Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Két gyenge csapat meccse volt. Mi sokkal gyenébbek vagyunk most, sajnos..
James007
Azért ez a Bears D minden csak nem gyenge , inkább No1 .
Az már más h én is ugy gondolom h Trusbiskyvel a Poban bajban lesznek.
nando89
Csapatot írtam..
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Két gyenge csapat meccse volt. Mi sokkal gyenébbek vagyunk most, sajnos..
James007
Azért ez a Bears D minden csak nem gyenge , inkább No1 .
Az már más h én is ugy gondolom h Trusbiskyvel a Poban bajban lesznek.
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Két gyenge csapat meccse volt. Mi sokkal gyenébbek vagyunk most, sajnos..
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Szerintem ilyen összetételben ennyi sérülttel ebben ma ennyi volt .
A szezon már réges régen kuka volt . Tudom h nem szép de két vereség nagyon kéne az utcsó két meccsen , ugy összejöhet egy top10 pick .
Az első mindenképp az legyen h találjunk egy kompetens edzőt , felne merüljön Philbin mint Hc.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Durva ez a 2 szezon így egymás után, ne így folytassuk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hát srácok, ez ma egy újabb, (remélhetőleg végre nekünk) sorsfordító meccs lesz. 2010-ben nyertük meg utoljára a csoportot, akkor a hátunkon besurrantatok az utolsó fordulóban és a főcsoportdöntőben kiejtettetek minket, majd SB győzelem lett nektek. Utoljára 6 éve volt pozitív szezonunk, ránk fér már egy kis sikerélmény, ami ma este meg is lehet. Tartok a mai meccstől, nektek kevesebb a vesztenivalótok, meg van még két meccs, de több szempontból is jó lenne ma lezárni.

Szóval, remélem tisztességes játékkal, sportszerűen, de rendesen elverünk titeket! 😊
csi77
Hát, azt már késő kívánni, hogy sérült ne legyen, de ne legyen
Meg INT se :p 😀
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Hát srácok, ez ma egy újabb, (remélhetőleg végre nekünk) sorsfordító meccs lesz. 2010-ben nyertük meg utoljára a csoportot, akkor a hátunkon besurrantatok az utolsó fordulóban és a főcsoportdöntőben kiejtettetek minket, majd SB győzelem lett nektek. Utoljára 6 éve volt pozitív szezonunk, ránk fér már egy kis sikerélmény, ami ma este meg is lehet. Tartok a mai meccstől, nektek kevesebb a vesztenivalótok, meg van még két meccs, de több szempontból is jó lenne ma lezárni.

Szóval, remélem tisztességes játékkal, sportszerűen, de rendesen elverünk titeket! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tim Boyle QB Inactive
Bryan Bulaga OT Inactive
Kenny Clark NT Inactive
Kendall Donnerson LB Inactive
Natrell Jamerson DB Inactive
Adam Pankey OG Inactive
Nico Siragusa OG Inactive
LN
Ha van Breeland, csak nyerhettek.

több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tim Boyle QB Inactive
Bryan Bulaga OT Inactive
Kenny Clark NT Inactive
Kendall Donnerson LB Inactive
Natrell Jamerson DB Inactive
Adam Pankey OG Inactive
Nico Siragusa OG Inactive
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Mack-Spriggs „párharc“
Tactful Cactus
Van egy olyan erzesem, hogy ma eldol, Spriggs jovore is a csapattal lesz-e. Ha valamennyire kordaban tudja tartani Macket, akkor valoszinuleg kap meg egy evet. De nagyobb eselyt latok arra, hogy mar a felidoben lecserelik.
Amugy meg ma valoszinuleg Lewis is tobbet lesz a palyan a szokasosnal.
több mint 5 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
A Bears-nél nem lesz gond a motivációval. Ma csoportelsők lehetnek miközben minket is elintéznek.
Mack-Spriggs „párharc“, Fuller szeretné megszakítani Rodgers sorozatát, Nagyot meg nem érdekli ez az egész Packers-történet.

Ezzel együtt: a védelem 20 pont alatt tartja őket, mi meg 2 td-vel és 3 mezőnygóllal nyerünk.

Egyébként meg hol van Cutler amikor szükségünk lenne rá?
Tactful Cactus
#23 INT
#33 100+ yard TD
#18 TD
#80 TD

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
A Bears-nél nem lesz gond a motivációval. Ma csoportelsők lehetnek miközben minket is elintéznek.
Mack-Spriggs „párharc“, Fuller szeretné megszakítani Rodgers sorozatát, Nagyot meg nem érdekli ez az egész Packers-történet.

Ezzel együtt: a védelem 20 pont alatt tartja őket, mi meg 2 td-vel és 3 mezőnygóllal nyerünk.

Egyébként meg hol van Cutler amikor szükségünk lenne rá?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
 bobmcginnfootball.com/gutekunst-to-hire-hendrickson-to-prominent-personnel-post/
több mint 5 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Egyre többen pletykáják, hogy mi lehetünk a Chargers ellenfele majd Londonban a 19es szezonban.
alatriste
sajnos úgy néz ki, nem jön össze most se 😕

 twitter.com/RobDemovsky/status/1072907829286187008
gamerkr
Hála ég! Én nem örülnék neki. Éltem kint Londonban, voltam NFL meccsen és nem volt olyan érzésem mint amikor Kint voltam meccsen. Hozzáteszem, szerintem még drága is.
Ha a naptárba kinézel egy meccset amit idegenbe játszik a Packers, vannak stadionok, ahol elég jóárba kitudsz menni és sokkal jobb az atmoszféra mint Londonban.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 054 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bell IR
Nem volt sztar, de használható RG volt.
Ezzel együtt a Ravens PSből szerződtettük N. Siragusa G-ot.
alatriste
4. körös volt.
Van a falban 4. körös játékos, remélem legalább fele olyan jó lesz, még akkor is, ha nem mi vittük a drafton.
LN
Sot, 4. koros guardokat is lehetne emliteni, akikre jo szivvel gondolunk vissza.
casaubon
Micsoda fal volt 😊
Azért volt TTnek sok elképesztő fogása.
Bakh, Lang, Sitton 4.kör
Linsley 5.kör
Bulaga ki lóg a maga 1.körével.
Persze ő legalább jó is. Volt nekünk fasza Sherrodunk is 1.körben 😀
De Spriggs se játszik épp 2.körös szinten.
Taylor meg UDFA volt.

