Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Előtört a rejtőzködő Ted Thompson-énem és a first-pick.com-on, amennyiszer lehetett, hátracserélve a következő 19 emberkét sikerült draftolni a poén kedvéért:

Your Picks:
Round 2 Pick 14 (DEN): Jalen Reagor, WR, TCU (A+)
Round 3 Pick 1 (CINN): Lucas Niang, OT, TCU (A)
Gergőbácsi
Szerintem Reagor és Niang is hamarabb kimegy, bár mindkettő tökéletes pick lenne 😊
James007
Az ilyen jellegű történetek 90+ százalékában mindig olyanok jönnek ki az adott húzásra, akiknek nulla realitása van, hogy ott még bent maradjanak | (ezért sem értem ezeket sosem, de ez más kérdés) |

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
Előtört a rejtőzködő Ted Thompson-énem és a first-pick.com-on, amennyiszer lehetett, hátracserélve a következő 19 emberkét sikerült draftolni a poén kedvéért:

Your Picks:
Round 2 Pick 14 (DEN): Jalen Reagor, WR, TCU (A+)
Round 3 Pick 1 (CINN): Lucas Niang, OT, TCU (A)
Round 3 Pick 2 (WASH): Justin Madubuike, DT, Texas A&M (A)
Round 3 Pick 11 (IND): Hunter Bryant, TE, Washington (A+)
Round 3 Pick 13 (DEN): Darrell Taylor, DE/OLB, Tennessee (A+)
Round 3 Pick 30: Malik Harrison, ILB/OLB, Ohio St. (A+)
Round 3 Pick 35 (NYG): Jake Fromm, QB, Georgia (A+)
Round 4 Pick 1 (CINN): Jordan Elliott, DT, Missouri (A+)
Round 4 Pick 2 (WASH): Michael Pittman Jr., WR, USC (A+)
Round 4 Pick 4 (NYG): Zack Moss, RB, Utah (A+)
Round 4 Pick 30: Ben Bredeson, OG, Michigan (A+)
Round 5 Pick 1 (CINN): Tanner Muse, FS/SS, Clemson (A+)
Round 5 Pick 29: K.J. Hill, WR, Ohio St. (A+)
Round 6 Pick 13: A.J. Green, CB, Oklahoma St. (A+)
Round 6 Pick 29: D.J. Wonnum, DE, South Carolina (A+)
Round 7 Pick 2 (WASH): Colton McKivitz, OT, West Virginia (A+)
Round 7 Pick 15 (WASH): Alohi Gilman, FS, Notre Dame (A+)
Round 7 Pick 22: Justin Strnad, OLB, Wake Forest (A+)
Round 7 Pick 28: Mitchell Wilcox, TE, South Florida (A+)
Gergőbácsi
Gutekunst instant szobrot kapna, ha ez megtörténne!

Gyakorlatilag alig tudok közülük olyat mondani, aki az adott helyen várhatóan benn lesz, de játéknak jó!

Reagor még oké, Niang határeset, Madubuike kizárt, Bryant és Taylor oké, Harrison kizárt, Fromm kitudja, Pittman kizárt, Moss kérdéses, Bredeson sem valószínű, KJ Hill kizárt, Gilman (őt láttam hozzánk mockolva 3. körben, ami szintúgy agyfasz) és Strnad is valószínűtlen.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 804
Előtört a rejtőzködő Ted Thompson-énem és a first-pick.com-on, amennyiszer lehetett, hátracserélve a következő 19 emberkét sikerült draftolni a poén kedvéért:

Your Picks:
Round 2 Pick 14 (DEN): Jalen Reagor, WR, TCU (A+)
Round 3 Pick 1 (CINN): Lucas Niang, OT, TCU (A)
Gergőbácsi
Szerintem Reagor és Niang is hamarabb kimegy, bár mindkettő tökéletes pick lenne 😊
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Előtört a rejtőzködő Ted Thompson-énem és a first-pick.com-on, amennyiszer lehetett, hátracserélve a következő 19 emberkét sikerült draftolni a poén kedvéért:

