Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Grat a W-hez. Ebből simán lehet egy újabb divíziógyőzelem még ezzel az O-linenal is.
iktriad
Aztán egy bikanagy zakó a WC-ben? Inkább ne jussanak tovább ezzel a fallal.
samu09
Valahogy énis így érzem. Papíron jól néz ki az a 4W,de aki látott belőle bármit is az tudja,hogy elég sok helyen vérzik ez a csapat. Valahogy mint csapat nyerünk,de....eeh....

A fal most pl még úgy ahogy el is ment,Miller 90 yardot futott,ami szerintem régen volt,Watson egy sacket nyelt be. De a baj az az,hogy 140 yardot passzolt és egyáltalán nem vagyok biztos,hogy ha kéne egy adok kapokba bele tudna menni a csapat. Mert a D az szerintem nagyon kérdéses. ....
DrChef
Valahogy énis így érzem. Papíron jól néz ki az a 4W,de aki látott belőle bármit is az tudja,hogy elég sok helyen vérzik ez a csapat. Valahogy mint csapat nyerünk,de....eeh....

A fal most pl még úgy ahogy el is ment,Miller 90 yardot futott,ami szerintem régen volt,Watson egy sacket nyelt be. De a baj az az,hogy 140 yardot passzolt és egyáltalán nem vagyok biztos,hogy ha kéne egy adok kapokba bele tudna menni a csapat. Mert a D az szerintem nagyon kérdéses...
DrChef
Jól megfogalmaztátok. Hiába vezetjük a csoportot, és hiába fogunk bejutni a playoffba - ha bejutunk - érezni, hogy ez a játék kevés lesz jobb (kc,pats) csapatok ellen.
A legnagyobb csalódás mindenképp az offense teljesítménye. A tavalyi pár fantasztikus Watson meccs után, nem erre számítottunk. Idén kifejezetten szenved DW, és visszatértünk a 2015-16-os játékhoz: sok futójáték, meccsenként 20 pont körüli pontszerzés, ami a jó védekezésnek - és most már ST-nek - köszönhetően elég lehet a győzelemhez.

Miami ellen is ezért nehéz megmondani mi lesz. Papíron jóval esélyesebbek vagyunk, és nálunk senki nem ismeri jobban Osi hibáit, de mivel az offenseünk nem elég dinamikus, ezért szenvedős adok - kapokra lehet számítani.
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Coutee a Miami ellen sem fog játszani, ok hogy tehetséges, de 8 meccsből 3at tudott játszani a Jaguars ellen sérült le egy 3 yardos elkapás után.
Mit vártok a meccstől? Remélem Miller a múlt heti formájában játszik, hogy levegyen kis terhet Watsonról.
Merlin85
Remélem adnak Osinak, mert szivatta a csapatot egy évig. Valamiért egy adok kapok meccset érzek. Bár egyik csapat sem játszik pontgazdag meccseket.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
😊


több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Coutee a Miami ellen sem fog játszani, ok hogy tehetséges, de 8 meccsből 3at tudott játszani a Jaguars ellen sérült le egy 3 yardos elkapás után.
Mit vártok a meccstől? Remélem Miller a múlt heti formájában játszik, hogy levegyen kis terhet Watsonról.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Az a 4 győzelem simán lehetne 6 is, ha a Giants ellen nem bénáznak, akiknek azóta is az az egyetlen győzelmük, és a Titans is simán hozható meccs lett volna, ahol épp a ST nézett be nagyon csúnyán egy trükkös játékot. Igen az O-line szar, de a győzelmeket még így sem kell magyarázni... Kíváncsi lennék, hogy egy elit OL mögött mire lenne képes Watson.
Amúgy Patrick Peterson kérte, hogy cseréljék el, pont jó lenne hozzánk... de nem nagyon akarják elengedni...

több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
Grat a W-hez. Ebből simán lehet egy újabb divíziógyőzelem még ezzel az O-linenal is.
iktriad
Aztán egy bikanagy zakó a WC-ben? Inkább ne jussanak tovább ezzel a fallal.
samu09
Valahogy énis így érzem. Papíron jól néz ki az a 4W,de aki látott belőle bármit is az tudja,hogy elég sok helyen vérzik ez a csapat. Valahogy mint csapat nyerünk,de....eeh....

