Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
"ki a jobb RGIII vagy Luck" xD
shady
Nyilván RGIII. Ő sokkal mobilisabb. A lefolyón is könnyebben ment le.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Látom továbbra sem tudsz túllépni ezen. Mert az, hogy Mathis Denverben szar, azt jelenti, hogy mindenhol az. Tök mindegy a rendszer, a séma, a játékhívások, a QB mobilitása, stb. Nem, aki valahol szar, az biztosan szar lenne bárhol máshol.Törölt felhasználó
Ha már rendszer, séma. Mathis is zone blocking sémából jön (akárcsak Herremans), időtlen idők óta ő is abban játszik. Denverben zone blocking megy, nálunk viszont nem. Mondhatnám úgy is, hogy azt jobban értem, hogy Herremans miért küszködik nálunk egy más rendszerben, azt kevésbé, hogy Mathis miért küszködik Denverben. De ez nem jelent semmit, Mathis nálunk biztos jó lett volna. Ha másért nem, a Te kedvedért. 😊

Azt a postot egyébként nem neked írtam, hanem Höriére válaszoltam. Leginkább neki. Veled nem akarok vitatkozni, Neked mindig igazad van - ezúttal is biztosan.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
hát az idei szezont nézve eddig mindenképp Hasselbeck a nyerő. Luck úgy volt szar eddig ahogy volt. Mikor volt ideje akkor is

Nade csak összekapja magát, mert a végén újraéled a "ki a jobb RGIII vagy Luck" xD
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En meg azt olvastam, a Texans elleni meccs miatt pihentettuk tegnap. Ki tudja mi az igaz, szerintem Hasselbeck egyszeruen jobb jatekos, kijatszotta Luckot a kezdobol. (: 1/1-es bust.

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Egy másik cikk meg azt írta, hogy a privát edzésen semmi gondja nem volt...
FearTomi
Nem az volt, h a privát edzésekre nem engedték be a sajtót? Ha pedig így volt,akkor bármilyen cikk szavahihetősége a tvjósokéval vetekszik.
Csütörtökön kiderül.
uatu
de én is ezt mondtam. elmentek külön és hamar visszajöttek nem boldogan. ennyit írt a forrás. persze ettől még lehet agyszülemény. de nem mond ellent amit írtál.
mindenesetre elég lehet azon a meccsen is 20 pont. azaz adjuk oda a futóknak a labdák 60%-át. a többiben meg 7 fős passprotection és 3 célpont. 😊 nehogy megüssék. amint beérnek az első lesz h a dobóvállára mennek.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Egy másik cikk meg azt írta, hogy a privát edzésen semmi gondja nem volt...
FearTomi
Nem az volt, h a privát edzésekre nem engedték be a sajtót? Ha pedig így volt,akkor bármilyen cikk szavahihetősége a tvjósokéval vetekszik.
Csütörtökön kiderül.
több mint 8 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
nagyon kiváncsi vagyok h csütörtökön megkockáztatjuk-e luck játékát a liga (egyik) legjobb rush-a ellen. nem úgy tűnik, hogy ezen múlva a PO, de ha agyonverik akkor igen.
állítólag a meccs előtti napon a dobóedzőjével elment külön egy zárt terembe luck és hamar kijöttek, azaz van baj, a negatív mri ellenére. ez a legrosszabb: valamitől fáj, de nem tudják mitől.
Miska84
Egy másik cikk meg azt írta, hogy a privát edzésen semmi gondja nem volt...

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
nagyon kiváncsi vagyok h csütörtökön megkockáztatjuk-e luck játékát a liga (egyik) legjobb rush-a ellen. nem úgy tűnik, hogy ezen múlva a PO, de ha agyonverik akkor igen.
állítólag a meccs előtti napon a dobóedzőjével elment külön egy zárt terembe luck és hamar kijöttek, azaz van baj, a negatív mri ellenére. ez a legrosszabb: valamitől fáj, de nem tudják mitől.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Amúgy szerintetek Telesco távozása mennyire rendíthette meg a stuff működését? Én kb ott látom a FO balfaszkodásának kezdetét.
több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
peterk - Stez : Round n+1... kipipálva.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szép volt Hassie!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Látom továbbra sem tudsz túllépni ezen.
Mert az, hogy Mathis Denverben szar, azt jelenti, hogy mindenhol az. Tök mindegy a rendszer, a séma, a játékhívások, a QB mobilitása, stb. Nem, aki valahol szar, az biztosan szar lenne bárhol máshol.