Your Picks:
Round 2 Pick 14 (DEN): Jalen Reagor, WR, TCU (A+)
Round 3 Pick 1 (CINN): Lucas Niang, OT, TCU (A)
Round 3 Pick 2 (WASH): Justin Madubuike, DT, Texas A&M (A)
Round 3 Pick 11 (IND): Hunter Bryant, TE, Washington (A+)
Round 3 Pick 13 (DEN): Darrell Taylor, DE/OLB, Tennessee (A+)
Round 3 Pick 30: Malik Harrison, ILB/OLB, Ohio St. (A+)
Round 3 Pick 35 (NYG): Jake Fromm, QB, Georgia (A+)
Round 4 Pick 1 (CINN): Jordan Elliott, DT, Missouri (A+)
Round 4 Pick 2 (WASH): Michael Pittman Jr., WR, USC (A+)
Round 4 Pick 4 (NYG): Zack Moss, RB, Utah (A+)
Round 4 Pick 30: Ben Bredeson, OG, Michigan (A+)
Round 5 Pick 1 (CINN): Tanner Muse, FS/SS, Clemson (A+)
Round 5 Pick 29: K.J. Hill, WR, Ohio St. (A+)
Round 6 Pick 13: A.J. Green, CB, Oklahoma St. (A+)
Round 6 Pick 29: D.J. Wonnum, DE, South Carolina (A+)
Round 7 Pick 2 (WASH): Colton McKivitz, OT, West Virginia (A+)
Round 7 Pick 15 (WASH): Alohi Gilman, FS, Notre Dame (A+)
Round 7 Pick 22: Justin Strnad, OLB, Wake Forest (A+)
Round 7 Pick 28: Mitchell Wilcox, TE, South Florida (A+)

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Marha szerencsések vagytok hogy olyan ember drukkol a csapatnak aki ilyeneket csinál unalomból:

Matthew99
Oké, hogy többször küldtél már (köszönet érte!), de van valami honlapja/FB-oldala, ahova felpakolja ezeket? Jó lenne egyben látni, netán letölteni (ha nem tilos).
nagylaza
 mobile.twitter.com/_Pantzke
Matthew99
Húh... Kösz!
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Marha szerencsések vagytok hogy olyan ember drukkol a csapatnak aki ilyeneket csinál unalomból:

Matthew99
Oké, hogy többször küldtél már (köszönet érte!), de van valami honlapja/FB-oldala, ahova felpakolja ezeket? Jó lenne egyben látni, netán letölteni (ha nem tilos).
nagylaza
 mobile.twitter.com/_Pantzke


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Marha szerencsések vagytok hogy olyan ember drukkol a csapatnak aki ilyeneket csinál unalomból:

Matthew99
Oké, hogy többször küldtél már (köszönet érte!), de van valami honlapja/FB-oldala, ahova felpakolja ezeket? Jó lenne egyben látni, netán letölteni (ha nem tilos).
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
A 3FA+1(Ervin) igazolasunk mind nagyon okos gazdasagi dontes, elkepesztoen jo dealnek tunik nekem - valoszinutlenul alacsony fix penz, rengeteg teljesitmenytol fuggo kiegeszitovel. Ha 4-bol 2 bejon, nagyot ment Gute, gombokert. Ugy gondolom a Wagnerben rejlo kockazat miatt tartjuk még Taylort, igy megis marad az O-falban +1 opcio.
Az mas kerdes, h ha a draft- lotton nem nyerunk elso naptol bevetheto embereket, es Kirksey leserul ahogy szokott, Wagner mégsem tart, Funchess-bol ujabb 3-4. WR lesz csak, akkor bajban leszunk, kollegak.
Appropo, Valdheer-rol nem tudtok valamit?
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Marha szerencsések vagytok hogy olyan ember drukkol a csapatnak aki ilyeneket csinál unalomból:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Allison -> Lions
casaubon
Nem örülök! (Ilyenkor szokott az lenni, hogy az átpasszolt játékos megtáltosodik a csoportellenfélnél. Ha Grahamnél is ez lesz, akkor lefejelem a küszöböt.)
nagylaza
Azért nagy pénzt ne tegyél a Jimmy megtáltosodására!
Ő már hozzánk is levezetni jött.
SBL
A fizuja nem egészen ezt tükrözte😊 Egyébiránt, talán kiderült, magam is inkább Geronimo feltámadásától tartok. Már csak azért is, mert a DET ellen nem panaszkodhatunk a mázlinkra, a Sors előbb vagy utóbb visszaad valamit nekik.
nagylaza
Persze, ha a fizuját nézzük, akkor ez a két év kellett volna, hogy a pályája csúcsa legyen! 😊
Aztán láttuk mit tett le az asztalra.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 804
Allison -> Lions
casaubon
Nem örülök! (Ilyenkor szokott az lenni, hogy az átpasszolt játékos megtáltosodik a csoportellenfélnél. Ha Grahamnél is ez lesz, akkor lefejelem a küszöböt.)
nagylaza
Azért nagy pénzt ne tegyél a Jimmy megtáltosodására!
Ő már hozzánk is levezetni jött.
SBL
Egyébiránt, talán kiderült, magam is inkább Geronimo feltámadásától tartok. Már csak azért is, mert a DET ellen nem panaszkodhatunk a mázlinkra, a Sors előbb vagy utóbb visszaad valamit nekik.
nagylaza
Feltámadni csak annak lehet, aki "élt"....
Geronimo esetében csak reménykedtünk, hogy lesz egyszer belőle valami, de a középszernél többre nem nagyon vitte, annak ellenére is, hogy mi szurkolók - nem kevés elfogultsággal - néha láttuk benne a következő HOF elkapót. Voltak szép momentumai, de ennyi.
Azhogy én emlékszem, azok a WR-ek, akik az utóbbi időben tőlünk elmentek, azok máshol még annyira sem villogtak, mint itt. Talán Jennings volt értékelhető, de ő sem tudta azt hozni, amit itt. (Jordyról nem beszélek, ő nem ment el, csak más mezben játszott még egy pcit.. 😊 )
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Allison -> Lions
casaubon
Nem örülök! (Ilyenkor szokott az lenni, hogy az átpasszolt játékos megtáltosodik a csoportellenfélnél. Ha Grahamnél is ez lesz, akkor lefejelem a küszöböt.)
nagylaza
Azért nagy pénzt ne tegyél a Jimmy megtáltosodására!
Ő már hozzánk is levezetni jött.
SBL
A fizuja nem egészen ezt tükrözte😊 Egyébiránt, talán kiderült, magam is inkább Geronimo feltámadásától tartok. Már csak azért is, mert a DET ellen nem panaszkodhatunk a mázlinkra, a Sors előbb vagy utóbb visszaad valamit nekik.
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Allison -> Lions
casaubon
Nem örülök! (Ilyenkor szokott az lenni, hogy az átpasszolt játékos megtáltosodik a csoportellenfélnél. Ha Grahamnél is ez lesz, akkor lefejelem a küszöböt.)
nagylaza
Azért nagy pénzt ne tegyél a Jimmy megtáltosodására!
Ő már hozzánk is levezetni jött.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Allison -> Lions
casaubon
Nem örülök! (Ilyenkor szokott az lenni, hogy az átpasszolt játékos megtáltosodik a csoportellenfélnél. Ha Grahamnél is ez lesz, akkor lefejelem a küszöböt.)
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Ervin 1 évre visszaigazolva
LN
Örülök!
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 136
Allison -> Lions
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 339
Kerskey, Wagner és Funchess 2020-ban 11m$-t foglal a sapka alatt.
több mint 4 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ervin 1 évre visszaigazolva
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Ti úgy készültök, hogy lesz szezon? Persze, ha abból indulok ki, hogy meccset csak villámlás vagy a stadion összeomlása miatt halasztanak el, akkor bármi lehet.
nagylaza
Igen én úgy , nem elbagatelizálva dolgot de én ugy gondolom h most egy világ dolgozik azon h legyen /gyógyszer /oltás/ terápia a helyzetre , magam részéről bízom benne h 2020as technikai tudás bírtokában 6 hónap elég h lenyomjuk ezt a szart , de ez totál off itt.
nando89
Itt még csak nem is a technológia a legfontosabb hanem hogy az emberek ne legyenek idióták és meg tudjanak ülni egy hónapig a seggükön. Előbb - utóbb kitalálunk valamit, de most ez a legjobb amit tehetünk...Mondjuk én mint key worker most is megyek melózni, de amennyire lehet próbálok vigyázni

