Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are


Lassan itt a draft. Carr bácsit ezen a napon választottuk 1/1-re. Sajnos nincs sok draft tőkénk, de még a 3. kör elején is tudunk jó játékosokat draftolni. A bent lévő legjobb játékost kell választani. Elég sok draft szimulációt csináltam, és sok jó játékos volt még bent a 67. helyen. Elsősorban a védelmet kellene erősíteni még, de volt, hogy bent volt még Najee Harris is, úgyhogy őt választottam. Mielőtt belekötne valaki, hogy ő olyankor már nem lesz bent, nem én választottam ki a többi picket, pff-en és más oldalakon is több szimulációt csináltam.
Volt, hogy Landon Dickerson is bent volt, vele meglenne a centerünk a következő 10 évre.
Akikre nagyobb esély van, hogy bent lesznek még a 3. körben és szívesen látnám a csapatban:
Richie Grant
Joseph Ossai
Eric Stokes
Payton Turner
Daviyon Nixon
Itt van 2 kép, csak az 5. körig csináltam, utána már úgyis a zavarosban halásznak.
Esetleg nézegette még valaki ki jöhet 3. körben, persze ha nem cserélünk fel vagy le...




Merlin85
Én secondarybe húznék. Harmadik körben nem találni olyan playát front7be amelyik instant veszélyt jelentene pass rushban, viszont bármelyik harmadik körös cb vagy s erősítés lenne.
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szépen utananéztél, köszi az infókat. 😊

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288


Lassan itt a draft. Carr bácsit ezen a napon választottuk 1/1-re. Sajnos nincs sok draft tőkénk, de még a 3. kör elején is tudunk jó játékosokat draftolni. A bent lévő legjobb játékost kell választani. Elég sok draft szimulációt csináltam, és sok jó játékos volt még bent a 67. helyen. Elsősorban a védelmet kellene erősíteni még, de volt, hogy bent volt még Najee Harris is, úgyhogy őt választottam. Mielőtt belekötne valaki, hogy ő olyankor már nem lesz bent, nem én választottam ki a többi picket, pff-en és más oldalakon is több szimulációt csináltam.
Volt, hogy Landon Dickerson is bent volt, vele meglenne a centerünk a következő 10 évre.
Akikre nagyobb esély van, hogy bent lesznek még a 3. körben és szívesen látnám a csapatban:
Richie Grant
Joseph Ossai
Eric Stokes
Payton Turner
Daviyon Nixon
Itt van 2 kép, csak az 5. körig csináltam, utána már úgyis a zavarosban halásznak.
Esetleg nézegette még valaki ki jöhet 3. körben, persze ha nem cserélünk fel vagy le...





Szerkesztette: Merlin85

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Bocsánat, ha magyarul kérhetem írjátok le lényeget mi a helyzet, mert ezt így nem tudom kiguglizni, köszönöm 😊
dande
Eleg sok vádló esetében derülnek ki turpisságok.
Vannak olyan akik a feljelentesben súlyos megrazkodtatasrol írnak, de azt elfelejtik megemliteni, hogy utana meg több kezelesen vettek reszt.
Van olyan aki azzal hencegett a csaladnak hogy csak a penz miatt csinalja, ha watsonek többet fizetnek mellttük tanuskodik.
Persze ezt az oldalt is mertékkel kell fogadni, ugyanúgy, mint a másikat, de Watsonék mindenképp birosagra akarnak menni, nem megegyezni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocsánat, ha magyarul kérhetem írjátok le lényeget mi a helyzet, mert ezt így nem tudom kiguglizni, köszönöm 😊
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Itt el is lehet olvasni a dokumentumot. Elég vicces, ha igaz amit írnak...

 twitter.com/MikeMeltser/status/1384161987962171399

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ooyrzlk5wawievvcwebt
Deshaun Watson lawyer files response to 22 lawsuits against Texans QB
The attorney for Houston Texans quarterback Deshaun Watson issued a response Monday in Harris County (Texas) District Court to the 22 lawsuits filed against Watson denying allegations and claims made against him and requesting a trial by jury.

