Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 338
Everson Griffen érkezhet.
AaronRoberts
Smith - Clark - Griffen - Smith (+Gary)
nem hangzana rosszul passz szituációs 3. downokra

bár kissé az lenne az érzésem, hogy már luxusba megy ennyi erőforrás a pass rusher sorba
alatriste
Es futas elleni problemat még mindig nem oldanank meg ezzel...
jossbeaumont
Everson egy amúgy elég jó edge rusher futás ellen is, de hát ez a két Smithre is elmondható volt.
Csak a futás megállítás ugyebár nem az edge rushereken múlik elsősorban.
Szóval igen a dolog teljesen így van ahogy mondod.
Amíg a run def igazából egy darab Kenny Clarkból áll addig nem is fog nagyon az a csapatrész javulni.
Legalább még egy közepes DT (18-ban még figyelt erre Gut és ugye jött Mo Wilk csak aztán ott a sérülés közpeszólt és azóta sincs még egy normális DT a csapatban). Továbbá nem ártana legalább 1 olyan LB aki futás ellen is éles és tudja hozni azokat a tck-ket amiket Blake is hozott -> csak mondjuk 3 yarddal hamarabb.
alatriste
Egy cikket olvastam Griffen lehetséges érkezése kapcsán. Abban felvetik, hogy ez, amellett, hogy több pihenőidőt adna a Smith fivéreknek, nagyobb variációs lehetőséget is biztosítana. Így pl. Z'Smith-t vagy Griffen-t be lehetne mozgatni a fal belsejébe Clark mellé, így ott is nagyobb nyomást lehetne kifejteni, miközben a falak szélét sem kellene feladni. Ez azért segítené a LB munkáját is.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Everson Griffen érkezhet.
AaronRoberts
Smith - Clark - Griffen - Smith (+Gary)
nem hangzana rosszul passz szituációs 3. downokra

bár kissé az lenne az érzésem, hogy már luxusba megy ennyi erőforrás a pass rusher sorba
alatriste
Es futas elleni problemat még mindig nem oldanank meg ezzel...
jossbeaumont
Everson egy amúgy elég jó edge rusher futás ellen is, de hát ez a két Smithre is elmondható volt.
Csak a futás megállítás ugyebár nem az edge rushereken múlik elsősorban.
Szóval igen a dolog teljesen így van ahogy mondod.
Amíg a run def igazából egy darab Kenny Clarkból áll addig nem is fog nagyon az a csapatrész javulni.
Legalább még egy közepes DT (18-ban még figyelt erre Gut és ugye jött Mo Wilk csak aztán ott a sérülés közpeszólt és azóta sincs még egy normális DT a csapatban). Továbbá nem ártana legalább 1 olyan LB aki futás ellen is éles és tudja hozni azokat a tck-ket amiket Blake is hozott -> csak mondjuk 3 yarddal hamarabb.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Everson Griffen érkezhet.
AaronRoberts
Smith - Clark - Griffen - Smith (+Gary)
nem hangzana rosszul passz szituációs 3. downokra

bár kissé az lenne az érzésem, hogy már luxusba megy ennyi erőforrás a pass rusher sorba
alatriste
Es futas elleni problemat még mindig nem oldanank meg ezzel...
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Everson Griffen érkezhet.
AaronRoberts
Smith - Clark - Griffen - Smith (+Gary)
nem hangzana rosszul passz szituációs 3. downokra

bár kissé az lenne az érzésem, hogy már luxusba megy ennyi erőforrás a pass rusher sorba
alatriste
Tényleg. Gary...
nagylaza
A fizetesi plafon alatt rendelkezesre allo kb. 11 milliobol 6-7 millionyi tartalek kell a szezon kozbenre. Ketlem, hogy Griffen akar egy evre is alairna 4 millioert, vagyis csak akkor tud jonni, ha valaki mas, szinten fontos ember tavozik.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 948 — beers & Packers
Everson Griffen érkezhet.
AaronRoberts
Smith - Clark - Griffen - Smith (+Gary)
nem hangzana rosszul passz szituációs 3. downokra

bár kissé az lenne az érzésem, hogy már luxusba megy ennyi erőforrás a pass rusher sorba
alatriste
Tényleg. Gary...
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Everson Griffen érkezhet.
AaronRoberts
Smith - Clark - Griffen - Smith (+Gary)
nem hangzana rosszul passz szituációs 3. downokra

bár kissé az lenne az érzésem, hogy már luxusba megy ennyi erőforrás a pass rusher sorba


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Everson Griffen érkezhet.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem ez a kedvenc Packers-meccsjelenetem 😊

