Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Boldog Karácsonyt sajtfejek! Dec.29.-én találkozunk. Győzzön az a jobb!
több mint 10 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Békés Boldog Karácsonyt minden Packers szurkolónak.

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
Kellemes Karácsonyt kívánok mindenkinek! (És Rodgerst, Lacy-t vasárnapra, győzelemmel. 😊 )balazs799
Békés, boldog karácsonyt mindenkinek, főképp a Packers szurkolóknak és úgy, ahogy Balázs kívánja!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kellemes Karácsonyt kívánok mindenkinek! (És Rodgerst, Lacy-t vasárnapra, győzelemmel. 😊 )


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Nem mintha nem szeretném Flynnt és nem bíznék meg benne de ha Rodgers játszhat akkor játszon is. Nem repedt gerinccel kell visszajönnie, egy kulccsont repedése volt, a nem dobó oldalon. Ha erre megint rásérül az első OTA-ra már meg is gyógyul és ez nem egy térdszalag ami élete végéig nem lesz 100%-os, ez csont. Szerintem hosszú távon nem oszt nem szoroz az se ha sajnálatos módon rásérül újból ellenben a szezon legfontosabb élet halál meccse következik. Mindegy mik a kilátások, be kell jutni!
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
Legyen bármi a macik ellen, én nemhittem hogy a csapat az utolsó fordulóban még játszhat a PO-ért. Persze kellett ehhez sok más meccs közrejátszása is. Ha bejutunk ha nem én büszkevagyok a csapatra. És csak remélni tudom, hogy sem AR-t visszaeröltetve sem Lacy-t nem veszítjük el hosszú távon. Baromi félelmetes O ez így! Rodger-t én 99%-osan sem játszatnám. Ha nem teljesen egészséges ne kockaztassuk az Nfl legjobb QB-ját. Lacy-t meg csak remélem h felépül ő egy állat, mankóval is felmenne a pályára és ígyis hozna kontact után átlak 2-3yardot 😀balazs799
Lacy, ha egészséges lesz, akkor kb 60 yardot kell hoznia ahhoz, hogy megdöntse az NFL újonc futó csúcsot. Mindezt úgy, hogy kvázi 3 meccset kihagyott. OROY nem kétséges.


Ahogy nézem, mindegy mi lesz a Bears meccs eredménye, nekünk jó.
Ha nyerünk, megvan a PO, ott meg bármi lehetséges, mint tudjuk.
Ha meg nem, akkor a "legrosszabb" esetben is a 16. pick a miénk, és még van pár csapat, amelyik beelőzhet.LN
Na akkor még élünk egy fordulót. Ez több, mint bármelyikünk remélte volna kb. egy hónappal ezelőtt.
 jerseyal.com/GBP/2013/12/23/its-packers-vs-bears-for-the-nfc-north-championship/
"It’s been a frustrating season, but it’s also been a whole lot of fun." Egyet tudok érteni vele.

Az esélyek nem mellettünk állnak szerintem, ha megnézzük: Rodgers valószínű nem játszik, Matthews-ra újabb műtét vár talán, Lacy... Neal, Jolly, stb.
16 IR és folyt. köv.
A Bears ekkora égés után sem leírandó. Ha méltán híres front sevenünk nem tud nyomást okozni Cutlerre, a Bears elkapókkal pötty problémája lesz a D-nek. Fortéról meg ne is beszéljünk.
Érdekes lesz a szezon második felének kiértékelése.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Legyen bármi a macik ellen, én nemhittem hogy a csapat az utolsó fordulóban még játszhat a PO-ért. Persze kellett ehhez sok más meccs közrejátszása is. Ha bejutunk ha nem én büszkevagyok a csapatra. És csak remélni tudom, hogy sem AR-t visszaeröltetve sem Lacy-t nem veszítjük el hosszú távon. Baromi félelmetes O ez így! Rodger-t én 99%-osan sem játszatnám. Ha nem teljesen egészséges ne kockaztassuk az Nfl legjobb QB-ját. Lacy-t meg csak remélem h felépül ő egy állat, mankóval is felmenne a pályára és ígyis hozna kontact után átlak 2-3yardot 😀balazs799
Lacy, ha egészséges lesz, akkor kb 60 yardot kell hoznia ahhoz, hogy megdöntse az NFL újonc futó csúcsot. Mindezt úgy, hogy kvázi 3 meccset kihagyott. OROY nem kétséges.


Ahogy nézem, mindegy mi lesz a Bears meccs eredménye, nekünk jó.
Ha nyerünk, megvan a PO, ott meg bármi lehetséges, mint tudjuk.
Ha meg nem, akkor a "legrosszabb" esetben is a 16. pick a miénk, és még van pár csapat, amelyik beelőzhet.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Legyen bármi a macik ellen, én nemhittem hogy a csapat az utolsó fordulóban még játszhat a PO-ért. Persze kellett ehhez sok más meccs közrejátszása is. Ha bejutunk ha nem én büszkevagyok a csapatra. És csak remélni tudom, hogy sem AR-t visszaeröltetve sem Lacy-t nem veszítjük el hosszú távon. Baromi félelmetes O ez így! Rodger-t én 99%-osan sem játszatnám. Ha nem teljesen egészséges ne kockaztassuk az Nfl legjobb QB-ját. Lacy-t meg csak remélem h felépül ő egy állat, mankóval is felmenne a pályára és ígyis hozna kontact után átlak 2-3yardot 😀


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hyde nyilatkozata a meccs után:
“(Number) 29 had a nice angle on me,” Hyde said. “I wish I could have busted into another gear, but I didn’t have one. I was pretty tired. That’s unfortunate.”

