Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Mike Adams two-year Colts deal, $4.25M, $1.2M gtd; salaries $1M, $1M, $1.2M roster bonus due this week, $250K Pro Bowl incent. each year Vééégree

több mint 9 éve
Rynald Indianapolis Colts 239
Most hogy Stev a második aki 51et ír, muszáj rákérdeznem. Én vagyok hülye vagy az 53as rosterre gondoltok? 😀dugo1993
Csak az 51 legmagasabb számít bele a capbe
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Most hogy Stev a második aki 51et ír, muszáj rákérdeznem. Én vagyok hülye vagy az 53as rosterre gondoltok? 😀

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Mike Adams pénzéről semmi hír..
Ha a top 51 playert nézzük akkor (- a draftról jövök pénze) Akkor 11Millánk van ebből mínusz Adams pénze. És gondolom Freeman tendere.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Andre Johnson three-year, $21 million Colts deal, $10M bonus, salaries $3.5M, $5M, $6M; 2015 $4M roster bonus, 2016 $2.5M roster bonus

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 845 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Knightont "Pot Roast" nak nevezik mióta kiderült mennyi pénzt akar 😀😀Stev85
Nem, már ez volt a beceneve nálunk is.
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Knightont "Pot Roast" nak nevezik mióta kiderült mennyi pénzt akar 😀😀

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem jelentek még meg AJ szerződés számai??Stev85
3 év, 21 millió amerikai dollárHöri
Éves bontásra gondoltam, hogy kb mennyi korpánk maradt... De ha tegnap előtt 19-20 lehetet, Aj után cirka 10-12 maradhatott..Stev85
Nincs többé korpa, csak gyönyörű haj!

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Nem jelentek még meg AJ szerződés számai??Stev85
3 év, 21 millió amerikai dollárHöri
Éves bontásra gondoltam, hogy kb mennyi korpánk maradt... De ha tegnap előtt 19-20 lehetet, Aj után cirka 10-12 maradhatott..

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Höri
Kedvenc tweetem 😀
By Te
Adam Herczeg @H0RIggins · jan. 12.
Duborog a buszon az I should be so Lucky! Szo szerint a bandwagonon ulok

Zokogtam a röhögéstől 😀

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem jelentek még meg AJ szerződés számai??Stev85
3 év, 21 millió amerikai dollár

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Nem jelentek még meg AJ szerződés számai??

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
T-Richel mi lesz? Én bírtam a Brownsban, remélem lelép és ,újjászületik'!sorozatjunkie
Netán kéritek egy 3. vagy 4. kör és vihetitek 😀 Egyébként hatalmas "fogás" 😛

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én is úgy vagyok vele h ő playmaker. az offenseben nem volt tegnapig ilyen. én is imádom hiltont, de egyszerűen nem egy olyan típusú RZ target aki kell. ilyen elit targetje sosem volt Andrewnak. ja és azt mondta AJ h csakig miatta igazolt ide.Miska84
Ezt Reggie nevében kikérem neki. 😊peterk2005
nyilván itt azt kell látni, hogy Reggie 6'0 volt, André meg 6'3, sokkal tipikusabb első számú opció.

A pénz miatt még egyszer mondom, nem kell fosni. Grigson megmondta előre még a Senior Bowl sajttájon, hogy a játékosok Indy-be akarnak jönni, Luckkal focizni. Mindig lesz ilyen. Most van pénzünk, adunk. Ha kevesebb lesz, kevesebbet adunk. Főleg, hogy Miska felsorolta, hogy mennyi ballasztot ki tudunk még dobni, ha kellene.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
3 év, 21 milla, sokStez
Miért, mennyit kellet volna adni neki?😊FearTomi
Évi 5 milliót.Stez
agressziót vártatok kérlek szépen. mekkora fikázás lett volna ha jön a hír, hogy látták egy IND-SEA gépre felszállni. "miért engedték el" stbMiska84
Semekkora. Johnson leszállóágban van, 33 éves, nem voltam odáig már azoktól a pletykáktól sem, hogy szerződtethetjük.
Láthattuk Wayne esetében, ha valaki megindul a lejtőn, akkor baromi nehéz visszakapaszkodni. Nem véletlenül mondogattam Bowe-t meg az első körös WR-draftot, akár feltrade-del, is, bármelyiknek jobban örültem volna AJ-nél.

Nem rossz ez sem, csak el tudtam volna képzelni jobbat is, és évi 7 milliót meg sokallok egy 33 éves WR-ért, aki oké, hogy egy drabális állat, dominál a testi erejével is, viszont AJ-nek a nagy erőssége az volt, hogy emellett borzasztó gyors is volt, viszont a sebessége szvsz már kezd eléggé megkopni, akkor pedig nem lesz könnyű állatkodnia.

Viszont ezúttal nem kezdek el nyálazni, mint tavaly Nicks esetében, ahol szintén kaptunk egy sokkal, de sokkal jobb WR-t, mint amit itt láthattunk belőle, aki ugyanígy Luck miatt jött, mondván mekkora király lesz minden, erre labdát is alig kapott tőle, mert Luck csak Hiltonra dobált mindent.