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ti úgy készültök, hogy lesz szezon? Persze, ha abból indulok ki, hogy meccset csak villámlás vagy a stadion összeomlása miatt halasztanak el, akkor bármi lehet.
nagylaza
Igen én úgy , nem elbagatelizálva dolgot de én ugy gondolom h most egy világ dolgozik azon h legyen /gyógyszer /oltás/ terápia a helyzetre , magam részéről bízom benne h 2020as technikai tudás bírtokában 6 hónap elég h lenyomjuk ezt a szart , de ez totál off itt.
nando89
Nem teljesen.
Ugye tudjuk, hogy mínusz akárhány fokban Green Bayben csak bezárják a fürdőszobaablakot, tehát azért nálunk mások a szintek. Mikor a másik 31 csapat karanténban lesz, mi már tolni fogjuk.
Azért is nagyon jó lenne egyébként egy normális szezon, mert a Rodgers által biztosított championship window most már nagyon záródik. 37 lesz decemberben, nem lesz már túl sok esélye, mire neki is látványosan beindul a képességek romlása, ami már Manningnél és Bradynél is egy idő után nagyon jól érzékelhető volt.
Kampman
Na ez eléggé off itt most, de kíváncsi vagyok (hogy ha lesz szezon), akkor ez utóbbi mennyire lesz hangsúlyos, mert ezt a nagyon érzékelhető dolgot én inkább egyelőre úgy fogalmaznám meg, hogy volt egy, az eddigieknél gyengébb idénye, amikor nulla TE, és Edelmanen kívül 0 WR. Ha Tampa Bayben nem lesz javulás, akkor lehet majd ilyenről beszélni, de szerintem Rodgersnél még ilyentől sem kell tartani 😊

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Kifejezetten pesszimista vagyok, de akadnak helyzetek, amikor imádok tévedni. Ez a mostani: ilyen.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 321
Ti úgy készültök, hogy lesz szezon? Persze, ha abból indulok ki, hogy meccset csak villámlás vagy a stadion összeomlása miatt halasztanak el, akkor bármi lehet.
nagylaza
Igen én úgy , nem elbagatelizálva dolgot de én ugy gondolom h most egy világ dolgozik azon h legyen /gyógyszer /oltás/ terápia a helyzetre , magam részéről bízom benne h 2020as technikai tudás bírtokában 6 hónap elég h lenyomjuk ezt a szart , de ez totál off itt.
nando89
Nem teljesen.
Ugye tudjuk, hogy mínusz akárhány fokban Green Bayben csak bezárják a fürdőszobaablakot, tehát azért nálunk mások a szintek. Mikor a másik 31 csapat karanténban lesz, mi már tolni fogjuk.
Azért is nagyon jó lenne egyébként egy normális szezon, mert a Rodgers által biztosított championship window most már nagyon záródik. 37 lesz decemberben, nem lesz már túl sok esélye, mire neki is látványosan beindul a képességek romlása, ami már Manningnél és Bradynél is egy idő után nagyon jól érzékelhető volt.
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 615
Ti úgy készültök, hogy lesz szezon? Persze, ha abból indulok ki, hogy meccset csak villámlás vagy a stadion összeomlása miatt halasztanak el, akkor bármi lehet.
nagylaza
Igen én úgy , nem elbagatelizálva dolgot de én ugy gondolom h most egy világ dolgozik azon h legyen /gyógyszer /oltás/ terápia a helyzetre , magam részéről bízom benne h 2020as technikai tudás bírtokában 6 hónap elég h lenyomjuk ezt a szart , de ez totál off itt.