nyer a (@SEA, MIA, @DET, CHI) meccseken.
A Panthers nem nyer 3at (2* NO, ATL)
Az Eagles nem nyer 3at (@LAR, HOU, WAS)

És nyilván mi hozunk 3-at akkor becsúszunk 6. helyen.

Őszintén nem szeretek matekozni és 10%-nál kevesebb esélyt látok a dologra, tekintve, hogy jövő héten megyünk a Soldierre. De még ha hiszek is a mi feltámadásunkban ha a Vikings csak 2-t hoz (nem lehetetlen a mia - det kettős pl) akkor már nincs miről beszélni.

Vicces, hogy ha múlt héten nyertünk volna egész jó kilátásaink lehetnének.
| Persze akkor még MM lenne a HC |
alatriste
Láttad a hajnali meccset? Ha ennyi ponton tartjuk a Bearst, akkor eggyel beljebb vagyunk 😊
Tactful Cactus
Ha Fangionak van esze (márpedig van) akkor bárki is lesz a RT, erős oldalra teszi majd Macket konzisztensen, míg Hicks állhat bárhova belül, ketten simán lehet, hogy az orvosi szobába parancsolják majd Rodgerst idő előtt.
Közben pedig ez a Bears D nem fogja megtenni azt a szívességet mint tegnap a Falconsé, hogy két int-et is elejtettek.
Valahogy a Chicagonak nem nagyon, nekünk meg annál inkább menni szokott ellenük, így nem érzem magunkat esélytelennek, de bőven esélytelenebbek vagyunk.

Bár Mitch játékára gondolva látok esélyt a győzelemre.
alatriste
Es meg az is siman benne van, hogy a szezon legjobb jateka utan egy hettel a Bears D az egyik legrosszabb napjat fogja ki. Lattunk mar ilyenre boven peldat.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 054 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagy baj van, véletlenül elém sodort a szél egy espn po machine-t és ki tudtam hozni, hogy PO-ba jut a csapat. Persze nem gondolom még most se túl reálisnak, de ha:
A Vikings csak egyszer nyer a (@SEA, MIA, @DET, CHI) meccseken.
A Panthers nem nyer 3at (2* NO, ATL)
Az Eagles nem nyer 3at (@LAR, HOU, WAS)

És nyilván mi hozunk 3-at akkor becsúszunk 6. helyen.

Őszintén nem szeretek matekozni és 10%-nál kevesebb esélyt látok a dologra, tekintve, hogy jövő héten megyünk a Soldierre. De még ha hiszek is a mi feltámadásunkban ha a Vikings csak 2-t hoz (nem lehetetlen a mia - det kettős pl) akkor már nincs miről beszélni.

Vicces, hogy ha múlt héten nyertünk volna egész jó kilátásaink lehetnének.
| Persze akkor még MM lenne a HC |
alatriste
Láttad a hajnali meccset? Ha ennyi ponton tartjuk a Bearst, akkor eggyel beljebb vagyunk 😊
Tactful Cactus
Ha Fangionak van esze (márpedig van) akkor bárki is lesz a RT, erős oldalra teszi majd Macket konzisztensen, míg Hicks állhat bárhova belül, ketten simán lehet, hogy az orvosi szobába parancsolják majd Rodgerst idő előtt.
Közben pedig ez a Bears D nem fogja megtenni azt a szívességet mint tegnap a Falconsé, hogy két int-et is elejtettek.
Valahogy a Chicagonak nem nagyon, nekünk meg annál inkább menni szokott ellenük, így nem érzem magunkat esélytelennek, de bőven esélytelenebbek vagyunk.

Bár Mitch játékára gondolva látok esélyt a győzelemre.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Nagy baj van, véletlenül elém sodort a szél egy espn po machine-t és ki tudtam hozni, hogy PO-ba jut a csapat. Persze nem gondolom még most se túl reálisnak, de ha:
A Vikings csak egyszer nyer a (@SEA, MIA, @DET, CHI) meccseken.
A Panthers nem nyer 3at (2* NO, ATL)
Az Eagles nem nyer 3at (@LAR, HOU, WAS)

És nyilván mi hozunk 3-at akkor becsúszunk 6. helyen.

