Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Új CB a csapatban.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/e4sqxrvflz72snbvaztq
Texans signing Kayvon Webster to one-year contract
The Texans are signing defensive back Kayvon Webster to a one-year contract worth $2 million, NFL Network Insider Ian Rapoport reports. Webster started 11 games last season for the Rams.

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Üdv!
Még csak most találtam ide a fórumra, de tízenx éve nézek NFL-t. 10 éve Texans fan vagyok.
Erre a szezonra csak azt kívánom, hogy kevesebb sérültünk legyen mint tavaly...

Az előző hozzászolásokat olvasva eszembe jutott egy cikk amit még régebben olvastam, hogy a Texans az egyetlen csapat ahol az összes első körös draft pick még játszik a 2008-as draft óta (ugye ez már nem igaz mert Brown és Cushing sincs már nálunk(, tehát jelen állás szerint 2010)). Ez csak azért jutott eszembe mert szerintem Kevin Johnson nagyon alulteljesít ahhoz képest hogy első körös volt... és ebben a szezonban sem várok tőle jobb játékot. Szerintem Colvin sem fogja megváltani a világot CB poszton, de ne legyen igazam.
Legyünk bizakodók 😊 és a következő meccsen már elvileg a pályán is láthatjuk majd JJ-t és Clowney-t.
Most hirtelen csak ennyi jutott eszembe 😀

We are Texans!!!
Merlin85
Üdv a fórumon !

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Üdv!
Még csak most találtam ide a fórumra, de tízenx éve nézek NFL-t. 10 éve Texans fan vagyok.
Erre a szezonra csak azt kívánom, hogy kevesebb sérültünk legyen mint tavaly...

Az előző hozzászolásokat olvasva eszembe jutott egy cikk amit még régebben olvastam, hogy a Texans az egyetlen csapat ahol az összes első körös draft pick még játszik a 2008-as draft óta (ugye ez már nem igaz mert Brown és Cushing sincs már nálunk(, tehát jelen állás szerint 2010)). Ez csak azért jutott eszembe mert szerintem Kevin Johnson nagyon alulteljesít ahhoz képest hogy első körös volt... és ebben a szezonban sem várok tőle jobb játékot. Szerintem Colvin sem fogja megváltani a világot CB poszton, de ne legyen igazam.
Legyünk bizakodók 😊 és a következő meccsen már elvileg a pályán is láthatjuk majd JJ-t és Clowney-t.
Most hirtelen csak ennyi jutott eszembe 😀

We are Texans!!!

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
 www.battleredblog.com/2018/8/20/17761524/why-im-excited-about-the-2018-houston-texans

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez egész egyszerűen elképesztő, három play megy le a meccsből, már megvan az első súlyosnak látszó sérülés 😕
Wyatt
Ki sérült meg?
steelwolf
Kevin Johnson, CB
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/angbwdo262bne7lhuobx
Kevin Johnson Stats, News and Video - CB | NFL.com
Latest on CB Kevin Johnson including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

Elég durván nézett ki, percekig feküdt a földön, miután ráesett a jobb vállára, de ehhez képest egészen egyben volt, amikor lesétált, úgyhogy talán mégsem lesz annyira súlyos az eset

No, közben most mondják, hogy agyrázkódás miatt esett ki a meccs további részére, akkor azért elég jól megúszhatja, durvábbnak tűnt

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát ez egész egyszerűen elképesztő, három play megy le a meccsből, már megvan az első súlyosnak látszó sérülés 😕
Wyatt
Ki sérült meg?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez egész egyszerűen elképesztő, három play megy le a meccsből, már megvan az első súlyosnak látszó sérülés 😕

több mint 5 éve
JohnnyX Houston Texans 32
És Mercilus is játszani fog... Róla mindig mindenki megfeletkezik. 😊
több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 362
Watt már csak azert a legesélyesebb a díjra mert egészséges. Ha rossz formában van akkor is elvon két embert. Az már más kérdés hogy a csapat többi része nem oldja meg a magáét.
samu09
Most kíváncsi leszek azért. Egyrészt Crennel több blitzet fog hívni másrészt ha egészséges JJ és Clowney akkor kíváncsi vagyok kit kettőzől. De ha ezen kívűl amiben mégha JJ nem is lesz régi önmaga elől lehetünk az a futás elleni. Clowney elit volt benne,JJ is jó volt futás ellen. Cunningham és Mckinney is elég jó futás ellen. Ebben reménykedő vagyok
Már tavaly is erről volt szó,hogy elég sok a lehetőség a front7-ben kezdve McKinneytől siettetés terén. NT-t is eléggé dícsérték amíg meg nem sérült. A D az sérülésen fog múlni ez biztos.
Ha a front7 megy,a sec se fog olyan rosszul kinézni mint tavaly(bár itt azért javultak bőven).

Offense pedig a falon fog múlni,őszinte leszek fogalmam sincs erősödött-e annyit az egység,hogy ne megint tök utolsók legyenek.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Watt már csak azert a legesélyesebb a díjra mert egészséges. Ha rossz formában van akkor is elvon két embert. Az már más kérdés hogy a csapat többi része nem oldja meg a magáét.
több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 362
Jól betett ez a bowl megszűnés meg nem szűnés ennek a kicsi texans tábornak. Se itt, se forst downon se fk-n nincs élet 😕
samu09
Nincs téma,ez a baj.De mondok akkor egyet.
A fogadóirodák szerint a legtöbb esélye a DPOY-ra JJ Wattnak van. Elég szkeptikus vagyok,2 ilyen rövid szezon után személy szerint én annak örülnék,ha 16 meccset végigjátszana egészségesen. Minden más ezen felül gyakorlatilag ajándék szerintem.

Ezzel együtt DW4 összefoglalókat nézek és őt már nagyon várom. Ritkán látni irányítót Houstonban.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
 www.instagram.com/p/BmZfrpxAPMJ/?taken-by=jjwatt
LanceVance
Hulk te vagy az?
steelwolf
Tudod, csirkemell, rizs és sok alvás 😀

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.instagram.com/p/BmZfrpxAPMJ/?taken-by=jjwatt
LanceVance
Hulk te vagy az?
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/38154303_2169534726623830_4599532192987611136_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=lGklDCeID1UAX9KRl6w&_nc_oc=AdhqSaX5ywgK5PHhCjud3AvSILZCIWx-voGQzP1wab0dQd3r2YI0ebVpbg0pTeRHBqk&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfD275rkn5Izbet3E-HEJPYnsJtITb_0UT31EUN7BDGE3w&oe=660C11E5
JJ Watt on Instagram: "one day at a time."
237K likes, 2,238 comments - jjwatt on August 12, 2018: "one day at a time."

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Túl sok minden nem történt idén Houstonban eddig, szezonra beindul majd!
LanceVance
Ez mondjuk ismerve a csapat sérülésekkel kapcsolatos szerencséjét, kifejezetten jó hír

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Túl sok minden nem történt idén Houstonban eddig, szezonra beindul majd!

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Minden nyáron ez van, de legalább könnyebb utolérni a híreket mindenhol 😊

több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szezonban jobb lesz ez, tavaly-tavalyelőtt már egész sokan voltunk. 😊

több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Jól betett ez a bowl megszűnés meg nem szűnés ennek a kicsi texans tábornak. Se itt, se forst downon se fk-n nincs élet 😕
samu09
Ezt nem csak Ti éreztétek meg, minden csapattopic haldoklik. Reméljük csak az uborkaszezon miatt...
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Jól betett ez a bowl megszűnés meg nem szűnés ennek a kicsi texans tábornak. Se itt, se forst downon se fk-n nincs élet 😕
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Foreman achilles sérülés után jól halad a rehabilitációval, de még mindig partvonal mellett van.
Többen köztük BoB is nagyon dicsérte Jordan Akins edzésen nyújtott teljesítményét, tegnapi nap egy elkapott TD-je is volt.
Úgy néz ki Kareem Jackson lesz Hal helyén , Mathieu mellett a másik kezdő safety. Eddig nagyon jól halad a safetyvé képzése.
Nem rég iktatták be Houston Oilers legendás védőjét, Robert 'Dr Doom' Brazile-t a HoF-be. BoB úgy nyilatkozott róla, hogy ő volt Lawrence Taylor előtt Lawrence Taylor.
Braxton Miller nagyon sokat fejlődött az idei offseason-ben az edzők szerint, mindenki áradozik róla, viszont a tegnapi nap volt egy elejtett TDJe, amit egy kézzel próbált elkapni, mint azt már oly sokszor megtette csapattársa Hopkins. Csapaton belül szeretnék leredukálni az egykezes elkapásokat.
Keke Coutee hetekre kiesett.
JD Clowney visszatérése is jól halad. Limitált edzés munkát végzett.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Bazd... Hulk...
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/36833042_283130035777018_6322292439256137728_n.jpg?stp=c151.0.454.454a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=M856kfSZEm4AX8zn5Wq&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAGnhZ4muYSFQzQyLYqw-qC3pQy97u9rIYLF6rbNbBiEw&oe=6603BED8
JJ Watt on Instagram: "🔜"
218K likes, 4,241 comments - jjwatt on July 22, 2018: "🔜"


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
5 évre 50 milliós szerződéshosszabbítást kapott McKinney , 21 garantálttal . Szerintem olcsón megúszta a csapat , főleg az idei off ball LB szerződéseket nézve .

Szerkesztette: Sixo

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
A múlt hónapban , a rookie minicamp-ben elszenvedett lábsérüléséből jól halad Rankin felépülése, legalábbis BoB szerint. A tervek szerint a szezonra már egészséges lesz, de előtte kétséges, hogy lesz-e. Azért nem ártana ha összeszokna még az edzéseken Watson-al ha már a tervek szerint a vak oldalát kellene védenie.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/axw1zcwdbblein2fo1ju
Texans rookie OT Rankin recovering from foot surgery
After sustaining a foot injury at rookie minicamp last name, Houston Texans rookie offensive tackle Martinas Rankin is recovering from surgery and is expected to return by the start of the regular season.

több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 362
Ortopédsebészethez meglenne mondjuk az ereje 😀 Nekem még 4 év..
DrChef
Az egyetemből van annyi vagy a szakorvosképzésből?😊
adam8
Még egyetem.

Egyébként pedig Andre Halnál Hodgin kórt diagnosztizáltak,ami azt jelenti tuti,hogy nem fogjuk egy ideig Texans mezbe látni. :/ Még jó,hogy Hal viszonylag stabil volt a secondarybe,de a lényeg,hogy jól sikerüljön a kezelés és gyógyuljon meg.

Egy jéghideg mit kérsz?