Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
derneikristof Green Bay Packers Oregon Ducks 20
Mi volt az a “plan” amihez LaFleur annyira ragaszkodott?
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 659 — twitch@citromail.hu
Bye week után, két hetet készülve, ilyen teljesítményt hozni... kiábrándító! Ugyan azt játszani 0:0-nál, vezetésnél és 20+ pontos hátrányban is... érthetetlen! Az, hogy van egy Arodod és a negatív rekordjait döntögeted.., luxus.

Szerkesztette: twitch(4thline)
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Bye week után, sérültek nélkül, még a nap se fog a szemükbe sütni, jó lenne egy szoros meccs.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Nézem a Saints- Panthers meccset és a vége felé kezdem átértékelni a két héttel ezelőtti szoros győzelmünket..

Szerkesztette: James007
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
srácok, hogy álltok sérültekkel hétvégére? nem nagyon követtelek idén benneteket. lesz mindenki?
petey
tudtommal mindenki egészséges
Gergőbácsi
A veteran restet leszámítva (Graham, Tramon Williams) csak 2 limited practice volt tegnap. Amióta követem a csapatot (2008) ilyen még talán a szezonkezdetkor sem volt soha...
James007
elég kemény, hogy lassan szezon végén full kerettel nyomjátok. de igen, ez elég lutri hogy ki mit bír.
petey
IRen van a csapat alapból kezdő LG-je aki helyett az újonc Jenkins olyan jól szállt be, hogy szerintem most már kirobbanthatatlan a kezdőből - tovább megyek a legjobb belső támadófalemberünk lett.
Rajta kívül még Brown van sérültlistán mint no2-3-4... ki tudja hanyadik WR. Adams mögött nem nagyon van kialakult sorrend. De a helyére (is) fellépő Lazard nagyon ígéretes. Persze ezt is sokszor sütöttük már el fiatal WR-ek kapcsán de egyszer csak bejön. 😀

Rajtuk kívül nem esett ki még idén max pár meccsre kezdő (Adams, Savage, ZSmith meccseken belül átlag 3szor...)

Fura ezt kimondani ebbe a topicba de a GB idén elég egészséges csapat - sőt akik kiestek mindet tudtuk egyelőre ugyan úgy vagy akár még jobban is pótolni.
alatriste
S erre jött a hír, hogy Madison IR.. Csere OL, de akkor is 😕
LN
Ment IR-re, hat, nem egy szerencses ficko...
De ki jon a rosterre helyette (v nem a helyere)?
több mint 4 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
srácok, hogy álltok sérültekkel hétvégére? nem nagyon követtelek idén benneteket. lesz mindenki?
petey
tudtommal mindenki egészséges
Gergőbácsi
A veteran restet leszámítva (Graham, Tramon Williams) csak 2 limited practice volt tegnap. Amióta követem a csapatot (2008) ilyen még talán a szezonkezdetkor sem volt soha...
James007
elég kemény, hogy lassan szezon végén full kerettel nyomjátok. de igen, ez elég lutri hogy ki mit bír.
petey
IRen van a csapat alapból kezdő LG-je aki helyett az újonc Jenkins olyan jól szállt be, hogy szerintem most már kirobbanthatatlan a kezdőből - tovább megyek a legjobb belső támadófalemberünk lett.
Rajta kívül még Brown van sérültlistán mint no2-3-4... ki tudja hanyadik WR. Adams mögött nem nagyon van kialakult sorrend. De a helyére (is) fellépő Lazard nagyon ígéretes. Persze ezt is sokszor sütöttük már el fiatal WR-ek kapcsán de egyszer csak bejön. 😀

Rajtuk kívül nem esett ki még idén max pár meccsre kezdő (Adams, Savage, ZSmith meccseken belül átlag 3szor...)

Fura ezt kimondani ebbe a topicba de a GB idén elég egészséges csapat - sőt akik kiestek mindet tudtuk egyelőre ugyan úgy vagy akár még jobban is pótolni.
alatriste
S erre jött a hír, hogy Madison IR.. Csere OL, de akkor is 😕
több mint 4 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
"The way I look at it, we've got to beat them once at their place at some point, It would be nice to do it now.“ AR12

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
srácok, hogy álltok sérültekkel hétvégére? nem nagyon követtelek idén benneteket. lesz mindenki?
petey
tudtommal mindenki egészséges
Gergőbácsi
A veteran restet leszámítva (Graham, Tramon Williams) csak 2 limited practice volt tegnap. Amióta követem a csapatot (2008) ilyen még talán a szezonkezdetkor sem volt soha...
James007
elég kemény, hogy lassan szezon végén full kerettel nyomjátok. de igen, ez elég lutri hogy ki mit bír.
petey
IRen van a csapat alapból kezdő LG-je aki helyett az újonc Jenkins olyan jól szállt be, hogy szerintem most már kirobbanthatatlan a kezdőből - tovább megyek a legjobb belső támadófalemberünk lett.
Rajta kívül még Brown van sérültlistán mint no2-3-4... ki tudja hanyadik WR. Adams mögött nem nagyon van kialakult sorrend. De a helyére (is) fellépő Lazard nagyon ígéretes. Persze ezt is sokszor sütöttük már el fiatal WR-ek kapcsán de egyszer csak bejön. 😀

Rajtuk kívül nem esett ki még idén max pár meccsre kezdő (Adams, Savage, ZSmith meccseken belül átlag 3szor...)

Fura ezt kimondani ebbe a topicba de a GB idén elég egészséges csapat - sőt akik kiestek mindet tudtuk egyelőre ugyan úgy vagy akár még jobban is pótolni.
alatriste
Ahogy neztem amikor Davante atugrott MLF feje folott (!) a mai bemelegito kocogas kozben, szerintem az o serult labujja 4millioszor jobb most, mint par hettel ezelott
😀
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
srácok, hogy álltok sérültekkel hétvégére? nem nagyon követtelek idén benneteket. lesz mindenki?
petey
tudtommal mindenki egészséges
Gergőbácsi
A veteran restet leszámítva (Graham, Tramon Williams) csak 2 limited practice volt tegnap. Amióta követem a csapatot (2008) ilyen még talán a szezonkezdetkor sem volt soha...
James007
elég kemény, hogy lassan szezon végén full kerettel nyomjátok. de igen, ez elég lutri hogy ki mit bír.
petey
IRen van a csapat alapból kezdő LG-je aki helyett az újonc Jenkins olyan jól szállt be, hogy szerintem most már kirobbanthatatlan a kezdőből - tovább megyek a legjobb belső támadófalemberünk lett.
Rajta kívül még Brown van sérültlistán mint no2-3-4... ki tudja hanyadik WR. Adams mögött nem nagyon van kialakult sorrend. De a helyére (is) fellépő Lazard nagyon ígéretes. Persze ezt is sokszor sütöttük már el fiatal WR-ek kapcsán de egyszer csak bejön. 😀

Rajtuk kívül nem esett ki még idén max pár meccsre kezdő (Adams, Savage, ZSmith meccseken belül átlag 3szor...)

Fura ezt kimondani ebbe a topicba de a GB idén elég egészséges csapat - sőt akik kiestek mindet tudtuk egyelőre ugyan úgy vagy akár még jobban is pótolni.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
srácok, hogy álltok sérültekkel hétvégére? nem nagyon követtelek idén benneteket. lesz mindenki?
petey
tudtommal mindenki egészséges
Gergőbácsi
A veteran restet leszámítva (Graham, Tramon Williams) csak 2 limited practice volt tegnap. Amióta követem a csapatot (2008) ilyen még talán a szezonkezdetkor sem volt soha...
James007
elég kemény, hogy lassan szezon végén full kerettel nyomjátok. de igen, ez elég lutri hogy ki mit bír.

több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
srácok, hogy álltok sérültekkel hétvégére? nem nagyon követtelek idén benneteket. lesz mindenki?
petey
tudtommal mindenki egészséges
Gergőbácsi
A veteran restet leszámítva (Graham, Tramon Williams) csak 2 limited practice volt tegnap. Amióta követem a csapatot (2008) ilyen még talán a szezonkezdetkor sem volt soha...
James007
Igen, érthetetlen 😀 MLF csinált egy cserét a "strength and conditioning coordinator" edzőknél, Mark Lovat aki 10 évig volt nálunk ez visszakerült assistance-nak és Chris Gizzi lett a főnők, ő egyébként nálunk játszott linebackert és arról híres hogy szeptember 11-e után ő futott ki az amerikai zászlóval a pályára miközben épp tartalékos volt a légierőnél. Hogy az ő munkájának van e köze az egészséges kerethez vagy csak szimpla véletlen az jó kérdés de szerintem inkább utóbbi.