Jogos.

Franklint meg azért nem hozta el Grigson, mert telefonon beszéltek, és Franklin szólt, hogy „hé makesz, négy meccsre tervezek”.

Viszont azért hadd mondjak el valamit: Lowery azért, mert lehozott másfél normális meccset, még nem vált be. De még azért hadd jegyezzem meg, hogy Toler kurvára nem vált be. Toler ugyanis Arizonában kifejezetten jól játszott, amikor nem sérült, na most ahhoz képest nálunk korrekt volt, de semmi több. Nála sosem volt kérdés, hogy milyen játékos, az volt a kérdés, meddig tud egészséges maradni. De összességében Toler nem egy kincs, akit az FO talált. Ő előtte is jó volt, és itt is belejött, magyarul annyit mondhatunk róla, hogy tartotta a szintet, de ez egyébként nagyon barátságos, tekintve, hogy volt nagyon gyenge éve, és volt korrekt éve is, szóval hullámzónak lehetne nevezni. És én sosem mondtam, hogy csak a nagynevű FA-kra költhetnénk, ne állítsd be úgy.

És ezredszer is belekötsz ugyanabba, amiről ezerszer elmondtam a véleményem, de úgy tűnik, ignorálod: NEM ÉRDEKEL, hogy Andre Johnson, Trent Cole, és társaikat hozzuk el. Az ÉRDEKEL, hogy ötből négy ilyen kvalitású játékosnak sok millióval TÖBBET fizetünk ki évente, mint ami reális lenne. És ez nem csak Johnsonra vonatkozik, nem Cole-ra, hanem rájuk, ÉS Tolerre, Donald Thomasra, Waldenre, és még arra az X játékosra, akikről folyton beszélünk.

Hidegen hagy, hogy olyan szerződésük van, hogy X év múlva gond nélkül kirakhatjuk őket, a lényeg az, hogy feleannyi pluszt nem hoznak, mint amit kellene, és az a sok millió, amivel nekik többet adunk, felhasználható lenne másra. Foghatod a 100 FA-t, és végigvezetheted, kire költhettük volna, de amíg te neveken lovagolsz, addig nekem tök mindegy, mert most nem az a lényeg. Ha idén nincs név, akkor nem költjük el, és továbbgörgetjük jövőre, hogy annyival többet költhessünk legközelebb.

Teljesen egyértelmű, hogy a DB-k miért jönnek be jobb arányban, mint mások, Pagano múltja adja meg a választ, de engem ez sem érdekel, hogy őszinte legyek. Van egy csapat, amely sokkal, de sokkal többre hivatott, mint amit itt az FO kihoz belőle. Hogy az OL ki hibája, hogy Werner ki hibája, hogy Pistike kinek a hibája, tök mindegy. Nem egymásra kell mutogatni, mert semmi értelme sincsen. Grigsonnak megvannak a feladatai, és hiába jártatja a pofáját, már repülnie kellene. Paganónak szintén, neki más dolga van, de a jelek szerint ő meg azt nem végzi el megfelelően.

Elkezdhetjük keresni az X fős stábból, ki nem végez rossz munkát, de én amondó vagyok, hogy mennie kell mindenkinek. Manusky védelme nyerte meg nekünk a Jax elleni meccset, ettől függetlenül kis tűlzással az első lenne, akit páros lábbal rúgnék ki.

Tíz jó, sőt nagyon jó meccset fel tud mutatni, csak ez a 30 gyenge meccsel szemben nem egy ütős ajánlólevél.

Lehet, hogy Johnson egy számára jobb rendszerben király lenne, lehet, hogy Cole is az lenne, bármi meglehet. De engem csak az izgat, a pályán mit látok tőlük. És a baj az, hogy sajnos semmit. És igen, annyiban igazad van, hogy igenis Grigson, Pagano, Pep és Manusky hibája ez abból a szempontból, hogy egyik fizetett ezeknek ennyit, a másik kettő meg def guru létére nem tud mit kezdeni a védőkkel, Hamilton rendszere meg sorra köpi ki a jó elkapókat magából, akiket megéget. Nicks, Johnson, etc.

Az igazán jó szakember a játékosra tudja szabni a rendszert, nem kell válogatnia. Lásd Arians, aki becsukott szemmel tudta, ki kell a támadórendszerébe, de akit meg nem ő kért külön, azt is be tudta illeszteni a játékokba, és elég rendesen odabaszott. Tuti biztos vagyok benne, hogy Hilton is az ő kincse, nem Grigsoné. Nem véletlen, hogy elment a jó öreg Bruce, és az első drafton kihúzott egy Hilton 2.0-t, akiből kincs lett. Aki tud, az tud. A jelenlegi stáb pedig meglátásom szerint itt lehet még öt évig is, nem elég jó ahhoz, hogy SB-csapatot pakoljon össze.

És amit te elfelejtesz, ezek az edzők, de még a legutolsó senkiházi is pénzt kap azért, amit csinál, és nem is keveset.

De egyébként tök fölösleges ezredszerre is végigjárni, ki miben, hol, miért hibás. Én összképet nézek, és azt szeretném, hogy SB-contender csapatunk legyen. Ha te úgy látod, ez az FO jól dolgozik és meg tudja ezt oldani, oké. Én viszont úgy gondolom, nem. Ennek megfelelően tekintek erre az idényre. Nem érdekel, hogyan, csak nyerjünk, húzzuk be a csoportot, a rájátszásban már nincsenek elvárásaim, aztán Irsay tartson takarítást, jöjjön valami új.

Szerkesztette: Stez

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mathis jobb lett volna Herremans helyett? Ő Denverben éppen a leggyengébb láncszem, pedig rookie-k meg backup kaliberek között játszik. 😀 Vagy Orlando Franklin? Ő éppen lesérült San Diegoban. Nem mintha hiányozna abból a falból, eddig ő is elég sz*r volt. 😊 Suh is kiöregedőben van? Vagy Julius Thomas, Jimmy Graham, Ryan Matthews, Murray, Maxwell, stb? Tényleg, melyik high profile FA arat eddig? Talán Revis. Még valaki? 😊

Nem scouting probléma ez. És nem is Cole vs másik passrusher, vagy fiatal vs idős. Ez sokkal inkább azon múlik, hogy a szakmai stáb mennyire tudja beilleszteni a játékost. Erre meg négy meccs után nem lehet még választ kapni. Hiába veteránok, a csapatváltás, környezetváltás után általában nekik is időbe telik mire felveszik az új helyen a régi formát. Elég kevés az az eset, hogy plug and play marha jól játszik valaki. Majd pár hónap után meglátjuk. Langford és Lowery jól kezdtek, Cole elég gyatrán nyitott, de meccsről meccsre azért javul, ma már egész jól játszott. Gore-nál inkább pechnek gondolom a fumblikat, ő rendben lesz. Herremans csalódást keltően gyatra, de ilyen diszfunkcionális oline-ban a fene se tudja, hogy ki miatt van a gond. Egyelőre a mostani / mai felállás kicsit jobban működőnek tűnik, de közép távon alakulhat ez még máshogy, ahogy összeszöknak. Nekem egyelőre Johnson az, aki annyira rossz, hogy az már nagyon bűzlik. Vele esélyes, hogy befürödtünk alaposan. Viszont ő az aki nem is nagyon érdekel. Elkapóban bőven megvagyunk, és Moncrief egyre jobb.