Őszintén nem szeretek matekozni és 10%-nál kevesebb esélyt látok a dologra, tekintve, hogy jövő héten megyünk a Soldierre. De még ha hiszek is a mi feltámadásunkban ha a Vikings csak 2-t hoz (nem lehetetlen a mia - det kettős pl) akkor már nincs miről beszélni.

Vicces, hogy ha múlt héten nyertünk volna egész jó kilátásaink lehetnének.
| Persze akkor még MM lenne a HC |
alatriste
Láttad a hajnali meccset? Ha ennyi ponton tartjuk a Bearst, akkor eggyel beljebb vagyunk 😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 054 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagy baj van, véletlenül elém sodort a szél egy espn po machine-t és ki tudtam hozni, hogy PO-ba jut a csapat. Persze nem gondolom még most se túl reálisnak, de ha:
A Vikings csak egyszer nyer a (@SEA, MIA, @DET, CHI) meccseken.
A Panthers nem nyer 3at (2* NO, ATL)
Az Eagles nem nyer 3at (@LAR, HOU, WAS)

És nyilván mi hozunk 3-at akkor becsúszunk 6. helyen.

Őszintén nem szeretek matekozni és 10%-nál kevesebb esélyt látok a dologra, tekintve, hogy jövő héten megyünk a Soldierre. De még ha hiszek is a mi feltámadásunkban ha a Vikings csak 2-t hoz (nem lehetetlen a mia - det kettős pl) akkor már nincs miről beszélni.

Vicces, hogy ha múlt héten nyertünk volna egész jó kilátásaink lehetnének.
| Persze akkor még MM lenne a HC |


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 054 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jó végre egy ilyen meccset is látni. Szezon pont csúcs amint nem MM van a HC helyén. Én elismerem amit letett, de ez a váltás nagyon nagyon kellett a csapatnak.

A jövőbe nézve:
A védelem továbbra is felsőházi a ligában, ami hosszú évek után nagy szó.
A támadó oldalon kell majd egy WR2 (bár a fiatalok között igazából szabad a verseny.
RG mindenképp
Ha Bulaga marad (8M végül is nem olyan sok egy jobbacska RT-nek), akkor ez ennyi.

QB, WR1, WR3-5, TE (pénzügyileg biztosan), RB1-2, LT-LG-C-(RT) adott.

Eléggé úgy néz ki, hogy ebből ismét a védelembe lesz erősítés, mert oda passz siettető, S jöhet.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Aki nem akar jönni, az ne is jöjjön (Konfuciusz, egy általa rendezett és kevesek által látogatott vacsora után.)

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Jim Hatbaugh is kiszallt a jeloltek kozul.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
veretes lesz O-line. Welcome Preseason 😀
gamerkr
Tényleg, 4 meccsünk van hátra.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 221 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Inaktívak:
QB Tim Boyle
CB Natrell Jamerson
G Lane Taylor
T/G Byron Bell
T Bryan Bulaga
LB Kendall Donnerson
DL James Looney

| HC MM |
Tactful Cactus
veretes lesz O-line. Welcome Preseason 😀

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Inaktívak:
QB Tim Boyle
CB Natrell Jamerson
G Lane Taylor
T/G Byron Bell
T Bryan Bulaga
LB Kendall Donnerson
DL James Looney

| HC MM |

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Egy érdekes cikk:

 fuzovelkifele.com/2018/12/mi-van-akkor-ha-aaron-rodgers-a-hibas-green-bay-packers/

