Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 9 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
na jah, szép lenne 😊
azér Chapman is kezdi beváltani a reményeket
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Abból én sem állok rosszul, bár a fizikai forma az igazi, azt tartalékolom 09.04re. 😀 O_OStev85
Na itt lemaradtam....

Más. Idézet a PFF-ről:
"The Colts’ run defense has been middling this year, however they have players who have made a positive impact against the run. Outside linebackers Bjoern Werner and Jonathan Newsome both rank in the Top 10 at the position as run stoppers, with Run Stop Percentages (RSP) of 7.6 and 7.4, respectively. Nose tackle Josh Chapman had a +4.2 grade against the run, and was strongest in the second-half of the season. Similarly inside linebacker D’Qwell Jackson found his best form later in the year, with a +7.2 run defense grade in the last ten games of the season, sixth-best at the position in that period. Fellow ILB Jerrell Freeman has struggled this season, but seems to have found form at the right moment. He led all inside linebackers in the Wild Card round with seven tackles and four stops against the run, giving him an impressive 23.5 RSP for the week."

Ne is rossz. Még a végén az lesz ami már egyszr megtörtént, hogy az alapszakaszban össze-vissza futkároztak át rajtunk és a playoffra összeállt a dolog? A Pats teszt majd elmondja az igazságot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
De már melegszik a lábas forralom a bosszút. Ha majd titeket oltogatnak a saját topicunkban, akkor én is titeket tauntingozlak majd le. 😀 Sárga zászlóm ugyan nincs, de majd valamit intézek. 😊peterk2005
Csekkold az avatarod 😉empty taxi
Nyomás? Olyan vagyok, mint Luck, én azt az érzést nem ismerem. 😀peterk2005
Pats topic némítása?:-P Fu de aljas vagyok 😀Stev85
Vigyázz mert revansból viszont diplomám van. 😉peterk2005
Abból én sem állok rosszul, bár a fizikai forma az igazi, azt tartalékolom 09.04re.
😀 O_O

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
De már melegszik a lábas forralom a bosszút. Ha majd titeket oltogatnak a saját topicunkban, akkor én is titeket tauntingozlak majd le. 😀 Sárga zászlóm ugyan nincs, de majd valamit intézek. 😊peterk2005
Csekkold az avatarod 😉empty taxi
Nyomás? Olyan vagyok, mint Luck, én azt az érzést nem ismerem. 😀peterk2005
Pats topic némítása?:-P Fu de aljas vagyok 😀Stev85
Vigyázz mert revansból viszont diplomám van. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
De már melegszik a lábas forralom a bosszút. Ha majd titeket oltogatnak a saját topicunkban, akkor én is titeket tauntingozlak majd le. 😀 Sárga zászlóm ugyan nincs, de majd valamit intézek. 😊peterk2005
Csekkold az avatarod 😉empty taxi
Nyomás? Olyan vagyok, mint Luck, én azt az érzést nem ismerem. 😀peterk2005
Pats topic némítása?:-P Fu de aljas vagyok 😀

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
De már melegszik a lábas forralom a bosszút. Ha majd titeket oltogatnak a saját topicunkban, akkor én is titeket tauntingozlak majd le. 😀 Sárga zászlóm ugyan nincs, de majd valamit intézek. 😊peterk2005
Csekkold az avatarod 😉empty taxi
Én már olyan vagyok, mint Luck, a nyomást mint érzést nem is ismerem. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
De már melegszik a lábas forralom a bosszút. Ha majd titeket oltogatnak a saját topicunkban, akkor én is titeket tauntingozlak majd le. 😀 Sárga zászlóm ugyan nincs, de majd valamit intézek. 😊peterk2005
Csekkold az avatarod 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vontae Davis: Colts used Seahawks 'blueprint' to beat Broncos

Vontae úgy látszik második osztályos lett. Tavaly Brady volt a tananyag, idén Sherman. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(Még csak hétfő van, érdekes lesz ez vasárnapig. 😀 )peterk2005
azért mert hergeled a népet, azt ne mondd hogy meglepődtél ezen :pHöri
Van olyan a fórumon hogy moderátor? Mert asszem hosszú vasárnap éjszakája lesz...😀Stev85
az eredménykövető szerintem nem gázos, bár ebben a playoffban egyszer se jutottam el odáig.
a hardkor Patriots mag a pats.hu-n drukkol érthető módon.
amitől félni lehet, hogy a csapattopikból lesz flood gyár, bár ha peterk2005 visszafogja magát, akkor talán megússzuk. :p

de a többieknek is mondom, felesleges cukkolni az ellenfelet, jobb nem lesz nekünk tőle, viszont sok társad idegeire megy.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
(Még csak hétfő van, érdekes lesz ez vasárnapig. 😀 )peterk2005
azért mert hergeled a népet, azt ne mondd hogy meglepődtél ezen :pHöri
Nem mondom, hogy meglepődtem. 😉