Ez tán még valószerűtlenebb is, mint Rajié 😀

 www.youtube.com/watch?v=lLEfrmOKZvM
Wyatt
Ez volt az utolsó vereségünk abban a szezonban 😊

És Rodgers-szel ezt is megnyertük volna 😛
Kampman
Valószínűleg igen, és a 15–1-es idényben is jó esély lett volna a gyűrűre. Szerencsére utána itt is volt pár SB még^^

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Nekem ez a kedvenc Packers-meccsjelenetem 😊

Ez tán még valószerűtlenebb is, mint Rajié 😀

 www.youtube.com/watch?v=lLEfrmOKZvM
Wyatt
Ez volt az utolsó vereségünk abban a szezonban 😊

És Rodgers-szel ezt is megnyertük volna 😛
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 948 — beers & Packers
Nem akarok átmenni trollkodni a Macikhoz (szemben némelyekkel, ugye, Wyatt?!), de azért azt megállapíthatjuk: elég soványka, amit a Bears "évtized játékai" címén produkált. Nem vagyok túlzottan bánatos ettől, csak mondom.
nagylaza
Most mondd, hogy nem élmény, amikor egy 140 kilós falember 70 yardot rongyol a labdával 😀

Még csak nem is trollkodási célból, szimplán a témához illett^^
Wyatt
2010-11-ből olyan jelenet hozol, amilyet csak akarsz. Azt hiszem, arra a szezonra itt mindenki nagyon szívesen emlékezik.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem akarok átmenni trollkodni a Macikhoz (szemben némelyekkel, ugye, Wyatt?!), de azért azt megállapíthatjuk: elég soványka, amit a Bears "évtized játékai" címén produkált. Nem vagyok túlzottan bánatos ettől, csak mondom.
nagylaza
Most mondd, hogy nem élmény, amikor egy 140 kilós falember 70 yardot rongyol a labdával 😀

Még csak nem is trollkodási célból, szimplán a témához illett^^

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 948 — beers & Packers
Nem akarok átmenni trollkodni a Macikhoz (szemben némelyekkel, ugye, Wyatt?!), de azért azt megállapíthatjuk: elég soványka, amit a Bears "évtized játékai" címén produkált. Nem vagyok túlzottan bánatos ettől, csak mondom.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem ez a kedvenc Packers-meccsjelenetem 😊

Ez tán még valószerűtlenebb is, mint Rajié 😀

 www.youtube.com/watch?v=lLEfrmOKZvM

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 948 — beers & Packers
Na, emberek?!
 fuzovelkifele.com/2020/07/az-evtized-jatekai-packers/?fbclid=IwAR1D1VVRG0wrUv2B9jBcIdOcQRXlzAAXh8B0CXj-YOlH0E8zNbWdA7DFFCc
Elárulom az enyémet: Raji+a Lions elleni Hail Mary. Ha még egyet lehetne, akkor jönne a Cobb TD a Bears ellen.
(Közben azért egy jó kis Nelson-elkapást hiányolok a felsorolásból. Persze: szerencsére bőséges a kínálat.)
nagylaza
Raji ikonikus volt. Sajnos idő előtt hagyta abba, ahogy Collins is.
De nekem mégis Cobb TD-je a legszebb emlék.
(Volt még az a TD, aminél már mindenki megállt, mert azt hitték, hog vége a játéknak, de szabad labda volt és talán Cobb kapcsolt először, összeszedte és besétált.)
James007
Ez a felvétel Cobb TD-je alatt készült, érdemes végig megnézni, a lassítás a legjobb. Emlékszem, én is így voltam vele. Először a dermedt izgalom, aztán az ugrabugrálás...


Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Kettőre lehetett szavazni. Nálam az egyik mindenképpen Raji TD-je, nose tackle-től INT return TD az egyik legvalószínűtlenebb dolog, amit a futballban valaha láttam. Plusz pont, hogy a végtelenül szerethető Raji csinálta.

