Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/w661ccdv0ftm1k7fw5l0
Chiefs sign Tyrann Mathieu to 3-year deal
Honey Badger is heading north to Kansas City. The Chiefs have signed the former Texans safety Tyrann Mathieu to a three-year, $42 million deal, NFL Network Insider Ian Rapoport reported.
Ennek annyira nem örülök.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Nem tudom mire várnak, tavaly is ez volt, aztán szépen lassan lecsúsztak minden nagyobb névről...
Merlin85
OL-ben melyik nagy név ment ki ? 😀 örülni kell, hogy Trent Brown annyi pénzért nem ide jött.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Nem tudom mire várnak, tavaly is ez volt, aztán szépen lassan lecsúsztak minden nagyobb névről...

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Blackson 3 év 12millio, Joel Heath 1 év 1 millió, Scarlett és Farbairn tender, Mathieu 9,5 millió/év de ő teszteli a piacot és ha nem kap jobbat jön vissza ( én itt állba vertem volna és soha nem engedném be houstonba).
Van lóvé bőven, megis lemaradnak trentbrownról és collinsról. A fösvény mindenit.
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
hát eljött az idő

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001021152/article/texans-cut-former-firstround-cornerback-kevin-johnson?campaign=fb-nf-sf208931739-sf208931739&sf208931739=1&fbclid=IwAR3OcNLpVMCEKS3rVEvxcFt8Fsxr0nHrWw-0hUeSgTDdK07-MGI7Q5pNp4k
Merlin85
Készpénznek lehetett venni. Clowney közben jelezte a csapat felé hogy holdoutol, és nem írja alá a taget illetve semmilyen offseason eseményen nem jelenik meg amig nem kap szerződést.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
hát eljött az idő

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001021152/article/texans-cut-former-firstround-cornerback-kevin-johnson?campaign=fb-nf-sf208931739-sf208931739&sf208931739=1&fbclid=IwAR3OcNLpVMCEKS3rVEvxcFt8Fsxr0nHrWw-0hUeSgTDdK07-MGI7Q5pNp4k

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Első körben mindenképp a legjobb még elérhető olinemant kell húzni, 2ik körre jöhetne mondjuk Rock Ya-Sin (CB) ha még bent lesz addigra, már csak azért is mert milyen kemény neve van már 😊

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Franchise tag ment Clowneyra.
Matthew99
Ráadásul úgy tudom non-exclusive FT-t kapta, ami azt jelenti, hogy bárki tehet ajánlatot Clowneynak, és ha a Texans nem matcheli, két első kört kap cserébe.
samu09
nem mintha emiatt komolyabban aggódni kéne 😀
Sixo
Gruden van olyan hülye 😃
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Franchise tag ment Clowneyra.
Matthew99
Ráadásul úgy tudom non-exclusive FT-t kapta, ami azt jelenti, hogy bárki tehet ajánlatot Clowneynak, és ha a Texans nem matcheli, két első kört kap cserébe.
samu09
nem mintha emiatt komolyabban aggódni kéne 😀

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Franchise tag ment Clowneyra.
Matthew99
Ráadásul úgy tudom non-exclusive FT-t kapta, ami azt jelenti, hogy bárki tehet ajánlatot Clowneynak, és ha a Texans nem matcheli, két első kört kap cserébe.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Franchise tag ment Clowneyra.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Úgy tűnik teljesen új CB csapatrészt építenek. Johnson opcióját nem fogják lehívni, illetve Jacksonnak sem adnak új szerződést. Két corner fog maradni, Colvin és Joseph.
samu09
Érthető,csak azt nem tudom hogy honnan akarják újra építeni,főleg ha esetleg Mathieu-t is elengedik. Free agent piac gyenge,drafton meg O-line kéne elől.
DrChef
Mathieu már kétszer volt tárgyalni a vezetőkkel, eddig nem volt megegyezés. Pedig kiemelték hogy csk lesz. Hát na, meg kellene fizetni. Ha nem jön össze, állítólag Kareemot hozzák vissza safetynek. Kevin Johnson most már tuti repül. Megpróbáltak a combine alatt cserepartnert keresni, de egy porcelán cb 9 millás fizuval nem kell senkinek. Lehet visszahozzák kevesebb zséért, de ennyi agyrázkódás után gyanítom hogy inkább visszavonul.

Ez az igazolási filozófia beleillik BoB gyakorlatába (compete! compete!). Csak hát szarból várat? Idehozza a nevenincs OL-eket, hogy majd a versenyszellem feljavítja a játékukat, de ha nincs tehetség mit kezdjenek a pályán szegények?

A másik dolog a staff. Az elmúlt évek kereteiből a fél csapat már az edzői stábban van. Most Andre Johnson a legújabb asszisztens. Cushing, Dent, Yates és most Johnson. Ez nekem ilyen tessék-lássék igazolások. Megmutatják a közönségnek, hogy törődnek a régi csapattagokkal, és milyen jó ha legendáktól (kivéve yates) tanulhatnak a játékosok, de igazából csak kurvára nem akarják megfizetni a szakembereket, akikkel komolyabb eredményt lehetne elérni, cushingék meg jönnek olcsóért, mert szeretik a csapatot és nekik is el kell kezdeni valahol.
több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 362
Úgy tűnik teljesen új CB csapatrészt építenek. Johnson opcióját nem fogják lehívni, illetve Jacksonnak sem adnak új szerződést. Két corner fog maradni, Colvin és Joseph.
samu09
Érthető,csak azt nem tudom hogy honnan akarják újra építeni,főleg ha esetleg Mathieu-t is elengedik. Free agent piac gyenge,drafton meg O-line kéne elől.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Úgy tűnik teljesen új CB csapatrészt építenek. Johnson opcióját nem fogják lehívni, illetve Jacksonnak sem adnak új szerződést. Két corner fog maradni, Colvin és Joseph.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Fuh ez a WR téma nagyon fura nekem. Teljesen legit WR needről beszélni ha a tavalyi szezont vesszük alapul, mégis ha utána gondolok, hogy itt van a liga legjobb WR1e - Nuke, az egyik hanem a legjobb WR3a - Keke Coutee, és ha éppen egészséges egy elit WR2 - Will Fuller.
Sixo
Igen Fuller nagyon jó elkapó, arra gondoltam, hogy 48 meccsből 18at hagyott ki sérülés miatt, Keke meg 17 meccsből 3at játszott, hiába jó elkapók, ha nincsenek pályán. Hopkins meg 96 alapszakasz meccsből 95ön pályára lépett...

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Fuh ez a WR téma nagyon fura nekem. Teljesen legit WR needről beszélni ha a tavalyi szezont vesszük alapul, mégis ha utána gondolok, hogy itt van a liga legjobb WR1e - Nuke, az egyik hanem a legjobb WR3a - Keke Coutee, és ha éppen egészséges egy elit WR2 - Will Fuller.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Gondolkodtam pár dolgon amit az offseasonban meg kellene lépnie a csapatnak.

- A drafton legalább 2 embert draftolni az O-lineba, az egyiket az első körben, azon kívül draftolni még CB-et, még talán egy WR is beleférne.

- FA piacról legalább 2 embert szerezni az O-lineba, lehetőleg jobb neveket mint tavaly... ha már lóvé van rá.

- Clowney-ra franchise taget rakni.

- Kevin Johnson-t kidobni!

- Mathieu-t és Kareem Jacksont a csapatnál tartani, vagy legalább az egyiküket.

- Az OC-nek jobb, ötletesebb és bevállalósabb playeket kitalálni.

- WR-et olyan állapotba hozni, hogy ne sérüljenek le pár meccs alatt.

- RB helyzet megoldása, Blue FA lesz, Millernek még van szerződése, de egyiket sem marasztalnám annyira, ha szerezni tudnak valakit.

Biztos van amit még kifelejtettem, ha nektek van még meglátásotok írjátok le.

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Fennállása óta egyszer draftolt a csapat ol-t első körben: 2008 duane brown
Egy ilyen kaliberrel most is kiegyeznék.
samu09
Igen, de azért azt ne feledjük, hogy Duane Brownnak is évek kellettek míg jó lett. Emlékszem első 2-3 évében őt is szidta mindenki, mint a bokrot.
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
 www.instagram.com/p/BuUel2eAdtF/
LanceVance
Fennállása óta egyszer draftolt a csapat ol-t első körben: 2008 duane brown
Egy ilyen kaliberrel most is kiegyeznék.
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/50870545_357809824806103_1376865427176917485_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=UFm58yDLXDMAX9BMQZN&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDdXHfJLvoAWfmK--YsDg92nUEZUVNv07kcesxztIItrQ&oe=6608D6E7
Houston Texans on Instagram: "Our 2019 #NFLDraft picks are set. #WeAreTexans"
12K likes, 238 comments - houstontexans on February 25, 2019: "Our 2019 #NFLDraft picks are set. #WeAreTexans"

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Ha az eféle típus végre egyszer megcsinálna egy sérülésmentes szezont, akkor tudod, hogy ez egyszeri, és megismételhetetlen kb. Azonnal elcseréled, ha tudnád hogy nem derül ki. (

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Elvileg idén sem kapja meg Clowney a nagy pénzt. Még mindig a break out és sérülés nélküli szezont várják tőle. Szóval esélyes a franchise tag.
Nem tudom amúgy, egy pár éves szerződéssel többet spórolnának mint most a taggel. Plusz szerintem már rég bebizonyította hogy az egyik legjobb a posztján.
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
A londoni meccsre hol lehet majd jegyeket venni? NFL honlapján vagy a Texans honlapján, vagy esetleg máshol? Nem akarok lecsúszni majd róla...
Merlin85
 shp.csharmony.epsilon.com/pages/NFL_US/NFL_2019_London_ROI/ itt tudsz regisztrálni, és majd emailben értesítenek amint kezdődik az értékesítés.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
A londoni meccsre hol lehet majd jegyeket venni? NFL honlapján vagy a Texans honlapján, vagy esetleg máshol? Nem akarok lecsúszni majd róla...