Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Az elmúlt két meccsen saját magunkat lőttük tökön a sok büntetéssel, nyilván Bob csodás hívásai sem segítenek, de ennyi rohadt büntetéssel saját magunkat verjük meg, szánalmas eddig ez az év!

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Továbbra is azt mondom, hogy nagyon szar game plan-t csinálnak az első félidőre. Nem láttam az első félidőt, mert melóztam, csak a statokat tudom nézni, de mind a 3 meccsen ugyan az volt a képlet. Első félidő szar 2ik türhető. De legalább a régi Wattból láttunk vmennyit. Amíg nem lesz O-line addig esélytelen a dolog. Watson minden play végén a földön van, meccs végére vérzett még a sérült térde is... a 0-3mal kezdő csapatok közül eddig 2% jutott a rájátszásba.

Szerkesztette: Merlin85

több mint 5 éve
tex 149
Ez továbbra is elég siralmas...
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Remélem csak vasárnapig lesz miénk ez a megtisztelő cím 😊 Első hazai meccs, jó lenne egy győzelemmel kezdeni otthon!

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Az megvan,hogy mi vagyunk az új Browns? Hivatalosan mi nyertünk utoljára az NFL-ben 😀😀
DrChef
Legalább ezt tudják rendesen. Apró örömök
több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 362
Az megvan,hogy mi vagyunk az új Browns? Hivatalosan mi nyertünk utoljára az NFL-ben 😀😀

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Vagy ha Fitzpatrick nem Tampaban táltosodik meg hanem nálunk 😀 😀

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188

Merlin85
És akkor képzeld el ha első pár szezonjában van mellette egy használható QB ...

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282


9:30nál van Clowney "szabálytalansága"

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Második negyedtől néztem a meccset, 0-14, mondom jól beetetünk.
Az eddigi években rendre én voltam a vészmadár szezon elején, most meg tök nyugodtan nézem az egészet. Öregszem. Bele fognak jönni a srácok, Watson csak rájön egyszer, hogy egy elit O fal mögött nem tarthatja 5 másodpercig a labdát, nemhogy a mostani mögött. Kicsit átesett a ló túloldalára a dolog. Mallett Hoyer Osweiler mind elhajigálták a labdát még mielőtt megnézték volna ki van szabadon. Watson szépen körül néz, és csak akkor erőszakolja magát egy double covarege kísérte interceptionbe mikor már nem bírja hogy senki nem tudja szabaddá tenni magát.
A védelemnél Johnson kiválása jót tett a csapatnak. Végre nem pocsék a secondary (eddig). A Clowney elleni büntetésről lemaradtam. Felhomályosítana valaki? Inaktív volt a csávó a meccsre. Watték egyelőre elég tompák. Csak hiányzik egy Cushing-féle járó szájú leader.
A Giants-nek hasonlóan szar támadó fala van, hátha ott nyernek egy kis önbizalmat a srácok.
Jó lesz ez.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Megnéztem még1szer amit Clowneyra fújtak hibát, hát ez egy vicc, a másik csávó ment neki ő meg visszaszólt, ennyi...
Ez a meccs egyrészt a speciális egységen ment most el.
Másik kérdés, hogyan tudnak ilyen rossz game plan-t csinálni az első félidőre? Ez volt NE ellen is meg most is, a 2ik félidő mindegyik meccsen jobb volt.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Hát lehet harcba leszünk a top draft pickekért, de ne szaladjunk még annyira előre, lesz ennél jobb is remélhetőleg 😊

több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 362
Szerintem a csapat ne most kezdjen el győzni,ha választani kell. Vrabel két meccsel jobb playeket és összeszedettebb Titanst hozott ki,mint a mi Texansunk. Ellenfél irányító pedig Gabbert volt 117 passzolt yarddal. 117. Hány irányító fog még ilyen keveset passzolni?(egyse?)

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
BoB leghülyébb húzása a két egymás követő screen hívás volt, amikor 17-17-nél már a Titans térfelén volt a csapat. Teljesen megölte a drive-ot. Arról nem is szólva, hogy hétről hétre bebizonyosodik, hogy nem ismeri pontosan a szabálykönyvet.

Watson is hajmeresztő dolgokat csinál. Végén mi a nyavalyáért tartotta 17 másodpercig a labdát? Nincs open ember, el kell dobni, van még 3 play. Vagy erre sincs felkészítve?

Clowney pedig szépen összehozott egy 15 yardos büntetést a kispadról, amiből aztán meglett egy Titans FG.

Fegyelmezetlen, és szétesett a csapat. Az biztos, hogy BoB állása most már a tét. Vagy megfordítja az idényt vagy bye bye.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Első félidőt szerencsére nem láttam, csak a statokat tudtam nézni... 2ikat már láttam ott legalább már a texans is a pályán volt. A büntetés Clowney ellen nagyon vicc kategória volt, hazai pálya... Wattnak még mindig nincs sackje. Futás megint jó volt. Már a 8-8as szezont sem nagyon látom reálisnak.

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Mit gondoltok, BOB-ot nem kéne már elküldeni?
tex
Teljesen inkompetens játékhívás, elsőre futás aztán talán sikerül mellé egy rövid passz, vicc az egész. 12 büntetés közel 100 yardért, így nem lehet!!!

több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 362
Mit gondoltok, BOB-ot nem kéne már elküldeni?
tex
Ha így halad,szerintem nem fogja megélni a Bye weeket.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
tex 149
Mit gondoltok, BOB-ot nem kéne már elküldeni?
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Meccset lehet valahol nézni?

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
DE Jadeveon Clowney, DE Carlos Watkins, DL Christian Covington, WR Keke Coutee, WR Sammie Coates Jr., CB Kayvon Webster, T Roderick Johnson a mai sérültek

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Clowney nem fog játszani... remélem nem sérül le senki WR meg DE poston mert nincs aki pótolja őket, 6an vannak a sérült listán...

több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Gordont én se bánnám, akkor elég komoly WR-hármasunk lenne, de az eddigi évek alapján én teljesen esélytelennek látom, kb soha nem igazolunk olyan játékost akinek már volt balhéja. :\

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Nemsokára kezdődik a meccs. Remélem azért a kérdéses sérült játékosok közül nem mindenki fogja kihagyni a mérkőzést, mert akkor jelentősen csökkennek az esélyeink. Remélhetőleg már látunk vmit a régi Wattból, legalább 1-2 sacket.
Mit gondoltok jó lenne megszerezni Josh Gordont? Szerintem nem lenne rossz a sok sérült miatt, és jó játékosnak tartom, tudom hogy problémás, de egy próbát lehet megérne...

Go Texans!!!

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Fullerrel mi van? Mikor fog játszani?
Süsü
Hamstering, tegnap is még csak limitált edzést végzett, de Bob bízik benne hogy a Titans ellen már pályára léphet.