A többiek közül is sok jó van, de nálam a másik a Bears elleni utolsó fordulós, utolsó perces Cobb TD. Elképesztő hullámvasút volt az a szezon, Rodgers sérülésével majdnem kuka lett az egész, majd főleg Flynn és Lacy közös erővel kihúzta a csapatot a szarból. A végén pedig a tökéletes lezárás, rivális ellen, ki-ki meccsen, idegenben, a visszatérő Rodgers-szel.
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Na, emberek?!
 fuzovelkifele.com/2020/07/az-evtized-jatekai-packers/?fbclid=IwAR1D1VVRG0wrUv2B9jBcIdOcQRXlzAAXh8B0CXj-YOlH0E8zNbWdA7DFFCc
Elárulom az enyémet: Raji+a Lions elleni Hail Mary. Ha még egyet lehetne, akkor jönne a Cobb TD a Bears ellen.
(Közben azért egy jó kis Nelson-elkapást hiányolok a felsorolásból. Persze: szerencsére bőséges a kínálat.)
nagylaza
Raji ikonikus volt. Sajnos idő előtt hagyta abba, ahogy Collins is.
De nekem mégis Cobb TD-je a legszebb emlék.
(Volt még az a TD, aminél már mindenki megállt, mert azt hitték, hog vége a játéknak, de szabad labda volt és talán Cobb kapcsolt először, összeszedte és besétált.)
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 948 — beers & Packers
Na, emberek?!
 fuzovelkifele.com/2020/07/az-evtized-jatekai-packers/?fbclid=IwAR1D1VVRG0wrUv2B9jBcIdOcQRXlzAAXh8B0CXj-YOlH0E8zNbWdA7DFFCc
Elárulom az enyémet: Raji+a Lions elleni Hail Mary. Ha még egyet lehetne, akkor jönne a Cobb TD a Bears ellen.
(Közben azért egy jó kis Nelson-elkapást hiányolok a felsorolásból. Persze: szerencsére bőséges a kínálat.)
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 948 — beers & Packers
Azok örömére, akik kevésbé jól tudnak angolul (én is közéjük tartozom), a PHC jóvoltából magyar felirattal is megnézhető:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/103015489_298352574652195_551382919298416640_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=ioQfp2NLMfUAb4HmAqK&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfB96slCaDTMr2sZLEHIBWKoj8Udz05i-ffv69_GNKnOsg&oe=66273980
It's Time for Change | Az Amerikában zajló eseményekre a csapat is reagált: közös videót készítettek, amelyben felszólalnak a rendszerszintű rasszizmus ellen. Ezt most magyar... | By Packers Hungary ClubFacebook
Az Amerikában zajló eseményekre a csapat is reagált: közös videót készítettek, amelyben felszólalnak a rendszerszintű rasszizmus ellen. Ezt most magyar...

Úgy veszem észre, a fórumon kevés érzelmet váltott ki. Én szabályosan a sírással küszködtem.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 948 — beers & Packers
Büszke vagyok a csapatomra!
 www.packers.com/video/it-s-time-for-change
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 948 — beers & Packers
Nosztalgiáztam egy kicsit. Nelson...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 948 — beers & Packers
Csoda történt! Kivételesen az FK szerint is jót húzott a GB. Jól jegyezzük meg ezt a napot!😊
nagylaza
Azért az elmúlt hónapok eseményei után ebből a "az FK szerint is" részt ki is veheted. Úgy is helytálló lesz.
uatu
Pusztán arra utaltam, hogy az idejét se tudom, mikor jelent meg olyan hír/cikk/elemzés, amelyben a Packers pozitív összefüggésben szerepelt. De az is lehet, hogy szelektív az emlékezetem.
nagylaza
Sok pozitív dolog volt, sőt sokan azzal is vádolták az FK-t, hogy Packers barát. Ne legyünk már olyan, mint a Lions fórum.
gbol
Ne sértegess!😊
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 338
Csoda történt! Kivételesen az FK szerint is jót húzott a GB. Jól jegyezzük meg ezt a napot!😊
nagylaza
Azért az elmúlt hónapok eseményei után ebből a "az FK szerint is" részt ki is veheted. Úgy is helytálló lesz.
uatu
Pusztán arra utaltam, hogy az idejét se tudom, mikor jelent meg olyan hír/cikk/elemzés, amelyben a Packers pozitív összefüggésben szerepelt. De az is lehet, hogy szelektív az emlékezetem.
nagylaza
Sok pozitív dolog volt, sőt sokan azzal is vádolták az FK-t, hogy Packers barát. Ne legyünk már olyan, mint a Lions fórum.
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Nem tudom minek olvasom a cikk alatti kommenteket, de mindig jó tudni egyes csapatok tavasszal mennyit erősödtek vagy gyengültek, aztán ősszel kiderül, hogy mégse 😊
Peszinter Ferenc
Na, én is elolvastam, és én se tudom, minek. 1. mindenki okos 2. mindenki ért hozzá
nagylaza
Erdekes, hogy senkit nem hivnak Gutekunstnak a hozzaszolok kozul...
gremi
Általában senki nem az igazi nevén kommentel😊
nagylaza
Ja igaz... 😀