Az meg, hogy Johnsonra költjük a pénz OL helyett egy visszatérő mantra, de én nem hiszek ebben, akármennyiszer is írja le Stez. Feljebb leírtam a két legnevesebb FA-t idénről. Mathisért konkrétan hetekig ment a sírás, hogy miért nem hozzuk el. Tessék, a Denver elvitte - és ugyanolyan szar, mint Herremans. Az ilyen problémát nem egy vásárlás oldja meg, legyen bárkiről szó. A secondary-ba érdekes módon bárki érkezik, szinte mindenki beválik. Az olcsójánosok is, nem csak Davis. Adams, most Lowery, de még Toler is beváltak. A dline-ban és oline-ban meg szinte senki. Én drága FA idehozatala helyett inkább a szakmai munkában látom a gondot. Ahhoz viszont nem értek, nem tudom megmondani, hogy ki vagy mi a hunyó, miért nem jön össze egy jobb fal Luck elé. Hozzátéve, hogy a fal azért nem önmagában létező probléma / kérdés, hanem több összetevős. A problémák részben sematikusak, a játszott stílusból is adódnak. Big Ben-t sem véletlenül ütötték annyit ifjú korában. Luckot sem kizárólag azért gyepálják, mert szita van előtte. És itt megint oda jutok, hogy van egy jól kereső szakmai stáb, tessék megtalálni a gondokra a problémát. Ami nem Mathis vs Herremans obviously.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na jah, sokakat csábít, hogy van egy Hassie-nk, mögötte meg megkockázatom, a liga legjobb backupja Luck személyében.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az a szomorkás, hogy az AFC South-t az nyeri, ahol Andrew Luck játszik. Ha jaguár lenne, ők nyernék, tiszta sor. És idén még rookie kontraktja van, nem bénítja meg a csapatépítést, majd jövőre. És akkor Herremans inaktív, Andre Johnson 0 yard, Gore meg redzone fumble megint. Vannak külön emberei a klubnak arra, hogy a többi csapatot megfigyeljék, csak tudni kéne, hogy kinek maradt még a tankban, kinek nem. Gore-ban még látom a feltámadás lehetőségét.

Abban lehet még reménykedni, hogy az állandó playoff-részvétel és a franchise QB megléte miatt a következő holtszezonokban is szexi célpont leszünk az FA-knak, és leírva a veszteséget jobban meg tudjuk erősíteni a keretet.

Ma a defense erőn felül teljesített, sok meccset nem fogunk lehozni 20 pont alatt.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Titans meccs után morogva örültem a győzelemnek, de ennek én is nagyon örülök. A játék enyhén szólva sem tökéletes, de akármi is van az FO környékén, ilyen összetartás és közös csapatmunka nem jön ki a pályára akkor, ha az öltözőben is széthúzás van. Ez a mai csapat nagyon akart, utolsó pillanatig küzdött. Az ilyen meccsek tudnak visszabillenteni egy társaságot a helyes útra. Mert azért játszhatunk szarul, csinálhatunk hibákat, ez a társaság annyira nem rossz, mint amennyire eddig játszott. És még ma két elvesztett labda, az egyik goal line-on ismét. De összekapták magukat és nyertek.

Azzal én nem foglalkozom, hogy mennyire gyenge Jagset vertünk meg. Az NFL-ben egy dolog a fontos, a duplawé, és holnap már senkit nem érdekel, hogy hogyan született. Az összehasonlításoddal pedig nem értek egyet Höri. Nem azzal, hogy nem játszunk jól. Persze, hogy nem, ez nyilvánvaló. A várakozásokhoz képest nagy csalódás ami történik. De ez az összehasonlítás akkor se okés. Egyrészt más az, ha egész nyáron Hasselbeck-el készül a csapat, ha rá írják a playbookot, ha ő a kezdő, és más az, ha be kell ugrania. Beugró QB-val minden csapat szenved, a Green Bay, Pittsburgh, Dallas is. Bárki. Pittsburghben talán az NFL legjobb offense-e van talentben, elkapók, futók és minőségi fal, és mire mennek Vick-el, mennyire esett vissza a teljesítmény? Össze se vethető. Másrészt minden csapat "gyengécske", ha kiveszed az elit (elitbe igyekvő) QB-t. A Houston roster kifejezetten jó, és lám. A Rams kis tele van talenttel, és lám. Eddig lehet jutni QB nélkül.

Szóval én csak örülök, hogy valahogy sikerült hozni, a csoportban lett egy kis előnyünk, és kaptunk egy újabb hetet összekapni magunkat. Közben reménykedem, hogy az FO nem esik szét az ellentétektől, és az nem nyomja rá a bélyegét a teljesítményre. Ha az eredménykényszer miatt félre tudják tenni a vitákat, akkor ez a csapat nincs rosszabb helyzetben, mint szeptember elején volt. A csoportgyőzelemre megvan az esély, a jó játékot meg elég a playoffban hozni. Ha tudjuk. Remélem, hogy tudjuk. Szurkolóként legalábbis nem akarok egyelőre máshogy hozzáállni. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Off: Egyébként szegény Hoyer fejéhez nem kellett PhotoShop... 😀
bobi0092
a halántékára rajzolj hajat.

Amúgy Stezzel vagyok abban, amit leírt. Jussunk be a playoffba, aztán miután kiestünk, rúgjunk ki mindenkit, akinek köze volt ehhez a csapatépítéshez. A college scoutok talán maradhatnak.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem az NFL történelem első csapata leszünk aki minden csoportellenfelét megveri, és mindenki mástól kikap. 6-10-el megyünk a Playoffba...
bobi0092
Az Oakland már csinált hasonló bravúrt pár éve (mindenkit vert a csoportban 2x) bár ők asszem 7-9-l végeztek és nem lett PO
dande
2010-es szezon és 8-8-al 3. lettek a csoportban...Nah ha itt valaki 10-6-ot csinál a JAX-TITANS-TEXANS trióból (anno a KC volt annyival PO résztvevő), akkor az meg is érdemel egy SB-ig tartó menetet...
Off: Egyébként szegény Hoyer fejéhez nem kellett PhotoShop... 😀
bobi0092
Igen erre gondoltam, és valóban 8-8 lett.
több mint 8 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 244
Szerintem az NFL történelem első csapata leszünk aki minden csoportellenfelét megveri, és mindenki mástól kikap. 6-10-el megyünk a Playoffba...
bobi0092
Az Oakland már csinált hasonló bravúrt pár éve (mindenkit vert a csoportban 2x) bár ők asszem 7-9-l végeztek és nem lett PO
dande
2010-es szezon és 8-8-al 3. lettek a csoportban...Nah ha itt valaki 10-6-ot csinál a JAX-TITANS-TEXANS trióból (anno a KC volt annyival PO résztvevő), akkor az meg is érdemel egy SB-ig tartó menetet...
Off: Egyébként szegény Hoyer fejéhez nem kellett PhotoShop... 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igazából a csapatot nem érheti negatív kritika, viszont ez a meccs NÁLAM elég erősen megmutatta, ez a stáb egy kurva nagy blama.

Elment Polian, miután Manning sérülése után a csapatunk egy nulla volt, bottom3-s szintre esett vissza. Idejött Grigson, aki évek óta hangsúlyozza, hogy ebből tanulnunk kell, pont emiatt építünk sokoldalú gárdát, ami a QB sérülése esetén is azért úgy ahogy megáll egy lábon, elköltöttünk sok-sok milliót DL-re, LB-kre nonsense játékosokra, építettünk egy papíron elit offense-t úgy, hogy basztunk azzal törődni, hogy a QB meghal a fos OL mögött, nem vettük komolyan, csodálkozunk, hogy egyik percről a másikra Lucknál csak azt látjuk, hogy inaktív. A nyolcmilliós Andre Johnson egy nagy nulla szintén, röhögve csinál belőle hülyét az a Moncrief, akinek a seggén ott a tojáshéj. Bírom Gore-t, de a liga legtapasztaltabb futója, és minden héten van egy akkora szarvashibája, amit Trent nem követett el kis túlzással.

Grigson ezzel a meccsel lőtte ki a picsába magát véleményem szerint. Pagano semmi, mintha nem is létezne, rá egyszerűen nem tudok mit mondani. Pep ebben az idényben megint totál hülye lett. A játékosoknak gratulálhatunk, noha siralmas meccs volt, és igazából a Jax megnyerette velünk, azért a srácok szíve a helyén volt, végig küzdöttek, komolyan vették az ellenfelet, a védelmen pedig nem is múlott semmi. Az offense nem volt jó, de Hassie nem Luck, viszont korrektül lehozta a meccset. Az is sokatmondó, hogy őt is szanaszét verette a kedves támadófalunk, nem csak Luck részesült ebben a kitüntetésben.

Ezek után nem lehet mást mondani, most tényleg a W volt a lényeg, ez megvan, a többiek botlásával pedig nagyon fontos W ráadásul, de bármi is lesz a folytatásban, ha csoda történik, én már akkor sem tudom úgy gondolni, hogy ennek a stábnak a 2016-os szezonban is a Coltsnál van a helye.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem az NFL történelem első csapata leszünk aki minden csoportellenfelét megveri, és mindenki mástól kikap. 6-10-el megyünk a Playoffba...
bobi0092
Az Oakland már csinált hasonló bravúrt pár éve (mindenkit vert a csoportban 2x) bár ők asszem 7-9-l végeztek és nem lett PO
több mint 8 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Grat a Whez. Úgy látszik egy jó kicker nem ért, ha van egy csapatnál.

Ha nyerūnk, Hassiet cseréljūk Jvillebe 1.körért. Ő nem zsákbamacska
Höri
Faszt! Vinatierit kérjük.
Szerintem ez a meccs szarabb volt a Suck for Luck időszak bármely meccsénél... Kritikán aluli...
Stev85
Szerintem ez a meccs szarabb volt a Suck for Luck időszak bármely meccsénél... Kritikán aluli...
Stev85
Nektek legalább van valami sikerélményetek...
iktriad
Vinát felejtsd el, kaptok Scoobet, szemed le vedd róla 😛 De az tény veletek a legjobb az eredménykövető. (Főleg ha nem jönnek a patsesek...)

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Whez. Úgy látszik egy jó kicker nem ért, ha van egy csapatnál.

Ha nyerūnk, Hassiet cseréljūk Jvillebe 1.körért. Ő nem zsákbamacska
Höri
Faszt! Vinatierit kérjük.
Szerintem ez a meccs szarabb volt a Suck for Luck időszak bármely meccsénél... Kritikán aluli...
Stev85
Szerintem ez a meccs szarabb volt a Suck for Luck időszak bármely meccsénél... Kritikán aluli...
Stev85
Nektek legalább van valami sikerélményetek...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tom ezt hogy nyertük meg, de nagyon boldog vagyok Hasselbeck miatt, látszott az egész csapaton, hogy egy emberként beálltak mögé, egy ilyen nem hivatalos búcsúmeccs keretébe. Jól is játszott, a futóink 2 fumble-je nélkül lehozta volna W-re a meccset 60 perc alatt.

Nem lett volna a vereség sem nagy kunszt, mert ez a Jaguars az életben nem fog 6-nál több meccset nyerni, a Texans-t meg szétütötte a Falcons, szóval a lépéshátrány nem lett volna igazi lépéshátrány. (A Titans-t még nem ismertem ki).

De ami aggasztó: Luck nélkül centire ugyanannyit ér a csapatunk, mint a Jacksonville Jaguars. Ezen el kéne gondolkodni.

A csapat hozzáállása mindenesetre ég és föld volt az első 3 héthez képest, ahol kissé arrogánsan álltunk neki a nemplayoff ellenfeleknek, mondván, hogy Luckkal ezeket be kell húzni.

több mint 8 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Szerintem ez a meccs szarabb volt a Suck for Luck időszak bármely meccsénél... Kritikán aluli...