Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Nem tudom mennyi igaz belőle, meg miért tenne ilyent, de állítólag az FBI is nyomoz Watson ügyben, lehet nincs elég dolguk...

 leagueofjustice.com/exclusive-interview-tony-buzbee-claims-fbi-investigating-deshaun-watson/

több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287



több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Tunsil #75



JJ-t még ide rakom, mert a mi mezünkben van a videóban 😊 #66
Vicces, hogy a videó címében LB van 😀


több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Volt pár jó megmozdulása a csapatnak, de remélem a secondary jobb lesz Robyval mert így nélküle még a második csapatosok ellen is elég kevésnek tűnt összefoglaló alapján.
Merlin85
Ne izgulj alapszakasz meccsen a teljes csapat így fog kinézni.
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Volt pár jó megmozdulása a csapatnak, de remélem a secondary jobb lesz Robyval mert így nélküle még a második csapatosok ellen is elég kevésnek tűnt összefoglaló alapján.

több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Roby is pár napja a covid listára került, azóta nem láttam hogy lekerült volna róla.


több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Top 10 LB közé náluk is befért Cunningham

 www.nfl.com/news/top-10-off-ball-linebackers-entering-2021-nfl-season
Merlin85
David 9 miközen Devin White a no2? 😀
Ez a lista is hamar elvesztette a komolyságát.
alatriste
Egy tavalyi Jaylon Smithel rajta...


több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Top 10 LB közé náluk is befért Cunningham

 www.nfl.com/news/top-10-off-ball-linebackers-entering-2021-nfl-season
Merlin85
Elolvastam a listat, megneztem, hogy most nem aprilis elseje van-e.
Willie McGinest jo csavo, de lehet, hogy megartottak neki az utkozesek. Komolyan veheto felsorolas.

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Top 10 LB közé náluk is befért Cunningham

 www.nfl.com/news/top-10-off-ball-linebackers-entering-2021-nfl-season
Merlin85
David 9 miközen Devin White a no2? 😀
Ez a lista is hamar elvesztette a komolyságát.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Top 10 LB közé náluk is befért Cunningham

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ukepyrk5nuvuxo9rntdo
Top 10 off-ball linebackers entering 2021 NFL season
Fred Warner and Darius Leonard just signed massive contract extensions, but neither player is No. 1 on Willie McGinest's list of top 10 off-ball linebackers. See who gets that honor.

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nálam azért Tunsil befér a top 10 legjobb tackle közé...

 www.nfl.com/news/top-10-offensive-tackles-entering-2021-nfl-season
Merlin85
Top5-el nehéz vitatkozni bár nálam Ronnie a 3. helyre feljönne.
Mögöttük viszont sűrű a mezőny.
Smith vicces, hogy elkezdték felfedezni miután kitömték a zsebét. Előtte egy szürke RT volt, most már folyton ott van a topok között. 😊 Amúgy ott a helye csak kemény, hogy ehhez az új szerződés és az akörüli cikkek kellettek.
O. Brown nem rossz OT de top10 nekem sok főleg h posztváltás előtt áll.
Azért a többiekbe nem tudok belekötni. 10.-nek talán berakható Laremy de ha valakinél csak 11-14 az is valid.
Főleg, mert elképzelhető, hogy Andrew Whitworth-öt hamarabb hiányolom mint Tunsil-t.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Nálam azért Tunsil befér a top 10 legjobb tackle közé...

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tgcyvsl9blgg9rvfpsku
Top 10 offensive tackles entering 2021 NFL season
Who are the best offensive tackles in the NFL heading into the NFL season? Our former All-Pro tackle Joe Thomas ranks his top 10, which includes a pair of teammates from the NFC South.

több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are

dande
Nem lesz itt változás. Watson menni akar hiába van beöltözve
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Végre meccshét!!! Reméltem, hogy eddigre már pont kerül a Watson ügy végére...
Merlin85
... (to be continued)
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Végre meccshét!!! Reméltem, hogy eddigre már pont kerül a Watson ügy végére...

több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Nehogy már Howardot átvigyék a bal oldalra... Semmi baj nem volt vele RT poszton, én semmikép nem vinném át ebben a szezonban az új OL edző miatt sem, Hecknél meg csak jobb lehet, mondom ezt úgy, hogy nem láttam ilyen felállásban játszani őket...

Merlin85
Az túlzás hogy jó volt de tavaly is játszott LG-t egy ideig. Kérdés hogy Heck játszotta ki a jobb oldalról vagy annyira gyenge volt az LG hogy kellett valaki akinek van ott tapasztalata.
samu09
Scharping és Kelemete volt a LG én nem emlékszem, hogy Howard lett volna eddig bal oldalon.

több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Nehogy már Howardot átvigyék a bal oldalra... Semmi baj nem volt vele RT poszton, én semmikép nem vinném át ebben a szezonban az új OL edző miatt sem, Hecknél meg csak jobb lehet, mondom ezt úgy, hogy nem láttam ilyen felállásban játszani őket...

Merlin85
Az túlzás hogy jó volt de tavaly is játszott LG-t egy ideig. Kérdés hogy Heck játszotta ki a jobb oldalról vagy annyira gyenge volt az LG hogy kellett valaki akinek van ott tapasztalata.
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Nehogy már Howardot átvigyék a bal oldalra... Semmi baj nem volt vele RT poszton, én semmikép nem vinném át ebben a szezonban az új OL edző miatt sem, Hecknél meg csak jobb lehet, mondom ezt úgy, hogy nem láttam ilyen felállásban játszani őket...


Szerkesztette: Merlin85

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Desaunnal másba mentek bele:

“The only thing that really bothered me in the first appointment was that he kept asking me to go inside his butt, and I was just so confused…Normally with any of my clients I’ll stop at the lower thigh and he kept asking me to go inside….I originally thought it was the crack and so I would go around that area and he still wasn’t satisfied. He was very adamant and was saying don’t be afraid to go inside.”
Amadeus
Eddig az volt hogy a lányok masszírozni mentek de Watson egy szál pélóba várta őket. Most meg már azon háborognak hogy a cumin és dugáson kívül olyat is kért ami nem volt a csomagban?😃
samu09
Lehet félreérted. Azt kérte Watson, hogy masszírozás közben a masszõz nyúljon be az ánuszába. És ezt erõltette, figyelmen kívūl hagyva, miszerint a masszõz már nemet mondott.
ulpianus
Mondja a masszőr, aki ebből él. És nemet mond, ha van az a pénz, amúgy igent mond ha van az a pénz.
Derék megbízható szivacs lehet, van az a pénz/ügyvéd mikor öntudatra /is/ ébred mikor rájön hogy csak telibe verték, ahogy tegnap is. 😉
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Desaunnal másba mentek bele:

“The only thing that really bothered me in the first appointment was that he kept asking me to go inside his butt, and I was just so confused…Normally with any of my clients I’ll stop at the lower thigh and he kept asking me to go inside….I originally thought it was the crack and so I would go around that area and he still wasn’t satisfied. He was very adamant and was saying don’t be afraid to go inside.”
Amadeus
Eddig az volt hogy a lányok masszírozni mentek de Watson egy szál pélóba várta őket. Most meg már azon háborognak hogy a cumin és dugáson kívül olyat is kért ami nem volt a csomagban?😃
samu09
Lehet félreérted. Azt kérte Watson, hogy masszírozás közben a masszõz nyúljon be az ánuszába. És ezt erõltette, figyelmen kívūl hagyva, miszerint a masszõz már nemet mondott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Desaunnal másba mentek bele:

“The only thing that really bothered me in the first appointment was that he kept asking me to go inside his butt, and I was just so confused…Normally with any of my clients I’ll stop at the lower thigh and he kept asking me to go inside….I originally thought it was the crack and so I would go around that area and he still wasn’t satisfied. He was very adamant and was saying don’t be afraid to go inside.”
Amadeus
Eddig az volt hogy a lányok masszírozni mentek de Watson egy szál pélóba várta őket. Most meg már azon háborognak hogy a cumin és dugáson kívül olyat is kért ami nem volt a csomagban?😃
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Desaunnal másba mentek bele:

“The only thing that really bothered me in the first appointment was that he kept asking me to go inside his butt, and I was just so confused…Normally with any of my clients I’ll stop at the lower thigh and he kept asking me to go inside….I originally thought it was the crack and so I would go around that area and he still wasn’t satisfied. He was very adamant and was saying don’t be afraid to go inside.”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Ennyiért nekünk is meg lehetett volna tartani McKinneyt...

 fuzovelkifele.com/2021/07/benardrick-mckinney-belement-egy-brutalis-fizetescsokkentesbe/
Merlin85
Houstonban nem maradt volna ennyiért 😃
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Ennyiért nekünk is meg lehetett volna tartani McKinneyt...

 fuzovelkifele.com/2021/07/benardrick-mckinney-belement-egy-brutalis-fizetescsokkentesbe/