Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Jött: egy 7. körös pick a Titanstől.
Ment: a LB Reggie Gilbert.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1166852384540241921
iktriad
A főoldalon a Bills van kiírva, annak jobban örültem volna

 fuzovelkifele.com/2019/08/trade-a-packersbol-szerzett-edge-rushert-a-bills/

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött: egy 7. körös pick a Titanstől.
Ment: a LB Reggie Gilbert.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1166852384540241921
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Ez az ARod nem dobál a pálya közepére közhely, honnan jön? Azért mert nem dobálja úgy az Int-eket, mint Garoppolo az edzéseken? 😀 ennek inkább örülni kéne szerintem, ugyanis általában azok nyerik a meccseket az NFL-ben akiknek a labdaeladás/labdaszerzés mutatójuk pozitív(k.va anyád Bostick!)
Ő használja a slot WR-eket majdnem legtöbbször a ligában, amióta meg Finley megsérült/visszavonult nem volt normális TE-je, Graham már a Seattle-ben sem volt olyan jól használva mint a Saints-ben.
Hol van 4 ligaátlag TE? Graham oké, Lewis blokkolni jó csak, Tonyan Seattle-i elkapásán kívül még semmit nem mutatott(de ő akár még jó is lehet), Sternberger pedig még éles meccsen sem játszott az NFL-ben.
[/quote]Fk Renningan nagy mondása ...mikor kell egy kicsit Ar-t cinkelni szokták használni ...sajnos sokan átvették..
[/quote]A fikazok fikazasaval egyetertek, de ahogy az elvtelen lesajnalast, ugy a "nehogymá bánccsák" hozzaallast sem tamogatom csak azert mert GB szurkolo vagyok.
En nem cinkelesnek szantam, AR tavalyi statjai sem azt mutatjak, h az ő hibaja lenne, ami tortent, hanem osszedolt az O korabbi, McC-féle (?) rendszere.
" 74.58% of the throwaways came as a result of either quick pressure or a result of not having anyone open (35,6%!).
When pressure was a factor, it leaned in the direction of being up the middle.
While some of this certainly fell on Rodgers, his culpability was less than it is made out to be.
Rodgers had a tendency to release the ball a little quicker when in field goal range, but that time was still above the league average for release time."
PFF Packers stat alapjan.
Mivel az emlitett nyomas az ilyen esetek nagyon tulnyomo tobbsegeben (61%) a stat szerint is kozeprol jott, az oldalra menekules soran, ha nem is kidobta, de termeszetszeruleg altalaban nem keresztben es/vagy kozepre passzolt, hanem a vonal melle.
De ha hulyeseg amit irok, az is siman lehet, akkor bocsanat mindenkitol, akinek a buszkeseget bantja.
Go Pack Go!
[/quote]NFL-ben menekülés közben keresztbe dobni a pályán a labdát?? 😀 az aztán biztos sikeres lenne...ez nem a büszkeséget bántja, hanem ARod tavalyi statjai(25TD, 2INT, 97.6 Rating) teljesen jó(főleg MM széteső rendszere miatt), más írányítóknál pedig kiugrónak számítana. Ennek az embernek karrierje során 338 TD /80INT-es mutatója van, de nyilván ő van túlfizetve és ő miatta gyenge a GB 😀
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Nem veszem kötekedésnek, de akkor nézzük mire alapozom a kijelentésemet:
-Adams nem kell megvédenem, alig maradt el a franchise rekord elkapástól
-Allison sérüléséig 5 meccs alatt 303 yardot kapott össze, útban volt egy 1000 yardos szezon felé, magabiztos célpont, akikben ARod a kritikus helyzetekben is évek óta megbízott.
- MVS rookieként 581 yardig jutott ez több, mint, Cobb, Adams, Driver vagy Nelson első szezonja. Az utóbbi 2 az első három szezonjában nem ért el ennyit sose.
A többiek eddig csak preseason császárok, ami könnyen jön/megy, de Kumerow tavaly és most is mindent elkapott, ami felé ment, Davis sérülése után szinte edzés nélkül állt be egy preseason meccsbe az Oakland ellen és tette naggyá Boyle-t 78yarddal és 5 kritikus elkapással. Lazard és Shephard meg szintén mind3 preseason meccsen csodásan teljesített inkonzisztens backup QB-ktől döntő helyzetekben TD-k, és elkapások.