De már melegszik a lábas forralom a bosszút. Ha majd titeket oltogatnak a saját topicunkban, akkor én is titeket tauntingozlak majd le. 😀 Sárga zászlóm ugyan nincs, de majd valamit intézek. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
(Még csak hétfő van, érdekes lesz ez vasárnapig. 😀 )peterk2005
azért mert hergeled a népet, azt ne mondd hogy meglepődtél ezen :pHöri
Van olyan a fórumon hogy moderátor? Mert asszem hosszú vasárnap éjszakája lesz...😀

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(Még csak hétfő van, érdekes lesz ez vasárnapig. 😀 )peterk2005
azért mert hergeled a népet, azt ne mondd hogy meglepődtél ezen :p

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tudod mit? Megígérem, hogy a nyolcadik AFCCG-be jutás után majd nem fogom mindezt elfelejteni megemlíteni. 😉peterk2005
Ennél hosszabb életet még senki nem kívánt nekem!😊

A nyolcról jut eszembe. (Ami - már nekem rossz érzés, hogy javítanom kell -, kilenc.)
Mindkét ikonikus irányító karrierjének fontos, jelentős száma lett a kilenc.
TB kilencedszer jutott konferencia döntőbe.
PM kilencedszer érte el a one&done eredményt a PO-ban.
😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
De qrva messze lesz a vasárnap... 😀
És milyen fasza kis eredménykövető lesz..😀

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor jól értettem, itt a szerencse a kontextus. Te kiemelted, hogy ezeket a meccseket otthon játszotta a Pats.
Kérdezem ezek után, hogy milyen kiemelt jelentősége van a szerencsének, hogy a felsorolt mérkőzéseket otthon játszhatta a Pats? Szerintem nulla.
Btw a teljes listából sikerült kihagynod többek között a 2004-es Colts-ot (OK, az is épülgető állapotban volt!), a 2006-os Chargers-t (idegenben). Ellenben a Jags csak egyszer kapott ki konferencia elődöntőben a Pats-től, a másik veresége wild card körben volt. (Ezután szenvedett először vereséget TB PO-ban a Denver-től.)
Arról pedig igazán nem tehetünk, hogy az utolsó öt esetben kétszer - írásod alapján - a rendkívül gyenge AFC South számunkra szerencsésen gyenge csoportgyőztesét, egyszer pedig a 2. helyezettjét kellett megverni.😛tomi-tomi
Tudod mit? Megígérem, hogy a nyolcadik AFCCG-be jutás után majd nem fogom mindezt elfelejteni megemlíteni. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Majd akkor mondom, hogy szerencsések vagyunk, ha hatszor egymás után úgy jutunk majd AFCCG-be, ahogy a Pats. Hogyan? Hát otthon játszva olyan csapatokat kellett kiverniük, mint sorolom: Jaguars, Jets, ismét Jaguars, (Tebow's) Denver, (T.Y. Yates-el felálló) Texans, (fiatal, épülgető) Colts.
Na, egy ilyen sorozat után a hetedik alkalommal egye fene, jöhet majd egy Ravens is. 😀peterk2005
Egy pillanatra elgondolkodtál azon, hogy vajon miért kellett/lehetett ezeket a meccseket a Rókalyukban játszani? Utána az is egyértelmű, hogy az esetek döntő többségében miért ezeket a gyengébb(nek tűnő) csapatokat a kapta a Pats.tomi-tomi
Megértetted a kontextust? És a playoff kört is? Arról a körröl beszélünk, amikor már a konferencia divizió győztesei (vagy az azokat legyőző csapatok) játszanak. Az első kiemelt is ilyen csapat ellen játszik. Még így sincs problémám azzal, hogy kikkel játszottatok. Ők jöttek szembe, őket kellett legyőzni. Nem is én kezdtem szerencsésezni. De ha valaki idejön minket szerencsésezni, akkor akár tetszik akár nem, elő fogom venni a fenti összehasonlítást.

(Még csak hétfő van, érdekes lesz ez vasárnapig. 😀 )peterk2005
Akkor jól értettem, itt a szerencse a kontextus. Te kiemelted, hogy ezeket a meccseket otthon játszotta a Pats.

Kérdezem ezek után, hogy milyen kiemelt jelentősége van a szerencsének, hogy a felsorolt mérkőzéseket otthon játszhatta a Pats? Szerintem nulla.

Btw a teljes listából sikerült kihagynod többek között a 2004-es Colts-ot (OK, az is épülgető állapotban volt!), a 2006-os Chargers-t (idegenben). Ellenben a Jags csak egyszer kapott ki konferencia elődöntőben a Pats-től, a másik veresége wild card körben volt. (Ezután szenvedett először vereséget TB PO-ban a Denver-től.)

