Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 6 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Közben azt olvasom, hogy jól halad a rehabilitációja is. Remélem a jövő évi teljesítményén nem fog meglátszani. 😊
JohnnyX
Én azért remélem,hogy megfog az a jó rehabilitáció! Vagy mint houstoni örök trash-qb teljesítményre lennénk ítélve? Csaknem. O'Briennek ugye év végéig van szerződése egyébként és nem tovább? Remélem Watson eszeveszett kezdése szerintetek ad neki még HC állást itt vagy nem?
nagymarceee
Én úgy tudom van még egy éve a szerződéséből. Szerintem nem lenne túl igazságos, ha most elküldenénk, figyelembe véve a sok sérülést.
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Hátha nem.

több mint 6 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Közben azt olvasom, hogy jól halad a rehabilitációja is. Remélem a jövő évi teljesítményén nem fog meglátszani. 😊
JohnnyX
Én azért remélem,hogy megfog az a jó rehabilitáció! Vagy mint houstoni örök trash-qb teljesítményre lennénk ítélve? Csaknem. O'Briennek ugye év végéig van szerződése egyébként és nem tovább? Remélem Watson eszeveszett kezdése szerintetek ad neki még HC állást itt vagy nem?

több mint 6 éve
JohnnyX Houston Texans 32
Közben azt olvasom, hogy jól halad a rehabilitációja is. Remélem a jövő évi teljesítményén nem fog meglátszani. 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Holy shit.
 twitter.com/CBSSports/status/935904572152991744
több mint 6 éve
JohnnyX Houston Texans 32
Houstont, really? 😀 Én láttam ezek szerint rosszul, hogy teljesen használható volt? 😀
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Hát pedig Houston többet tudott contributolni mint pl. Savage 😀

Szerkesztette: hétszilvafás adam8

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 913 — I like the Texans, I like who we are
Szegény Savage eddig mindig milyen szerencsétlen volt, hogy nem kapott lehetőséget, hogy bebízonyítsa, hogy nincs benne több egy közepesen szar csere QB-nél. Most mindenki nyugodjon le a pics@ba, ez is megtörtént hivatalosan, végérvényesen. (bár eddig is tudtuk)
Amúgy sérülések terén, bár arat a halál rendesen idén, nem tudom van-e nálunk szerencsétlenebb csapat.
Cushing jön lassan vissza? Serintetek mi lesz vele? Rendesen kibaszott ő is a csapattal.
JohnnyX
Eddig nem tudtuk hogy szar, sőt, Osi után még jónak is tűnt 😀
Cushing ma edzhet először a csapattal, ennek örömére Houstont waiverre is rakták hogy legyen neki hely a rosteren.
több mint 6 éve
JohnnyX Houston Texans 32
Szegény Savage eddig mindig milyen szerencsétlen volt, hogy nem kapott lehetőséget, hogy bebízonyítsa, hogy nincs benne több egy közepesen szar csere QB-nél. Most mindenki nyugodjon le a pics@ba, ez is megtörtént hivatalosan, végérvényesen. (bár eddig is tudtuk)
Amúgy sérülések terén, bár arat a halál rendesen idén, nem tudom van-e nálunk szerencsétlenebb csapat.
Cushing jön lassan vissza? Serintetek mi lesz vele? Rendesen kibaszott ő is a csapattal.
több mint 6 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Foreman Achilles szakadást szenvedett...Futóknál ez elég súlyos sérülés... Remélem jövő év sérülésmentes lesz. És az idei Watson előzetesből kiindulva szép szezon elé nézhetünk. Talán már Newton is bevethető lesz. FA piacon secondary-t meg kell erősíteni.
több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Hát ez meglepett 😀
LanceVance
Jó ez a Savage gyerek. | Nem. Nem az. | Mindig is mondtam, hogy BoB-nak van szeme az ilyesmihez. | Nem. Nincsen. |

És az meglepett, hogy Kevin Johnson megint nem tudott egy meccset végignyomni? 😀

több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Hát ez meglepett 😀

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Mikor kezdődik a következő szezon?
nagymarceee
Ezen mocsok nagyot nevettem, bravó 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Mikor kezdődik a következő szezon?
nagymarceee
Jaguars szurkolóként a tapasztalat az, hogy amikor tavaly: majd jövőre.

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 913 — I like the Texans, I like who we are
Mikor kezdődik a következő szezon?
nagymarceee
😀😀😀DDDD
több mint 6 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Mikor kezdődik a következő szezon?

több mint 6 éve
JohnnyX Houston Texans 32
Elég durva, hogy mennyire két arcú az Offense Watsonnal- és nélküle. Úgy néz ki ennyit tesz egy jó irányító. Már csak azért kell szorítani, hogy rendesen felépüljön, és ne a sérülések határozzák meg a karrierjét, bár lévén szó "scramble" irányítóról és egy kurva gyenge falról, erre nem látok sok esélyt.
Bár már legalább azt is tudjuk, hogy egy jó corner/ safety, és egy-két minőségibb O fal hiányzik ahhoz, hogy contender legyen a Texans. Legalább is az én meglátásom szerint.
Fullerről tud valaki valamit? Én nem láttam semmi hírt róla.

Szerkesztette: JohnnyX
több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
 scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23472274_1254465358030740_9078486930002319674_n.jpg?oh=e7445087853aa2a82bdb20a80becef3f&oe=5AA9DA54

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 913 — I like the Texans, I like who we are
Remélem a QB suttogó története Houstonban most már véget ér. Azért 1-2 győzelem még jól jönne, hogy ne adjunk jó draft pozíciót az első két körben a Brownsnak 😀
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 913 — I like the Texans, I like who we are
ennél már az is korrektebb lenne, ha goodell simán csak kiszórna neki egy örökös eltiltást

 twitter.com/rodger_sherman/status/928008347160317962
baggio
Gratulálunk! Tiéd a 8ezredik hozzászólás a topicban! "tüzijáték monokinis csajok meg ami kell"
Nyereményed egy youtube stream a hétvégi rams-texans meccsre amit magad kereshetsz ki!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
ennél már az is korrektebb lenne, ha goodell simán csak kiszórna neki egy örökös eltiltást

 twitter.com/rodger_sherman/status/928008347160317962


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ő legalább nem elmeroggyant mint mondjuk egyes AFC southos kollegája 😀

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Ha mégis elküldik, Crennelt kell megtenni HC-nek ....
samu09
En es a fogorvosom nem ajanljuk ezt senkinek.
ulpianus
pedig lassan hagyomány lesz az AFC South-ban, hogy utódlást kizárólag házon belül szabad megoldani a leggyengébb egység edzőjével, és mivel a HC tapasztalat is szükséges, Crennel tökéletesen illene ebbe a sorba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Ha mégis elküldik, Crennelt kell megtenni HC-nek ....
samu09
En es a fogorvosom nem ajanljuk ezt senkinek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 913 — I like the Texans, I like who we are
Nem néztem a meccset, mert biztos lerúgtam volna a laptopot az ágyról. Majd este az összefoglalót. Nem vagyok biztos benne, hogy ha nem lesz PO BoB elmegy. McNair türelmes ember. Kubiakot is csak azért küldte el mert "illett". Idén a sok sérülés magyarázat lehet a teljesítményre. Ha mégis elküldik, Crennelt kell megtenni HC-nek, és hozni egy értelmes OC-t és hagyni dolgozni.