Szóval ezek elég okok a bizakodásra szerintem.
salsa99
Korrekt, bar igen pozitiv megkozelites, de elfogadom ( es nagyon szurkolok, hogy neked legyen igazad).
Azert:
- Allison folyton serult volt szezon(ok)ban, nem a kepessegeivel es a potenciallal van baj,
- a nagymultu urak elso eve idejen volt bebetonozott elso csapat, zsenikbol, eselyuk nem volt annyi snapet palyan tolteni, mint tavaly az ujoncoknak,
- Davis eveken at v nem mutatott semmit elesben (returnerkent sem), vagy szinten serult volt, nekem ő K.King tipusu, nem NFL-strapabiro jatekos,
- tudom, hogy AR barkibol kepes zsenit (zseninek latszo celpontot) varazsolni, de a mashol 8-9. WRkent a rosterrol elengedett jatekosokbol 1:1000, h nem deril ki, h titkoltak a kivalosagukat.
Jake-et imadom, no comment... 😀
Szerintem a WR csapat 2011 óta nem volt ilyen mély. Velük vagyok a legoptimistább. Adams mellé bárki áll ki, nagyon ígéretes. Allison, MVS, Kumerow, Davis, Lazard, Shephard... de ha meggyógyul StBrown, felé is nyugodtan nézném az eldobott labdát.
salsa99
2018ban is annyi volt a jo elkapo, hogy a 3 draftolt ujonccal egyutt nem mertunk senkit elengedni, es 7WR-rel indultunk az evnek, a tobbieket meg dugdostuk (Kumerow IR pl.). Aztan igazan csak Adams tunt ligaszinten is kiemelkedonek. Az, hogy minek nez ki ez a szakasz eloszezonban, semmit nem jelent: valojaban ez a tavalyi korps kiegeszitve 2 mashonnan kitettel (pl. Davis mar 3 eve nagy igeret, de szerintem tipikus edzesmeno). Kumerow - akit imadok - a mai ligaban egy kulonlegesseg, amolyan Babe Ruth, akinek a sebessegen, fordulekonysagan a sajat WR edzoje is vinnyogva rohogott a sajtotajekoztatojan ( "de valahogy mindig ott van megis, ahol es amikor kell"). De ez az egyseg szerintem annyival lesz jobb, mint 2018- ban, amennyivel a EQ es MVS fejlodott azota.
En inkabb ugy erzem, h ha valami tudna kulonbseg lenni, az az lehetne, ha MLF ra tudna kenyszeriteni Arodot egy tokos TE hasznalatra (van 4 talan .ligaatlag szintu TE-unk), bar eleg szkeptikus vagyok, h hajlando- e még az eletben kozepre a forgalomba dobalni...
jossbeaumont
Ez az ARod nem dobál a pálya közepére közhely, honnan jön? Azért mert nem dobálja úgy az Int-eket, mint Garoppolo az edzéseken? 😀 ennek inkább örülni kéne szerintem, ugyanis általában azok nyerik a meccseket az NFL-ben akiknek a labdaeladás/labdaszerzés mutatójuk pozitív(k.va anyád Bostick!)
Ő használja a slot WR-eket majdnem legtöbbször a ligában, amióta meg Finley megsérült/visszavonult nem volt normális TE-je, Graham már a Seattle-ben sem volt olyan jól használva mint a Saints-ben.
Hol van 4 ligaátlag TE? Graham oké, Lewis blokkolni jó csak, Tonyan Seattle-i elkapásán kívül még semmit nem mutatott(de ő akár még jó is lehet), Sternberger pedig még éles meccsen sem játszott az NFL-ben.
Pep71
Fk Renningan nagy mondása ...mikor kell egy kicsit Ar-t cinkelni szokták használni ...sajnos sokan átvették..
nando89
A fikazok fikazasaval egyetertek, de ahogy az elvtelen lesajnalast, ugy a "nehogymá bánccsák" hozzaallast sem tamogatom csak azert mert GB szurkolo vagyok.
En nem cinkelesnek szantam, AR tavalyi statjai sem azt mutatjak, h az ő hibaja lenne, ami tortent, hanem osszedolt az O korabbi, McC-féle (?) rendszere.
" 74.58% of the throwaways came as a result of either quick pressure or a result of not having anyone open (35,6%!).
When pressure was a factor, it leaned in the direction of being up the middle.
While some of this certainly fell on Rodgers, his culpability was less than it is made out to be.
Rodgers had a tendency to release the ball a little quicker when in field goal range, but that time was still above the league average for release time."
PFF Packers stat alapjan.
Mivel az emlitett nyomas az ilyen esetek nagyon tulnyomo tobbsegeben (61%) a stat szerint is kozeprol jott, az oldalra menekules soran, ha nem is kidobta, de termeszetszeruleg altalaban nem keresztben es/vagy kozepre passzolt, hanem a vonal melle.
De ha hulyeseg amit irok, az is siman lehet, akkor bocsanat mindenkitol, akinek a buszkeseget bantja.
Go Pack Go!
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 615
Szerintem a WR csapat 2011 óta nem volt ilyen mély. Velük vagyok a legoptimistább. Adams mellé bárki áll ki, nagyon ígéretes. Allison, MVS, Kumerow, Davis, Lazard, Shephard... de ha meggyógyul StBrown, felé is nyugodtan nézném az eldobott labdát.
salsa99
2018ban is annyi volt a jo elkapo, hogy a 3 draftolt ujonccal egyutt nem mertunk senkit elengedni, es 7WR-rel indultunk az evnek, a tobbieket meg dugdostuk (Kumerow IR pl.). Aztan igazan csak Adams tunt ligaszinten is kiemelkedonek. Az, hogy minek nez ki ez a szakasz eloszezonban, semmit nem jelent: valojaban ez a tavalyi korps kiegeszitve 2 mashonnan kitettel (pl. Davis mar 3 eve nagy igeret, de szerintem tipikus edzesmeno). Kumerow - akit imadok - a mai ligaban egy kulonlegesseg, amolyan Babe Ruth, akinek a sebessegen, fordulekonysagan a sajat WR edzoje is vinnyogva rohogott a sajtotajekoztatojan ( "de valahogy mindig ott van megis, ahol es amikor kell"). De ez az egyseg szerintem annyival lesz jobb, mint 2018- ban, amennyivel a EQ es MVS fejlodott azota.
En inkabb ugy erzem, h ha valami tudna kulonbseg lenni, az az lehetne, ha MLF ra tudna kenyszeriteni Arodot egy tokos TE hasznalatra (van 4 talan .ligaatlag szintu TE-unk), bar eleg szkeptikus vagyok, h hajlando- e még az eletben kozepre a forgalomba dobalni...
jossbeaumont
Ez az ARod nem dobál a pálya közepére közhely, honnan jön? Azért mert nem dobálja úgy az Int-eket, mint Garoppolo az edzéseken? 😀 ennek inkább örülni kéne szerintem, ugyanis általában azok nyerik a meccseket az NFL-ben akiknek a labdaeladás/labdaszerzés mutatójuk pozitív(k.va anyád Bostick!)
Ő használja a slot WR-eket majdnem legtöbbször a ligában, amióta meg Finley megsérült/visszavonult nem volt normális TE-je, Graham már a Seattle-ben sem volt olyan jól használva mint a Saints-ben.
Hol van 4 ligaátlag TE? Graham oké, Lewis blokkolni jó csak, Tonyan Seattle-i elkapásán kívül még semmit nem mutatott(de ő akár még jó is lehet), Sternberger pedig még éles meccsen sem játszott az NFL-ben.
Pep71
Fk Renningan nagy mondása ...mikor kell egy kicsit Ar-t cinkelni szokták használni ...sajnos sokan átvették..
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
D szerintem pont olyan közepes lesz mint volt mindig is, egyszerűen nincs talent. Offense oldalon bízok a fiatal (bár még semmit sem mutatott) innovatív edző hypeban, most ez a menő úgy is. Szerintem támadásban első 5-ben leszünk ami egy közepes playoff runig el tud vinni. De ahogy ti is írtátok, top 10-es draft is benne van 😀
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Szerintem a WR csapat 2011 óta nem volt ilyen mély. Velük vagyok a legoptimistább. Adams mellé bárki áll ki, nagyon ígéretes. Allison, MVS, Kumerow, Davis, Lazard, Shephard... de ha meggyógyul StBrown, felé is nyugodtan nézném az eldobott labdát.
