Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Watsonnal mi van? Láttam valamit kiírva a meccsen, hogy lesérült. De aztán meg a pályán volt. Csak valami átmeneti kis bibi?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Lehet sok volt a srácoknak a 2 hét pihenőidő, kicsit az öltözőben maradtak. Watt nélkül semmi nyomás nincs az irányítón.

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 604
a, nem. a jo nekunk
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Fuller jatszik?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 861 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/72338866_730060984161263_312743505680970836_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=2bCKZXxwPtUAb57Z8LY&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfANfuqzibRSZ0xyItXrZGToVDOtD0XBXfMG8aTnlSBFUw&oe=6621C0D8
NFL on Instagram: "They battled in college. Now these MVP candidates go head-to-head in the pros. 👀 (via @thecheckdown) - 📺: #HOUvsBAL - TOMORROW 1pm ET on CBS 📱: NFL app // Yahoo Sports app"
398K likes, 1,616 comments - nflNovember 16, 2019 on : "They battled in college. Now these MVP candidates go head-to-head in the pros. 👀 (via @thecheckdown) - 📺: #HOUvsBAL - TOMORROW 1pm ..."
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Hát Tunsil játéka még pihenőhét után is kérdéses... 😕

 www.houstontexans.com/team/injury-report/?fbclid=IwAR1ALLrc2waWgF_YZ3AecRtYBE9afAmzNvhUHeDeK5H8HQLJ8ApmfRnaoPA

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Na ez egész jó biznisz lehet, meg legalább ingyen volt, nem 3. első körért 😊
Wyatt
Anyagilag biztos nem, hacsak ki nem vágják mielőtt lesérül! Nála a sérülés olyan mint a jobb Cornekrenél az Int., szezon alatt párszor elkapja a sérülés.

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Ő is jobban járt, jobb csapatba került, legalább harcolhat a PO ért


több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ez egész jó biznisz lehet, meg legalább ingyen volt, nem 3. első körért 😊

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
VH3 érkezett

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Hali!

Mit vártok ellenünk?

Milyen reményekkel várjátok a vasárnapi csörtét?

Ravens O - Texans D viszonylatában főleg
Vrij6
Az O fal folytatja remek munkáját és fél perceket ad Watsonnak dobálni Watt meg szétszedi Jacksont oh wait....
Azon fog múlni milyen napot fog ki a fal Watson előtt és mennyire tudják Jacksont passzra kényszeríteni. Ha hagyják futkarozni nagy verés lesz.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Hali!

Mit vártok ellenünk?

Milyen reményekkel várjátok a vasárnapi csörtét?

Ravens O - Texans D viszonylatában főleg

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Mind1, írtam hogy BoB hülyesége, hogy nem játszatja, egy ilyen kaliberű elkapót nem kellene kivenni a játékból. Plusz az újonc aki játszott helyette a büntetéseken kívül nem sok mindent tudott felmutatni.
A Peters-es kérdésre tudja valaki a választ? 😀
Azon kívül itt egy találkozó Watson VS Jackson. Lehet majd ilyen szoros a vasárnapi meccs is, csak ne legyen ennyi turnover 😀 😛


több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elég csendes a topik a bye week alatt 😊
Nagyon nagy élmény volt élőben látni a csapatot, és még nyertek is szóval minden tökéletes volt Londonban, mondjuk ülhettünk volna kicsit jobb helyen, de az most így sikerült.
Vasárnap a Ravens ellen lépnek pályára, remélem a pihenő hét elég volt arra, hogy pár sérült játékos kipihenje magát, mert most mindenkire szükség lesz. Egy szoros meccs jó lenne, ha nagy verést kap a csapat, akkor nem sok keresnivalója lesz a rájátszásban.
Apropó Ravens, a fizetésen kívül tud valaki valami okot, hogy miért nem Marcus Peterst próbálta megszerezni a csapat? Mikor a Ramshez ment, akkor sem nagyon lehetett hallani, hogy Texans esélyes lett volna rá. Most egy 5. körös pickért + 1 LBért ment a Ravenshez, mi meg 3.-at adtunk Conleyért... Arról nem is beszélve, hogy 2015-ben Kevin Johnsont draftolta a csapat kettővel Peters előtt...
Figyeltem kicsit a padot is a londoni meccs közben. Coutee mindig sisakban állt, nem értem miért kell pihentetni, ez megint BoB hülyesége. Valami olyasmit olvastam, hogy a Colts meccsen elkövetett hiba miatt nem játszatja.
Merlin85
Belichicki módszer hogy így büntet valakit.
Ravens ellen döntő lesz hogyan tudják megfogni Jacksont. Eddig nem nagyon sikerült senkinek, szerintem most sem lesz másképp. Nincs olyan jó passzban a védelem mint amilyennek tűnt a Jax ellen.
samu09
És kb Ridleynél volt legutóbb, ő pedig 2014 óta nincs a rosteren 😀
Wyatt
Khm Malcoln Butler.
samu09
Ja én a fumble utáni büntetésre gondoltam 😊

