Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 841 — beers & Packers
Arod mar a mult heten is azt mondta a "miert pont Shep?" kerdesre, h mert 2 eve tanulja a rendszert, gyakorolt vele, es ez fontos. Azert nekunk van par ijeszto emlekunk is, sztem.
Amugy Malik Taylor lenne Lazard tipusa, mind felepitesben, fizikumban, mind stilusban, de hat még meg sem melegedett...
Szoval ha megy Lazard IR-re, jojjon Begelton!
😊
jossbeaumont
Vagy mondjuk belátva h kell wr csapatba és h elhibázott dolog volt ezt az idei drafton nem orvosolni , a jövő éviből közepső körös picket dobni valami használható wr-ért. A tankoló csapatok háza táján lehet érdeklődni .

de azért nem reménykedem túlzottan 😊
nando89
Úgy látszik, lemaradtam: már most vannak tankoló csapatok?
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Arod mar a mult heten is azt mondta a "miert pont Shep?" kerdesre, h mert 2 eve tanulja a rendszert, gyakorolt vele, es ez fontos. Azert nekunk van par ijeszto emlekunk is, sztem.
Amugy Malik Taylor lenne Lazard tipusa, mind felepitesben, fizikumban, mind stilusban, de hat még meg sem melegedett...
Szoval ha megy Lazard IR-re, jojjon Begelton!
😊
jossbeaumont
Vagy mondjuk belátva h kell wr csapatba és h elhibázott dolog volt ezt az idei drafton nem orvosolni , a jövő éviből közepső körös picket dobni valami használható wr-ért. A tankoló csapatok háza táján lehet érdeklődni .

de azért nem reménykedem túlzottan 😊
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Arod mar a mult heten is azt mondta a "miert pont Shep?" kerdesre, h mert 2 eve tanulja a rendszert, gyakorolt vele, es ez fontos. Azert nekunk van par ijeszto emlekunk is, sztem.
Amugy Malik Taylor lenne Lazard tipusa, mind felepitesben, fizikumban, mind stilusban, de hat még meg sem melegedett...
Szoval ha megy Lazard IR-re, jojjon Begelton!
😊
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 841 — beers & Packers
B E G E L T O N time, pls...
jossbeaumont
Én is szívesen megnézném "élesben", nagyon kíváncsi vagyok rá, de azé' elgondolkodtató, hogy a múltkor miért Shepherdet, és miért nem őt hozták fel a PS-ből. Remélem, ha úgy alakul, nem fog csalódást okozni. (Lázár kiesését még emésztenem kell.)
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 284
Lazardot valszeg műteni kell...
gamerkr
Next man up!
Ööööö....
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
B E G E L T O N time, pls...

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lazardot valszeg műteni kell...
gamerkr
Meg is műtötték. Majd Rogers a playoff előtt azt mondja neki:
"Lazar(d), kelj fel és járj (be az endzoneba labdával)!"


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lazardot valszeg műteni kell...

