Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 219 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Webb kezd Ponder helyén, hát nem lettem nyugodtabb.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
A pár órával ezelőttihez képest kicsit enyhült az idő, most csak -11 C fok van Green Bay-ben. Remélem, nem mi fagyunk le (jobban).Gergőbácsi
Ha Ponder lefagy épp elég. Texas, Florida, Dome csapat... bízzunk benne 😊
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 650 — Packers Suicide Squad
A pár órával ezelőttihez képest kicsit enyhült az idő, most csak -11 C fok van Green Bay-ben. Remélem, nem mi fagyunk le (jobban).

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
SEE YOU IN SAN FRANCISCO!
több mint 11 éve
kisloszos 8
Egy olyan kérdésem lenne, hogy szombat éjszaka GYŐRBEN merre felé lehet élőben nézni a Packers meccset? Lehetőleg közel a vasútállomáshoz. Tud ebben valaki segíteni?kisloszos
Háát..., olyan helyet nem tudok, ahol direkt amerikai focit néznének, de környéken van pár bár ill. szálló, amiknek a halljában általában van TV. Szerintem átkapcsolnak neked a sport tv-re ha megkéred őket. (Rögtön az állomás főépületéből kilépve jobbfelé fordulva van egy hotel/motel, elsőnek próbáld meg azt. Ha ott nem, akkor pár száz mérettel arrébb, a városházával szemben van egy másik hotel is. Annak mintha az étterme/bárja is sokáig lenne nyitva...)peterk2005
Köszönöm!
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 219 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
wow, nem gondoltam volna hogy ez egy "igazi" számból van 😀

Jó lenne most nem 0-13ról megpróbálni visszakapaszkodni.

több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Nincs kedvem latolgatni, ezt akarom sokszor hallani ma este:
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Nyugi, Ponder sem!

😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Megvan a 6 kapitány a playoffra:
ST: Bush, Lattimore
D: CM, Woodson
O: A-Rod, James Jones

Sir Charles is back! Hall Of Green
Akkor már csak egy sorozat van, aminek meg kellene szakadni..
Rodgers a Lambeau-n még nem nyert PO meccset... (igaz, nem is a Giants az ellenfél..)
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Megvan a 6 kapitány a playoffra:
ST: Bush, Lattimore
D: CM, Woodson
O: A-Rod, James Jones

Sir Charles is back!

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy olyan kérdésem lenne, hogy szombat éjszaka GYŐRBEN merre felé lehet élőben nézni a Packers meccset? Lehetőleg közel a vasútállomáshoz. Tud ebben valaki segíteni?kisloszos
Háát..., olyan helyet nem tudok, ahol direkt amerikai focit néznének, de környéken van pár bár ill. szálló, amiknek a halljában általában van TV. Szerintem átkapcsolnak neked a sport tv-re ha megkéred őket. (Rögtön az állomás főépületéből kilépve jobbfelé fordulva van egy hotel/motel, elsőnek próbáld meg azt. Ha ott nem, akkor pár száz mérettel arrébb, a városházával szemben van egy másik hotel is. Annak mintha az étterme/bárja is sokáig lenne nyitva...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
ezt most találtam, offisöl "headwear"
 gbpackers.3cdn.net/8974b5443cb41bfa29_rhm6bltqy.pdf
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
2012 Coach of the year
Petikievak01
látom, olvastad a PR-t 😛Szobi22
😀 Már nem olvasom , élőben néztem a meccset és amikor ezt megláttam 😀 Hááát jót nevettem rajta 😀 Nagy arc ez a Nelson 😊

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
2012 Coach of the year
Petikievak01
látom, olvastad a PR-t 😛

több mint 11 éve
kisloszos 8
Egy olyan kérdésem lenne, hogy szombat éjszaka GYŐRBEN merre felé lehet élőben nézni a Packers meccset? Lehetőleg közel a vasútállomáshoz. Tud ebben valaki segíteni?
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
2012 Coach of the year

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 650 — Packers Suicide Squad
Tramon a legújabb influenzás a csapatban.gamerkr
Hát ezt jobban elkapta, mint Petersont. De sebaj, javíthat.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 219 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tramon a legújabb influenzás a csapatban.

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890


ezen azért felröhögtem amikor megláttam twitteren 😀 szeretik egymást a tesók, na
több mint 11 éve
R2D2 Green Bay Packers 11
Worthy -- > IR

Nelson, Finley edzett, sőt Starks is.gamerkr
Nelson és Finley nem edzett.
 www.jsonline.com/blogs/sports/185377751.htmlR2D2
ez szerintem tegnapigamerkr
igen, utólag nekem is sikerült észrevennem :/
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 219 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Worthy -- > IR

Nelson, Finley edzett, sőt Starks is.gamerkr
Nelson és Finley nem edzett.
 www.jsonline.com/blogs/sports/185377751.htmlR2D2
ez szerintem tegnapi

Worthy -- > IR

Nelson, Finley edzett, sőt Starks is.gamerkr
most lehet, hogy rettenetesen le vagyok maradva, de Starks nem IR-en volt? Finleynek mi volt a baja?Szobi22
nem tettük IR-re, Finley-nek meg feldagadt a szeme meccs közben, de végigtolta a meccset.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Worthy -- > IR

Nelson, Finley edzett, sőt Starks is.gamerkr
most lehet, hogy rettenetesen le vagyok maradva, de Starks nem IR-en volt? Finleynek mi volt a baja?

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 219 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Worthy -- > IR

Nelson, Finley edzett, sőt Starks is.

több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Woodson játszik!JayB
remek hír

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Woodson játszik!