Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 3 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Közben Caldwell 2. Interjún van és állítólag Josh Mccown is.

több mint 3 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan


Pár hete még interjúra sem akart jönni, de ha egy forrás mondja... Még van pár jó név akit szívesen látnék HC poszton, remélhetőleg normális döntést hoznak és nem vmi Lewis vagy Caldwell félét hoznak.
Merlin85
A source... 🙂
Folyamatosan lehet ilyeneket olvasni, majd meglátjuk ha hivatalos lesz.
Mondjuk defense oldalról jövő HC-t én is szívesebben látnék. Nálam Staley lett volna a favorit, de Eberflusra is kíváncsi lennék.

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282


Pár hete még interjúra sem akart jönni, de ha egy forrás mondja... Még van pár jó név akit szívesen látnék HC poszton, remélhetőleg normális döntést hoznak és nem vmi Lewis vagy Caldwell félét hoznak.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jöhet JMcDöglesz 😉
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Mi kezdtük a GM kinevezéssel és mi fogjuk zárni a sort a HC kinevezéssel, most már nincs nyomás, hogy valaki elviszi a kiszemeltünket 😄
Bondi
Állj hozzá pozitívan, pár éve a Coltsnak Frank Reich bejött.

több mint 3 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Mi kezdtük a GM kinevezéssel és mi fogjuk zárni a sort a HC kinevezéssel, most már nincs nyomás, hogy valaki elviszi a kiszemeltünket 😄

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Ha a 49ers adná Bosa-t meg még pár első kört én elgondolkodnék rajta. Megtartani Watt-ot még a szerződése utolsó évére + Bosa. Elég vad lenne!
Arról még nem volt szó, hogy csere QB is kell, mert McCarron is FA lesz, és nem kellene újraszerződtetni...
Merlin85
Bosa plusz első körök? Az újságíróknak elmehetett az eszük de a gmeknek csak nem. Kivéve BoBot.
Csere iranyito 7. körben is jöhet az a legkevesebb jelenleg 😃
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Ha a 49ers adná Bosa-t meg még pár első kört én elgondolkodnék rajta. Megtartani Watt-ot még a szerződése utolsó évére + Bosa. Elég vad lenne!
Arról még nem volt szó, hogy csere QB is kell, mert McCarron is FA lesz, és nem kellene újraszerződtetni...

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi lesz veled, Deshaun Watson by Höri
több mint 3 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Dan Graziano
@DanGrazianoESPN
A Deshaun Watson-related note: A source told me teams have asked permission to interview Texans OC Tim Kelly for their open OC jobs and Houston has denied the requests. Watson has spoken highly of Kelly. Could be an olive branch. Obviously, remains to be seen whether it matters

Mindenki döntse el mit jelent 🙂
Bondi
Egyértelmű. Nem nagyon akar senki HC lenni itt, ha Bienemyt se sikerül megfűzni marad Kelly. Max egy év alatt Watson is rájön hogy HC-nak sem alkalmas, nemhogy OC-nak.
samu09
Szerintem Kelly marad OC, szinte biztosra veszem, hogy megegyezünk Bieniemyvel, Watsonnak így két kívánsága is teljesül a háromból...szépen megbékél és jöhet a felkészülés. Caserio szerintem magától nem Bieniemy mellett tenné le a voksát, de valószínüleg inkább tesz így, mint, hogy franchise qb nélkül maradjunk, hiszen mennyi írányító lett kikiáltva a következő megváltónak és olvadt le később.

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Dan Graziano
@DanGrazianoESPN
A Deshaun Watson-related note: A source told me teams have asked permission to interview Texans OC Tim Kelly for their open OC jobs and Houston has denied the requests. Watson has spoken highly of Kelly. Could be an olive branch. Obviously, remains to be seen whether it matters

Mindenki döntse el mit jelent 🙂
Bondi
Egyértelmű. Nem nagyon akar senki HC lenni itt, ha Bienemyt se sikerül megfűzni marad Kelly. Max egy év alatt Watson is rájön hogy HC-nak sem alkalmas, nemhogy OC-nak.
több mint 3 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Dan Graziano
@DanGrazianoESPN
A Deshaun Watson-related note: A source told me teams have asked permission to interview Texans OC Tim Kelly for their open OC jobs and Houston has denied the requests. Watson has spoken highly of Kelly. Could be an olive branch. Obviously, remains to be seen whether it matters

Mindenki döntse el mit jelent 🙂

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282

több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Na mi a fene folyik itt? Eltelt egy nap, hogy nem jött hír, hogy Watson mennyire mérges és melyik csapathoz kellene tradelni. Elvileg részt vett az EB interjún. Közben fogynak a nevek a listáról akiket jó HC-nek gondolnék.
Merlin85
Szerintem meg fognak egyezni Bieniemy-vel és Watson szép lassan megnyugszik és a mérgességi szintje visszamegy 2-re.
Bondi
Már minden csapat talált magának hct akikkel Bienemy interjúzott. Nem sok lehetősége van már idén vezetoedzove válni. Más kérdés houstonban akar e.
samu09
Nem tudom mennyire akar ő egyáltalán főedző lenni, vagy csak az interjúi sikerülnek annyira rosszul, de amikor RB edző volt már akkor is hívták mindenhova interjúzni. Kicsit Greg Roman (és a tavalyi szezonig Vic Fangio) jut eszembe róla. Sok off-seasonben fel van kapja, jól szerepelt az egysége, jó pár helyre viszik interjúzni, aztán hq állás meg elkerüli.
Sixo
Ha jól tudom a miénk volt a 13. Interjúja. Kicsit kérdéses, hogy ennyiből eddig vajon miérr nem kapott kinevezést.
Bondi
Szerintem az se segít neki, hogy a Chiefs menetelt tavaly és menetel idén is. Ergó nem kinevezhető és sok csapat azért fél a HC kinevezéssel annyit várni. 49ers megvárta Shanny-t és mondjuk jól is jártak, de a többség szerintem nem szokott ennyit várni, mert hogy lesz stáb a HC alatt stb...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Na mi a fene folyik itt? Eltelt egy nap, hogy nem jött hír, hogy Watson mennyire mérges és melyik csapathoz kellene tradelni. Elvileg részt vett az EB interjún. Közben fogynak a nevek a listáról akiket jó HC-nek gondolnék.
Merlin85
Szerintem meg fognak egyezni Bieniemy-vel és Watson szép lassan megnyugszik és a mérgességi szintje visszamegy 2-re.
Bondi
Már minden csapat talált magának hct akikkel Bienemy interjúzott. Nem sok lehetősége van már idén vezetoedzove válni. Más kérdés houstonban akar e.
samu09
Nem tudom mennyire akar ő egyáltalán főedző lenni, vagy csak az interjúi sikerülnek annyira rosszul, de amikor RB edző volt már akkor is hívták mindenhova interjúzni. Kicsit Greg Roman (és a tavalyi szezonig Vic Fangio) jut eszembe róla. Sok off-seasonben fel van kapja, jól szerepelt az egysége, jó pár helyre viszik interjúzni, aztán hq állás meg elkerüli.
Sixo
Ha jól tudom a miénk volt a 13. Interjúja. Kicsit kérdéses, hogy ennyiből eddig vajon miérr nem kapott kinevezést.

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Na mi a fene folyik itt? Eltelt egy nap, hogy nem jött hír, hogy Watson mennyire mérges és melyik csapathoz kellene tradelni. Elvileg részt vett az EB interjún. Közben fogynak a nevek a listáról akiket jó HC-nek gondolnék.
Merlin85
Szerintem meg fognak egyezni Bieniemy-vel és Watson szép lassan megnyugszik és a mérgességi szintje visszamegy 2-re.
Bondi
Már minden csapat talált magának hct akikkel Bienemy interjúzott. Nem sok lehetősége van már idén vezetoedzove válni. Más kérdés houstonban akar e.
samu09
Nem tudom mennyire akar ő egyáltalán főedző lenni, vagy csak az interjúi sikerülnek annyira rosszul, de amikor RB edző volt már akkor is hívták mindenhova interjúzni. Kicsit Greg Roman (és a tavalyi szezonig Vic Fangio) jut eszembe róla. Sok off-seasonben fel van kapja, jól szerepelt az egysége, jó pár helyre viszik interjúzni, aztán hq állás meg elkerüli.

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Na mi a fene folyik itt? Eltelt egy nap, hogy nem jött hír, hogy Watson mennyire mérges és melyik csapathoz kellene tradelni. Elvileg részt vett az EB interjún. Közben fogynak a nevek a listáról akiket jó HC-nek gondolnék.
Merlin85
Szerintem meg fognak egyezni Bieniemy-vel és Watson szép lassan megnyugszik és a mérgességi szintje visszamegy 2-re.
Bondi
Már minden csapat talált magának hct akikkel Bienemy interjúzott. Nem sok lehetősége van már idén vezetoedzove válni. Más kérdés houstonban akar e.
több mint 3 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Na mi a fene folyik itt? Eltelt egy nap, hogy nem jött hír, hogy Watson mennyire mérges és melyik csapathoz kellene tradelni. Elvileg részt vett az EB interjún. Közben fogynak a nevek a listáról akiket jó HC-nek gondolnék.
Merlin85
Szerintem meg fognak egyezni Bieniemy-vel és Watson szép lassan megnyugszik és a mérgességi szintje visszamegy 2-re.

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vannak érdekes elméletek 😆

 www.thescore.com/nfl/news/2094139/watson-sweepstakes-rating-every-teams-chances-of-trading-for-the-star-qb
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Na mi a fene folyik itt? Eltelt egy nap, hogy nem jött hír, hogy Watson mennyire mérges és melyik csapathoz kellene tradelni. Elvileg részt vett az EB interjún. Közben fogynak a nevek a listáról akiket jó HC-nek gondolnék.

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Caserio ma interjúztatja/ta Eberflust Staleyt Fraziert Bienemyt és Culleyt. Szerintem mindegyik azzal a kérdéssel kezdte hogy ki lesz az irányító.
samu09
Staley gyorsan el is vállalta a Chargers HC posztot, nálam ő lett volna az egyik favorit. Én még mindig védelmi koordinátornak örülnék HC poszton, OC meg maradhat Tim Kelly.

több mint 3 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Kiváncsi leszek ki lesz a befutó. Szerintem Frazier és Bieniemy között fog eldölni. Remélem ha esetleg Bieniemy lesz a választott akkor az nem csak Watson miatt lesz, hanem mert Caserio is őt látja a legjobb választásnak.

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Caserio ma interjúztatja/ta Eberflust Staleyt Fraziert Bienemyt és Culleyt. Szerintem mindegyik azzal a kérdéssel kezdte hogy ki lesz az irányító.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor talán mondhatnál valami biztatót...


Merlin85
Minek? Szerintem te is latod, hogy ezt az egesz cirkuszt elvezi Watson, mert arra mutat ra, hogy a szurkolok szemeben o feljebb all, mint Caserio vagy a tobbi igazgato.

Hetek ota megy a buli, akar o, akar az ugynoke kibofoghetett volna masfel mondatot, hogy csititsa az egeszet, ehelyett barmikor megszolalt valaki az o oldalarol, az egvilagon semmit sem tett azert, hogy elsimitsak, vagy legalabb csititsak az indulatokat.

Watson direkt csinalja ezt az egeszet, es ugy csapodik le, mintha o lenne az aldozat es ot is tonkretenne a Texans.

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Akkor talán mondhatnál valami biztatót...