salsa99
2018ban is annyi volt a jo elkapo, hogy a 3 draftolt ujonccal egyutt nem mertunk senkit elengedni, es 7WR-rel indultunk az evnek, a tobbieket meg dugdostuk (Kumerow IR pl.). Aztan igazan csak Adams tunt ligaszinten is kiemelkedonek. Az, hogy minek nez ki ez a szakasz eloszezonban, semmit nem jelent: valojaban ez a tavalyi korps kiegeszitve 2 mashonnan kitettel (pl. Davis mar 3 eve nagy igeret, de szerintem tipikus edzesmeno). Kumerow - akit imadok - a mai ligaban egy kulonlegesseg, amolyan Babe Ruth, akinek a sebessegen, fordulekonysagan a sajat WR edzoje is vinnyogva rohogott a sajtotajekoztatojan ( "de valahogy mindig ott van megis, ahol es amikor kell"). De ez az egyseg szerintem annyival lesz jobb, mint 2018- ban, amennyivel a EQ es MVS fejlodott azota.
En inkabb ugy erzem, h ha valami tudna kulonbseg lenni, az az lehetne, ha MLF ra tudna kenyszeriteni Arodot egy tokos TE hasznalatra (van 4 talan .ligaatlag szintu TE-unk), bar eleg szkeptikus vagyok, h hajlando- e még az eletben kozepre a forgalomba dobalni...
jossbeaumont
Ez az ARod nem dobál a pálya közepére közhely, honnan jön? Azért mert nem dobálja úgy az Int-eket, mint Garoppolo az edzéseken? 😀 ennek inkább örülni kéne szerintem, ugyanis általában azok nyerik a meccseket az NFL-ben akiknek a labdaeladás/labdaszerzés mutatójuk pozitív(k.va anyád Bostick!)
Ő használja a slot WR-eket majdnem legtöbbször a ligában, amióta meg Finley megsérült/visszavonult nem volt normális TE-je, Graham már a Seattle-ben sem volt olyan jól használva mint a Saints-ben.
Hol van 4 ligaátlag TE? Graham oké, Lewis blokkolni jó csak, Tonyan Seattle-i elkapásán kívül még semmit nem mutatott(de ő akár még jó is lehet), Sternberger pedig még éles meccsen sem játszott az NFL-ben.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Nem veszem kötekedésnek, de akkor nézzük mire alapozom a kijelentésemet:
-Adams nem kell megvédenem, alig maradt el a franchise rekord elkapástól
-Allison sérüléséig 5 meccs alatt 303 yardot kapott össze, útban volt egy 1000 yardos szezon felé, magabiztos célpont, akikben ARod a kritikus helyzetekben is évek óta megbízott.
- MVS rookieként 581 yardig jutott ez több, mint, Cobb, Adams, Driver vagy Nelson első szezonja. Az utóbbi 2 az első három szezonjában nem ért el ennyit sose.
A többiek eddig csak preseason császárok, ami könnyen jön/megy, de Kumerow tavaly és most is mindent elkapott, ami felé ment, Davis sérülése után szinte edzés nélkül állt be egy preseason meccsbe az Oakland ellen és tette naggyá Boyle-t 78yarddal és 5 kritikus elkapással. Lazard és Shephard meg szintén mind3 preseason meccsen csodásan teljesített inkonzisztens backup QB-ktől döntő helyzetekben TD-k, és elkapások.
Szóval ezek elég okok a bizakodásra szerintem.
salsa99
Korrekt, bar igen pozitiv megkozelites, de elfogadom ( es nagyon szurkolok, hogy neked legyen igazad).
Azert:
- Allison folyton serult volt szezon(ok)ban, nem a kepessegeivel es a potenciallal van baj,
- a nagymultu urak elso eve idejen volt bebetonozott elso csapat, zsenikbol, eselyuk nem volt annyi snapet palyan tolteni, mint tavaly az ujoncoknak,
- Davis eveken at v nem mutatott semmit elesben (returnerkent sem), vagy szinten serult volt, nekem ő K.King tipusu, nem NFL-strapabiro jatekos,
- tudom, hogy AR barkibol kepes zsenit (zseninek latszo celpontot) varazsolni, de a mashol 8-9. WRkent a rosterrol elengedett jatekosokbol 1:1000, h nem deril ki, h titkoltak a kivalosagukat.
