Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
 www.houstontexans.com/team/injury-report/

Cunningham nem fog játszani vasárnap, és további 5en kérdésesek.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Ez biztos ebben az univerzumban történt? 😀


több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Hopkins 😀
A jó hír, hogy Cunningham-en kívül mindenki edzett ma, remélem ő is tudja azért vállalni a játékot, mert jól játszik.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!
Felismerjük-e:


több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dorsett NEM eladó, hajnalban is volt 0 yardja!

több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
A mai meccsek után beindulnak szerintem a tradek az utolsó 3 napra. A Raidersből vagy Denverből lehetne egy WR tradelni kb 4. vagy 5. körös draftért, mai hír hogy DeSean Jackson is szeretné ha eltradelnék, szóval WR-t meg lehetne oldani, remélem lépnek is az ügyben.
Más téma, szerintetek ha így játszik a csapat, és összehoz egy pozitív szezont elküldik BoB-ot vagy nem? Egy OC azért ráférne a csapatra
Merlin85
Hát csak igazam lett, mondjuk egy Nelson vagy Jackson jobb lett volna 😀
Merlin85
Azért szerencsénk volt, Jeff Howe riportja szerint Phillip Dorsettért telefonálgattunk erősen Thomas megszerzése előtt 😀😀😀D

NAgyon jo erősítés volt szerintem Thomas, nagyon orulok neki 😊

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
A mai meccsek után beindulnak szerintem a tradek az utolsó 3 napra. A Raidersből vagy Denverből lehetne egy WR tradelni kb 4. vagy 5. körös draftért, mai hír hogy DeSean Jackson is szeretné ha eltradelnék, szóval WR-t meg lehetne oldani, remélem lépnek is az ügyben.
Más téma, szerintetek ha így játszik a csapat, és összehoz egy pozitív szezont elküldik BoB-ot vagy nem? Egy OC azért ráférne a csapatra
Merlin85
Hát csak igazam lett, mondjuk egy Nelson vagy Jackson jobb lett volna 😀

több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
 twitter.com/spotrac/status/1057320205565788160
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4. kör lesz DT ára.
Beki
Meg némi apró.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1057323115477377024
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 988
Bitang O épül, a kérdés O'Brien e a megfelelő ember ennek kiaknázására.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
4. kör lesz DT ára.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/RapSheet/status/1057315819611398144

Hopkins, Bay-Bay, Coutee...+ jovore a visszatero Fuller...kemeny
a heten be is mutatkozhat a volt csapata ellen 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sources: The #Texans are closing in on a deal for #Broncos WR Demaryius Thomas in exchange for a mid-round pick.
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
A mai meccsek után beindulnak szerintem a tradek az utolsó 3 napra. A Raidersből vagy Denverből lehetne egy WR tradelni kb 4. vagy 5. körös draftért, mai hír hogy DeSean Jackson is szeretné ha eltradelnék, szóval WR-t meg lehetne oldani, remélem lépnek is az ügyben.
Más téma, szerintetek ha így játszik a csapat, és összehoz egy pozitív szezont elküldik BoB-ot vagy nem? Egy OC azért ráférne a csapatra
Merlin85
BoB még mindig azt hiszi hogy ha már dolgozott Belichick alatt már ő is tud fa-ről SB MVP WR-t kukázni aztán persze nem jön össze. Szóval szerintem nem lesz trade.
Ha meglesz a PO semmiképpen sem küldik el. OC meg addig nem lesz a csapatnál amíg BoB az edző.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
A mai meccsek után beindulnak szerintem a tradek az utolsó 3 napra. A Raidersből vagy Denverből lehetne egy WR tradelni kb 4. vagy 5. körös draftért, mai hír hogy DeSean Jackson is szeretné ha eltradelnék, szóval WR-t meg lehetne oldani, remélem lépnek is az ügyben.
Más téma, szerintetek ha így játszik a csapat, és összehoz egy pozitív szezont elküldik BoB-ot vagy nem? Egy OC azért ráférne a csapatra

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!
Kareem Jackson egész karrier egy EKG. Egy jó szezon után egy borzasztó. Tavaly lent volt, idén viszont a nagyon jó szezonja van, PFF-nél pl a 2. legjobb CB, bár tény, hogy a szezont még safety-ként kezdte. De szerintem simán képes tartani ezt a szintet szezon végéig, legalábbis amikor így kezdte a szezon , tartotta végig.

több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
Watsont nem sackelték,alig volt nyomás alatt hoz,támadófal eddigi legjobb meccse,remélem látják,hogy ez lehetne akár minden héten az offense részéről.
Fullert annyira sajnálom,a pali második hete száll ki úgy,hogy az emberét megveri,majd ráesnek szabálytalanul hátulról. Egyszerűen nem tud egészséges maradni,úgyh én is örülnék valami jó kis wr trade-nek,vagy egy plusz embernek.

Emellett érdemes lenne egy cornerért is tradelni,mert Jojo és Jackson nem fog mindig így játszani,Kevin Johnsonnak még a potenciál sincs meg a játékában plusz sérült. Aaron Colvin úgyszint. Ha már lehet,hogy playoffba tartunk,akkor rakjunk bele amit csak lehet.

Aminek viszont nagyon örülök az Matheiu elég jól elkapta a fonalat. Sackek,siettetések és emellett leader lett JJ-vel karöltve.

Plusz sztori:
Valamelyik meccs előtt volt arról szó,hogy Watsonnak sérültek a bordái és questionable volt. Amikorra megjöttek a negatív orvosi papírok,addigra a csapat már elutazott és nem is tudott gépre szállni. Watson pedig megfogta felszállt egy buszra és meccs előtt 12 órát utazott,csak azért mert játszani akart. Tök furcsa,hogy van irányító Houstonban.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!
WR állomány mondjuk elég durva sérülés hullámmal küzd. Bár hozzá kell tenni, hogy mindről lehetett tudni, hogy sérülékeny, Ellington, Fuller és Coutee is. Szerintem tradelni kéne valami WR-ért raidersel. 2037es 6. körös pickért tuti ide adnák Jordy Nelsont + 2038as 7. körük.

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 988
Texans WR Fuller done for season with torn ACL

Hivatalos.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Jó meccs volt, látványos játékokkal és szép elkapásokkal, de nagy veszteséggel... Így lehet tradelni kellene egy WR-re. Vagy Couteenak kellene egészségesnek maradni.

több mint 5 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Elképesztő hogy mennyire szerencsétlen Fuller a sérülésekkel.... pedig amúgy simán elit elkapó lehetne
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fuller ACL-szakadas lesz valoszinuleg. Mehet tiz vedo Hopkinsra.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 988
Hopkins elkapasa amit elvettek O pass interference miatt zsenialis.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!
Huh, ez nagyon tetszetős meccs volt. Bár nem szabad nagyon elszállni, nagy része inkább a Dolphins secondary, főleg McCain kritikán aluli teljesítményének volt köszönhető. De azért nem hiába szajkózzák a PFFnél, hogy bár a primitív statok nem ezt mutatják, de az idei Watson jobb, mint a tavalyi. Thomas 2. TD-jénél egy szar play-callból is TD csinált, egész meccsen kifogástalanul játszott. Több TD passza volt, mint ahány incomplete-je. Az OL-al meg nem tudom mi történt ma. de eddig csak a Cards versenyezhetett ezzel az OL-al balfaszságban, erre ma 0 engedett sack, és 188 yardot futottak mögöttük.