Mindenesetre az egyik fix cornerback-et megtaláltuk jövőre azt hiszem. A visszahordások viszont megint kérdésesek akkor. 😊

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
A meccsünk átkerült 1:00-ról 4:25-re, ahogy várható volt.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Flynn azt mondta az utolsó playről hogy még most se érti mi volt. 2 play volt tervezve, a spori jelt adott hogy induljon az óra de a centert meg feltartotta, így ketyegett el 5 sec. Megnézve a highlightot ez tényleg így volt 😕 Azért az megnyugtató hogy ez a meccs mintha nem is létezett volna számunkra.JayB
Igen az picit érthetetlen volt, én ott vártam a spikeot, hogy lehessen két passzt dobni az endzone-ba, 9 mp elég lett volna rá. Érdekes játék volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Flynn azt mondta az utolsó playről hogy még most se érti mi volt. 2 play volt tervezve, a spori jelt adott hogy induljon az óra de a centert meg feltartotta, így ketyegett el 5 sec. Megnézve a highlightot ez tényleg így volt 😕 Azért az megnyugtató hogy ez a meccs mintha nem is létezett volna számunkra.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Jó lenne bejutni a POba de kellene a pofon is, hogy ez így nem mehet tovább, ennyi sérültel/sérüléssel nem lehet egy szezont lejátszani.MaG1Xx
ugyanezt érzem, de teszem azt, mi változna meg a jövő évtől kezdve? bojkottáljuk a pre-szezon meccseket? tartsanak kevesebb edzést?
gamerkr
Igen, ez jó kérdés. Ezt sem mi fogjuk innen eldönteni, hogy az erőnléti edzők nincsenek a helyzet magaslatán vagy símán ennyire sérülékenyek a játékosok?
Azt viszont továbbra sem értem, ha van két kurvajó futónk akkor miért csak akkor játszatjuk a másodikat, ha az első már menni sem bír? És ez mostmár rendszeres, nem az első eset.

A következő meccsel kapcsolatban vegyesek az érzéseim. A szívem azt mondaná jussunk be a PO-ba de reálisan gondolkodva esélyünk nincs senki ellen még ha AR vissza is térne plusz a jelenlegi állapotában a csapatnak könnyedén összejönne 3-4 komoly sérülés is a meglévőkön felül.

sérültek 😕
Matthews: a múltkori újja sérült megint, valószínűleg műteni kell, nem látjuk már idén
Lacy: "szokásos" boka, nem tudom meddig bírja még a srác de jó lenne ha nem nulláznánk le az első szezonjában
Brad Jones: boka
Hyde: váll

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Huhh nagyon fáradt vagyok, reméltem, hogy nem kell maradnom a Philly meccsre, de így...
Mindegy, várok 2 TD-s Sas előnyig aztán megyek aludni. Gép ki, irány a TV! Jó szurkolást!Old Green Bay
Nem kellett sokáig várnod......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
davemayer: telorol nemtudok valaszkent irni.
Valoban benne van hogy AR mecsinalna. De 1rossz falmunka, 1jo D hivas es odaernek AR hez. Akkor meg benne van, hogy akar elvesztunk egy frenchise QB-t a liga egyik legjobb QB-jat. Ha egeszseges es kockazat nelkul tud jatszani menjen, de ha nem Flynnel Starksal es remelem Lacyvel kell megcsinalni ezt.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
Mégis csak lesz ki-ki meccs a Soldier fielden. Megköszönhetjük a Philinek. Remélem Lacy rendbejön. Látve ezt a Bears Run D-t nagyon kell a srác. Starksal 2en akar meg is nyerhetik a meccset egy eldobalgató Flynn mellett. Persze az egy egészen más meccs lesz. AR-ha mem 110%os ne dobjuk be, annyit nemér az egész. Go Packers Go!balazs799
Én egy 80%-os Rodgerst is bevetnék a mostani Bears D ellen, 0 passrushunk van és simán szétdobálna minket. Szerintem hülyék vagytok ha ezt kihagyjátok, szinte tutira nyertek ha játszik. Ha nem akkor mivel Flynn megzavarható van esélye egy sokpontos meccsen nyernie a Bearsnek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mégis csak lesz ki-ki meccs a Soldier fielden. Megköszönhetjük a Philinek. Remélem Lacy rendbejön. Látve ezt a Bears Run D-t nagyon kell a srác. Starksal 2en akar meg is nyerhetik a meccset egy eldobalgató Flynn mellett. Persze az egy egészen más meccs lesz. AR-ha mem 110%os ne dobjuk be, annyit nemér az egész. Go Packers Go!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Srácok, inkább ide, mert az eredménykövetőben elsikkad:
én nem haragszom senkire, ismétlem: nem tehet arról egy adott csapat, hogy épp mit fújnak a zebrák, és a bírózás is annak szólt, hogy idén olyan dolgokra ment, vagy nem ment a holding/DPI ellenünk rendszeresen, hogy hihetetlen - amúgy nem csak idén, de mindegy.