Jake-et imadom, no comment... 😀
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Nem veszem kötekedésnek, de akkor nézzük mire alapozom a kijelentésemet:
-Adams nem kell megvédenem, alig maradt el a franchise rekord elkapástól
-Allison sérüléséig 5 meccs alatt 303 yardot kapott össze, útban volt egy 1000 yardos szezon felé, magabiztos célpont, akikben ARod a kritikus helyzetekben is évek óta megbízott.
- MVS rookieként 581 yardig jutott ez több, mint, Cobb, Adams, Driver vagy Nelson első szezonja. Az utóbbi 2 az első három szezonjában nem ért el ennyit sose.
A többiek eddig csak preseason császárok, ami könnyen jön/megy, de Kumerow tavaly és most is mindent elkapott, ami felé ment, Davis sérülése után szinte edzés nélkül állt be egy preseason meccsbe az Oakland ellen és tette naggyá Boyle-t 78yarddal és 5 kritikus elkapással. Lazard és Shephard meg szintén mind3 preseason meccsen csodásan teljesített inkonzisztens backup QB-ktől döntő helyzetekben TD-k, és elkapások.
Szóval ezek elég okok a bizakodásra szerintem.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Szerintem a WR csapat 2011 óta nem volt ilyen mély. Velük vagyok a legoptimistább. Adams mellé bárki áll ki, nagyon ígéretes. Allison, MVS, Kumerow, Davis, Lazard, Shephard... de ha meggyógyul StBrown, felé is nyugodtan nézném az eldobott labdát.
salsa99
2018ban is annyi volt a jo elkapo, hogy a 3 draftolt ujonccal egyutt nem mertunk senkit elengedni, es 7WR-rel indultunk az evnek, a tobbieket meg dugdostuk (Kumerow IR pl.). Aztan igazan csak Adams tunt ligaszinten is kiemelkedonek. Az, hogy minek nez ki ez a szakasz eloszezonban, semmit nem jelent: valojaban ez a tavalyi korps kiegeszitve 2 mashonnan kitettel (pl. Davis mar 3 eve nagy igeret, de szerintem tipikus edzesmeno). Kumerow - akit imadok - a mai ligaban egy kulonlegesseg, amolyan Babe Ruth, akinek a sebessegen, fordulekonysagan a sajat WR edzoje is vinnyogva rohogott a sajtotajekoztatojan ( "de valahogy mindig ott van megis, ahol es amikor kell"). De ez az egyseg szerintem annyival lesz jobb, mint 2018- ban, amennyivel a EQ es MVS fejlodott azota.
En inkabb ugy erzem, h ha valami tudna kulonbseg lenni, az az lehetne, ha MLF ra tudna kenyszeriteni Arodot egy tokos TE hasznalatra (van 4 talan .ligaatlag szintu TE-unk), bar eleg szkeptikus vagyok, h hajlando- e még az eletben kozepre a forgalomba dobalni...
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Szerintem a WR csapat 2011 óta nem volt ilyen mély. Velük vagyok a legoptimistább. Adams mellé bárki áll ki, nagyon ígéretes. Allison, MVS, Kumerow, Davis, Lazard, Shephard... de ha meggyógyul StBrown, felé is nyugodtan nézném az eldobott labdát.
salsa99
Nem kötekedés képp, de nekem pont a WR sorotok ami a legjobban kérdőjeles. Van Adams és utánna pár fiatal aki valóban ígéretes, de igazából még egyik se tett le semmit az asztalra. Nelsontól meg Cobbtól kivert a víz az általad felsoroltaktól nem annyira. Legalábbis még nem...ARod is szapulta őket tavaly hogy nem úgy futják az útvonalakat ahogy kell stb. Szinte csak Adamsnek dobott egész évben. Persze ha csak az egyikük berobban Adams mellé Aroddal a fedélzeten már az is veszélyes lesz.

több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Szerintem a WR csapat 2011 óta nem volt ilyen mély. Velük vagyok a legoptimistább. Adams mellé bárki áll ki, nagyon ígéretes. Allison, MVS, Kumerow, Davis, Lazard, Shephard... de ha meggyógyul StBrown, felé is nyugodtan nézném az eldobott labdát.
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Ez egy mellbevágós tipp elsőre (0-2), de tényleg ez a reális. A 7:3-al meg totál ki vagyok békülve.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tippre 0-2vel kezdjük a szezont, de a bye-re 7-3al fogunk menni (és nem az Arrowheadben lesz a 3. zakó)


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
En nem szerettem Geryt draftolásakor, de hát nálam okosabbak húzták őt ki.
A gond, hogy ha az ebben az offseasonban kb all int tolva a front7re se eredményez erős javulást az kb Gut helyének megingását is hozhatja.
Full új OLB duo akik közül az egyik (Preston) főleg futás ellen kiemelkedő. Elküldve egy nagyon jó veterán a DLből, a helyére hozva egy kérdőjeles tehetséget a draftról.
Az a gond, hogy ha a Smith-Smith-Gary trióból csak egy válik be is nagyon kevés.
Clark és Martinez kevés ahhoz, hogy elitté emeljék ketten a front7-t.
Márpedig az Oban a skillposztokat eléggé elhanyagolta Gut mióta itt van és inkább a D élvez prioritást.

Adams elég jó, Jones jó futó de kicsi egy full szezon terheléshez és kb itt vége azon játékosok listájának akiktől joggal vár az ember extrát. ARodon kívül persze.
Ha a D nem lesz fasza (és az erőfeszítések után főleg a front) akkor itt ismét komoly blama is jöhet. De persze legyünk bizakodóak két okból is:
- Pettine szerintem tavaly jó munkát végzett, a továbbjavulás várható - és lett is a Dre forditva keményen.
- Illetve nem nagyon tehetünk amúgy sem mást. 😀
alatriste
Én kifejezetten örültem amikor Geryt húztátok, szerintem voltak bent jobbak nálla azon a helyen. Azért nem kiabálnám még ki bustnak, de amit eddig láttam tőle az nagyon karcsú. Fejben és fizikálisan is nagyon lassúnak tűnik, persze lehet majd belejön. Z Smith majd kiderül, de tudjuk hogy a Ravens rendszeréből kikerülő védők hogy szokták végezni. P Smith szerintem jobb lesz mint ZaDarius, legalábbis futás ellen sokat fog segíteni. Valaki itt említette ha Amos beválik akkor jó lesz ez. Nos kérdés mit vártok tőle. Ha úgy használjátok ahogy kell akkor lesz egy szolid, de nem elit játékosotok. Pettine jó munkát végzett eddig, de ha igaz hogy sok cover feladata lesz és ő lesz a hátrébb játszó S akkor rengeteget fogtok káromkodni. Mondjuk a tavalyihoz képest azért várható előrelépés. A dolog úgy is azon áll vagy bukik hogy ARod mennyire tud együtt dolgozni az új edzővel és mennyire fekszik neki az új rendszer. Érdekes lesz ez a szezon. Alig várom a nyitó meccset!

több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Szerintem 10 eve nem volt ilyen, hogy ennyire semmit ne tudjunk arrol, mit varhatunk par nap mulva az idenykezdetkor.
MLF rendszererol eddig csak hallottunk, de latni semmit nem lattunk belole. Az eloszezon meccseken 15- 32 kezdo/ stabil jatekos ult. Tamadasban egyetlen snap erejeig sem lattunk olyan felallast, ami akarcsak jelezte volna, mi varhato. Az edzeseken brutal felallasokat probalgattak a hirek szerint (3TE+ FB), de elesben (meccsen) csak standard alapjatekok futottak, es annyi volt a kerdes, ugyanazt a figurat/labdat Davis, Lazard vagy Shepherd csinalja-e meg stabilabban.
A WR roster kerdese volt az egyetlen "valodi prove it" helyzet, a tobbi lap szerintem le van osztva. Hiaba jatszotta le Boyle Kizert, aki penzert jatszik, az fog maradni, hiaba volt 1-1 UDFA jobb a draftoltaknal, ugyis azok maradnak, akik kivagasa utan nem kell Gute- nak magyarazkodni.
Itt most mindenbol- barmi is lehet.
Az uj O rendszerben kiviragozhat ujra Arod, sulhetnek a futasok, lubickolhatnak a TE- ek, megnyilhatnak az utak a hosszu passzoknak, vagy Allison uj szerepenek, kiderulhett, hogy Davis jobb a screeneknel, mint Cobb. Berobban a TD Jesus, es Vitale mindenkit lenyugoz.