Siragusa nem volt rossz prospect.
Keveset említjük, de Campen nem végez rossz munkát az OLel.
Simán benne van, hogy kihoz Nicoból egy kezdő szintet akár rövid időn belül.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Bell IR
Nem volt sztar, de használható RG volt.
Ezzel együtt a Ravens PSből szerződtettük N. Siragusa G-ot.
alatriste
4. körös volt.
Van a falban 4. körös játékos, remélem legalább fele olyan jó lesz, még akkor is, ha nem mi vittük a drafton.
LN
Sot, 4. koros guardokat is lehetne emliteni, akikre jo szivvel gondolunk vissza.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Bell IR
Nem volt sztar, de használható RG volt.
Ezzel együtt a Ravens PSből szerződtettük N. Siragusa G-ot.
alatriste
4. körös volt.
Van a falban 4. körös játékos, remélem legalább fele olyan jó lesz, még akkor is, ha nem mi vittük a drafton.
LN
122. volt a drafton, a combine-on nagyot domboritott, 6-bol 4 gyakorlatban a legjobb v legjobbak kozt volt. A draft utani eloszezonban -azt olvasom- nagyon jol jatszott, aztan jottek a serulesek.
Veletlenul megint egy feher fiu (latin) 😉
Nagy fogas lehetne, ha bevalik Bell, McCray, Siragusa - le lenne a gond egy idore...
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 221 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Egyre többen pletykáják, hogy mi lehetünk a Chargers ellenfele majd Londonban a 19es szezonban.
alatriste
sajnos úgy néz ki, nem jön össze most se 😕

 twitter.com/RobDemovsky/status/1072907829286187008

több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bell IR
Nem volt sztar, de használható RG volt.
Ezzel együtt a Ravens PSből szerződtettük N. Siragusa G-ot.
alatriste
4. körös volt.
Van a falban 4. körös játékos, remélem legalább fele olyan jó lesz, még akkor is, ha nem mi vittük a drafton.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 054 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyre többen pletykáják, hogy mi lehetünk a Chargers ellenfele majd Londonban a 19es szezonban.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 054 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bell IR
Nem volt sztar, de használható RG volt.
Ezzel együtt a Ravens PSből szerződtettük N. Siragusa G-ot.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
T. Hill a Saintsban most epp nem passzolt, elkapott, futott, szerelt, hanem puntot blokkolt.
Minden heten kialal valamit, hogy idegesitsen.
Huuuuu de szerencse, h idoben megszabadultunk tole ! 😀
jossbeaumont
MM-nél állt volna az oldalvonal mellett. Nem hiszem, hogy nálunk így lett volna használva. Ki sem derült volna róla, hogy ennyire univerzális. Szóval tiszta szerencséje, hogy máshol kibontakozhat..
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
T. Hill a Saintsban most epp nem passzolt, elkapott, futott, szerelt, hanem puntot blokkolt.
Minden heten kialal valamit, hogy idegesitsen.
Huuuuu de szerencse, h idoben megszabadultunk tole ! 😀
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Na jó, a detroiti szurkolók panaszkodását, hogy rendszeresen novemberben-decemberben kellett a Lambeau-ra jönnük, még valamennyire meg is tudtam érteni | (mindig hozzá téve, hogy nem kötelező dome-ban játszani) | , de azért ez a déli meg esti meccskezdés már inkább vicces 😊
Kampman
Igen csak aztán ez ellégé megdölt , mert ugye a tavalyi és a tavaly előtti szezonban is Detroitban ért számunkra véget az alapszakasz , idén viszont ők jönnek hozzánk az utolsó fordulóban , de nincs kétségem ha ez netán jövöre is így alakul már jönni fog a duma 😊

Szerkesztette: nando89
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Na jó, a detroiti szurkolók panaszkodását, hogy rendszeresen novemberben-decemberben kellett a Lambeau-ra jönnük, még valamennyire meg is tudtam érteni | (mindig hozzá téve, hogy nem kötelező dome-ban játszani) | , de azért ez a déli meg esti meccskezdés már inkább vicces 😊
Kampman
Nem az a lényeg. Nem tudom hogyan mondjam. Van egy történelmi párharc, s mindig az egyik hazai meccse primetime, a másik hazai meccse a tucat meccsek közt. Szerintem ez a nevetséges. Nem tudom de az elmúlt 7 szezonban a liga nem rokkant volna bele, ha legalább 1 ilyen meccset kiadtak volna a Soldierre. De talán jövőre.
tüsi91
Szerintem egyébként talán azért, mert a Lambeau sokkal inkább megmaradt a régi történelmi alakjában, míg a Soldier Field a 2000-es évek elején egy totális átépítésen esett át, nem tűnik egy old school stadionnak. Ezért aztán a "nagy történelmi párharc" helyszínének (amit természetesen este kell játszani) a mi stadionunk jobbnak néz ki. De ez csak egy feltételezés.

Szerkesztette: Kampman