Úgyhogy AJ pénzének nem örülök, de hogy aztán mennyire lesz upgrade nekünk az offense-be, azt meglátjuk a pályán.

több mint 9 éve
sorozatjunkie Pittsburgh Steelers 269
T-Richel mi lesz? Én bírtam a Brownsban, remélem lelép és ,újjászületik'!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
én is úgy vagyok vele h ő playmaker. az offenseben nem volt tegnapig ilyen. én is imádom hiltont, de egyszerűen nem egy olyan típusú RZ target aki kell. ilyen elit targetje sosem volt Andrewnak. ja és azt mondta AJ h csakig miatta igazolt ide.Miska84
Ezt Reggie nevében kikérem neki. 😊

De igazad van, már tényleg jobb volt abbahagyni a DHB v. Nicks féle kísérletezgetéseket, és nem belemenni megint egy Bowe féle "próbáljuk meg hátha"-ba, hanem hozni egy kipróbált veteránt, aki biztosabb tét. Ugyanez igaz Gore-ra is a Richardson fail után. Az meg nyilvánvaló, hogy ha nem akarunk egy minőségi veteránnak horros összegeket fizetni - lásd szinte bármelyik contractot Maclintól Torrey Smith-en át Shadyig - akkor nem tudunk 25-28 éves játékost hozni, hanem maradnak a 30+-os opciók. (Szvsz, ha van még 1-2 év kraft bennük, akkor nem is baj. Velük egyszerűbb lesz megoldani a fiatalítást - feltéve, ha sikerül megtalálni az utódokat. Ha meg nem, akkor is hozhatunk majd még egy veteránt további 1-2 évre.)peterk2005
Azért Nicks szerintem egyáltalán nem a "DHB" meg a "vagy bejön vagy nem" kategória. Neki tehetsége és az eddig mutattak alapján minimum 2. számú elkapónak kellett volna lennie, de egy gyengébb wr állománnyal rendelkező csapatnál siman no1 receiver.

Sajnos nálunk ő nem vált be, ki tudja ennek mi volt az oka. Szerintem nem használtuk eleget.

De ha a kort is beleszámoljuk akkor semmi sem garantálja, hogy Andre sokkal jobb lesz nála.

több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
valami zseni meg tudja mondani, hogy miként állunk cap ügyileg. én még cutolnám tolert is (tudom itt én utálom legjobban), abból a pénzből szintén kapnánk jobban még most is a piacon, meg az első körös CB pick sem lenne hülyeség.
nálam thomas, toler, richi, walden mind repülne.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
nem beszélve arról, hogy nagyon preferáltam volna ha reggie marad vagy 1M-s vetminért vagy edzőnek, mert ilyen emberek kellenek az öltözőbe, ezek a fiatal srácok 10 évesen reggie/AJ mezben mentek ki első nfl meccseikre. ezek a legendák, főleg ha emberileg is nagyszerűek, akkor kellenek a közegbe. egy duron carternek nem lehet nagyobb motivációja, mint egy AJ-től tanulni, azt kiszorítani.
ha ilyen emberekkel vannak összezárva akkor talán nem a benzinkútrabláson/füvezésen agyalnak. inmádom ezt az FA hozzáállást, számomra A+ ez eddig.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
én is úgy vagyok vele h ő playmaker. az offenseben nem volt tegnapig ilyen. én is imádom hiltont, de egyszerűen nem egy olyan típusú RZ target aki kell. ilyen elit targetje sosem volt Andrewnak. ja és azt mondta AJ h csakig miatta igazolt ide.Miska84
Ezt Reggie nevében kikérem neki. 😊

De igazad van, már tényleg jobb volt abbahagyni a DHB v. Nicks féle kísérletezgetéseket, és nem belemenni megint egy Bowe féle "próbáljuk meg hátha"-ba, hanem hozni egy kipróbált veteránt, aki biztosabb tét. Ugyanez igaz Gore-ra is a Richardson fail után. Az meg nyilvánvaló, hogy ha nem akarunk egy minőségi veteránnak horros összegeket fizetni - lásd szinte bármelyik contractot Maclintól Torrey Smith-en át Shadyig - akkor nem tudunk 25-28 éves játékost hozni, hanem maradnak a 30+-os opciók. (Szvsz, ha van még 1-2 év kraft bennük, akkor nem is baj. Velük egyszerűbb lesz megoldani a fiatalítást - feltéve, ha sikerül megtalálni az utódokat. Ha meg nem, akkor is hozhatunk majd még egy veteránt további 1-2 évre.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Hátra van még Freeman Tendere, és a Draftról jövők, szerintem kb mi befejeztük az FA piacon idénre 😊

több mint 9 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
agressziót vártatok kérlek szépen. mekkora fikázás lett volna ha jön a hír, hogy látták egy IND-SEA gépre felszállni. "miért engedték el" stbMiska84
Egyetértek.Sajnos ezeket a horror FA árakat a piac tornássza fel.Egyszerűen a csapatok nem engedhetik meg maguknak, ha kinéznek egy játékost és el is jön visitre, hogy elengedjék onnan!Sajnos AJ-nek a rengeteg érdeklődés miatt ennyi lett az ára.Viszont azt gondolom kapni fogunk egy motivált,bizonyítani akaró AJ-t aki brutál célpontja lesz Luck-nak...csak kezdődne már a szezon 😊

több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
én is úgy vagyok vele h ő playmaker. az offenseben nem volt tegnapig ilyen. én is imádom hiltont, de egyszerűen nem egy olyan típusú RZ target aki kell. ilyen elit targetje sosem volt Andrewnak. ja és azt mondta AJ h csakig miatta igazolt ide.
(mallett keenum savage fitzpartick stb után mondjuk én is felüdülés lennék)

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
3 év, 21 milla, sokStez
Miért, mennyit kellet volna adni neki?😊FearTomi
Évi 5 milliót.Stez
agressziót vártatok kérlek szépen. mekkora fikázás lett volna ha jön a hír, hogy látták egy IND-SEA gépre felszállni. "miért engedték el" stb

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick