Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Végre Duke újra bevethető, remélem javul a futójáték.


több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Vasárnap 1-3-ra javíthat a csapat, 0-4-ről elég nehéz lesz nekik talpra állni szerintem.
Elvileg Conley aktiválható lenne, 3 hetet töltött IR-en, de nem hallani felőle semmit. Jobb lenne a secondary tőle. Roby jó volt az első 3 meccsen, az a DPI elég véleményes volt amit fújtak rá, de a másik oldal elég rosszul kezdett, szóval Conley-t gyorsan formába kellene rázni a műtétje után.
OL-ben Fulton-t lecserélném valakire, rosszabb nem nagyon lehet, egyértelműen ő a fal gyenge pontja.
És ne középső futásokat hívjanak állandóan. 80%-ban középső futás volt az eddigi meccseken, mikor a ligaátlag 55%.
De ha olyan rossz lesz a futás elleni védelmünk mint eddig, akkor könnyű dolga lesz a Vikingsnek.

több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Nagyon meglepne, ha 7 győzelem összejönne, az AFC legerősebb csapatai, es a South ellen 3 w valószínű beesik, de attól még ez az elmúlt évek leggyengébb Texansa, köszönhetően BOB munkásságának is nagyban. A védelem hiába megy el, ha a támadósor ennyire egyszemélyes ezt szerintem a legtöbb csapat le fogja védekezni, főleg a kreativ playhivassal...

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 864 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
ET nem lesz Texans játékos.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Idén ki fogják rúgni. 8)
adam8
Ha nem, akkor tévedtél 😊
empty taxi
ó meglepne, ha a kinézőben lévő 4-12 után maradhatna ez a gyökér, remélem nem tévedtem 😀
adam8
Nah azért értem én, hogy kapja be BoB, menjen innen meg minden. Ebbe maximálisan melletted vagyok. De azért a 3 vereség az AFC 3 legjobb csapata ellen jött össze. A mutatott játék, főleg offense oldalról azért jóval jobb, mint egy 4-12es csapat. 7-9,8-8 simán benne van még, nem csak top csapatok lenne játszik idén a Texans.
Sixo
Az a gyanúm, hogy egy 7-9, 8-8-as szezora nem úgy tekint az átlag Texans szurkoló, hogy oké, nem az igazi, de azért rendben van. 😊 Érthető, hogy ha már egyszer összejött egy Watson, végre nem Keenumokat, Malletteket, Osweilereket meg Savage-okat kell nézni, akkor a remények és elvárások is magasabbak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
tex 150
Én örülnék ha Thomas jönne.

Pár érdekesség még:

Houston's problem?

the rookie draft class didn't play an offensive/defensive snap yesterday (1st time in franchise history per @aaronjreiss)
és mi lesz jövőre amikor a 3ik körben kezdjük a választást 😀

David Johnson ranks:
* 26th in attempts
* 36th in yards
* 38th in yards/attempt
* 45th in long run
Deandre Hopkins ranks:
* 1st in receptions
* 1st in yards
Merlin85
De nem illett bele a sémába, mit nem értetek????!!!!! 😀
Szerintem azt mindenki tudta, hogy Hopkins ennyit tud hozni, csak BOB tudja, hogy mi a baja vele / miért volt jobb a csere. És miért nem kért érte többet, ahogy Diggs-ért többet kapott a Vikings. Így látta jónak. A felelősség az övé, bár gondolom megpróbálja majd kimagyarázni. Szeirntem gáz, ha valaki nem ismeri fel a képességei határait. És az is, ha mások meg nem szólnak neki és hagyják... Ez egy elb****szott franchise, egy jó darabig nem lesznek itt nagy eredmények. Bocs, hogy megint károgok, de nem látom pozitívan a helyzetet.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Én örülnék ha Thomas jönne.

Pár érdekesség még:

Houston's problem?

the rookie draft class didn't play an offensive/defensive snap yesterday (1st time in franchise history per @aaronjreiss)
és mi lesz jövőre amikor a 3ik körben kezdjük a választást 😀

David Johnson ranks:
* 26th in attempts
* 36th in yards
* 38th in yards/attempt
* 45th in long run
Deandre Hopkins ranks:
* 1st in receptions
* 1st in yards

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Idén ki fogják rúgni. 8)
adam8
Ha nem, akkor tévedtél 😊
empty taxi
ó meglepne, ha a kinézőben lévő 4-12 után maradhatna ez a gyökér, remélem nem tévedtem 😀
adam8
Nah azért értem én, hogy kapja be BoB, menjen innen meg minden. Ebbe maximálisan melletted vagyok. De azért a 3 vereség az AFC 3 legjobb csapata ellen jött össze. A mutatott játék, főleg offense oldalról azért jóval jobb, mint egy 4-12es csapat. 7-9,8-8 simán benne van még, nem csak top csapatok lenne játszik idén a Texans.

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 864 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
ET visiten.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember



Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Idén ki fogják rúgni. 8)
adam8
Ha nem, akkor tévedtél 😊
empty taxi
ó meglepne, ha a kinézőben lévő 4-12 után maradhatna ez a gyökér, remélem nem tévedtem 😀
adam8
Melyik a HC vagy a GM BoB? 😀
Merlin85
Remélem páros lábbal rúgják ki, úgy mindkettő repül :p

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Idén ki fogják rúgni. 8)
adam8
Ha nem, akkor tévedtél 😊
empty taxi
ó meglepne, ha a kinézőben lévő 4-12 után maradhatna ez a gyökér, remélem nem tévedtem 😀
adam8
Melyik a HC vagy a GM BoB? 😀

több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Idén ki fogják rúgni. 8)
adam8
Ha nem, akkor tévedtél 😊
empty taxi
ó meglepne, ha a kinézőben lévő 4-12 után maradhatna ez a gyökér, remélem nem tévedtem 😀

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Az első 3 meccsen 1 ember volt a csapatban aki jól játszott, Tunsil. Azt nem tudom, hogy BoB miért cserélgeti Scharpingot és Kelemete-t, lehet van valami kis sérülése, de ha nincs akkor döntse már el, hogy ki legyen a LG.
Blacklock inaktív státuszát sem értem mikor nem volt sérült.

Szerkesztette: Merlin85

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Idén ki fogják rúgni. 8)
adam8
Ha nem, akkor tévedtél 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Na találtam egy statisztikát, még a 80-as években is lehetett 2 futott yarddal meccset nyerni. A 40-es években még -53 yarddal is. Akkor mégsem hülye BoB, tegnap a 29 futott yard az egész csapattól bőven elégnek kellett volna lenni 😀

 www.statmuse.com/nfl/ask/which-team-has-the-fewest-rushing-yards-in-a-game

Szerkesztette: Merlin85

több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Idén ki fogják rúgni. 8)

több mint 3 éve
gedam 5 692
Az első félidőben szerintem jól játszott csapat - a futó játékon kívűl -, a BoB éra egyik legjobb félidője volt.
A második félidő már korántsem volt ilyen jó, nekem úgy tűnt a Steelers védő fala megette az O-lineunkat. Viszont, azt meg kell említeni, hogy a második félidő nyitó drivejában, amikor 4 és 1 -re Roethlisberger bedobta az end-zoneba és PI-t kapott Roby, az a legnagyobb BS volt a világon. A steelers elkapó belerohant Robyba, abszolult nem volt semmi, és még a labda is elkaphatatlan volt. Lehet, azt mondani csak egy FG lett belőle, de az egy nagyon fontos momentum volt, mert nagyon jó helyről jöhettünk volna.