Nekem a meccs nem tetszett, bár eseménydús volt, de olyan kapitális hibák mindkét oldalon...

Lacy kurvajó, Flynn meg szerintem jó kezű, de kétarcú volt ma ő is.kishaszi
SB-ban találkozzunk! 😊 Hope for the Best!balazs799
háát, ti kórházast játszotok, mi meg ilyen védelemmel bohócnak mennénk csak oda:/ Persze nyilván én is örülnék meg minden: nyilván alap, hogy a Steelers nyerjen, kerülje el a negatív szezont, legyen mat. esély a bejutásunkra, de összességében ez a gárda esélytelen a nagyágyúk ellen, nekünk nincs olyan O-nk, mint a Rodgers vezette GB.kishaszi
persze a realitást nézve esélyes hogy bármelyikünk is kerülne be a PO-ba akár az első körben elkophat. De ismerjük a viccet: A halak úszóversenyt rendeznek, a naphal ért be elsőnek a remény hal meg utoljára.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Rápillantottam a game centerre és elgondolkodtató nevek jöttek szembe, Flynn, Boykin, Quarless, Neal, Mulumba, Lattimore, S Richardson, Banjo, Hyde, MD Jennings, Brad Jones. Ők mind mind olyan helyzetbe kerültek hogy főszereplők. Nyáron közülük kb 3-4 emberről tudtam hogy egyáltalán kicsoda. És még mindig életben vagyunk, ez zseniális!
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jó lenne bejutni a POba de kellene a pofon is, hogy ez így nem mehet tovább, ennyi sérültel/sérüléssel nem lehet egy szezont lejátszani.MaG1Xx
ugyanezt érzem, de teszem azt, mi változna meg a jövő évtől kezdve? bojkottáljuk a pre-szezon meccseket? tartsanak kevesebb edzést?

A Macik most éjszaka rövidre zárhatják a már most igencsak "eseménydús" szezonunkat, akkor az utolsó héten csak a nagyobb zakót kell elkerülni, plusz jöhetnek azok az emberek akikkel a jövőt képzeljük el.

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Srácok, inkább ide, mert az eredménykövetőben elsikkad:
én nem haragszom senkire, ismétlem: nem tehet arról egy adott csapat, hogy épp mit fújnak a zebrák, és a bírózás is annak szólt, hogy idén olyan dolgokra ment, vagy nem ment a holding/DPI ellenünk rendszeresen, hogy hihetetlen - amúgy nem csak idén, de mindegy.

Nekem a meccs nem tetszett, bár eseménydús volt, de olyan kapitális hibák mindkét oldalon...

Lacy kurvajó, Flynn meg szerintem jó kezű, de kétarcú volt ma ő is.kishaszi
SB-ban találkozzunk! 😊 Hope for the Best!balazs799
háát, ti kórházast játszotok, mi meg ilyen védelemmel bohócnak mennénk csak oda:/ Persze nyilván én is örülnék meg minden: nyilván alap, hogy a Steelers nyerjen, kerülje el a negatív szezont, legyen mat. esély a bejutásunkra, de összességében ez a gárda esélytelen a nagyágyúk ellen, nekünk nincs olyan O-nk, mint a Rodgers vezette GB.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Huhh nagyon fáradt vagyok, reméltem, hogy nem kell maradnom a Philly meccsre, de így...
Mindegy, várok 2 TD-s Sas előnyig aztán megyek aludni. Gép ki, irány a TV! Jó szurkolást!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Jó lenne bejutni a POba de kellene a pofon is, hogy ez így nem mehet tovább, ennyi sérültel/sérüléssel nem lehet egy szezont lejátszani.MaG1Xx
+Matthews, Neal, Lacy, Brad Jones, Hyde akikért szorítani kell most.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Srácok, inkább ide, mert az eredménykövetőben elsikkad:
én nem haragszom senkire, ismétlem: nem tehet arról egy adott csapat, hogy épp mit fújnak a zebrák, és a bírózás is annak szólt, hogy idén olyan dolgokra ment, vagy nem ment a holding/DPI ellenünk rendszeresen, hogy hihetetlen - amúgy nem csak idén, de mindegy.

Nekem a meccs nem tetszett, bár eseménydús volt, de olyan kapitális hibák mindkét oldalon...

Lacy kurvajó, Flynn meg szerintem jó kezű, de kétarcú volt ma ő is.kishaszi
SB-ban találkozzunk! 😊 Hope for the Best!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Jó lenne bejutni a POba de kellene a pofon is, hogy ez így nem mehet tovább, ennyi sérültel/sérüléssel nem lehet egy szezont lejátszani.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi