Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ortopédsebészethez meglenne mondjuk az ereje 😀 Nekem még 4 év..
DrChef
Az egyetemből van annyi vagy a szakorvosképzésből?😊

több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 362
Én elsőre azt hittem orvos lett vagy gyógyszerész vagy bármi ami szorosabban kapcsolódik a gyógyításhoz. Persze WP meg minden, de elég tricky cím 😀
undisputedly
Ugye? ugyanezen gondolkodtam,itthon6 évig szenvedsz,ott gyűjtöl 30 milliót és hozzád dobnak egy orvosit,hogy tessék gyógyíts.
DrChef
Azért ez inkább díszdoktori, ezzel nem lesz nagy praktizalas 😊 a 6+x év nekem is fáj..😀
adam8
Ortopédsebészethez meglenne mondjuk az ereje 😀 Nekem még 4 év..

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Én elsőre azt hittem orvos lett vagy gyógyszerész vagy bármi ami szorosabban kapcsolódik a gyógyításhoz. Persze WP meg minden, de elég tricky cím 😀
undisputedly
Ugye? ugyanezen gondolkodtam,itthon6 évig szenvedsz,ott gyűjtöl 30 milliót és hozzád dobnak egy orvosit,hogy tessék gyógyíts.
DrChef
Azért ez inkább díszdoktori, ezzel nem lesz nagy praktizalas 😊 a 6+x év nekem is fáj..😀

több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 362
Én elsőre azt hittem orvos lett vagy gyógyszerész vagy bármi ami szorosabban kapcsolódik a gyógyításhoz. Persze WP meg minden, de elég tricky cím 😀
undisputedly
Ugye? ugyanezen gondolkodtam,itthon6 évig szenvedsz,ott gyűjtöl 30 milliót és hozzád dobnak egy orvosit,hogy tessék gyógyíts.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én elsőre azt hittem orvos lett vagy gyógyszerész vagy bármi ami szorosabban kapcsolódik a gyógyításhoz. Persze WP meg minden, de elég tricky cím 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Komolyan mondom, imádom ezt az embert. Legyen ő az új komisszár/elnök/bármi :d

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
 www.instagram.com/p/BjYjeXMgnXL/?taken-by=jjwatt
LanceVance
Az igen!
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/32571255_269021000336597_3497414971761885184_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=55ayKoMRaHwAX-_83Gq&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfChFlQySOCR6wJyKiBnMiZBdcg3T3BHdUUWtkiuhMJJgA&oe=66051873
JJ Watt on Instagram: "I’ve had a lot of big dreams in my life, but not even I dreamt that I could one day become a Doctor. I am truly humbled and honored to receive the degree of Doctor of Humanities in Medicine from the Baylor College of Medicine!"
438K likes, 5,398 comments - jjwatt on May 29, 2018: "I’ve had a lot of big dreams in my life, but not even I dreamt that I could one day become a Doctor. I am truly humbled and honored to ..."

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Remélem lesznek páran majd inne fk-n is. Kevés Texan van az országban, jó lenne ha megmaradnának 😀
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Már csak az érdekelne, hogy ekkora ember, vagy csak a későbbi politikusi karrierjét kezdte felépíteni. Már csak pár év, és megkapjuk a választ...
ozibozi
Teljesen mindegy, egy kedves gesztus.
Nem mindig a háttérindokokra kell vadászni.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Már csak az érdekelne, hogy ekkora ember, vagy csak a későbbi politikusi karrierjét kezdte felépíteni. Már csak pár év, és megkapjuk a választ...
ozibozi
Bár csak kis hazánk politikusai is hozzá hasonló módon és eszközökkel alapozták volna meg későbbi hírnevűket!😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Már csak az érdekelne, hogy ekkora ember, vagy csak a későbbi politikusi karrierjét kezdte felépíteni. Már csak pár év, és megkapjuk a választ...
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 625 — LIGHTS OUT!
Péntek reggel Santa Fe-ban (Houston vonzáskörzetében) iskolai lövöldözés során elhunyt 10 ember, köztünk több tanár is . JJ Watt jelezte, hogy kifizeti az áldozatok temetését.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yzhxqdazvt96t70ccxgj
J.J. Watt to pay for Santa Fe H.S. victims' funerals
Houston Texans defensive end J.J. Watt informed Santa Fe High School that he will personally cover the funeral expenses for the victims of the May 18 tragedy.

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Állítólag BoB lenyilatkozta, hogy Mathieu safety lesz. Ami miatt anno én vakartam a fejem a Reid draftnál. ( Jah és kiderült ,hogy Igor átvert)
Sixo
Mert Reid még nem annyira elhasznált hogy hibrid legyen.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 625 — LIGHTS OUT!
Állítólag BoB lenyilatkozta, hogy Mathieu safety lesz. Ami miatt anno én vakartam a fejem a Reid draftnál. ( Jah és kiderült ,hogy Igor átvert)

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 625 — LIGHTS OUT!
Eddigi UDFA lista :
DB David Bellamy, RB Davin Coleman, OT Anthony Coyle, DE Mason Gentry, WR Steve Ishmael, OT K.J. Malone, DL Kingsley Opara, WR Vyncint Smith, LS Drew Van Maanen

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Reid (S) pick ígéretesnek tűnik, néhányan az első kör végére második elejére várták (bár kicsit furálom, hogy a ball skillt említik erősségnek, ehhez képest combineon majdnem minden labdát elejtett).
Battleredblogon Rankin-t (OT/OG) írták a legjobb bent maradt offensive falembernek, biztos harcban lesz egy kezdő pozícióért.
Akinst (TE) a mi edzői stábunk edzette a senior bowlon, és ezek szerint tetszett BoB-nak, amit látott.
Coutee (WR) tavalyai 1500 yard, 10 td statja elég meggyőző, valószínű returnként is kipróbáljuk majd.
Ejiofornak (DE) volt egy elég jó 2016-os éve (10+ sack), és videók alapján elég sok pass rush technikát ismer, talán a 4-3 as felállásunkban juthat neki először szerep.
Többiekről nem sok tudok, de a vége az úgyis nagyon lutri.

Összeségében - az első két kör hiánya miatt - valószínű ennek a draft classnak nem lesz túl nagy impactje, de ha már 1 vagy 2 kezdő és stabil backup kiesik belőle, akkor már sikeresnek lesz mondható
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 625 — LIGHTS OUT!
3/4 Justin Reid S Stanford
3/16 Martinas Rankin C Mississippi St.
3/34 Jordan Akins TE Central Florida
4/3 Keke Coutee WR Texas Tech
6/3 Duke Ejiofor DE Wake Forest
6/37 Jordan Thomas TE Mississippi St.
6/40 Peter Kalambayi EDGE Stanford
7/4 Jermaine Kelly DB San Jose St.

Limitált forrásból szerintem kifejezzen jó lett. Sokkal inkább BPA húzásokat érzek jó pár helyen, bár need posztokra is jöttek azért. Első 5 pick ami leginkább tetszetős számomra , Reid 3. körben nagy steal, 1. kör környéki prospect volt szerintem.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 625 — LIGHTS OUT!
Nagyon bírom Keke Coutee így a 4. kör elejére, gondolom most már akkor BPA megy, mert WR nem feltétlen kellett , bár ki hogy ítéli meg Braxton Millert meg Bruce Ellingtont.

több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
TE jött , 3/34re. Én nagyon bírom , blokkolni meg kell tanulni , de elkapásban nagyon jó lesz.
Sixo
Na neki nagyon örülök, tehetséges srac, ráadásul GM játékban a 7/34-es pickkel húztam, nincs csapat ahol hamarabb kezdo lehet 😀 (annak idején Mercilust is én huztam, úgyhogy ez lehet jó ómen 😊.)

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 625 — LIGHTS OUT!
TE jött , 3/34re. Én nagyon bírom , blokkolni meg kell tanulni , de elkapásban nagyon jó lesz.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 625 — LIGHTS OUT!
Jött OL-be Martinas Rankin. Mint Reid ő is rendkívül sokoldalú , ami nagyon jól jöhet. Bár minden OL poszton bevethető, sanszos , hogy OT lesz mivel az nincs.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 625 — LIGHTS OUT!
Justin Reid . Gondolom box safety-nek szánják Hal helyére ,de majd meglátjuk. Nagy érték a 3. körben.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Az gáz ha a legoptimistább kimenetel szerint is csak 9-7et tudok elképzelni?
samu09
Miért vagy ennyire pesszimista? Ha Watson 100%-osan tér vissza, és ugyanazt nyújtja mint tavaly, eaetleg érettebb játékkal megspékelve, a határ a csillagos ég.
iktriad
de az akkor is csak három meccs...
sutianap
Plusz azokon a meccseken ahol nem volt teljesen tehetségtelen a védelem ott INT is jött bőven.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Az gáz ha a legoptimistább kimenetel szerint is csak 9-7et tudok elképzelni?
samu09
Miért vagy ennyire pesszimista? Ha Watson 100%-osan tér vissza, és ugyanazt nyújtja mint tavaly, eaetleg érettebb játékkal megspékelve, a határ a csillagos ég.
iktriad
de az akkor is csak három meccs...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak