Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Fullerrel mi van? Mikor fog játszani?
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Nandito
Valószínűleg nem vagyok kellően tájékozott Mariotát illetően, köszönöm, hogy leírtad ezeket, majd megnézem pár meccsét ha időm engedi. Amiket én leírtam azok személyes benyomásaim voltak róla, és ezek szerint elég téves lehet ez a véleményem. 😊
adam8
Hát, majd a szezon végén elválik, ki téved. Rem nem én... 😊 Én mindenesetre bizakodó vagyok, hogy nem okoz majd csalódást! A hétvégén talán láthatód is, mert bízom benne, hogy ez a könyöksérülés nem olyan komoly, hogy a Texans ellen ne játszhatna. Na, az offot ezzel befejeztem, teret engedek a Texansnak. 😊
Nandito
Akkor remélem szoros meccsen nyerunk 😊 😀

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nandito
Valószínűleg nem vagyok kellően tájékozott Mariotát illetően, köszönöm, hogy leírtad ezeket, majd megnézem pár meccsét ha időm engedi. Amiket én leírtam azok személyes benyomásaim voltak róla, és ezek szerint elég téves lehet ez a véleményem. 😊
adam8
Hát, majd a szezon végén elválik, ki téved. Rem nem én... 😊 Én mindenesetre bizakodó vagyok, hogy nem okoz majd csalódást! A hétvégén talán láthatód is, mert bízom benne, hogy ez a könyöksérülés nem olyan komoly, hogy a Texans ellen ne játszhatna. Na, az offot ezzel befejeztem, teret engedek a Texansnak. 😊

Music City Miracle
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Nandito
Valószínűleg nem vagyok kellően tájékozott Mariotát illetően, köszönöm, hogy leírtad ezeket, majd megnézem pár meccsét ha időm engedi. Amiket én leírtam azok személyes benyomásaim voltak róla, és ezek szerint elég téves lehet ez a véleményem. 😊

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Ennyire belekötős mondatot amúgy nem akartam írni, ezért bocsánat. Viszont arra gondoltam, a mostanábannal, hogy az elmúlt szezonban sokkal beljebb azzal, hogy Mariota volt a QB-tok, a PO-meccset leszámítva, ahol tényleg nagyot játszott. Én az eddigi karrierje alapján hiányolom belőle az igazi vezért, amivel rászolgálhatna az 1\2-es pickre. Nyilván én joval kevesebb Titans-meccset látok mint ti, de úgy érzem nálatok az irányíto-poszt a könnyebben potolhatoak között van, pl. ha a secondarybol esne ki valaki, illetve most Lewan potlása sokkal nehezebb feladatnak tűnik. Természetesen nem azt mondom, hogy Gabbert olyan szintű mint Mariota, de egy-két meccsre beugorva összemanagerkedhet pár győzelmet.
adam8
Az első két szezonban jó számokat hozott, sőt másodjára majdnem a PO-is meg lett, egy győzelem hiányzott hozzá. Tavaly történt egy visszaesés, de hogy miért, ennek az okát még nem tudjuk. Az biztos, Mularkeyék offense alapjában csődölt be, a futójáték se ment igazán, az OL is gyengébben adta elő. Remélhetőleg csak a rendszerben volt a hiba. Egyébként de, vezér a pályán, a PO is csak úgy lett meg tavaly, hogy bár nem játszott jól, de amikor kellett, megcsinálta a döntő játékot. Egy nagy probléma van, hogy állandóan megsérül, most Miamiban is kapott egyet, ami után le kellet cserélni. (Tavaly hamstring sérülés miatt hagyott ki meccset, majd sérülten is játszania kellett, Cassel annyira vállalhatatlan volt.) Szóval ne haragudj, de nagyon nincs igazad, szüksége van a csapatnak Mariotára. Mi, szurkolók meg nem akarunk Gabbert, Casssel, stb féle szerencsétleneket a pályán látni, volt részünk elég melléfogásban a QB poszton. Valószínűleg nem fogja a négyezer passzolt yardos határt ostromolni, de meg van a képessége hozzá, hogy győztes szezonokat hozzon össze.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Voltak azért pozitív dolgok is a tegnapi meccsen, annak ellenére hogy kikapott a csapat. Sok a visszatérő még bele kell rázódni a játékba. Újoncok jól játszottak, védelem viszonylag jó volt, special team jó volt, futás jó volt, O-line nem volt acélos, Watson sem sajnos, remélem a következő meccsen már jobban játszik, meg hogy Fuller újra játékképes lesz mert eléggé hiányzott. Szerencse hogy nem a Jaguars ellen lesz a következő meccs mert akkor Watson többet lenne a földön mint lábon. Ez mögött az O-line mögött nem biztonságos játszania, szerintem elég nagy esély van rá hogy megint le fog sérülni.
Johnsont én már legszívesebben most a csapaton kívül látnám, szarul játszott tegnap is, meg megint kiütötte magát....
Szerintem egy 8-8as idény összejöhet, ha a többség egészséges marad.
Wattnak amúgy nem adták meg még a fél sacket sem, legalábbis ha jól láttam a statok között.
Jövő héten nyerünk 😀
Go Texans
Merlin85
Nem a szezon elején kell maxon pörögni. Az eddigi években rendre jól bekezdett a csapat, jött a SB run, aztán a WC körben jött a pofon. Ha az első öt meccsen egy győzelmük lesz, BoB is elkezdi félteni a seggét, a csapat meg megrázza magát. 1-4ről is tovább lehet jutni. Nem kell még megégetni senkit ha három hét után nem lesz még győzelem, össze kell állnia a játéknak.
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ennyire belekötős mondatot amúgy nem akartam írni, ezért bocsánat. Viszont arra gondoltam, a mostanábannal, hogy az elmúlt szezonban sokkal beljebb azzal, hogy Mariota volt a QB-tok, a PO-meccset leszámítva, ahol tényleg nagyot játszott. Én az eddigi karrierje alapján hiányolom belőle az igazi vezért, amivel rászolgálhatna az 1\2-es pickre. Nyilván én joval kevesebb Titans-meccset látok mint ti, de úgy érzem nálatok az irányíto-poszt a könnyebben potolhatoak között van, pl. ha a secondarybol esne ki valaki, illetve most Lewan potlása sokkal nehezebb feladatnak tűnik. Természetesen nem azt mondom, hogy Gabbert olyan szintű mint Mariota, de egy-két meccsre beugorva összemanagerkedhet pár győzelmet.

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Hát csúnya dolog lenne ha orulnék ennek, de.... 😀 bár a Mariota-Gabbert csere szerintem nem lesz könnyítés a védelmunknek, a Mariota-szintet bárki hozza mostanában 😊
adam8
Ha szerinted Mariota és Gabbert egy szint, akkor nem sokat értesz a focihoz. 😊
Nandito
Osztályozzam a szövegértést?
adam8
Kérlek, tedd meg. Utána fordítsd le, mit is írtál valójában, hogy legközelebb ne kelljen osztályoznod a szövegértésem. Köszi!

Music City Miracle
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Hát csúnya dolog lenne ha orulnék ennek, de.... 😀 bár a Mariota-Gabbert csere szerintem nem lesz könnyítés a védelmunknek, a Mariota-szintet bárki hozza mostanában 😊
adam8
Ha szerinted Mariota és Gabbert egy szint, akkor nem sokat értesz a focihoz. 😊
Nandito
Osztályozzam a szövegértést?

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Jövő héten jöhet a Titans, bízom benne hogy őket megütjük és önbizalmat merítenek belőle a fiúk. Ha nem, akkor elég rossz kilátásokkal folytatjuk a szezont onnan.
adam8
Csak 3 franchise playerük sérült meg tegnap (Mariota, Lewan, Walker), szal sztem ti vagytok az esélyesek.
empty taxi
Hát csúnya dolog lenne ha orulnék ennek, de.... 😀 bár a Mariota-Gabbert csere szerintem nem lesz könnyítés a védelmunknek, a Mariota-szintet bárki hozza mostanában 😊
adam8
Ha szerinted Mariota és Gabbert egy szint, akkor nem sokat értesz a focihoz. 😊

Music City Miracle
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Meccset még nem volt időm megnézni, eredményt látva először azt mondtam hogy ok, ez vállalható, de így a kommenteket olvasva elég szarul fest a csapat, de azért legyünk őszinték, Bostonba szopni jár a liga nagy része 😀

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Érdekes meccs volt...azok akiket mindenki szidott az előidényben (Miller/Blue, special team, secondary) jól játszott, az agyonsztárolt push rush egység és Watson pedig gyengén.

BoB-nak meg megint volt egy nagy game-manager blamája. 14-6-nál, 1 perccel a félidő vége előtt, volt egy nagyon véleményes Gronkowski elkapás (hosszú play volt és azt hiszem 3rd down is), de BoB nem kért időt, a Pats persze gyorsan behívott egy playt, és ezért a bíróknak nem volt ideje megnézni a review-t.
BoB meccs után nem ismerte be, hogy hibázott, azt mondta, nem az a dolga, hogy mások munkáját megkönnyítse...így lett 21- 6 a félidőben.

Egyébként a 27 - 20-as végeredmény nem hangzik olyan vészesnek a Pats ellen idegenben, főleg, hogy az utolsó 1 percben mehettünk még az egyenlítésért, de valójában sok volt a szerencsénk (megpattanó labdából int, elejtett punt megszerzése) és nem lehetett szorosnak érezni a meccset.

Mindenesetre túl kell magunkat ezen most tenni, és keményen készülni a Titans ellen. Az biztos nem jó hozzáállás, hogy lesérült Mariota és úgyis lenyomjuk őket...
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Jövő héten jöhet a Titans, bízom benne hogy őket megütjük és önbizalmat merítenek belőle a fiúk. Ha nem, akkor elég rossz kilátásokkal folytatjuk a szezont onnan.
adam8
Csak 3 franchise playerük sérült meg tegnap (Mariota, Lewan, Walker), szal sztem ti vagytok az esélyesek.
empty taxi
Hát csúnya dolog lenne ha orulnék ennek, de.... 😀 bár a Mariota-Gabbert csere szerintem nem lesz könnyítés a védelmunknek, a Mariota-szintet bárki hozza mostanában 😊

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Voltak azért pozitív dolgok is a tegnapi meccsen, annak ellenére hogy kikapott a csapat. Sok a visszatérő még bele kell rázódni a játékba. Újoncok jól játszottak, védelem viszonylag jó volt, special team jó volt, futás jó volt, O-line nem volt acélos, Watson sem sajnos, remélem a következő meccsen már jobban játszik, meg hogy Fuller újra játékképes lesz mert eléggé hiányzott. Szerencse hogy nem a Jaguars ellen lesz a következő meccs mert akkor Watson többet lenne a földön mint lábon. Ez mögött az O-line mögött nem biztonságos játszania, szerintem elég nagy esély van rá hogy megint le fog sérülni.
Johnsont én már legszívesebben most a csapaton kívül látnám, szarul játszott tegnap is, meg megint kiütötte magát....
Szerintem egy 8-8as idény összejöhet, ha a többség egészséges marad.
Wattnak amúgy nem adták meg még a fél sacket sem, legalábbis ha jól láttam a statok között.
Jövő héten nyerünk 😀
Go Texans

Szerkesztette: Merlin85

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Jövő héten jöhet a Titans, bízom benne hogy őket megütjük és önbizalmat merítenek belőle a fiúk. Ha nem, akkor elég rossz kilátásokkal folytatjuk a szezont onnan.
adam8
Csak 3 franchise playerük sérült meg tegnap (Mariota, Lewan, Walker), szal sztem ti vagytok az esélyesek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
A szerződésekről írt mondataitokkal maximálisan egyetértek.
A tegnapi meccset meg színvonalát pedig jól mutatja, hogy tegnap háromnegyed5 óta nem írt ide senki 😀 rengetegszer fogtam a fejemet sajnos, és O'Brien ha idén is így folytatja akkor év végén mindenképpen mennie kell szerintem, a legtöbb Madden-játékos jobb játékokat hívott volna mint ő. Ami nekem pozitívum volt:
-Kareem Jackson játéka, mindenhol ott volt, több pontot kaptunk volna, ha ő nem játszik
-A fiatal tight endek jól együttéltek a játékkal, pech hogy Watson alkalmatlan volt tegnap a passzjátékra
-A Miller-Blue duó is jobb volt mint szokott lenni, bár nem tudom milyen a NE rush d#-e, lehet hogy minden futó így fog ellenük futni idén 😀
-Special team

Ami viszont nagy negatívum volt:
-Watson, rengeteg időt volt nála a labda, kb. csak Hopkinst kereste, pontatlan volt. A futásai viszont egész jól működtek, bár amikor 10 másodperccel a vége előtt megfutott egy first downt azt hittem hátat fordítok a tévének.
-Passz elleni védekezés - bár nagy ritkán volt nyomás Bradyn, igazán izgulnia nem nagyon kellett, Gronkot szerintem egyszer se tudtuk levédekezni, Phillip Dorsett is villogott ellenünk, ami 😀

Jövő héten jöhet a Titans, bízom benne hogy őket megütjük és önbizalmat merítenek belőle a fiúk. Ha nem, akkor elég rossz kilátásokkal folytatjuk a szezont onnan.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Igen Johnsonnak egy szép kis évet kellene produkálnia, hogy ne dobják ki. Amikor idekerült az új GM azt mondta, hogy mindenképp szeretne új szerződést adni Clowneynak, ha idén is úgy játszik mint tavaly akkor kaphat nagy szerződést, de én nem adnám meg neki a liga legjobban fizetett védője címet. Ok nem játszott rosszul, de azért még nincs egy szinten a top 6 legjobban kereső védővel.

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Még mindig a Texans az egyetlen csapat, ahogy azt pár hozzászólással előbb említettem:
Merlin85
Mondjuk ez jövőre már valószínű nem így lesz. Kevin Johnsonnak sokat kell fejlődnie játékban és egészségesnek kell maradnia, ahhoz hogy megtartsuk. Clowney meg valószínű Mackhez hasonló dealt akar, nem hiszem hajlandóak leszünk kifizetni neki, amit kér (bár respect neki, hogy nem holdoutolt az idén).

Szerkesztette: DC
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Még mindig a Texans az egyetlen csapat, ahogy azt pár hozzászólással előbb említettem:


több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
- Coutee ha jól emlékszem még az előszezonban sem játszott vmi kisebb sérülés miatt. Nem hiszem hogy a szezon elején sok szerephez jut. WR poszton még Sammie Coates és Vyncint Smith vannak a rosteren.

- Másik dolog, hogy most nincs FB a keretben, nem mintha olyan sok esetben használták volna.

- Webb elküldését nem értem, Weddennél sokkal jobb volt.

- Az előszezonban a RB csatából Pope maradt a keretben. Tyler Ervinnel az ő feladatuk lenne helyetesíteni Foremant. Remélem a szezon második felére már bevethető lesz mert tetszett a tavalyi játéka.
Merlin85
Tavaly végig hopkins és fuller álltak fel minden játékhoz. Rövid yardosnál jott fel Ellington és rendre jól szerepelt. Amugy a többi WR-nek nem sok esélye van pályára lépni. Griffin és Miller tobbet volt használva passz játéknál mint a 3-4. elkapók. Ilyen BoB rendszere.
Ami a fullbacket illeti, Prosch nem sokat volt pályán. Sokszor Griffin állt fel Fb-be és húztak egy motiont vele hogy lássák hogy védekezik az ellen.
Webbet meg visszaigazoltuk 3. számúnak.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
- Coutee ha jól emlékszem még az előszezonban sem játszott vmi kisebb sérülés miatt. Nem hiszem hogy a szezon elején sok szerephez jut. WR poszton még Sammie Coates és Vyncint Smith vannak a rosteren.

- Másik dolog, hogy most nincs FB a keretben, nem mintha olyan sok esetben használták volna.

- Webb elküldését nem értem, Weddennél sokkal jobb volt.

- Az előszezonban a RB csatából Pope maradt a keretben. Tyler Ervinnel az ő feladatuk lenne helyetesíteni Foremant. Remélem a szezon második felére már bevethető lesz mert tetszett a tavalyi játéka.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Keke Coutee így 3-4. elkapó lesz?
Wyatt
szerintem 4. , hopkins - fuller - ellington előtte van

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Keke Coutee így 3-4. elkapó lesz?

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Braxton Miller wtf , úgy beszéltek róla, mint az idei év nagy feltámadója, egész offseason alatt csak dicsérték.

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Alakul a Texans 53-as kerete.
Eddig cutolt nagyobb nevek:
Braxton Miller WR 😮
Quessenberry OL várható volt
Corey More S
Shane Lechler P
Jay Prosch FB pedig őt bírtam
Quessenberry tagsága a PS-ben szerintem tuti, Millert is meg fogják probalni de szerintem őt behúzza egy másik csapat

Szerkesztette: Nemes samu09