több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Juliot nemtudom, hogy összedrótozzák e, gage-t kiütette ryan egy korház passzal, szóval simán lehet, hogy csak ridley lesz meg egy rakás roster töltelék wr-ben. Amúgy is 6-7 kezdő van/volt dögrováson, ehhez most hozzájött az egyetlen ember a secondaryben aki emlékeztetett egy nfl játékosra a szezonban. Kb arra kell fogadni, hogy rodgers 500 yard over/under. Ha ne adj isten 21 pontos hátrányban lennétek a 4. negyed közepén, nem kelk beszarni, lovat házat a fordításra mert nyerni fogtok.
peach
Örömmel látom, hogy a saját csapat iránti szkepticizmus nem csupán a Packers-táborban szívesen látott vendég.😊
nagylaza
Ez azért van, mert minden topicban megfontolt, maximálisan realista, diplomatikus hozzászólók tobzódnak. 😆
Pedig néha jó lenne olvasni a klasszik "Mi akkor is győzünk, hogyha kikapunk" típusú hozzászólásokat. 🙂
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 841 — beers & Packers
Ezt tenyleg erdemes megnezni, hogy Keke elso sack-jénel mit muveltek Gary-vel a ket ProBowler falemberrel...
Ilyen tokeletesen kivitelezett es rafkos elzarast az NBA-ben is ritkan latni.
whaoooo
 youtu.be/p39_2PEMCmw
jossbeaumont
Jó, de mi a konklúzió? Pettine mégis maradhat?😊
nagylaza
Bocs, tudom, hogy van akinek mindenrol a "monnyonle" jut eszebe, de van ami egyszeruen csak szep...
jossbeaumont
Vicceltem...
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Ezt tenyleg erdemes megnezni, hogy Keke elso sack-jénel mit muveltek Gary-vel a ket ProBowler falemberrel...
Ilyen tokeletesen kivitelezett es rafkos elzarast az NBA-ben is ritkan latni.
whaoooo
 youtu.be/p39_2PEMCmw
jossbeaumont
Jó, de mi a konklúzió? Pettine mégis maradhat?😊
nagylaza
Bocs, tudom, hogy van akinek mindenrol a "monnyonle" jut eszebe, de van ami egyszeruen csak szep...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 841 — beers & Packers
Ezt tenyleg erdemes megnezni, hogy Keke elso sack-jénel mit muveltek Gary-vel a ket ProBowler falemberrel...
Ilyen tokeletesen kivitelezett es rafkos elzarast az NBA-ben is ritkan latni.
whaoooo
 youtu.be/p39_2PEMCmw
jossbeaumont
Jó, de mi a konklúzió? Pettine mégis maradhat?😊
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Ezt tenyleg erdemes megnezni, hogy Keke elso sack-jénel mit muveltek Gary-vel a ket ProBowler falemberrel...
Ilyen tokeletesen kivitelezett es rafkos elzarast az NBA-ben is ritkan latni.
whaoooo
 youtu.be/p39_2PEMCmw
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 841 — beers & Packers
A Falcons utoljára Ryan rookie idényében nyert a Lambeau-n, 2008-ban. Az volt Rodgers első kezdő szezonja is.
Kampman
Te egy lexikon vagy! Nekem is beugrott, hogy hajdan volt ilyen meccs, de az évszámra (és a többire) már bőven nem emlékeztem.
nagylaza
Ryan no huddle driveokat vitt azon a meccsen rookie qb-ként 😊
peach
Engem hidegzuhanyként ért (így maradt meg bennem), ezért is tartok ettől a most hétfőitől. Ősi pigmeus közmondás: jobb félni, mint megijedni.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
A Falcons utoljára Ryan rookie idényében nyert a Lambeau-n, 2008-ban. Az volt Rodgers első kezdő szezonja is.
Kampman
Te egy lexikon vagy! Nekem is beugrott, hogy hajdan volt ilyen meccs, de az évszámra (és a többire) már bőven nem emlékeztem.
nagylaza
Ryan no huddle driveokat vitt azon a meccsen rookie qb-ként 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 841 — beers & Packers
A Falcons utoljára Ryan rookie idényében nyert a Lambeau-n, 2008-ban. Az volt Rodgers első kezdő szezonja is.
Kampman
Te egy lexikon vagy! Nekem is beugrott, hogy hajdan volt ilyen meccs, de az évszámra (és a többire) már bőven nem emlékeztem.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 841 — beers & Packers
Juliot nemtudom, hogy összedrótozzák e, gage-t kiütette ryan egy korház passzal, szóval simán lehet, hogy csak ridley lesz meg egy rakás roster töltelék wr-ben. Amúgy is 6-7 kezdő van/volt dögrováson, ehhez most hozzájött az egyetlen ember a secondaryben aki emlékeztetett egy nfl játékosra a szezonban. Kb arra kell fogadni, hogy rodgers 500 yard over/under. Ha ne adj isten 21 pontos hátrányban lennétek a 4. negyed közepén, nem kelk beszarni, lovat házat a fordításra mert nyerni fogtok.
peach
Örömmel látom, hogy a saját csapat iránti szkepticizmus nem csupán a Packers-táborban szívesen látott vendég.😊
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 241
A Falcons utoljára Ryan rookie idényében nyert a Lambeau-n, 2008-ban. Az volt Rodgers első kezdő szezonja is.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Juliot nemtudom, hogy összedrótozzák e, gage-t kiütette ryan egy korház passzal, szóval simán lehet, hogy csak ridley lesz meg egy rakás roster töltelék wr-ben. Amúgy is 6-7 kezdő van/volt dögrováson, ehhez most hozzájött az egyetlen ember a secondaryben aki emlékeztetett egy nfl játékosra a szezonban. Kb arra kell fogadni, hogy rodgers 500 yard over/under. Ha ne adj isten 21 pontos hátrányban lennétek a 4. negyed közepén, nem kelk beszarni, lovat házat a fordításra mert nyerni fogtok.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Talán még nem számít OFF-nak a kérdés😊: MNF-hez valaki? Elvileg kötelező a győzelem, pláne a Lembón. Nálunk 3-0, a Falconsnál 0-3. De én pont az ilyenektől szoktam félni. Az utolsó esélyük.
Teljes meccsüket nem láttam idén, csak a Dallas elleni horror végét + összefoglalót. Attól még, hogy a CHI ellen is elbénázták a 4. negyed második felét, egyáltalán nem rosszak. Jó lenne nem félvállról venni őket.
nagylaza
Nagy pontesőre van kilátás. Mindkét oldalon egészen komoly idén a támadósor. Egyébként én se veszem messze készpénznek a meccset.

Ez a Falcons O a 6. legtöbb pontot tette fel a táblára eddig. Nyilván nyelik is őket de egy pontháborúból nem mindig készpénz, hogy mi jövünk ki jobban.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 841 — beers & Packers
Talán még nem számít OFF-nak a kérdés😊: MNF-hez valaki? Elvileg kötelező a győzelem, pláne a Lembón. Nálunk 3-0, a Falconsnál 0-3. De én pont az ilyenektől szoktam félni. Az utolsó esélyük.
Teljes meccsüket nem láttam idén, csak a Dallas elleni horror végét + összefoglalót. Attól még, hogy a CHI ellen is elbénázták a 4. negyed második felét, egyáltalán nem rosszak. Jó lenne nem félvállról venni őket.
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 044
Drafthoz: majdnem agyverzest kaptam, hogy nem Patrick Queent vittuk az elso korben. WR-ek kozul Tee Higgins, Mims, Claypool, Shanault voltak elerhetoek (egyelore egyikuk sem instant segitseg a csapatanak).
Mire rank kerult a sor, ezek a WRek voltak elerhetok a 2. korben: Gibson, Bowen, Edwards, Duverney - eddig csak az o nevevel talalkoztam (lehet azert, mert a tobbi csapatot annyira nem figyeltem) a kick-off return TDje vegett. Valasztottunk volna egy olyan jatekost, aki valoszinuleg nem kerult volna be az 53as keretbe?
Ennyit a nem draftolt WRrol. A tobbi posztot nem figyelem/figyeltem annyira, nincs attekintesem.
Je meg a LB temahoz: 5. korben valasztottuk ki Kamal Martint, aki a TC legjobb LB teljesitmenyet nyujtotta nalunk ( ha hinni lehet az ujsagiroknak). Sajnos a Camp vegen lerobbant. Benne bizom, hogy a futas elleni D javulni fog, ha visszater.

Ami nekem nagy(obb) csalodas, az Preston Smith teljesitmenye eddig - se ize, se buze. Pettine kitalalhatna arra is valamit, hogy ha Zee’t allandoan agressziven hasznalja pass rushban, az o helyen keletkezo lyukat be kellene tomni, mert mar 4. meccse boldog-boldogtalan ezen keresztul fut at a vedelmunkon. Elhibazott szereleseken is kellene javitani, az edzofankokat mar agyongyurtak a sracok, de elesben sokszor nem talaljak el az emberuket.
Vedokoordinatort nem lehet draftolni?!
gremi
Preston Smith-nél lehet az a baj, hogy túl sokat COD Warzone-ozik 😀, egyszer játszottunk együtt és utána elfogadta a friend request-emet, úgyhogy látom mennyit játszik és mikor van fent 😀 viszont nagyon jól játszik, 61 win-je van(nekem 30 csak), bár szerintem rengeteg NFL player nyomja ugyanígy elég sokat 😀
Viccet félre téve, tényleg nagyon messze van a tavalyi produkciójától, hála az égnek Zada ugyanott folytatja, ahol tavaly abbahagyta és Jaire szintet lépett, aki top CB lett a ligában!!
Go Pack Go!
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Drafthoz: majdnem agyverzest kaptam, hogy nem Patrick Queent vittuk az elso korben. WR-ek kozul Tee Higgins, Mims, Claypool, Shanault voltak elerhetoek (egyelore egyikuk sem instant segitseg a csapatanak).
Mire rank kerult a sor, ezek a WRek voltak elerhetok a 2. korben: Gibson, Bowen, Edwards, Duverney - eddig csak az o nevevel talalkoztam (lehet azert, mert a tobbi csapatot annyira nem figyeltem) a kick-off return TDje vegett. Valasztottunk volna egy olyan jatekost, aki valoszinuleg nem kerult volna be az 53as keretbe?
Ennyit a nem draftolt WRrol. A tobbi posztot nem figyelem/figyeltem annyira, nincs attekintesem.
Je meg a LB temahoz: 5. korben valasztottuk ki Kamal Martint, aki a TC legjobb LB teljesitmenyet nyujtotta nalunk ( ha hinni lehet az ujsagiroknak). Sajnos a Camp vegen lerobbant. Benne bizom, hogy a futas elleni D javulni fog, ha visszater.

Ami nekem nagy(obb) csalodas, az Preston Smith teljesitmenye eddig - se ize, se buze. Pettine kitalalhatna arra is valamit, hogy ha Zee’t allandoan agressziven hasznalja pass rushban, az o helyen keletkezo lyukat be kellene tomni, mert mar 4. meccse boldog-boldogtalan ezen keresztul fut at a vedelmunkon. Elhibazott szereleseken is kellene javitani, az edzofankokat mar agyongyurtak a sracok, de elesben sokszor nem talaljak el az emberuket.
Vedokoordinatort nem lehet draftolni?!

Szerkesztette: gremi
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 284
Komolyan mondom, nem hiszem el, ami itt megy. Minden várakozáson felül elindítjuk a szezont, erre még mindig a drafton gyurmázik a társaság. Az élet más területén hajlamos vagyok a negatív forgatókönyvekkel kalkulálni, de ez a topik üdítő kivétel: kezd egyre világosabban kirajzolódni, hogy ebben a körben én vagyok a már-már felelőtlenül optimista. Fura szerep, még szoknom kell.
Azért szeretlek benneteket!😊
nagylaza
Nem értem, mit nem értesz. 😊
Természetesen örülök, hogy 3-0-al kezdtük a szezont. De azért rózsaszín köd nem kell, hogy leszálljon ránk, igaz? Látom, látjuk a hibákat, hiányosságokat, veszélyeket.
Amiket a drafton javíthattunk, orvosolhattunk volna.
De nem tettük. S ezért továbbra is igencsak negatív véleményem van a draftról, s ezt nem fogja megváltoztatni az sem, ha bemasírozunk a PO-ba, vagy akár tovább is.

Apropó, van szerintetek másik olyan csapat, ahol az idén az első - mondjuk- 5 körben draftoltak közül gyakorlatilag senki nem játszott eddig a meccseken?? Mert ez is egyfajta rekord lehet! (Dillon 37 yardját most nem számítanám be...)
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Úgy megnézném a 2005-ös GB fórumot (tudom, akkor még nem volt meg), amikor kiválasztották ARod-ot Favre mögé, vajon akkor milyen beszélgetések zajlottak volna le. 😊
Szerintem egy ilyen kaliberű franchise, mint a Packers tudja, hogy mit akar rövid- és hosszútávon, tudja, hogy mi fér bele neki.
Mindenkit megértek, hogy most ha a falba draftoltok vagy elkapósorba, akkor SB a reális cél, de a vezetők biztos mérlegeltek, amikor a rövid és hosszú távokat megnézték. Ez csak egy vélemény, bocsánat, hogy beleszóltam.
Reggio1914
Ebben is van igazság, de én a draft után is elmondtam (1-2 nap emélsztés és lehiggadás után), hogy nem az 1. körös QB volt ennek a draftnak a legnagyobb problémája.
Ha úgy látták, hogy Love a következő 15 év embere legyen nyilván senkit se érdekel 1 db első kör. Egy QB megér ennyit. Ha nem jön be majd lehet elővenni a dolgokat. De már csak az is érdekes lenne, hogy ha AR kiesik de mondjuk nem out of the season hanem csak 4-6 meccs, akár csak tavaly Brees. Love előtt ezekre a meccsekre valszeg joggal kalkulát volna a társaság 0-6-ot max 1-5-öt. Na, most van egy tehetséges QB, akivel akkor se kell letolni a gatyeszt, ha kiesik Aaron. Persze SB-ba nehezen látom magunkat vele, de ha kell pár hétre valid csere akkor talán még bele is fér(het). És ugye Love 4 évig itt lesz erre, miközben tanulhat. Nem azt mondom, hogy én hittem Love-ban a draft előtt és szerettem mint prospect. De hát nem is nekem adnak azért fizetést, hogy kinézzem a jövő emberét.
Ha az ember nem is volt teljesen kedvemre való, átgondolva az 1. körös fiatal QB draftolás mint ÖTLET nem olyan gáz. Aztán remélem kellemesen csalódok majd Love-ban 3-4 év múlva ha már ő lesz a kezdő.

Bocs, hosszú lett az első rész. Szóval a fő gond azzal volt, hogy a 2-3. körben már NEM értékes posztra hoztunk backupokat. A QB poszton a backup és a jövő miatt ezt elnézem de amikor király futó DUÓNK van faszság volt egy 3. ember. Ahogy a blokkoló TE is.

Csak egyéni vélemény de én közel se lettem volna ilyen elégedetlen ezzel a drafttal, ha a 2.-3. körben jön DT/WR/LB valamelyike.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan