Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 708 — 中国加油
Ezt bezzeg nem ejtette el 😀
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 192 — Kinek mit intézett a kormánya
4 napja semmi, ez hallatlan
Tessék, itt a tulaj úr épp szörfözik 😀😀😀
(Ez egy vicces kép, tisztelem a szomszédvárat, és remélem, lesz egy kis örömük Fieldsben)
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bakh vakbélműtét miatt nem volt és lehet nem is lesz még 1-2 hétig a bye után sem - kérdéses. Ami pozitív, hogy Zach Tom baromira jól néz ki. A "legjobb" 5-ösben még nincs posztja de már ez előtt is kétszer játszott LT poszton. Közel 3 meccs után 0 sack, 0 qb hit, 1 hurry a neve mellett, 0 büntetés. Ismét egy hátsó körös gyöngyszem? 😊
Már csak azért is jó ezt látni, mert Yosh Nijman meg RT-ben néz ki egészen jól. Jenkins visszatérve guardba újra olyan mint első 2 évében.
Nem tudom David mennyit próbálkozik még - nyilván ez a vakbélműtét alapvetően tök független a térdétől, de ha mégse lesz rendben hosszú távon egész jó opcióink vannak újra. 😊
Ha sok dolgot nem is, a folytonos hátsó körös ol depth építést remekül csinálja Gut. Kevés erényeinek egyike.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Azert Rodgers meccs utani gesztusaiba, a sajtotajekoztaton mondottakba, nehez nem belelatni, hogy elbucsuzott a szomszedvartol?!
jossbeaumont
Ugyan ezt éreztem , már a meccs végén stadionban elköszönt a bears fanoktól , sajnos nehéz volt azt másnak látni ...
több mint 1 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Azert Rodgers meccs utani gesztusaiba, a sajtotajekoztaton mondottakba, nehez nem belelatni, hogy elbucsuzott a szomszedvartol?!
több mint 1 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Az lett a rogeszmém, hogy ha Arodnak van spec motivacioja a meccsen, mint pl. lenyomni Mike McCarthyt, vagy a neki mindig fontos Chi meccs, akkor mindegy a torott ujj, repedt borda, nagyot megy. A tobbi, meg ...
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 264
Na, legalább megvan a 2W a Bears ellen, és a winningest team in the NFL status
zacknorb
amennyiben egyel többet nyer idén a bears akkor megint egál lesz, pedig azt hittem hogy vagy 10el elhúzunk idén 🤡🤡🤡
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 192 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, legalább megvan a 2W a Bears ellen, és a winningest team in the NFL status
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Rodgers meg mindig tulaj, apro oromok ebben a szezonban 🫢
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 708 — 中国加油
Azért jó lenne nyerni, több szempontból is 😊
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 708 — 中国加油
Sajnos én nem vagyok részvényes, ha az lennék már rég elnézést kértem volna a szurkolóktól, hálásan megköszöntem volna kitartó támogatásukat és biztosítottam volna őket róla, hogy a következő draft első körös pickjével Joe Barry majd tovább tudja erősíteni a védelmet.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Sokan Jim Leonhardot látnák szívesen DC-nek (úgyhogy kb. kizárt hogy összejöjjön)
Talán lassan Mark Murphyt is le lehetne váltani.
Peszinter Ferenc
Akár Te is levált(at)hatod.
hage
részvényes?
több mint 1 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
Sokan Jim Leonhardot látnák szívesen DC-nek (úgyhogy kb. kizárt hogy összejöjjön)
Talán lassan Mark Murphyt is le lehetne váltani.
Peszinter Ferenc
Akár Te is levált(at)hatod.

Szerkesztette: hage
több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 131
MLF azt mondta nem tervezi Barry kirúgását...
dande2
Sokszor akirol ilyet mondanak, kezdhet is csomagolni.
több mint 1 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 658 — twitch@citromail.hu
MLF azt mondta nem tervezi Barry kirúgását...
dande2
Nem biztos, hogy a legkiválóbb HC ilyen nyilatkozatokat tenne. MLF soft...
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 708 — 中国加油
Sokan Jim Leonhardot látnák szívesen DC-nek (úgyhogy kb. kizárt hogy összejöjjön)
Talán lassan Mark Murphyt is le lehetne váltani.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 264
 fuzovelkifele.com/2022/11/az-eagles-a-rajatszast-a-vikings-a-csoportgyozelmet-is-bebiztosithatja-a-heten/

Run the table! Még van remény 😀
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
MLF azt mondta nem tervezi Barry kirúgását...
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 841 — beers & Packers
Furcsa fintora a sorsnak, hogy a korábbi években mindig aggódva böngésztem a sorsolást, különféle pesszimista forgatókönyveket gyártottam, idén viszont a szezon előtt - a WR-gondok ellenére - egészen biztos voltam a PO-ban. Konkrétan fel se merült bennem, hogy nem lehet meg a rájátszás. Ha valaki azt jósolta volna, hogy a Rodgersszel felálló GB-nek lesz olyan 8 meccsből álló szériája, amiből csak egyet tud megnyerni, akkor az illetőt elkönyveltem volna idiótának (vagy rosszindulatú Bears-drukkernek).
nagylaza, főpohárnok
Én pont fordítva voltam. Mire összeállt a keret, teljesen elengedtem ezt a szezont. Tanulóidőnek vettem már az elejétől, és nem is értettem, hogy hogy várhatják a PO-ba a csapatot. Hiába van Rodgers, ha nincs kinek dobni. Nincs a keretben egy Jefferson, aki az első pillanattól hozza a WR1 szerepet. Watson is végig sérült volt az elején, pont amikor gyakorolhatott volna, így ameddig eljutott az is szép. Ha a védelmi oldalon rendezzük az edzői stábot (ez az egység volt, amiben nagyon biztam, hogy talán életben tartja a csapatot, de óriási csalódás lett, és nem az emberanyag miatt), erősítünk a támadó oldalon és a két újonc tovább erősödik, akkor talán lehet esélyünk már jövőre.
gbol
Nem a saját erősségünkre, hanem a többiek gyengeségére alapozva a csoportban 5 W-vel kalkuláltam (DET+CHI oda-vissza, a Vikingektől egy vereség), a Giants-Jets-Commanders triót automatikusan beikszeltem hozzánk. Úgy voltam voltam vele, hogy ezeken kívül – ha esik, ha fúj – össze kell jönnie legalább két győzelemnek, ami akkor is bőven elég a PO-hoz, ha esetleg nem nyernénk meg a divíziót. (Amúgy biztosra vettem, hogy megnyerjük.)
Hangsúlyozom, ez még a szezon előtt volt. Arra számítottam, hogy a fantasztikusnak kikiáltott D, a gatyába rázott ST és a rookie WR-ek összességében – ha nem is teljes egészében, nagyrészt – kompenzálni fogják Adams hiányát. (És egyébként is, korábban behúztuk azokat a meccseket, amikor sérülés miatt nem játszott.)
Azt én se vártam, hogy a rájátszásban vitézkedni fogunk, nem hittem, hogy ebből SB run és újabb gyűrű lesz, azonban ekkora leolvadás az alapszakaszban nálam nem volt benne a pakliban. Távolról sem.
Utólag se gondolom, hogy túlságosan elszaladt velem a ló, vagy irracionális elvárásaim lettek volna, de a tények azt mutatják, hogy az ösztöneim rosszul működtek. Sajnos, neked lett igazad.
több mint 1 éve
gbol Green Bay Packers 338
Furcsa fintora a sorsnak, hogy a korábbi években mindig aggódva böngésztem a sorsolást, különféle pesszimista forgatókönyveket gyártottam, idén viszont a szezon előtt - a WR-gondok ellenére - egészen biztos voltam a PO-ban. Konkrétan fel se merült bennem, hogy nem lehet meg a rájátszás. Ha valaki azt jósolta volna, hogy a Rodgersszel felálló GB-nek lesz olyan 8 meccsből álló szériája, amiből csak egyet tud megnyerni, akkor az illetőt elkönyveltem volna idiótának (vagy rosszindulatú Bears-drukkernek).
nagylaza, főpohárnok
Én pont fordítva voltam. Mire összeállt a keret, teljesen elengedtem ezt a szezont. Tanulóidőnek vettem már az elejétől, és nem is értettem, hogy hogy várhatják a PO-ba a csapatot. Hiába van Rodgers, ha nincs kinek dobni. Nincs a keretben egy Jefferson, aki az első pillanattól hozza a WR1 szerepet. Watson is végig sérült volt az elején, pont amikor gyakorolhatott volna, így ameddig eljutott az is szép. Ha a védelmi oldalon rendezzük az edzői stábot (ez az egység volt, amiben nagyon biztam, hogy talán életben tartja a csapatot, de óriási csalódás lett, és nem az emberanyag miatt), erősítünk a támadó oldalon és a két újonc tovább erősödik, akkor talán lehet esélyünk már jövőre.
több mint 1 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Poen meccs volt, Rodgerst sajnalom, megint egy felpattanos INT. A masodik az ove volt. Nem tetszik ez a narrativa ami most megy par jo Love passz utan... Gyogyuljon meg addig nem banom ha megnezzuk Love-ot aztan fussunk neki jovore megegyszer utoljara.
JéBé
Én is ebben bízom h van meg egy lövesunk vele , egy draft amit az offensre fordítunk végre … kivagjuk Barryt , aztán zuhanjunk neki hatha .
nando89
és gutét még draft előtt!!!
Fontos_Vidra
Azért nem írtam mert erre semmi sansz nincs szerintem , előző 3 év miatt 13-14 győzelmes szezonok , 2 NFC döntő , ezzel megint csak nem védem … de ezek után egy szar szezont követően sztm kizárható h kivágják .
nando89
Tökéletesen igazad van! Jó esély van rá, hogy az előző 3 év miatt ez a garnitúra még minimum fél évtizedig itt marad. Jó, Barry be lesz dobva a busz alá az idény végén, de MLF-nek még biztos van 2 éve és miután majd őt is kivágta Gute ő is kap 2 évet az új HC-val, akármi is lesz az eredmény.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 841 — beers & Packers
Furcsa fintora a sorsnak, hogy a korábbi években mindig aggódva böngésztem a sorsolást, különféle pesszimista forgatókönyveket gyártottam, idén viszont a szezon előtt - a WR-gondok ellenére - egészen biztos voltam a PO-ban. Konkrétan fel se merült bennem, hogy nem lehet meg a rájátszás. Ha valaki azt jósolta volna, hogy a Rodgersszel felálló GB-nek lesz olyan 8 meccsből álló szériája, amiből csak egyet tud megnyerni, akkor az illetőt elkönyveltem volna idiótának (vagy rosszindulatú Bears-drukkernek).
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Az tényleg szar lenne, ha Rodgers egy ilyen meccsen búcsúzna.
A kedvenc forgatókönyvem: Love-val verjük a Bears-t. Pihenőhét után Rodgers-szel a maradékot és a playoff machine segítségével bekerülünk a rájátszásba. Ott nyilván kizúgunk.
Jövőre last dance és gyűrű Rodgers-szel. Aztán jöhet Love.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Poen meccs volt, Rodgerst sajnalom, megint egy felpattanos INT. A masodik az ove volt. Nem tetszik ez a narrativa ami most megy par jo Love passz utan... Gyogyuljon meg addig nem banom ha megnezzuk Love-ot aztan fussunk neki jovore megegyszer utoljara.
JéBé
Én is ebben bízom h van meg egy lövesunk vele , egy draft amit az offensre fordítunk végre … kivagjuk Barryt , aztán zuhanjunk neki hatha .
nando89
és gutét még draft előtt!!!
Fontos_Vidra
Azért nem írtam mert erre semmi sansz nincs szerintem , előző 3 év miatt 13-14 győzelmes szezonok , 2 NFC döntő , ezzel megint csak nem védem … de ezek után egy szar szezont követően sztm kizárható h kivágják .
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 264
Poen meccs volt, Rodgerst sajnalom, megint egy felpattanos INT. A masodik az ove volt. Nem tetszik ez a narrativa ami most megy par jo Love passz utan... Gyogyuljon meg addig nem banom ha megnezzuk Love-ot aztan fussunk neki jovore megegyszer utoljara.
JéBé
Én is ebben bízom h van meg egy lövesunk vele , egy draft amit az offensre fordítunk végre … kivagjuk Barryt , aztán zuhanjunk neki hatha .
nando89
és gutét még draft előtt!!!