De Butler sincs a rosteren már :d

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Elég csendes a topik a bye week alatt 😊
Nagyon nagy élmény volt élőben látni a csapatot, és még nyertek is szóval minden tökéletes volt Londonban, mondjuk ülhettünk volna kicsit jobb helyen, de az most így sikerült.
Vasárnap a Ravens ellen lépnek pályára, remélem a pihenő hét elég volt arra, hogy pár sérült játékos kipihenje magát, mert most mindenkire szükség lesz. Egy szoros meccs jó lenne, ha nagy verést kap a csapat, akkor nem sok keresnivalója lesz a rájátszásban.
Apropó Ravens, a fizetésen kívül tud valaki valami okot, hogy miért nem Marcus Peterst próbálta megszerezni a csapat? Mikor a Ramshez ment, akkor sem nagyon lehetett hallani, hogy Texans esélyes lett volna rá. Most egy 5. körös pickért + 1 LBért ment a Ravenshez, mi meg 3.-at adtunk Conleyért... Arról nem is beszélve, hogy 2015-ben Kevin Johnsont draftolta a csapat kettővel Peters előtt...
Figyeltem kicsit a padot is a londoni meccs közben. Coutee mindig sisakban állt, nem értem miért kell pihentetni, ez megint BoB hülyesége. Valami olyasmit olvastam, hogy a Colts meccsen elkövetett hiba miatt nem játszatja.
Merlin85
Belichicki módszer hogy így büntet valakit.
Ravens ellen döntő lesz hogyan tudják megfogni Jacksont. Eddig nem nagyon sikerült senkinek, szerintem most sem lesz másképp. Nincs olyan jó passzban a védelem mint amilyennek tűnt a Jax ellen.
samu09
És kb Ridleynél volt legutóbb, ő pedig 2014 óta nincs a rosteren 😀
Wyatt
Khm Malcoln Butler.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elég csendes a topik a bye week alatt 😊
Nagyon nagy élmény volt élőben látni a csapatot, és még nyertek is szóval minden tökéletes volt Londonban, mondjuk ülhettünk volna kicsit jobb helyen, de az most így sikerült.
Vasárnap a Ravens ellen lépnek pályára, remélem a pihenő hét elég volt arra, hogy pár sérült játékos kipihenje magát, mert most mindenkire szükség lesz. Egy szoros meccs jó lenne, ha nagy verést kap a csapat, akkor nem sok keresnivalója lesz a rájátszásban.
Apropó Ravens, a fizetésen kívül tud valaki valami okot, hogy miért nem Marcus Peterst próbálta megszerezni a csapat? Mikor a Ramshez ment, akkor sem nagyon lehetett hallani, hogy Texans esélyes lett volna rá. Most egy 5. körös pickért + 1 LBért ment a Ravenshez, mi meg 3.-at adtunk Conleyért... Arról nem is beszélve, hogy 2015-ben Kevin Johnsont draftolta a csapat kettővel Peters előtt...
Figyeltem kicsit a padot is a londoni meccs közben. Coutee mindig sisakban állt, nem értem miért kell pihentetni, ez megint BoB hülyesége. Valami olyasmit olvastam, hogy a Colts meccsen elkövetett hiba miatt nem játszatja.
Merlin85
Belichicki módszer hogy így büntet valakit.
Ravens ellen döntő lesz hogyan tudják megfogni Jacksont. Eddig nem nagyon sikerült senkinek, szerintem most sem lesz másképp. Nincs olyan jó passzban a védelem mint amilyennek tűnt a Jax ellen.
samu09
És kb Ridleynél volt legutóbb, ő pedig 2014 óta nincs a rosteren 😀