Vagy forditva: Arod befeszul, integet majd kifele, es menekul a labdaval, amig ki nem kuldi az oldalvonalra, az O falnak meg nem megy a zonablokkolas, a futok sehova sem jutnak, Jimmy iden is magatehetetlen oregember lesz, Adams egyedul keves lesz.
Es a D ugyanigy. A mult evben biztato vedelem az uj emberekkel meg jobb lesz.
Vagy Daniels nelkul a fal kuka, Martinez egyedul keves ILB, Garry tovabbra sem mutat semmit, a ket Smith nem lesz jobb, mint Perry es Metthews voltak, King megint serult lesz, Tramon oreg, a ket uj S pedig meg tanulja a rendszert, es csak szaladoznak ossze- vissza.
Szoval - nem tudunk semmit, mert 0,0 infonk van.
Azert nagyon szurkolok, az utobbi evek meltatlanok voltak a csapathoz, es unjuk mar a nyuglodest...
Azt hiszen regen vartam ennyire a macikat! 😉
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
En nem szerettem Geryt draftolásakor, de hát nálam okosabbak húzták őt ki.
A gond, hogy ha az ebben az offseasonban kb all int tolva a front7re se eredményez erős javulást az kb Gut helyének megingását is hozhatja.
Full új OLB duo akik közül az egyik (Preston) főleg futás ellen kiemelkedő. Elküldve egy nagyon jó veterán a DLből, a helyére hozva egy kérdőjeles tehetséget a draftról.
Az a gond, hogy ha a Smith-Smith-Gary trióból csak egy válik be is nagyon kevés.
Clark és Martinez kevés ahhoz, hogy elitté emeljék ketten a front7-t.
Márpedig az Oban a skillposztokat eléggé elhanyagolta Gut mióta itt van és inkább a D élvez prioritást.

Adams elég jó, Jones jó futó de kicsi egy full szezon terheléshez és kb itt vége azon játékosok listájának akiktől joggal vár az ember extrát. ARodon kívül persze.
Ha a D nem lesz fasza (és az erőfeszítések után főleg a front) akkor itt ismét komoly blama is jöhet. De persze legyünk bizakodóak két okból is:
- Pettine szerintem tavaly jó munkát végzett, a továbbjavulás várható - és lett is a Dre forditva keményen.
- Illetve nem nagyon tehetünk amúgy sem mást. 😀
alatriste
Ha Jaire hoz egy kiugró szezont(képességei alapján minden esély meg van rá), Z. Smith, Amos beválik, akkor Clark és Martinez vezetésével lehet ez egy jó kis D#. Savage is jó lehet, csak ő is elég sokat volt sérült, sajnos.
Gary-nél pedig már megy a magyarázkodás, hogy ugye Defensive End-ből OLB/Defensive End hybrid-et akarnak, plusz új még neki a Pettine féle rendszer is...reméljük beválik, de én nem látom, hogy ez a védelem top10-es lesz összességében.
Támadó oldalon, a fal jónak tűnik(itt bekavarhat az új támadófal edző), Adams után komoly verseny megy WR2 szerepért, ami azért nem valami acélos.
Jones robbanthat, rég láttam ilyen jó futót GB-ben, Vitale is jó lehet.
ARod tavalyi évét(ami sokak szerint sz.r volt, a legtöbb csapat irányítója bármikor elfogadná), tehát rajta nem fog múlni semmi.
8-8 közeli szezont várok, ARod, Bakh, Clark,(Adams,Martinez,Jaire talán) kívül nincs nagy talent a csapatban, edzői szinten sem látok nagy előrelépést, csoport is erős, de remélem rám cáfol a csapat és hazakerül a Lombardi trófea.
Go Pack Go!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
En nem szerettem Geryt draftolásakor, de hát nálam okosabbak húzták őt ki.
A gond, hogy ha az ebben az offseasonban kb all int tolva a front7re se eredményez erős javulást az kb Gut helyének megingását is hozhatja.
Full új OLB duo akik közül az egyik (Preston) főleg futás ellen kiemelkedő. Elküldve egy nagyon jó veterán a DLből, a helyére hozva egy kérdőjeles tehetséget a draftról.
Az a gond, hogy ha a Smith-Smith-Gary trióból csak egy válik be is nagyon kevés.
