Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Seantrel Henderson OT egy évre. PFF 69,3-ra értékelte a tavalyi teljesítményét ami átlagos. Passz blokkolasban viszont nem az igazi.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennyiért remek fogás volt Colvin.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/973675765299589122
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszaadjátok nekünk a kölcsönt idén Bouyeért. Elég jó kis nickel CB-t igazoltatok.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
 twitter.com/RapSheet/status/973639790770966530?s=20


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Elvileg nagy eséllyel jön Zach Fulton, évi 7 millaert (brb).
adam8
Sokalnám egy nem túl jó belső falemberért , ráadásul Kansastől érkező OGval már egyszer befürödt a csapat.
Sixo
Hat igen, nekem is lettek volna jobb ötleteim de legalább jött valaki a falba, 3. Körben sztem OT draft.

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Elvileg nagy eséllyel jön Zach Fulton, évi 7 millaert (brb).
adam8
Sokalnám egy nem túl jó belső falemberért , ráadásul Kansastől érkező OGval már egyszer befürödt a csapat.

Szerkesztette: Sixo

több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Elvileg nagy eséllyel jön Zach Fulton, évi 7 millaert (brb).

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
A PFF szerint is jól teljesített az OL idén is 😀

32. Houston Texans

 www.profootballfocus.com/news/pro-ranking-all-32-offensive-lines-from-the-2017-nfl-season?utm_content=buffer67abe&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl

több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Plusz néhány dollárért nem fogja költöztetni a beteg kislányát és a családját
Wyatt
Én olyat hallottam, hogy pont Houstonban van ez egyik legjobb korház/ létesítmény /fasztuggyának hívjam/ ahol a lehető legjobb kezelést kaphatná a kislány és éppen ezért kerülhet szóba a Texans.
JohnnyX
University of Texas MD Anderson Cancer Center , erre gondolsz? Vezető az államokban a rák-kutatásban.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na az lehet látod, annyira nem vagyok képben 😊

több mint 6 éve
JohnnyX Houston Texans 32
Plusz néhány dollárért nem fogja költöztetni a beteg kislányát és a családját
Wyatt
Én olyat hallottam, hogy pont Houstonban van ez egyik legjobb korház/ létesítmény /fasztuggyának hívjam/ ahol a lehető legjobb kezelést kaphatná a kislány és éppen ezért kerülhet szóba a Texans.
több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Ha Gaine komolyan gondolta hogy erősek lesznek az FA-n akkor Solderre keményen rá kell repülni. Ha Fiedorowicz tényleg fél lábbal visszavonult akkor Grahammel is lehet próbálkozni és ha JoJoval nem sikerül megegyezni akkor Shermann elég nagy upgrade lenne.
samu09
Shermannt asszem lehúzhatod a listádról :/

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Solderben nem reménykednék. Ő szerintem vagy visszavonul, vagy marad nálunk. Plusz néhány dollárért nem fogja költöztetni a beteg kislányát és a családját

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Ha Gaine komolyan gondolta hogy erősek lesznek az FA-n akkor Solderre keményen rá kell repülni. Ha Fiedorowicz tényleg fél lábbal visszavonult akkor Grahammel is lehet próbálkozni és ha JoJoval nem sikerül megegyezni akkor Shermann elég nagy upgrade lenne.
több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192

több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Bírom Cushingot, de érthető döntés, azon se lepődnék meg, ha többet már nem lépne pályára, sajnos nagyon kevés ő már a pályán. Cunningham és McKinney bőven emgoldja az ILB posztot jo pár évig. 😊

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Cushing cutolva.
Sixo
Várható volt. 7 milla felszabadult, de így már csak McKinney maradt az egyetlen ILB. Biztos megpróbálták a paycutot, csak Cush nem ment bele. Ha a játékhoz már nem is tudott annyit hozzátenni, de motiválni mindig tudott a pályán. Hiányozni fog.
Lehet a 49ers lecsap rá így, hogy Foster kihúzta magát.
több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Cushing cutolva.
Sixo
Kicsit sajnálom, de teljesen érthető, sokat volt sérült, plusz ebben a szezonban az eltíltása a kokszolás miatt... 7.6 milla spórolás.

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Cushing cutolva.

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Szvsz Lucknak vége van, ő már nem fog több NFL meccsen pályára lépni és QB draft 1\3-on.
adam8
Nekem jó ha Brisett marad ott 😀
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szvsz Lucknak vége van, ő már nem fog több NFL meccsen pályára lépni és QB draft 1\3-on.

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Lehet megmondták neki hogy Luck sérülése még tovább húzódik. Ő meg köszönte szépen de hátat fordított inkább.
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Jaja, jol indult a napom 😀 de hosszútávon szerintem mg így jártak a jobban.

több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Azért Coltséknál is zajlik az élet 😀

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Ebben futott Watt is. Megismerem 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.