Arról pedig igazán nem tehetünk, hogy az utolsó öt esetben kétszer - írásod alapján - a rendkívül gyenge AFC South számunkra szerencsésen gyenge csoportgyőztesét, egyszer pedig a 2. helyezettjét kellett megverni.😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Landry teljesen össze van esve mióta eltiltották a cucctó, 226 font csak szegény :\Borbinho
Kinti ellemzők totál lehúzták tegnapi produktuma miatt, pedig első driveon kivül nem volt nagy híbája.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Majd akkor mondom, hogy szerencsések vagyunk, ha hatszor egymás után úgy jutunk majd AFCCG-be, ahogy a Pats. Hogyan? Hát otthon játszva olyan csapatokat kellett kiverniük, mint sorolom: Jaguars, Jets, ismét Jaguars, (Tebow's) Denver, (T.Y. Yates-el felálló) Texans, (fiatal, épülgető) Colts.
Na, egy ilyen sorozat után a hetedik alkalommal egye fene, jöhet majd egy Ravens is. 😀peterk2005
Egy pillanatra elgondolkodtál azon, hogy vajon miért kellett/lehetett ezeket a meccseket a Rókalyukban játszani? Utána az is egyértelmű, hogy az esetek döntő többségében miért ezeket a gyengébb(nek tűnő) csapatokat a kapta a Pats.tomi-tomi
Megértetted a kontextust? És a playoff kört is? Arról a körröl beszélünk, amikor már a konferencia divizió győztesei (vagy az azokat legyőző csapatok) játszanak. Az első kiemelt is ilyen csapat ellen játszik. Még így sincs problémám azzal, hogy kikkel játszottatok. Ők jöttek szembe, őket kellett legyőzni. Nem is én kezdtem szerencsésezni. De ha valaki idejön minket szerencsésezni, akkor akár tetszik akár nem, elő fogom venni a fenti összehasonlítást.

(Még csak hétfő van, érdekes lesz ez vasárnapig. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Landry teljesen össze van esve mióta eltiltották a cucctó, 226 font csak szegény :\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ahol pedig Landry van, ott a kox all halmokban. Mi csak igy vagyunk gyengek, ahogy az kiderult.

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Peterk érik a taunting és a második sárga zászlód 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Majd akkor mondom, hogy szerencsések vagyunk, ha hatszor egymás után úgy jutunk majd AFCCG-be, ahogy a Pats. Hogyan? Hát otthon játszva olyan csapatokat kellett kiverniük, mint sorolom: Jaguars, Jets, ismét Jaguars, (Tebow's) Denver, (T.Y. Yates-el felálló) Texans, (fiatal, épülgető) Colts.

Na, egy ilyen sorozat után a hetedik alkalommal egye fene, jöhet majd egy Ravens is. 😀peterk2005
Egy pillanatra elgondolkodtál azon, hogy vajon miért kellett/lehetett ezeket a meccseket a Rókalyukban játszani?
Utána az is egyértelmű, hogy az esetek döntő többségében miért ezeket a gyengébb(nek tűnő) csapatokat a kapta a Pats.

(PO kiemelés)

(Az a látszatra a sorba jól illeszkedő Jets vajon ki a bánatot csapott meg a következő évben idegenben??)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ahhoz van köze amire én utalok. Egy csapatot sem lehet könnyű schedulal vádolni. Főleg nem azt amelyik állandóan kivívja a hazai pálya előnyét. Azt kellett megverniük aki szembe jött. Erre írtam balanszként,mielőtt a trollok rákapnak, hogy ennyi erővel nektek instant csoportgyőzelem, mert a tiétek az AFC leggyengébb csoportja. Ne értésétek félre, mi jutottunk már negatív mérleggel is szezonba 😊undisputedly
A kontextus az volt, hogy idejött Burkus (egy Pats drukker), és közölte, hogy szerencsések vagyunk. Erre válaszoltam, hogy nézze vissza a saját csapatuk AFCCG-ig vezető elmúlt bő fél évtizedes történetét, és utána szerencsésezzen. Ennyi és nem több. 😊 Ha úgy érzed nem volt igazam, akkor menj be a Pats topicba, írd be, hogy milyen szerencsések, mert a Colts-on át vezet az útjuk a SB-be, bezzeg a Seattle-nek a Packers jutott. Aztán gyere vissza és meséld el a tapasztalataidat. 😀peterk2005
Öreg vagyok már keresni a balhét.
Amúgy eddigi tapasztalataim alapján komf döntőbe nem.jut rossz vsapat. Meg ha nem.is akarjuk elhinni,hogy egy-egy csapatresz valahol sokat fejlődött, ilyenkor jön az, hogy egy-egy év elteltével kiderul,hogy volt ott tehetség,csak nem volt ismert a többi szurkoló előtt. Jó lenne legyinteniük a Pats drukkereknek, hogy szarok vagytok,de szerintem itt már nincs szar csapat. Ha valahol gyengebb is a roster ott meg lendület és chemistry van magasabb szinten.
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Random drog teszt alanya ma:
Hasselback. Nekem is gyanús volt😀

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy totál rebuild alatt álló, rengeteg sérüléssel sújtott, félkész csapattal. peterk2005
na azért ennyire ne heroizáljuk magunkat.
A rebuild az 2011 volt, ha 3 évvel később is még építés van, akkor valaki nagyon rosszul dolgozik.Höri
Az említett playoff meccs meg 2012-ben. Pagano első tényleges évében.peterk2005
dog, túl sokat írsz, ezt korábbi hsz-ből idéztem 😀 és az idei csapatra írtadHöri
Arra már nem is emlékszem. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)