A fal most pl még úgy ahogy el is ment,Miller 90 yardot futott,ami szerintem régen volt,Watson egy sacket nyelt be. De a baj az az,hogy 140 yardot passzolt és egyáltalán nem vagyok biztos,hogy ha kéne egy adok kapokba bele tudna menni a csapat. Mert a D az szerintem nagyon kérdéses. Egy olajozottabb támadósor simán átvág rajtuk,mert a Secondary nem acélos. Watt meg Clowney elfárad,ha mindig fent maradnak.
Arról nem is beszélek,hogy gyakorlatilag TE játék teljesen 0 blokkoláson kívűl.Tehát sok a kérdőjel játékosok terén is. És akkor még O'Brienről nem is beszéltünk.
Crennel blitz packjei se hasítanak annyira.

Ami dícséretet érdemel,az a special team. Jó szitukba hozzák a csapatot.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Grat a W-hez. Ebből simán lehet egy újabb divíziógyőzelem még ezzel az O-linenal is.
iktriad
Aztán egy bikanagy zakó a WC-ben? Inkább ne jussanak tovább ezzel a fallal.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez. Ebből simán lehet egy újabb divíziógyőzelem még ezzel az O-linenal is.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Andre Hal játszik úgyhogy Jacksont visszatették CB posztra

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Mai inaktívak:
CB poszt megint érdekes lesz


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ami többet mond mindennél :S

 twitter.com/Brickwallblitz/status/1052362813174353921

Ha ez így megy tovább Watson több ütést fog kapni mint Rocky az összes rész alatt.
Kiváncsi vagyok kibírja-e a szezon sérülés nélkül...
Merlin85
Talan nem kellene fel percig csokotten allni a labdaval, hanem szabadulni tole. Nem veletlenul kap ennyi utest, a felet a sajat szamlajara irhatja. Meg amikor kiszalad a zsebbol, es egyaltalan senki sem tud elszakadni, akkor is masodpercekig alldogal, nem zavarja, hogy mennek fele a vedok, o azert probalkozik, hogy majd hatha nem csapjak szet.

Hat de, szetcsapjak.

Erre ra fog faragni hamar, ha ezt nem szoktatjak ki belole az edzok.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Ami többet mond mindennél :S

 twitter.com/Brickwallblitz/status/1052362813174353921

Ha ez így megy tovább Watson több ütést fog kapni mint Rocky az összes rész alatt.
Kiváncsi vagyok kibírja-e a szezon sérülés nélkül...

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Úgy emlékeztem, hogy nem lesz jövőre olyan sok jó OL a drafton, de azért lesz pár ahogy láttam, amúgy meg J Jo már öreg igaz jövőre még van szerződése Johnson meg szar, őt remélem kivágják jövőre, Jackson meg FA lesz.

Szerkesztette: Merlin85

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
FA-n sokmindenkit meg lehetett volna szerezni, mert a pénz megvolt rá, mégsem jöttek a nevek. Jövő évi drafton első körben biztos CB lesz választva.
Merlin85
Esélytelen. OL DL S TE posztok rosszabb állapotban vannak. Colvin felépül nem lesz ott gond.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
FA-n sokmindenkit meg lehetett volna szerezni, mert a pénz megvolt rá, mégsem jöttek a nevek. Jövő évi drafton első körben biztos CB lesz választva.

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Szörnyű ez az OL. Egyszerűen nem volt olyan snap, amikor ne lett volna megverve két ember. Watsonon láttam párszor azt a miaf@szom volt ez fejet, pedig róla is lehetne pár sort írni, ami az eddigi teljesítményét illeti. De egy Mallett féle kevésbé agilis irányító már visszavonult volna inkább e mögül a fal mögül. Mázli hogy Watson néha ki tud menekülni.
Nem értem mi lett az O fallal az elmúlt években. A 2011-es fal: Duane Brown-Wade Smith-Chris Myers-Mike Brisiel-Eric Winston volt a csapat történetében a legjobb támadó fal és abban a szezonban az egyik legjobb az nfl-ben. 10-6ot értek el ...
samu09
Valóban nagyon gyenge a fal, és jól leírtad miért jutottunk ide, de azért ezt nem verném BoB nyakába. Ugye korábban Smith volt a GM, idei offseason óta Grimes, és vele nagy haver BoB, de az idei offseasonben nagyon korlátozottak voltak az opciók.
Első két körösünk nem volt, free angency-n meg megpróbáltuk leigazolni Solders-t, de nem jött össze (hogy az anyagiak miatt, vagy ő nem akart ide jönni, az nem tudni). Marad a jövő évi draft, meg FA, de valahol azt olvastam idén se fog a liga bővelkedni a potenciális jelöltekben. És azt se felejtsük el, hogy az OL-nél talán a legfontosabb, hogy együtt játszanak az emberek, és ne legyenek folyamatosan cserélgetve. Több évnyi meló lesz mire ebből kimászunk, addig meg max. protectionnel (TE/RB/WR-ek besegítenek blokkolásba), quick releasekkel, meg Russel Wilson játékának tanulmányozásával tudunk ezen segíteni valamit...
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Szörnyű ez az OL. Egyszerűen nem volt olyan snap, amikor ne lett volna megverve két ember. Watsonon láttam párszor azt a miaf@szom volt ez fejet, pedig róla is lehetne pár sort írni, ami az eddigi teljesítményét illeti. De egy Mallett féle kevésbé agilis irányító már visszavonult volna inkább e mögül a fal mögül. Mázli hogy Watson néha ki tud menekülni.
Nem értem mi lett az O fallal az elmúlt években. A 2011-es fal: Duane Brown-Wade Smith-Chris Myers-Mike Brisiel-Eric Winston volt a csapat történetében a legjobb támadó fal és abban a szezonban az egyik legjobb az nfl-ben. 10-6ot értek el abban a szezonban és akkor nagyon ment a játék Fosternek és Schaubnak is. 2012-ben a Brown-Smith-Myers-Mrisiel-Newton fallal 12-4 lett a szezon, de ugyanez a felállás egy év múlva 2-14-et hozott szóval a 2011-es a legkirályabb. Ezután kezdődött az O'Brien érában a fal szisztematikus lebontása: Az OL jobb oldala, Brisiel és Winston egyszerre távoztak, helyükre az akkor még béna Newton és a project Ben Jones kerültek. Newton egy év alatt belerázódott, egy négy éves szerződéssel be is biztosították az RT posztot. Egy évvel később az akkor már hanyatló teljesítményű, de még mindig kezdő szintű munkát végző Wade Smith-nek intettek búcsút, hogy a homály Brandon Brooks kerüljön a kezdőbe...A 15-16-os szezonban végleg összeomlott a fal. Myersnek lejárt a szerződése, de a csapat csak egy egy éves szerződést kínált neki veterán minimummal, amit Ő nem fogadott el. Kivárt, és mivel Októberben még nem volt kérője, visszavonult. Newton a szezon elején Carrier-ending sérülést szenvedett, így kerülhetett a csapathoz Chris Clark és Su'a-Filo. 2016-ban előbb Jones hagyta ott a csapatot a Jax miatt, majd szezon közben sikerült elüldözni egy nfl szinten is elit LT-t. Jelenleg 9 OL játékos van rosteren, ebből a második héten lesérült Henderson, tehát három cserével vágnak neki a meccseknek úgy, hogy Martinon kívül harmadik számú játékosok (Fulton is egy gyász) vannak a kezdőben. Tavasszal majdnem 90 milliót költhet majd a Texans, ha ebből sem tudja BoB megoldani az OL gondjait, mehet a búsba.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
mai inaktívak:


több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 988
Kezdeni fog szerencsére! Remélem hozzák ezt a meccset, ha a futás ellen jól védekeznek most is, akkor nyerhetnek. Még egy jó hír, hogy Foreman úgy néz ki okt. végére vagy novemberben már kap vmennyi játékidőt.
Merlin85
Ha vannak Houstonban Playoff gondolatok, ma este végére 3-3-al kell állni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Kezdeni fog szerencsére! Remélem hozzák ezt a meccset, ha a futás ellen jól védekeznek most is, akkor nyerhetnek. Még egy jó hír, hogy Foreman úgy néz ki okt. végére vagy novemberben már kap vmennyi játékidőt.

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Watson kérdéses, hogy játszik-e vasárnap a Bills ellen. Pedig ez nyerhető meccs lenne.
Merlin85
Biztos, hogy játszik. Ez ugyanaz mint a multheti Hopkins probable státusz.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Watson kérdéses, hogy játszik-e vasárnap a Bills ellen. Pedig ez nyerhető meccs lenne.

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Tegnap tudtam megnézni a teljes meccset (na jó, néha beletekertem), és a következő észrevételeim voltak:
- Sokan BoB-ot hibáztatják a red zone-os szenvedésért, de alapvetően 2 probléma volt :
1. Watson nem volt elég pontos: a Hopkinsnak dobott rainbow, meg a Griffinnek dobott labda is az elkapó mögé ment. No nem volt nagyon pontatlan, csak egy kicsit, de a red zoneban már ennyi is elég.
(+ volt még egy ami Griffin kezei között ment el)
2. Az offensive fal nem tudott utat nyitni se Watsonnak se Bluenak a futáshoz. Az O line-os embereket nem nagyon hibáztatnám, UDFA meg hátsó körös pickekből vannak összerakva, csodára nem számítsunk (ok Martin 2. körös volt, de ő meg sérülésekkel bajlódott). Reménykedhetünk, hogy kicsit javulnak, de ez idén kb. ilyen lesz.
- Watson egészsége: én csak a red zone-os futásokat tartottam fölöslegesnek. Ezeket a 3-4 yardokat egy futó is hozza, ezért fölösleges szétveretnie magát. A pálya többi részén azért többet hoz és általában van is ideje kifutni. Hozzátenném, én úgy láttam, hogy nem is futásnál sérült meg, hanem amikor a normál játékidő utolsó drivejában passzolni akart, akkor gyakorlatilag letarolta a 2 Cowboysos D-line ember (pedig még a futó is oda volt állítva, hogy blockoljon, de csak kb. nézte mi történik).
- A defense az rendben volt, de azt be kell látni Prescott az nem Andrew Luck. Volt néhány szép improvizálása, de egyébként nem volt pontos (tőle 5 yardra álló embert 2 yarddal túldobta meg ilyenek).
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
 www.houstontexans.com/news/texans-secondary-takes-another-hit

Jó sokat játszott...

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 810 — LIGHTS OUT!
DSW ha így folytatja, nem lesz hosszú karrierje, rá kéne szólni, hogy ezeket felejtse még akkor is ha adott helyzet 5-10 yardot jelent, viszont hosszú távon meg -5-10 évet. BoB rövid yardos játékai azért finoman szólva hagynak kifogásolni valót maguk után. Jövőre remélem legalább 1 magas draftolt OT jön csapatba(bár hozzá kell tenni, hogy most nem néz ki túl jól a jövő évi OT felhozatal).
Sixo
Szerintem csak a rövidyardos áttuszkolást kellene elhagyatni vele, ha megpróbálnánk pocket QB-vá tenni, szerintem visszajönne az első pár fordulóbéli siralmas játék. Sose lesz belőle veszélyes QB, ha nem lehet scrambler, legalábbis én így gondolom. 😊
adam8
Hát itt nem is azzal van a gond ,hogy futkározik, hanem az, hogy hogyan fejezi be. Ha a futás végén előre csúszna és nem kontaktolna a védőkkel akkor nem lenne ezzel semmi gond, de ő nekimegy a full sebességgel jövő spy-nak.