Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 3 éve
batyu New England Patriots 630
Hülyén hangzik de én nyugodt vagyok, úgy érzem h ez most valahogy "jár " nekünk..tudom h nincs ilyen persze de mégis 😊

2010 óta 3x jutottunk el ide 2x 0 sansz volt egyszer aFalcons tavaly meg a 49ers mészárolt le minket úgy h már félidőre nem volt esély..
Aztán van ugye az az emlékezetes Seahawks meccs 2015-ből amit nem hiszem h valaha kiheverek ...kösz Bostick..
Közös h mind idegenben történt , most úgy gondolom h otthon ha nehezen is de belépünk a kapun 😊

#WinForTed
nando89
A SEA-meccset én se fogom kiheverni...😊 Emlékszem, amikor közöltem a feleségemmel, hogy "soha nem mondok ilyet, de innen ezt már tényleg képtelenség elveszíteni".
Most leginkább Gronk feltámadásától tartok. Ezzel együtt: én is W-re készülök!😊
nagylaza
Én is sokat szentségeltem azután a meccs után! Éveken keresztül szorítottam egy Rodgers vs Brady SB-ért, de 2020 viszontagságait egybevetve mondhatjuk, hogy ez a szegény ember SuperBowlja, nekem legalábbis felér vele az biztos.

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Hülyén hangzik de én nyugodt vagyok, úgy érzem h ez most valahogy "jár " nekünk..tudom h nincs ilyen persze de mégis 😊

2010 óta 3x jutottunk el ide 2x 0 sansz volt egyszer aFalcons tavaly meg a 49ers mészárolt le minket úgy h már félidőre nem volt esély..
Aztán van ugye az az emlékezetes Seahawks meccs 2015-ből amit nem hiszem h valaha kiheverek ...kösz Bostick..
Közös h mind idegenben történt , most úgy gondolom h otthon ha nehezen is de belépünk a kapun 😊

#WinForTed
nando89
A SEA-meccset én se fogom kiheverni...😊 Emlékszem, amikor közöltem a feleségemmel, hogy "soha nem mondok ilyet, de innen ezt már tényleg képtelenség elveszíteni".
Most leginkább Gronk feltámadásától tartok. Ezzel együtt: én is W-re készülök!😊
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Hülyén hangzik de én nyugodt vagyok, úgy érzem h ez most valahogy "jár " nekünk..tudom h nincs ilyen persze de mégis 😊

2010 óta 3x jutottunk el ide 2x 0 sansz volt egyszer aFalcons tavaly meg a 49ers mészárolt le minket úgy h már félidőre nem volt esély..
Aztán van ugye az az emlékezetes Seahawks meccs 2015-ből amit nem hiszem h valaha kiheverek ...kösz Bostick..
Közös h mind idegenben történt , most úgy gondolom h otthon ha nehezen is de belépünk a kapun 😊

#WinForTed
több mint 3 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Emberek! Nagyobb pezsgést várnék a topikban NFC-döntő előtt.😊 Van valaki, aki szerint nem mi győzünk?😊😊
nagylaza
Én kicsit tartok a Tampa O-tól, még AB nélkül is. Bár ha tényleg lesz hó, az néhány vendégjátékos kivételével a floridaiaknak remélhetőleg nem fog ízleni.
Pisztolypárbajt várok. 10-ben még nem nagyon követtem az NFL-t, így én még nem is láttam SB-n a csapatomat, de élénken élnek bennem a fájdalmas NFC döntős kiesések. Remélem ezúttal is igaz lesz a mondás, hogy minden sorozat megszakad egyszer...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Emberek! Nagyobb pezsgést várnék a topikban NFC-döntő előtt.😊 Van valaki, aki szerint nem mi győzünk?😊😊
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Nem örülök, hogy Antonio Brown nem tud játszani. Jobban szeretem, ha az ellenfélnél sincsenek sérültek.
több mint 3 éve
D-Train Green Bay Packers Auburn Tigers 29
Micsoda neveket köszönhetünk neki hihetetlen...(elég csak a mai keretet megnézni)
Olyan játékosok akik miatt mindannyian örömmel ültünk vasárnaponként a tv előtt...Ezért örökké hálásak lehetünk neki és nem csak mi mint szurkolók, hanem az egész franchise. Nem is kérdés hogy a neve nemsokára ott lesz a Lambeaun!
Azt hiszem nem is kell több motiváció vasárnapra a csapatnak...
Nyugodjon békében!
#WinItForTed
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
A 2010-es évek második felére már többször szó volt róla, hogy kicsit elment felette az idő, kevesebb volt a találata, de az által hozott legendák névsora még így is brutális. Cikkben gyorsan összekanalaztam a teljesség igénye nélkül.