több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Nagyon, nagyon jó összefoglaló az egész Easterby sztoriról:
 mtho.medium.com/the-game-within-the-game-7affbcab6d16
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Azért vannak gondok a perrel.

 www.houstonchronicle.com/news/houston-texas/houston/article/Errors-typos-in-Deshaun-Watson-case-showcase-16107106.php#photo-20877981

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Ez elég vicces nyilatkozat azért Clowney-tól amikor egy háromszoros DPOY játékossal volt egy sorban, de várom, hogy bebizonyítsa.

 fuzovelkifele.com/2021/04/jadeveon-clowney-vegre-nem-csak-ram-fognak-figyelni/
Merlin85
Nem sok meccse lesz szerintem.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Ez elég vicces nyilatkozat azért Clowney-tól amikor egy háromszoros DPOY játékossal volt egy sorban, de várom, hogy bebizonyítsa.

 fuzovelkifele.com/2021/04/jadeveon-clowney-vegre-nem-csak-ram-fognak-figyelni/

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a jubileumi 30. FA igazolás is, a G Lane Taylor személyében. Az új fiúk listája:

Tartsd meg az aprót, te mocskos állatszélhámos plébános!
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Még nem láttam sehol megerősítést róla, de elvileg leigazoltuk Demarcus Walker-t is.

Watsonról annyi hír van, hogy 1 nő visszamondta a pert, mert nem akarja felvállalni a nevét, és hogy az összes pert egy tárgyaláson fogják lefolytatni.


több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Vajon mindenki felvállalja majd a nevét?

 www.nfl.com/news/judge-rules-woman-suing-texans-qb-deshaun-watson-must-divulge-name
Merlin85
Kiváncsi vagyok meddig vár a liga az eltiltással.
samu09
majd miutan a patsbe igazol

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Vajon mindenki felvállalja majd a nevét?

 www.nfl.com/news/judge-rules-woman-suing-texans-qb-deshaun-watson-must-divulge-name
Merlin85
Kiváncsi vagyok meddig vár a liga az eltiltással.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Vajon mindenki felvállalja majd a nevét?

 www.nfl.com/news/judge-rules-woman-suing-texans-qb-deshaun-watson-must-divulge-name

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Watson ügyvédje is reagált, úgy néz ki ez jó pár hónapig el fog tartani.


több mint 3 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
https://i.ytimg.com/vi/BbZlLBTO1B4/hqdefault.jpg
Ashley Solis goes public with accusations against Deshaun Watson
The first woman to sue Deshaun Watson for sexual misconduct is no longer "Jane Doe No. 1." Ashley Solis shared her story publicly for the first time.Read mo...


Hát én nem is számítottam másra. Pont ilyen nőt, hasonló nyilatkozattal képzeltem el a Watson ügyben. Lehet Watson sem szent, de itt nagy kummantások lehetnek a a másik fél részéről is. Azt meg nem lehet megcáfolni, hogyha valaki depressziós, szorong és pánikrohamai vannak attól, hogy egy férfi fogdosta, de azért kurva nehéz elképzelni, hogy csak ettől alakult ki ez.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a Nike takába tette Watson szponzori szerződését a felmerült storyik miatt.
Amadeus

A Beats by Dre is lapátra tette

Merlin85
Erről mindig ez jut eszembe


több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
a Nike takába tette Watson szponzori szerződését a felmerült storyik miatt.
Amadeus

A Beats by Dre is lapátra tette

több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
a Nike takába tette Watson szponzori szerződését a felmerült storyik miatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Még csak most kezdtem el nézni, de már az első 2 perc király volt 😀
Andre Johnson interjú


több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 288
Hát nincs sok új info

 www.houstonchronicle.com/news/houston-texas/crime/article/deshaun-watson-ashley-solis-texans-presser-buzbee-16080138.php?utm_source=twitter.com&utm_campaign=socialflow&utm_medium=referral