Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
SGBP 240
Wr húzást várok az 1. körben, ha nem cserélünk fel Newsome-ért, Barmore-ért vagy Jenkins-ért.

Bateman
E.Moore
Toney (remélem nem)

Aztán a jóisten se tudja 😀😀😀
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Ok az en favoritjaim:
CB - Greg Newsome
CB - Asante Samuel Jr.
OT - Samuel Cosmi
DL - Christian Barmore

De felcserelunk a 20-23 hely kornyekere, es elhozzuk Teven Jenkinst.
gremi
A 2008-as free agent piacon nem igazoltuk le az apját, pedig szóba hozták velünk. Nagy kár, mert arra a csapatra (is) ráfért volna. Remélem most bepótoljuk.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Vigyázó szemeitek Tyson Campbellre vessétek!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
gremi Green Bay Packers 118
Ok az en favoritjaim:
CB - Greg Newsome
CB - Asante Samuel Jr.
OT - Samuel Cosmi
DL - Christian Barmore

De felcserelunk a 20-23 hely kornyekere, es elhozzuk Teven Jenkinst.
több mint 2 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Rohadtul nem emlékszem, hogy tavaly hány órakor kerültünk sorra. 5?
nagylaza
En sem tervezem, hogy egesz ejjel figyelni fogom a draftot, ugy fel 5 korul kelek, kave, megnezem, ki ment ki a kedvencek kozul es elkezdem nezni az adast 😀. Nem akarom a fejem a falba verni azert, hogy nem alszok fel ejjel es a vegen kicserelunk az elso korbol (amivel amugy semmi bajom nem lenne)
gremi
Ti megtehetitek. De mi 1/2 és 1/23-ra választunk úgyh, h benne van bőven egy pár helyes feltrade, úgyhogy nem lesz túl sok lehetőség alvásra 😀

GO JETS!!!
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 615
Mayfield lesz szerintem !
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 804
4 tippem van:

WR Elijah Moore
CB Caleb Farley
DT Levi Onwuzunike - Barmore már nem lesz benn
A csütörtököt offoljuk
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Ha megengeditek:
Rashod Bateman WR
tüsi91
Nagyot változott itt a közhangulat tavaly óta. Akkor még No.1. need volt a WR, most már nem különösebb kell…😊
több mint 2 éve
amaru Green Bay Packers 141
Jamin Davis, mindenkit meglepunk es linebackert huzunk
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
A 3 legutóbbi nfl.comos mock egyaránt az O-line-ba húz az első körben (Radunz, Dickerson, Mayfield)
Hmmm....

A tippem nekem is a támadófal lenne, mondjuk ideális esetben Jenkins, ha ő már nincs bent, akkor Eichenberg vagy Radunz.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Esti tipp?
Az enyém (ahogy már említve lett) Barmore.
alatriste
OL pick lesz szerintem.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha megengeditek:
Rashod Bateman WR
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Esti tipp?
Az enyém (ahogy már említve lett) Barmore.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
gremi Green Bay Packers 118
Rohadtul nem emlékszem, hogy tavaly hány órakor kerültünk sorra. 5?
nagylaza
En sem tervezem, hogy egesz ejjel figyelni fogom a draftot, ugy fel 5 korul kelek, kave, megnezem, ki ment ki a kedvencek kozul es elkezdem nezni az adast 😀. Nem akarom a fejem a falba verni azert, hogy nem alszok fel ejjel es a vegen kicserelunk az elso korbol (amivel amugy semmi bajom nem lenne)
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Rohadtul nem emlékszem, hogy tavaly hány órakor kerültünk sorra. 5?
nagylaza
A halál Jordan Love draftolásának pontos ideje: 2020. április 24., 05:25

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Rohadtul nem emlékszem, hogy tavaly hány órakor kerültünk sorra. 5?
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Nálam továbbra is egy OT lenne az első huzás , Turner maradjon csak G , Jenkins lehet C , Runyan mehet guardnak . Cb választást most valahogy nem érzem ..vissza hoztuk Kinget .. szerintem oda csak később fog ember jönni.

Egyébként Alatriste forgatókönyvét is elfogadnám , Barmore nagyon hasznos lenne a Clark társaként .

A tavalyi borzalom után remélem Gute is kicsit megembereli magát .. 😊
nando89
Azért a Xanax-ot készítse be mindenki! 😉
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 615
Nálam továbbra is egy OT lenne az első huzás , Turner maradjon csak G , Jenkins lehet C , Runyan mehet guardnak . Cb választást most valahogy nem érzem ..vissza hoztuk Kinget .. szerintem oda csak később fog ember jönni.

Egyébként Alatriste forgatókönyvét is elfogadnám , Barmore nagyon hasznos lenne a Clark társaként .

A tavalyi borzalom után remélem Gute is kicsit megembereli magát .. 😊
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Összefoglalva: OT-CB-WR, aminek legjobban örülnék persze megfelelő választásokkal, de nagy pénzt nem tennék rá, hogy ez megvalósul, legalább egy WTF húzás benne van a pakliban az első 2 napra...
esz-ki-mo
Tökéletes lenne mondjuk az első három kört ezekre a posztokra költeni. Én meg egy LB draftot sem bánnék egy magas körben, bármennyire is mondják, hogy most már ennek a posztnak is csökkent az értéke.
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
Most, hogy nyakunkon a nagy nap, megpróbálom összefoglalni a bennem kavargó gondolatokat a lehetséges 1-2. napos GB pickekről.
Támadófal: itt ugye keressük az új kezdő RT-t és C-t is. Igazából draft szempontjából az előbbi need, ráadásul itt elég mély az idei class, azaz simán tudunk 1/29-re egy kezdőt is húzni, így a tackle poszt egy jó időre ki lenne pipálva. (még egy pár helyes felcserét is el tudok képzelni, mondjuk valamelyik középső körért, ha valamelyik kedvenc prospect elérhető lenne, de azért sokat nem szívesen áldoznék érte...) A center poszt viszont akár házon belülről is megoldható, vagy egy 4-5. körös pick is ellőhető rá, bővítve a választékot.
CB : szívem szerint ezt húznám első körben, akár egy szolid felcserével is, ha sikerül megcsípni egy instant kezdőt Jaire mellé. (talán Surtain és Horn kivételével még a kör vége felé is bent lehet valamelyik jó corner) Egyetlen félelmem King hosszabbítása...remélem, nem azt jelenti, hogy őt szánjuk kezdőnek, mert akkor csak egy későbbi CB pick esélyes..
WR: igazából én nem tartom hatalmas need-nek (főleg, ha Funchess is beszáll idén), ráadásul ugye sosem draftolunk elkapót első körben, szóval engem meglepne, de sokan mockolják hozzánk mégis valamelyik Moore-t, Marshallt vagy Toney-t... egy win now üzemmód esetén persze ez jól jönne, de nem látom sok esélyét...
Védőfal: én nem igazán gondoltam erre, nem is nagyon olvastam sehol, de Alatriste mai mockja (Barmore, ráadásul felcserével) elgondolkoztatott...biztos nem lenne rossz Clark mellé még egy potens ember a front 7-be, de valahogy én nem lennék tőle boldog, akárcsak egy esetleges korai LB picktől sem...
Egyéb (fullback, blokkoló TE, 2 down-os futó, projekt QB...) - Kizárt dol....., izé, ALWAYS WELCOME! 😉

Összefoglalva: OT-CB-WR, aminek legjobban örülnék persze megfelelő választásokkal, de nagy pénzt nem tennék rá, hogy ez megvalósul, legalább egy WTF húzás benne van a pakliban az első 2 napra...
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 339
Én nem komálom Jordan Love-ot ,de most, hogy visszaolvastam Höri tavalyi prospect cikkét, ahol minden szempontból lehúzta, és többször is Josh Allenhez hasonlította (mint elrettentő példa), kezdek bizakodó lenni 🤣
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Ki lesz a 2021-es szezon MVP-je?
 fuzovelkifele.com/2021/04/ki-lesz-a-2021-es-szezon-mvp-je/?fbclid=IwAR162fjiVuJZ5LslrK1XE5DCJra8efhDEvx2D438fhPNbQjAyZGBJKIxw0I
Ez tényleg kérdés?😊😊😊
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Az utóbbi pár évben többször előfordult, hogy ex-Packers játékosok negatív véleményt fogalmaztak meg a klubról, az ott eltöltött időszakról, esetleg még jelenleg is aktív játékostársakról. Ismerjük már ezeket jól.

Szerencsére most érkezett pozitív feedback is (mint már oly sokszor, pusztán a link szövegében minden benne van 😀)

 profootballtalk.nbcsports.com/2021/04/15/jim-mcmahon-packers-are-the-best-organization-i-played-for-bears-are-where-qbs-go-to-die/
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
steelwolf
Tudtam, hogy valaki lesz olyan kedves, és felteszi ide.
nagylaza
Szívesen! 😃
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
steelwolf
Tudtam, hogy valaki lesz olyan kedves, és felteszi ide.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok