Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Mondjuk azt sem tudom, hogy kit lep meg az, ha egy Colts fan kérdés nélkül a Broncos győzelmét szeretné. Mégis olyan sértődések vannak ezekből folyamatosan, ami már nevetséges.
És jah, 1-2 ember miatt fölösleges általánosítani. Most mit tagadjuk, van 1-2 hülye köztünk, de a legtöbben királyok vagyunk. 😀Stez
De látom az Anti-Pats felirat nem zavarja őket... A trash talkot befejeztem, és szerintem adott fórum topicban minden csapar fanja azt ír amit akar.. És mivel ez nem a Pats fórum.. Szívás... 😊
"Tipikus Magyar öröm" Hmmm vélemény: 😀😀Stev85
Jajj minek is nézek be ide, mindig velünk van a baj😀
Na de azért már ne haragudjon a világ de "Anti Pats fan" felíratbúúú ki😛
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk azt sem tudom, hogy kit lep meg az, ha egy Colts fan kérdés nélkül a Broncos győzelmét szeretné. Stez
Van, akit az is meglepett ugyanígy, hogy a Peyton-érában az NFC-ből Elinak szurkoltunk.
Nehéz az összefüggést megállapítani, na.

több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Mondjuk azt sem tudom, hogy kit lep meg az, ha egy Colts fan kérdés nélkül a Broncos győzelmét szeretné. Mégis olyan sértődések vannak ezekből folyamatosan, ami már nevetséges.
És jah, 1-2 ember miatt fölösleges általánosítani. Most mit tagadjuk, van 1-2 hülye köztünk, de a legtöbben királyok vagyunk. 😀Stez
De látom az Anti-Pats felirat nem zavarja őket... A trash talkot befejeztem, és szerintem adott fórum topicban minden csapar fanja azt ír amit akar.. És mivel ez nem a Pats fórum.. Szívás... 😊
"Tipikus Magyar öröm" Hmmm vélemény: 😀😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk azt sem tudom, hogy kit lep meg az, ha egy Colts fan kérdés nélkül a Broncos győzelmét szeretné. Mégis olyan sértődések vannak ezekből folyamatosan, ami már nevetséges.
És jah, 1-2 ember miatt fölösleges általánosítani. Most mit tagadjuk, van 1-2 hülye köztünk, de a legtöbben királyok vagyunk. 😀

több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
Helyre állt a világ rendje 😀
Pats nem játszik SB-t. Köszi PM 😊Stev85
Nem kell sok az örömödhöz...kolok1972
Neki az is elég az örömködéshez ha lesérül egy Pats játékos nem kell PM-nek ahhoz nyerni....ThundersNFL
Olyan tipikus magyar öröm. Más bánata az ő öröme. Mondjuk, nem csodálom, a Kóc nem sok örömet tud okozni...Burkus
Nah rendben. Akkor most kicsit elfogyott a türelmem ezzel a témával kapcsolatban, szóval leírom.

Van egy alapvető trash talk a két csapat szurkolói között, ami rendben van, és bár a Pats szurkolók többen vannak, így onnan könnyebben kikerülnek olyanok, akik miatt a többiek azt kell mondják ne ez alapján ítélj meg minket.

És akkor kétségtelen, hogy elindul egy olyan dolog, amikor valaki beír valamit, ami lehet, hogy alaptalan, vagy éppen átesik a ló túloldalára mert az ő csapata már 1 körrel ezelőtt kiesett, és pont a Patriotstól. Eléggé végtelen fonál ez, mert ha szeretném én is be tudnék idézni sok érdekes dolgot, amivel szépen menne az adok-kapok.

Múlt héten megkaptam / tuk (csak mert engem idézve jött a hsz), hogy a colts.hu-n éppen senki nincs, bezzeg a pats.hu pezseg. Hát fel is néztem a meccsünk (Colts @Pats) alatt, kíváncsiságból mennyien vannak, mi történik ott, milyen a hangulat...
innentől kezdve pedig megkérném mindkét oldalt tisztelettel, hogy ez a "neked az a bánatod, hogy lesérüljön... savanyú a szőlő, nah mi van Luck egy choker, haha PM elverte Brady-t" szintű fórum trashtalkból kicsit vegyünk vissza. Ahhoz, hogy a pats.hu-n mi folyik semmi közöm (igazából, ahhoz sem, hogy a fórumon, csak azért ez mégis zavar), az viszont rosszul esik, hogy ilyen a magyar ember és csak annak tudsz örülni közhelyek + a másik lesérül öröme + mi örömet okoz a Colts / a csapatod neked...

Tegyem fel a kérdést, hogy nálatok meg miért az valakinek az "öröme", hogy Eli Buzi Manning, remélem ha felmegy összetörik Luckot? Igen, mert volt ilyen is, csak ha gondolkodok rájövök, hogy azért mert 40-50-ből kettő így vélekedik, attól nem lesz az egész szurkolótábor ellenszenves. Ha valami gondja van az embernek intézze el PM-ben (de ne Manningben), ellenben aki azt mondja a Colts topikban, hogy mi örömet okozott a Colts azt tisztelettel kérem, hogy ne gondolkodjon így (meg söprögessen a saját háza táján), mert akkor én is elkezdem úgy nézni a Patriotsot mint a csapat aki 2004 óta nem nyert gyűrűt, mi örömet okozott az elmúlt ~10 évben? Ez körülbelül a 3 évesek szintje lenne.

Nem akartam senkit megbántani, én elmondtam év közben is, hogy szimpatikussá vált a Patriots azért, mert egy szedett-vedett csapattal is küzdöttek, kiálltak, és hatalmasat teljesítettek. Nem kell szeretni egymást, lehet trash talkolni is a megfelelő szinten, szerintem unalmas is lenne a játék, sőt még az élet is ha nem "baszogatnánk" (nem megbántás céljából!) néha egymást. Azonban szerintem, ahogyan az életben, itt is vannak bizonyos témák amiket jobb mellőzni, minthogy törje össze egyik a másikat, csak mert nem szimpatikus nekem, illetve megkérdőjelezni, hogy a másik mi miatt szurkol a csapatának.
Az alapvető etikettről már nem is beszélve, hogy legyen meg a másik személyének illetve a másik csapat tisztelete. Mert egyébként nem tudhatod, hogy 1-2-5-10 év múlva nem-e fordul meg a kocka és mind a Colts mind a Pats ott csücsül majd a csoportja negyedik helyén (ne legyen így). Mi már csücsültünk ott nem is olyan rég, és akármennyire hihetetlenül hangzik, nekem akkor is tudott örömet okozni ez a csapat.

Peace

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Helyre állt a világ rendje 😀
Pats nem játszik SB-t. Köszi PM 😊Stev85
Nem kell sok az örömödhöz...kolok1972
Neki az is elég az örömködéshez ha lesérül egy Pats játékos nem kell PM-nek ahhoz nyerni....ThundersNFL
Olyan tipikus magyar öröm. Más bánata az ő öröme. Mondjuk, nem csodálom, a Kóc nem sok örömet tud okozni...
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 777 — !SuPeR6BoWL!
Helyre állt a világ rendje 😀
Pats nem játszik SB-t. Köszi PM 😊Stev85
Nem kell sok az örömödhöz...kolok1972
Neki az is elég az örömködéshez ha lesérül egy Pats játékos nem kell PM-nek ahhoz nyerni....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Helyre állt a világ rendje 😀
Pats nem játszik SB-t. Köszi PM 😊Stev85
Nem kell sok az örömödhöz...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Luck Pro Bowl.
Remélem Mathis ellen lesz, aki így intenzív pass rusht fog rajta generálni 😀Höri
Azért egy Mathis stip sacken jó nagyon röhögnék, már csak a tisztelet és szeretet címén, ahogy Peytonnal is csinálta. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Denverben Elway azért kb. mindent felrakott 2-3 évre azzal, hogy PM-et leszrződtette.
Bejönni látszik, de azért én emlékszem, micsoda para és fosás, meg búzás volt, hogy egy rokkantat igazoltak le ilyen pénzért.
Most jó esély van rá, hogy Cladyt, akár Deckert el kell engedni, mert nem bővelkedik a cap spaceben a Broncos, tehát gyengülnek, Jövőre Bey-Bey UFA asszem, az Ő megtartása is érdekes kérdés lesz. Amíg PM ott van Denverben, olyan hatalmas mozgástere nem lesz a Broncosnak, folyamatos lesz a gyengülés.
Ezzel együtt persze az tény, hogy mennyire jók és bejönnek náluk a fiatalok, nagyon eltalálták ezt az idei keretet.
És mindezt Millerék nélkül...
Megérdemelné a gyűrűt PM, bár szerintem a Hawks fog nyerni.

több mint 10 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
akármennyire is szerettem volna h mi jussunk a SB-ba, azt hiszem így a legjobb. Ezt a szezont Peytonnak gyűrűvel kell lezárni! 😊
Azért az elszomorít h itt 13 év alatt is max 1-2szer sikerült olyan csapatot alá tenni mint ami most van a denveri második évében.
több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Helyre állt a világ rendje 😀
Pats nem játszik SB-t. Köszi PM 😊

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tökös long snapperetek van. 😀😀
@MattOverton_LS WOW Sherman is a douche ... He's good ... But I remember when TY Hilton dominated you
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Luck Pro Bowl.

Remélem Mathis ellen lesz, aki így intenzív pass rusht fog rajta generálni 😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem ütöttem be, kb. kivulrol tudom. 😉 es ha megnézed, parszor irtam, hogy ha kiengedik oket a piacra. Mack simán eselyes, a browns fo nem tul kozkedvelt most a sajat jatekosaik szamara sem. Ezzel az erővel egy kurva fa nevet se irjuk le a kovetkezo 3 honapban, amig nem tuti, hogy piacra jonnek.

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Stez, no offense, de te beütötted,h kiknek jár le a szerződése idén, és azok közül írsz neveket? Mack, Asamoah. Saját csapatukon belül is kiemelkedő OL-ek, liga szinten is. Ennyi erővel számoljunk úgy, hogy Vontae, Bethea, meg a többi lejáró szerződésű elmegy tőlünk, mert jó playák (már amelyik), és mások szivesen elvinnék. Szvsz egy Browns, ahol van egy Cameron, egy Gordon, egy pofás OL, egy QB-ra van attól, h jó csapat lehessen. Tuti hagyják elmenni a ligaelit centerüket, tovább gyengítve a csapatukat. Asamoaht se hinném, hogy kiengedik a piacra...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha már az ilyen projecteknél tartunk, Khaled Holmes-ról van valakinek infója, mert bevallom nem emlékszem, hogy túl sokat pályán lett volna? Őt elvileg centert projektnek draftoltuk.uatu
Rosteren van, a csapattal gyakorol, idén két meccsen játszott, rotationban. Projekt. Majd meglátjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Egyébként a Colts az egyeten SB-jét úgy nyerte, hogy - a New Englanded kivéve, ahol hamar 18 pontos hátrányba kerültünk és passzolni kellett - a futásával verte meg a playoff ellenfeleit.peterk2005
az a meccs a falemberek nagy napja volt, 3 total TD 😀 #justiceforlinemen

több mint 10 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Ha már az ilyen projecteknél tartunk, Khaled Holmes-ról van valakinek infója, mert bevallom nem emlékszem, hogy túl sokat pályán lett volna? Őt elvileg centert projektnek draftoltuk.
Mellesleg a napokban több helyen is szóba került, hogy egy csapatnak csak akkor van esélye hosszú távon sikeresnek lennie, ha a drafton hátsó körökben is talál kezdő kaliberű embereket. A 2013-as draftunkat mi sem minősíti jobban, hogy a 4. körös az utolsó még nálunk lévő játékos.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem a pénz a lényeg, azt azért említettem, mert FA-ról azért minőségi OL-t szinte biztosan csak túlfizetve tudunk elhozni. Mack az egyik legjobb UFA lesz, ha elengedi a Browns. Őt nagy erősítésnek vélném rettentően, de baromi drága lenne. Kizártnak tartom egyébként, hogy leváltsuk Satelét idén, mert még van egy évig szerződése, hagyni fogjuk, hogy kifusson belőle kezdőként. Stez
Satele 5 millát keres jövőre. Egy milla dead money árán ki tudnánk tenni, úgyhogy azért ha találnánk egy nála jobbat, könnyedén megtehetnénk. De azt is, hogy ő is marad, és valaki mögötte "felkészül". Ramirez példája mutatja, hogy akár egy guard pozícióban nem túl jó, de amúgy értelmes, jó felfogású játékos, aki futás ellen hasít, simán kiváló centerré avandzsálhat. Esetleg egy ilyesmit is kipróbálhatnánk, a most guardban nem túl jó embereinkkel (nem tudom agyilag ki hogy áll a guardjaink közül...).

Jó guardot annyira nem drága találni, mint skill embert. Nem is olcsó persze, de ha egy olyan minőségi guardot sikerülne hozni, mint tavaly a Denver csípett meg Vasquez személyében, akkor az megérné azt a 6-7 milliót. Egy ilyen szinvonalú guard alaposan meg tudja emelni a mellette játszó center és tackle hatékonyságát is.

A falunk szerintem pont egy egészséges Thomasnyira, egy jobb centernyire és szintén egy jó RG-nyire van a Broncosétól vagy a Patsétől. Nem elit játékosok mindenhol, de jó kis banda lenne. Asamoah nálam a favorit, a KC-ban gyenge társak mellett is jó tudott lenni, rögtön fiatalként ráadásul és hát jó korban van.Stez
Thomasban én is reménykedem. A másik oldalra kellene még egy minőségi ember. (És jó, több pozícióban is bevethető rotációs emberek, mert a line emberek korán sérülnek. 😊)

Ezt amúgy sokkal fontosabbnak vélném igazából, mint a DL-be való komolyabb belenyúlást. Az megtörtént tavaly. Idén WR kellene, Davis resign, még egy corner, talán egy ILB, és OL. Bár ILB nem fog szerintem kezdő jönni, azt pletykálják, hogy McNary baromira bejön Paganoéknak és jövőre a kezdőposztért is versenyben lesz.Stez
Na, pont ilyesmire gondoltam. Ha ilyen embereket, mint McNary sikerülne kinevelni jó kezdővé, azzal nagyot lendíthetnénk magunkon, nem kéne milliókért minden posztra igazolni/draftolni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Arról van szó, ami miatt egyébként mindannyian folyamatosan nyafogunk: erősítsük meg mi is az OL-t. Futás ellen és passz ellen is.peterk2005
úgy néz ki, eddig sikerül 😛Shilkor
A nyafogás? Hát igen, az remekül megy már. 😀peterk2005
Nagyot röhögtem én is😀 Ne,m tudom mit akarsz, egész jól blokkolja Richardson futásait az OL-ünk😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem a pénz a lényeg, azt azért említettem, mert FA-ról azért minőségi OL-t szinte biztosan csak túlfizetve tudunk elhozni. Mack az egyik legjobb UFA lesz, ha elengedi a Browns. Őt nagy erősítésnek vélném rettentően, de baromi drága lenne. Kizártnak tartom egyébként, hogy leváltsuk Satelét idén, mert még van egy évig szerződése, hagyni fogjuk, hogy kifusson belőle kezdőként.
A falunk szerintem pont egy egészséges Thomasnyira, egy jobb centernyire és szintén egy jó RG-nyire van a Broncosétól vagy a Patsétől. Nem elit játékosok mindenhol, de jó kis banda lenne. Asamoah nálam a favorit, a KC-ban gyenge társak mellett is jó tudott lenni, rögtön fiatalként ráadásul és hát jó korban van.
Ezt amúgy sokkal fontosabbnak vélném igazából, mint a DL-be való komolyabb belenyúlást.
Az megtörtént tavaly. Idén WR kellene, Davis resign, még egy corner, talán egy ILB, és OL.
Bár ILB nem fog szerintem kezdő jönni, azt pletykálják, hogy McNary baromira bejön Paganoéknak és jövőre a kezdőposztért is versenyben lesz.

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Arról van szó, ami miatt egyébként mindannyian folyamatosan nyafogunk: erősítsük meg mi is az OL-t. Futás ellen és passz ellen is. peterk2005
úgy néz ki, eddig sikerül 😛 Shilkor
A nyafogás? Hát igen, az remekül megy már. 😀peterk2005
Az is, de nem arra gondoltam, ha nem erre: Futás ellen és passz ellen is
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Arról van szó, ami miatt egyébként mindannyian folyamatosan nyafogunk: erősítsük meg mi is az OL-t. Futás ellen és passz ellen is.peterk2005
úgy néz ki, eddig sikerül 😛Shilkor
A nyafogás? Hát igen, az remekül megy már. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Arról van szó, ami miatt egyébként mindannyian folyamatosan nyafogunk: erősítsük meg mi is az OL-t. Futás ellen és passz ellen is.peterk2005
úgy néz ki, eddig sikerül 😛