Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
gogopackers Green Bay Packers 8
Milyen Áron?

iktriad
első körért hoztuk, szerintem túl magas árat fizettünk érte... badum tss ;(
Fontos_Vidra
A. Rodgers:
1. 2005 San Diego Chargers passz: 2/6 yard: 7 passer rating: 42.4
2. 2005 Buffaló passz: 4/9 yard :21 INT: 1 passer rating:12.0

Első négy meccs összesen passz: 20/37 yard: 172 TD: 1 INT: 1 passer rating: 64.25
Ettől függetlenül szerintem megérte
Ne ítélj, mert megitéltetsz
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 264
Milyen Áron?

iktriad
első körért hoztuk, szerintem túl magas árat fizettünk érte... badum tss ;(
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Milyen Áron?


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 836 — beers & Packers
ha már említettem Hörit
 youtu.be/0o6r7siNCNQ
Fontos_Vidra
Nem csalódtam, csak azt hozta, ami várható tőle…
SGBP
Rosszabbat vártam. Egy-két kiszólástól eltekintve korrekt helyzetkép.
több mint 2 éve
amaru Green Bay Packers 141
Cobb jelenléte az egyfajta péniszméret manifesztáció úgy érzem. Elkapott yardok alapjan én hatodik helyre várom idén az elkapók között

Szerkesztette: amaru
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 524
Nick Collinst is hozzák vissza, már csak felgyógyult. És még csak 38 éves lesz hétfőn.
Peszinter Ferenc
Favre meg lehetne passing game coordinator
Willie Parker
AJ Hawk, Jordy Nelson, Greg Jennings (ja ő nem), szóval a bajnokcsapat minden tagjának találunk valami pozíciót.
Kampman
AJ Hawk lehetne fodrász.
Jordy Nelson hype master/felkonf.
Greg Jennings pedig Rodgers motivátora és mental leadere.
több mint 2 éve
SGBP 237
ha már említettem Hörit
 youtu.be/0o6r7siNCNQ
Fontos_Vidra
Nem csalódtam, csak azt hozta, ami várható tőle…
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 264
ha már említettem Hörit
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Nick Collinst is hozzák vissza, már csak felgyógyult. És még csak 38 éves lesz hétfőn.
Peszinter Ferenc
Favre meg lehetne passing game coordinator
Willie Parker
AJ Hawk, Jordy Nelson, Greg Jennings (ja ő nem), szóval a bajnokcsapat minden tagjának találunk valami pozíciót.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 524
Nick Collinst is hozzák vissza, már csak felgyógyult. És még csak 38 éves lesz hétfőn.
Peszinter Ferenc
Favre meg lehetne passing game coordinator
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 708 — 中国加油
Nick Collinst is hozzák vissza, már csak felgyógyult. És még csak 38 éves lesz hétfőn.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 264
Na Rodgers instan megosztotta Cobb storyját, amiben arról van szó hogy hozzák vissza Clay Matthews-t... lehet Höri a jövőbe lát. 😀 (Nem tudom telefonról, hogy lehet ide képet beszúrni.)

Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez mocsok jo

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club

steelwolf
- A következő, Clay Matthews!
- Hanyadik??

😀 😀 óriási

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Raiderssel közös legendánk is felöltötte az aranyzakót



Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Nekem az idei évad legnagyobb kerdese Joe Barry lesz.
Próbálok pozitív maradni, de az eddigi pedigréje lehangoló, és nem érzem, hogy pont nálunk lenne főnix madár.
A mai hír, hogy pár nap edzőtábor után leépítette - a nekem tavaly kellemes meglepetést szerzett - Kamal Martint az ILB posztrol, és OLB-nek mozgatja át (vagy vallalja, hogy csúszik lefelé a rosteren).
Nem értem.
Martint elsősorban futáshoz használtuk, és az ILB hianyposzt.
Preston, Z', Gary stb. sor pedig nem igazán kíván +1 gyakorlatlan testet. Ráadásul nem igazán ment neki az első edzésen, fogalmatlanul szaladgalt, majd meg is serult talan.
Remélem nem ez lesz Barry mestermunkája...
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 836 — beers & Packers
 m.youtube.com/watch?v=-lYYOiITu_I&pp=sAQA
Tactful Cactus
Föltettem pár órája. Figyelj már oda, mert így soha nem nyerünk újra SB-t!
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 652

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 264
Atyaisten.
Stez
Ez jön ki abból, ha valaki meg se próbál több szempontból vizsgálni egy kérdést.
nagylaza
Nem is értem, miért egy állítása szerint Lions szurkolónak kell írnia a Green Bay-ről…
Szánalmas lett, na de ez van.
SGBP
Azzal semmi gond nincs, hogy Lions-szurker. Nem lenne jó, ha az határozná meg, ki írhat egy csapatról, hogy kinek drukkol. A gond az, ha egy elemzés szerzője nem képes mérlegre tenni az érveket és az ellenérveket. Tévedni akkor is lehet, ha valaki törekszik az objektivitásra, ha viszont nem is törekszik rá, akkor csak tévedni lehet.
nagylaza
Egy, magát az online médiában mértékadónak, vezetőnek kikiáltott internetes felület írója ha ennyire nem tudja levetkőzni a frusztráltságát, akkor inkább hagyja abba ezt a dolgot.
Ráti J. egyébként az az ember, akinek a Packerses cikkei annyira távol állnak az objektivitástól, mint tőlem a Nanushka férfi kollekciója.
James007
Józsi szerintem teljesen korrekt.
Én a kritika elutasítása alatt azt értettem, hogy volt rá példa, amikor felhívtam a figyelmüket a "lustaságra", de gyorsan törölték a kommentem.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Nem bánom, hogy így alakult, mert annál a semminél, ami április óta zajlott, bármi jobb volt.

Dárdai mondta a válogatottnál történő bemutatkozó sajtótájékoztatóján, hogy a zsenik különleges elbánást érdemelnek. Rodgers most már tényleg Brady/Jordan/LeBron szintre lépett, csak a zseniknek kijáró beleszólással egy csapat ügyeibe: haverok idehozatala, stb.. Hogy ez most jó-e vagy nem, arról lehetne sehová sem vezető vitákat folytatni, de hát erről szólt az elmúlt néhány hónap, csak az eredményt nem tudhattuk. Mindkét félnek voltak jó érvei.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
csak a Bucs, és talán a Patriots az a csapat Brady és Belichick miatt, ahol ezt hajlandók a játékosok tolerálniSGBP
Így van, hajrá, Pats és Brady 😊)

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 836 — beers & Packers
PHC-től loptam:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/222990795_2972287829726797_2992523106253544830_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=dUN-3WhzzxYAX9LWGAi&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCiu3Ml8igAHZqpFiOPdL0ON9NreidjF_p20wNrsLdZlA&oe=660846E5
David Bakhtiari Buys Aaron Rodgers Aston Martin Vanquish Cart with Pink Wheel and MVP Decals | David Bakhtiari got his QB some new wheels 🤣 | By B/R GridironFacebook
David Bakhtiari got his QB some new wheels 🤣
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 836 — beers & Packers
Cobbot nagyon szerettem, remek sportember, kituno szemelyiseg. De nem erosites ebbe a csapatba, hanem " Ha ez kell, megkapod b+" tipusu igazolas.
jossbeaumont
Azert ez nem az "Így építs jó csapatot" kezikönyv első leckéje...
jossbeaumont
Mintha ebben a topikban is olvastam volna olyan véleményeket, hogy az SB run érdekében igazán teljesíthetnék ARod kéréseit (egyébként is korszakos zseni, letett annyit az asztalra stb.). Tessék, most itt van.
Én is azt mondom: ha ezen múlik, akkor legyen. Drukkoljunk, hogy Cobb megtáltosodjon, és a visszatérés örömére hozza a régi formáját.
Azt viszont nem tudom felmérni, hogy a nyári cirkusz kiben mennyi sérelmet hagyott, mekkora pl. a törés a csapat és Gute között. (Nyugodt nem vagyok.) Mindenesetre most már Rodgersnek kell bizonyítania. Ezt a csatát megnyerte, nem ártana, ha ennek a pályán is lenne látszatja.
Jellemző egyébként, hogy már egyáltalán nem is téma, mi van az új DC-vel...