Clark és Martinez kevés ahhoz, hogy elitté emeljék ketten a front7-t.
Márpedig az Oban a skillposztokat eléggé elhanyagolta Gut mióta itt van és inkább a D élvez prioritást.

Adams elég jó, Jones jó futó de kicsi egy full szezon terheléshez és kb itt vége azon játékosok listájának akiktől joggal vár az ember extrát. ARodon kívül persze.
Ha a D nem lesz fasza (és az erőfeszítések után főleg a front) akkor itt ismét komoly blama is jöhet. De persze legyünk bizakodóak két okból is:
- Pettine szerintem tavaly jó munkát végzett, a továbbjavulás várható - és lett is a Dre forditva keményen.
- Illetve nem nagyon tehetünk amúgy sem mást. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Nekem az eddigiek alapjan R. Gary nagyon nem meggyozo, es nem csak 1.kor/12-re nem... jo, h van Fackrell 😉
De D. Willams sem tunik valodi cserenek a ket kezdo futo mogott.
Ha MLF rendszerenek lenyege/kozponti eleme a futojatek, hat azt nem latom epp megnyugtatonak. A.Jones nem birt ki eddig se egy szezont egeszsegesen, pedig az meccsenkent 8-12 futast jelentett. Williams nem tudta sem tehermentesiteni, sem potolni. D.Vitalet nagyon birom, de nem gondolom, h ő univerzalis megoldas lehetne. Jon TJ Yeldon? Valaki fog kelleni...
jossbeaumont
Gary miatt görcsben van a gyomrom 3 hete. Azon kapom magam, hogy már semmi mást nem nézek néha a preseason meccsen, csak őt. Egyelőre még elhiszem Pettine dumáját, hogy nagyon sok új dolgok kérnek tőle, és ne aggódjunk, majd letisztul, hogy pontosan mi lesz a feladata. OK. Nézzük meg a szezon végén. Elvárásom vele szemben, hogy több sack-je legyen, mint az utolsó michigani évében.
D. Williams szerintem jó lesz. Első meccsen kifejezetten jó volt, a Ravens ellen megbocsáthatatlanul fumble-zött, harmadik meccse átlagon aluli volt. Az egész futás az első meccset leszámítva valóban elég gyengus, de abban bízom, hogy vegtelenül leegyszerűsített playbookot használunk pár felállással csak. Bears ellen más lesz a repertoár.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Nekem az eddigiek alapjan R. Gary nagyon nem meggyozo, es nem csak 1.kor/12-re nem... jo, h van Fackrell 😉
De D. Willams sem tunik valodi cserenek a ket kezdo futo mogott.
Ha MLF rendszerenek lenyege/kozponti eleme a futojatek, hat azt nem latom epp megnyugtatonak. A.Jones nem birt ki eddig se egy szezont egeszsegesen, pedig az meccsenkent 8-12 futast jelentett. Williams nem tudta sem tehermentesiteni, sem potolni. D.Vitalet nagyon birom, de nem gondolom, h ő univerzalis megoldas lehetne. Jon TJ Yeldon? Valaki fog kelleni...
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140



Várható volt, hogy előbb utóbb valaki repül, mivel épp 30 embert húztunk az elmúlt pár évben secondarybe a korai körökben.
MarioAna
Elég is volt belőle, ez a trade-t akarok, de a kötelező Camp-en megjelenek, majd meghúzom a hamstringet azonnal, aztán lebetegszem a preseason meccs előtt. köszi bnem. Egyébként non-football illness-szel engedték el. Azt írták "hyperthyroidism": kigooglizva pajzsmirigy túlműködés, de először hyper idiotism-nak olvastam. 😊
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kizer helyében lehet, hogy lassan aggódni kezdenék.
Boyle számai nagyon szépen alakulnak a preseasonban.
31-of-57 for 338 yards and five touchdowns/no interceptions


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
GreenTron Green Bay Packers 17
Hangolódjunk.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sokan mondták a Jags fanok közül kint, mikor elvittétek Lazardot a practice squadból, hogy itt Rodgersszel nagyokat alkothat. Nos A.A.Ron-nak bejön a toronydaru.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1163563756229734405
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Motorbalesetben elhunyt Cedric Benson 😕
Nyugodjék békében