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Elég csendes a topik a bye week alatt 😊
Nagyon nagy élmény volt élőben látni a csapatot, és még nyertek is szóval minden tökéletes volt Londonban, mondjuk ülhettünk volna kicsit jobb helyen, de az most így sikerült.
Vasárnap a Ravens ellen lépnek pályára, remélem a pihenő hét elég volt arra, hogy pár sérült játékos kipihenje magát, mert most mindenkire szükség lesz. Egy szoros meccs jó lenne, ha nagy verést kap a csapat, akkor nem sok keresnivalója lesz a rájátszásban.
Apropó Ravens, a fizetésen kívül tud valaki valami okot, hogy miért nem Marcus Peterst próbálta megszerezni a csapat? Mikor a Ramshez ment, akkor sem nagyon lehetett hallani, hogy Texans esélyes lett volna rá. Most egy 5. körös pickért + 1 LBért ment a Ravenshez, mi meg 3.-at adtunk Conleyért... Arról nem is beszélve, hogy 2015-ben Kevin Johnsont draftolta a csapat kettővel Peters előtt...
Figyeltem kicsit a padot is a londoni meccs közben. Coutee mindig sisakban állt, nem értem miért kell pihentetni, ez megint BoB hülyesége. Valami olyasmit olvastam, hogy a Colts meccsen elkövetett hiba miatt nem játszatja.
Merlin85
Belichicki módszer hogy így büntet valakit.
Ravens ellen döntő lesz hogyan tudják megfogni Jacksont. Eddig nem nagyon sikerült senkinek, szerintem most sem lesz másképp. Nincs olyan jó passzban a védelem mint amilyennek tűnt a Jax ellen.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Elég csendes a topik a bye week alatt 😊
Nagyon nagy élmény volt élőben látni a csapatot, és még nyertek is szóval minden tökéletes volt Londonban, mondjuk ülhettünk volna kicsit jobb helyen, de az most így sikerült.
Vasárnap a Ravens ellen lépnek pályára, remélem a pihenő hét elég volt arra, hogy pár sérült játékos kipihenje magát, mert most mindenkire szükség lesz. Egy szoros meccs jó lenne, ha nagy verést kap a csapat, akkor nem sok keresnivalója lesz a rájátszásban.
Apropó Ravens, a fizetésen kívül tud valaki valami okot, hogy miért nem Marcus Peterst próbálta megszerezni a csapat? Mikor a Ramshez ment, akkor sem nagyon lehetett hallani, hogy Texans esélyes lett volna rá. Most egy 5. körös pickért + 1 LBért ment a Ravenshez, mi meg 3.-at adtunk Conleyért... Arról nem is beszélve, hogy 2015-ben Kevin Johnsont draftolta a csapat kettővel Peters előtt...
Figyeltem kicsit a padot is a londoni meccs közben. Coutee mindig sisakban állt, nem értem miért kell pihentetni, ez megint BoB hülyesége. Valami olyasmit olvastam, hogy a Colts meccsen elkövetett hiba miatt nem játszatja.

több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
Elég egyoldalú lett a mérkőzés a végére,az offense minimális megeröltetéssel,okos playekkel hozta a kötelezőt. A D megölte a futást és szerzett két Interceptiont. Nem lett sérülés,bye week jön ha minden igaz,épüljön fel mindenki aztán játszunk egy fasza ki-ki meccset a Ravenssel. Watson-Jackson párharc elég jónak ígérkezik.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a teljesen megérdemelt mai W-hez, Sok sikert a szezon hátralévő részében és valószínűleg a playoffban.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Eredmény követő meg stream lesz?
samu09
Lesz

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Eredmény követő meg stream lesz?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van egy jó, meg egy rossz hírem.
A jó hír, hogy a Jaguarsnál Bouyen, meg TALÁN a Ramsety pótolni próbáló Herndonon kívül nincs épkézláb CB nálunk, és nálunk is hiányozni fog a 2. legjobb elkapónk.

A rossz hír: Tunsil nem játszik. Watsonra tehát valószínűleg nehéz pillanatok várhatnak,
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Plusz csak ma érkeztek Londonba, mert BoB a Patriots majmolja. Vajon hogy fogják pótolni Watt-ot, és az a pár másodperc többlet ami az irányítóknak lesz a hiánya miatt mennyi égetés eredményez majd a seconderyben?
Mind1 jó meccs lesz, és az első NFL meccs amit élőben látok 😊

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Watson izgulhat vasárnapig, hogy kell-e menekülnie az életéért. főleg hogy a szeme megsérült hét közben, és vizor-ral fog játszani.
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1190297559580971025