Szerkesztette: JéBé
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
srácok, hogy álltok sérültekkel hétvégére? nem nagyon követtelek idén benneteket. lesz mindenki?
petey
tudtommal mindenki egészséges
Gergőbácsi
A veteran restet leszámítva (Graham, Tramon Williams) csak 2 limited practice volt tegnap. Amióta követem a csapatot (2008) ilyen még talán a szezonkezdetkor sem volt soha...
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
srácok, hogy álltok sérültekkel hétvégére? nem nagyon követtelek idén benneteket. lesz mindenki?
petey
tudtommal mindenki egészséges

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
srácok, hogy álltok sérültekkel hétvégére? nem nagyon követtelek idén benneteket. lesz mindenki?

több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Nem tudom miert gondoltam, h a 20-0-as felido utan megteszi nekunk a Broncos, h lenyomja a tulkosoket.
En nagyot csalodtam Fangioban ebben az idenyben. Ha legalabb a vedelmen latszana a munkaja, de a tamadojatek ertelmezhetetlen Denverben.
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Nézzétek meg, hogy játszott Allen ma a Falcons D# ellen és a GB D# ellen múlt héten...
Pep71
Ezen elveken menve Nick Foles a valaha volt legjobb QB a világon. Nézd meg a 17-es Super Bowl-t.
| Két külön meccs sosem összehasonlítható egy az egyben |

Senki nem mondta, hogy elit a GB védelme, de a szar D sem ilyen.
alatriste
Allen, Moore félékből csinál fr QB-nak tűnő irányítót, ami nagyon messze van a jótól, sajnos, pedig év elején, úgy tűnt végre lesz normális D#.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nézzétek meg, hogy játszott Allen ma a Falcons D# ellen és a GB D# ellen múlt héten...
Pep71
Ezen elveken menve Nick Foles a valaha volt legjobb QB a világon. Nézd meg a 17-es Super Bowl-t.
| Két külön meccs sosem összehasonlítható egy az egyben |

Senki nem mondta, hogy elit a GB védelme, de a szar D sem ilyen.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Nézzétek meg, hogy játszott Allen ma a Falcons D# ellen és a GB D# ellen múlt héten...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gyoker Randall ma tankonyvbe illoen bemutatta, hogyan kell 1,5 meterre a labdatol, oldalrol, aljasan ugy fejen zuzni sisakkal az ellenfelet, h beverezzen a fule is. Remelem eltiltjak nehany meccsre.
De jo, h megszabadultunk tole...
jossbeaumont
És ez még a dobogóra is elég fér fel végül az esti meccsről 😊

több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 338
Valahol jött velem szembe a stat, hogy idén 5 meccset nyertünk pozitív mérlegű csapattal szemben. Ezzel tuti elsők vagyunk de talána másodiknak is csak 3 van. Nyilván a Chiefsben nem volt Patrick, de akkor is erős stat.
Ezzel szemben a védelem mint írták már jó az engedett pontokban és a labdaszerzésekben. Ráadásul több fontos pillanatban hoztak stop-ot, intet stb, RZ védekezést
Szerintem jó a D-nk csak nem a hagyományosan vett statisztikákban. Beindult az O is. Én bizakodó vagyok. Pláne, ha sikerülne folytatni a szép szériát - és esetleg meccset hozni januárban a Lambeau-ra.
alatriste
Per pillanat, a 10. forduló után, 6 pozitív mérlegű csapat ellen (persze ez hétről-hétre változik) győztünk. NE 2 (azóta 1), BAL 3 (azóta 2), KC 3, NO 3, SF 3 (azóta 2).
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valahol jött velem szembe a stat, hogy idén 5 meccset nyertünk pozitív mérlegű csapattal szemben. Ezzel tuti elsők vagyunk de talána másodiknak is csak 3 van. Nyilván a Chiefsben nem volt Patrick, de akkor is erős stat.
Ezzel szemben a védelem mint írták már jó az engedett pontokban és a labdaszerzésekben. Ráadásul több fontos pillanatban hoztak stop-ot, intet stb, RZ védekezést
Szerintem jó a D-nk csak nem a hagyományosan vett statisztikákban. Beindult az O is. Én bizakodó vagyok. Pláne, ha sikerülne folytatni a szép szériát - és esetleg meccset hozni januárban a Lambeau-ra.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 338
A GB-nel van a legproduktivabb OLB paros (Smith bros), es a legtobb passzt levedekezo Jaire/King CB tandem a ligaban. A legtobb tacklet bemutato ILB. Es azert a Savage -Amos S duo sem rossz. A falban Clark az egyik legjobb (tud lenni).
Pettine szerintem alkalmas.
Akkor megis miert nem mukodik ugy a D a meccseken???
jossbeaumont
Miért, nem működik? Point/game mutatóban (12.) 20,5 pontot átlagolunk, tournoverek mutatóban 2. a csapat (szerzett labdákban 5.). 2 vereségünk volt (egyik meccs sem a védelmen ment el). Mindezt úgy, hogy mi vertük meg a leader csapatok közül toranymagasan a legtöbb pozitív mérleggel álló csapatot. Vannak jobb védelmek a ligában, de a GB DEF amit eddig hozott, azt szinte bármikor tudja hozni és inkább felfelé lehetnek kilengései. Magas a plafonja. Vannak jobb védelemek az igaz, de én nem látom olyan borúsan a helyzetet.
Kivel cserélnétek védelmet? Kíváncsi lennék.

Szerkesztette: gbol
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Ide is berakom:

 twitter.com/thecheckdown/status/1195031558610022400?s=09
Bruce
Óriási arc az öreg!
Köszi, hogy belinkelted!
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Gyoker Randall ma tankonyvbe illoen bemutatta, hogyan kell 1,5 meterre a labdatol, oldalrol, aljasan ugy fejen zuzni sisakkal az ellenfelet, h beverezzen a fule is. Remelem eltiltjak nehany meccsre.
De jo, h megszabadultunk tole...
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
A GB-nel van a legproduktivabb OLB Smith paros, es a legtobb passzt levedekezo Jaire/King CB tandem a ligaban. A legtobb tacklet bemutato ILB. Es azert a Savage -Amos S duo sem rossz. A falban Clark az egyik legjobb (tud lenni).
Pettine szerintem alkalmas.
Akkor megis miert nem mukodik a dolog???
jossbeaumont
Szerintem fontos meghatározni, hogy mitől jó egy védelem?
Yard/game? Engedett pont? Labdaszerzés?

Egy Off lehet jó ha felrak 600 yardot és szerez 12 pontot? És ha felrak 280 yardot és 30+ az átlag? Úgy gondolom, hogy a védelmek értékelése sokkal árnyaltabb.
hegedusggergo
Igaz, h vannak statok, amiben a lista vegen van a D-unk (engedett yardok), amiben a lista eleje felé (red zone comp.). De engem nem a statverseny elvesztese aggaszt, hanem, h osszessegeben nem ugy nezunk ki a vedelemmel, mint amivel a rajatszasban menetelni lehet.
Azt hiszem, ha az ideny elott beiger vki 8 gyozelmet, azonnal alairom az 50%-os szezont. Uj edzovel, uj vedelemmel, 5/2 uj O-fallal tudtuk, h minimum kell, h hullamzo legyen a jatek (nezzuk meg, mit muvel a tobbi ujonc edzo). Hetrol-hetre, hullamzo is, a labda mindket oldalan.
De most annyival tobb tehetseget latok a D oldalon, h lassan rendezodni, stabilizalni kene.
De lehet, h csak az elso ket het vakitott el...
Go Pack Go!