Ami egyértelműen nem működik az David Johnson a power runban. Jobbra balra szökdécsel, mintha a Kubiak féle one-cut zone futásunk lenne, de totál nem. Egyértelműen nem illik bele a sémába (pedig szerintem a megfelelő rendszerben jól teljesítene). Az meg edzői hiba, hogy ennek ellenére mégis eröltetik. Ezen kívűl sokszor felkiáltottam Watsonra dobd már el azt a k**** labdát. Erről a hero ballról le kellene szokni, mert egy csomó sacknek ő maga az okozója.
DC
jobb volt a vasas a második félidőben, de ezt a bírók is így gondolták, az int-nél a late hitet sem volt szívük bedobni tj wattra.
több mint 3 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Az első félidőben szerintem jól játszott csapat - a futó játékon kívűl -, a BoB éra egyik legjobb félidője volt.
A második félidő már korántsem volt ilyen jó, nekem úgy tűnt a Steelers védő fala megette az O-lineunkat. Viszont, azt meg kell említeni, hogy a második félidő nyitó drivejában, amikor 4 és 1 -re Roethlisberger bedobta az end-zoneba és PI-t kapott Roby, az a legnagyobb BS volt a világon. A steelers elkapó belerohant Robyba, abszolult nem volt semmi, és még a labda is elkaphatatlan volt. Lehet, azt mondani csak egy FG lett belőle, de az egy nagyon fontos momentum volt, mert nagyon jó helyről jöhettünk volna.

Ami egyértelműen nem működik az David Johnson a power runban. Jobbra balra szökdécsel, mintha a Kubiak féle one-cut zone futásunk lenne, de totál nem. Egyértelműen nem illik bele a sémába (pedig szerintem a megfelelő rendszerben jól teljesítene). Az meg edzői hiba, hogy ennek ellenére mégis eröltetik. Ezen kívűl sokszor felkiáltottam Watsonra dobd már el azt a k**** labdát. Erről a hero ballról le kellene szokni, mert egy csomó sacknek ő maga az okozója.
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
David Johnson 13 futásból 23 yard + 2 elkapás 23 yard. Egész meccsen 1 futóval, így hogy lehetne meccset nyerni? Pont az első félidőt nem láttam, amikor még csináltak valamit...
Merlin85
Én láttam egyszer Prosiset futni.
Az első félidő még úgy ahogy rendben volt, ha Watsont megvédték, nagyon hamar végigmentek a pályán. Aztán jött az int és ott vége lett mindennek. Négy perc volt hatra és puntolnak. Mintha nem is akartak volna nyerni.
több mint 3 éve
tex 150
A 8. héten lesz bye week-en a csapat, addig a sorsolás:
vs Vikings
vs Jaguars
at Titans
vs Packers

Ebből az eddigiek alapján szerencsés esetben 2-2 kijöhet, de az 1-3 vagy inkább a 0-4 reálisabb, a D semmit nem tud megállítani és az O sem hasít.

Egyre bátrabban mernék fogadni arra, h BOB lesz az első távozó edző.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Egy erősen negatív szezon után talán kirúgnák, de még akkor sem biztos. Azért nagyon kíváncsi vagyok mit fog kihozni ebből a szezonból...

több mint 3 éve
tex 150
GM BoB mikor küldi el HC BoB-ot?
daelaci
Múlt héten kellett volna, ez a csapat a legjobb esetben azt éri el, mint tavaly, biztos nem lesz előre lépés. Az eddigi ellenfelektől ki lehet kapni, de várhatóan közülük jön valaki a PO-ban (ha bejut a csapat), és nem látszik a játékon, hogy bármelyikük ellen lenne esély. Szóval egy HO cserével kellene kezdeni, legalább lenne idő építkezni - viszont a tulaj az eddigiek alapján nem hiszem, hogy ennyi idő után felfogná, hogy ezzel a stábbal max egy PO győzelemre tudja vinni. A nagyobb gond, hogy draft pickek hiányában az építkezés az értékek kiárúsításával fog megtörténni, úgyhogy a csapattal évekig nem kell számolni.
több mint 3 éve
daelaci 13
GM BoB mikor küldi el HC BoB-ot?

Szerkesztette: daelaci
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
David Johnson 13 futásból 23 yard + 2 elkapás 23 yard. Egész meccsen 1 futóval, így hogy lehetne meccset nyerni? Pont az első félidőt nem láttam, amikor még csináltak valamit...
Merlin85
nem a futok szamaval volt a gond, a vedok hamarabb ertek a LOS-re mint a futo.
no
Kene egy elit elkapo. Jaa ..., mindegy.


Állat vagyok, ami enni kér...