Azért ritka, hogy kb 12 éves GM pályafutásod első választásával beírod magad a történelem könyvekbe.
alatriste
Fantasztikus névsor... (Most döbbentem rá, hogy Adams már 2014 óta nálunk van. El se hiszem.)
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A 2010-es évek második felére már többször szó volt róla, hogy kicsit elment felette az idő, kevesebb volt a találata, de az által hozott legendák névsora még így is brutális. Cikkben gyorsan összekanalaztam a teljesség igénye nélkül.

Azért ritka, hogy kb 12 éves GM pályafutásod első választásával beírod magad a történelem könyvekbe.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
SGBP 239
Szomorú hírek Ted-ről a mai csapat gerincét Ő draftolta...R.I.P.

Hogy jó hír is legyen mára Tramon in the house!!

https://primary-cdn-shortstop.espn.net/a5411d48-26d0-4aa2-aa74-1c9b75d072e2.png
Assuming Tramon Williams passes all the protocols, the veteran DB will start his third stint with the Packers on the practice squad. "It's great to have him back in the building," coach Matt LaFleur said. "He's a great veteran leader … we'll take it through the week and see where it goes." - ESPN
Read more on ESPN
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
😥 😥 😥 😥



alatriste
RIP😢

Tudni részleteket?
Willie Parker
Évek óta autonóm idegrendszeri betegséggel küzdött

 www.acmepackingcompany.com/2021/1/21/22242630/ted-thompson-former-packers-general-manager-has-died-at-age-68
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
😥 😥 😥 😥



alatriste
Rip !
Nagyon sok mindent köszönhet neki a csapat nagyon remelem h az ő neve is előbb utóbb ki kerül a Lambeau -ra .
Csapat pedig az ő emleke miatt is haza hozhatná a Lombardit !
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
😥 😥 😥 😥



alatriste
RIP😢

Tudni részleteket?
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
😥 😥 😥 😥




Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
A GOAT a Packers csapatát erősíti!
Suh-t majd intézi a fal...

Üdv mindenkinek a fórumon! 🧀💚💛
SGBP
Tessék, itt a megerősítés:
 fuzovelkifele.com/2021/01/adams-rodgers-a-goat-mindegy-hany-gyurut-nyert/
nagylaza
Látva, ami a NE Tampa csapatfórumban történik, bele sem merek gondolni, mi lesz ha ezt meglátják véletlenül (éééérted, vééééletlenül) ...
😉
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
A GOAT a Packers csapatát erősíti!
Suh-t majd intézi a fal...

Üdv mindenkinek a fórumon! 🧀💚💛
SGBP
Tessék, itt a megerősítés:
 fuzovelkifele.com/2021/01/adams-rodgers-a-goat-mindegy-hany-gyurut-nyert/
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Ja, visszahordónak
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
visszahordónak esetleg?

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Közben az örökifjú Tramon járt viziten a csapatnál.


alatriste
Huuuh, mekkora ikon nekem! Sokat (reméljük) azért nem kell, hogy a pályán legyen, de ő nagy öltözői plusz is, remek sportember!
Lassan valaki Metthewst is felhívhatja 😉
jossbeaumont
Teljesen egyet értek. Sőt, my little man BJ is csöröghetne. Egy pick6 most vasárnap se jönne rosszul.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Közben az örökifjú Tramon járt viziten a csapatnál.


alatriste
Huuuh, mekkora ikon nekem! Sokat (reméljük) azért nem kell, hogy a pályán legyen, de ő nagy öltözői plusz is, remek sportember!
Lassan valaki Metthewst is felhívhatja 😉
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Tramonnal egyértelműen a 2010-es vibe-ot próbálnánk újraéleszteni, támogatom!

Ha más nem, lehetne ilyen tiszteletbeli csapatkapitány a vasárnapi meccs előtt.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Közben az örökifjú Tramon járt viziten a csapatnál.


alatriste
King-nél nem lehet sokkal rosszabb 😁
Pep71
Gondolj azokra a meccsekre, amikor Josh Jackson kezdett King helyett...
King egyebkent nem olyan veszes, csak Alexanderrel osszehasonlitva nagy a kontraszt. Jonak persze nem mondanam, de kozepes azert megvan.
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Közben az örökifjú Tramon járt viziten a csapatnál.


alatriste
King-nél nem lehet sokkal rosszabb 😁
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Közben az örökifjú Tramon járt viziten a csapatnál.



Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
"According to ESPN’s Rob Demovsky, the Packers offered Jones a contract extension that would have made him among the top-five highest-paid running backs in the NFL on an average annual basis.

By that metric, the contract would have given Jones an average of at least $12.5 million per season, per OverTheCap.

Jones’ representation ultimately declined Green Bay’s offer because “big guaranteed money” was missing, according to Demovsky. Subsequently, Jones parted ways with his former agent and has since hired Drew Rosenhaus."(Packerswire)