Btw improvizációra és áthívásokra nehéz gameplant írni, szóval én az is-is -el értenék egyet.
Mondom ezt úgy, hogy imádom és tisztelem Rodgerst.
gordon
Nagyon jó cikk és ha nem szemellenzővel nézzük a dolgokat, akkor csakis maximálisan egyetérteni lehet a leírtakkal. Nézve az elmúlt napokban, MM menesztése miatt gyújtott örömtüzeket, gondolkodtam, hogy kicsit védelmembe veszem, mert szerintem ezt nem érdemli. Ahogy már említette valaki, azért nem egy "Huey Jackson szintű munkát" hagy maga mögött. Ahogy én látom, vastagon benne volt az ő konzervatív játékfelfogása is a kudarcokban, de a mindenkori gm és a játékosok is sokat tettek érte: Crosby, Monty, CMIII és bizony Rodgers is, de lényegében Clark és Martinez kivételével mindenkit fel lehetne hozni egy-egy emlékezetes hibája miatt...
Ami Rodgers-t illeti, számomra nagyon feltűnő volt, ( és lényegében ezt a cikk is említi ) hogy az idei szezonban hiányoznak a pontos, hosszú bombák, amikor védő is van a közelben.
Lehet, az elmúlt szezonokban el voltunk kényeztetve ezen a téren, de rengeteg olyan elkapást lehetne felidézni, amikor Nelson, Hoodie Jones vagy éppen Adams is úgy kapta el ezeket a passzokat, hogy volt kb 30-40 cm amin belülre kellett, hogy érkezzen a labda, különben incomplete vagy INT. Idén, ha egyáltalán elindulnak ezek a passzok, akkor rendszerint yardokkal a társak elé érkeznek, amiből ugyan interception biztos nem lesz, de elkapásra esély sincs. És többször is a célpont Adams volt, nem pedig valamelyik rookie, aki épp "nem megfelelően futotta a route-ot".
Ennek fényében, én nem vagyok hanyatt esve a 21-1-es aránytól, szerintem jobban állna a csapat mondjuk egy 25-2-vel.
Viszont a másik oldalon, Rodgers védelmében annyit mindenképpen meg kell említeni - és ezt még senkitől sem olvastam -, hogy ugyan a sérülése után nem hagyott ki egyetlen meccset sem, viszont hosszú heteken át nem edzett a csapattal. És amikor a rendelkezésre álló elkapó gárdából mindössze kettővel, szerencsés napon hárommal van közös múlt - és abból az egyik Kendricks -, hattal viszont csak a nyári edzőtáborban volt alkalom ismerkedni, akkor a kémia kialakulása miatt baromi fontos lenne, hogy ne csak az éles meccsen tudjanak gyakorolni.
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Egy érdekes cikk:

 fuzovelkifele.com/2018/12/mi-van-akkor-ha-aaron-rodgers-a-hibas-green-bay-packers/

Btw improvizációra és áthívásokra nehéz gameplant írni, szóval én az is-is -el értenék egyet.
Mondom ezt úgy, hogy imádom és tisztelem Rodgerst.
gordon
Provokativ, hatásvadász cikk. Minden sorát simán lehetne cáfolni, de minden sorában van némi igazság is. Az életben semmi nem fekete, vagy fehér. Arra szolgál, hogy a hívőket és az ellendrukkereket összeeressze.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Egy érdekes cikk:

 fuzovelkifele.com/2018/12/mi-van-akkor-ha-aaron-rodgers-a-hibas-green-bay-packers/

Btw improvizációra és áthívásokra nehéz gameplant írni, szóval én az is-is -el értenék egyet.
Mondom ezt úgy, hogy imádom és tisztelem Rodgerst.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szerintem nem kell MINDENT Aaron Rodgersnek alárendelni, mert Aaron Rodgers a Green Bay Packers "alárendeltje". A kezébe kell adni a labdát, alátenni normális stratégiát és főképp egy kiegyensúlyozott csapatot. Jó, kreatív edzőkkel.

Rá kell építeni a csapat alapját, de a jövőt feladni nem kell sem érte, sem miatta. Egy sikeres franchise hosszútávon gondolkozik, a fenntarthatóságban. A Packersnél sem hülyék ülnek, Gutekunst meg nekem kifejezett keménykezű, de megfontolt vezetőnek tűnik (eddig). Ha Rodgers miatt nem fejlődik a csapat, akkor továbblép és megpróbálja megtalálni az utódját. Ez várhatóan max 5 év, de a franchise tovább él...
Fast Willie
Alárendelés alatt taktikát,draftrol emberek kiválasztását értem!
Mert szerintem még tutti van 2 de jobb esetben 4 brutál év Aaronba ahol még a tudása legjavát tudja adni !!! Kérdem én ha van egy olyan irányitód aki képes lehet egy megfelelő edző irányitása alatt kvázi 2-3 Super Bowlt nyerni akkor te nem áldozol be ennek mindent ???Én személyszerint gondolkozás nélkül Igen ! És miért is ?? Nagyon egyszerű a válasz.Leszámítva a Patst itt minden csapat összetenné a két kezét ha 5 év alatt 2 Bowlt tudna nyerni !De vissza kanyarodva mi történik akkor ha Rodgers ki öregszik és én rá építettem a csapatot a válasz roppant egyszerű SEMMI!!!!Majd szépen el kezdem újra építeni a csapatot akár egy másik elgondolás alapján vagy megpróbálok egy hasonló stílusú QB hozni mint Rodgers és szépen beíllesztem a helyére!
Mert ha őszinte akarsz lenni minden csapat ezt csinálja csak lehet nem 5 év távlatában ha nem 7 10 15 év távlatban gondolkodva!!!
És még egyszer mondom balgaság lenne nem Aaronra szabni az egész "frencsájz" formáját ha egy korszakos zseni áll a rendelkezésedre akivel simán nyerhetsz a benne lévő tehetség és potenciál alapján 2-3 Super Bowlt!!
Ugye hallod 2-3 Bowlt mondtam még 15 év távlatába is szurkolók csapat tulajok gondolkozás nélkül elfogadnák ,hisz sok csapatnak még az 1 is hatalmas siker lenne, sőt sok csapat annak is örülne ha stabil PO résztvevő lehetne nem ,hogy még Bowlt is nyerhetne nem is egyet hanem rögtön kettőt !
Szóval Igen ha nekem ilyen irányitóm lenne én igen is szinte mindent alá rendelnék neki !!!És megpróbálnám kihozni belőle a maximumot ! Mert kitudja mikor lesz újra ilyen tehetségű irányítóm mint ő !!!!

Miért Hívja át a játèkokat ????
Szerintem erre roppant egyszerű a válasz nem bízik az edzőjében!!!
És mint tudjuk okkal nem bízott az "EX"edzőben!
Szerintem ha egy új és nagyonfontos olyan edzőt kap akiben maximállisan megbízik ez a probléma azonnal megfog szűnni !
Én így látom a dolgokat!!
De ez csak egy vélemény személyszerint az enyém !
Rózsa Sándor betyár (ex Bundi)
11 év alatt nem nyert kettőt, nem látom, hogyan nyer 5 év alatt kettőt. Nem kizárólag McCarthy miatt nem nyert kettőt, tegyük hozzá, és ne állítsuk már be MM-et egy Hue Jacksonnak, mert nem az! Volt olyan eset is, hogy még védelme is volt a GB-nek, mégis volt náluk jobb csapat, ilyen ez a popszakma (kiegészítve azzal, hogy az NFC mostanában erősebb az AFC-nél, sokkal több a potenciális kihívó, mint odaát, ahol a Pets dolga ezért is könnyebb, meg sok más okból jók)
Fast Willie
Senki nem állította be úgy !!! Én biztos nem !
De abba szerintem sokan egyet értenek itt velem ,hogy Rodgersnek 1 nél azért több gyűrűjének kéne lennie !
És kövezzetek meg de én azon a véleményen vagyok ,hogy ez igen is McCarthy felelőssége!!!És erről ,hogy nem így van senki nem fog tudni meggyőzni !!!!