Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
ezzel a névsorral kívánok sok sikert, Hassie:
LT-Joe Reitz, LG-Jack Mewhort, C-Jonotthan Harrison, RG-Lance Louis, RT-Denzelle Good

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan


:'D kész
szampi#33
Van baj úgy látom 😀

több mint 8 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357


:'D kész

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A fiúk ledobták a cukiság atombombát:
 www.colts.com/photos/photo-gallery/Community---Humane-Society-Visit/aad7a498-f8f5-42d7-a6a8-fc5ebdd583dd?sf16240446=1#start

Vick-et nem hívták meg...
mukijoe
Castanzo minek mászkál, feküdjön és gyógytorizzon
Miska84
Gondolom nem kellet blokkolni egy kölyökkutyát sem. 😊
mukijoe
Az nem gáz. Az a gáz, ha otthon van és pizzát rendel. Manapság abból lesz a baj, ugye-ugye, DeAngelo Hall. (8

több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
A fiúk ledobták a cukiság atombombát:
 www.colts.com/photos/photo-gallery/Community---Humane-Society-Visit/aad7a498-f8f5-42d7-a6a8-fc5ebdd583dd?sf16240446=1#start

Vick-et nem hívták meg...
mukijoe
Castanzo minek mászkál, feküdjön és gyógytorizzon
Miska84
Gondolom nem kellet blokkolni egy kölyökkutyát sem. 😊
több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
A fiúk ledobták a cukiság atombombát:
 www.colts.com/photos/photo-gallery/Community---Humane-Society-Visit/aad7a498-f8f5-42d7-a6a8-fc5ebdd583dd?sf16240446=1#start

Vick-et nem hívták meg...
mukijoe
Castanzo minek mászkál, feküdjön és gyógytorizzon

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
A fiúk ledobták a cukiság atombombát:
 www.colts.com/photos/photo-gallery/Community---Humane-Society-Visit/aad7a498-f8f5-42d7-a6a8-fc5ebdd583dd?sf16240446=1#start

Vick-et nem hívták meg...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Idén eddig eléggé ragaszkodtunk egy bizonyos sormintához: 2L (ez kicsit kilóg), majd 3W, 3L, majd megint 3W. Jó lenne megbontani a hét végén. 😊
peterk2005
3L van az elején is, csak tavalyról indítottuk

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Hamstring ha jól tudom.
peterk2005
igen, már megtaláltam, köszi. sajnos az egyik legmakacsabb és legbizonytalanabb 😕
pagano szerint "kettes szintű". nem tudom hányas skála de elég rosszul hangzik

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hamstring ha jól tudom.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
freeman tényleg hetekre out? mi baja?

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Idén eddig eléggé ragaszkodtunk egy bizonyos sormintához: 2L (ez kicsit kilóg), majd 3W, 3L, majd megint 3W. Jó lenne megbontani a hét végén. 😊 Mondjuk nézve a chedule-t, akkor sincs tragédia, ha a Steelers ellen bukunk. Nézegetve a schedule-t, nekük a mostani Steelers ellenin kívül még 3 csoportmeccs, és a Miami elleni van hátra. A Houstonnak pedig szintén 3 csoportmeccs, plusz Pats plusz Bills. Így, hogy szerencsére a Pats meccs nem az utolsó fordulóban van, valószínű, hogy minimum 1 L-t beszednek ők is a nevezett párostól. Úgyhogy marad a döntés a csoportmeccsekre, amiből kettő lesz hazai, köztük a Houston elleni is (nekik pedig 2 idegenben, 1 otthon).

Azért nem ártana, ha Rex-ék is elkapnák őket a hét végén. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
hány amennyit futottunk tegnap gore-on kívül más nem is kellene a rosterre 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Playmakers makin plays.Höri
The play doesn't care who makes him #paganoism

több mint 8 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Csukló sérülést írtak.. Viszont így megint minden Gore ra marad.. Szerencsétlen..

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Pedig milyen jól játszott Bradshaw! Kár!
több mint 8 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
The #Colts today signed FA running back Zurlon Tipton and placed Ahmad Bradshaw on Injured Reserve.


Ez hihetetlen bazdmeg...

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
egyébkét csak nekem tűnik úgy h kevesebb O# bünti van mióta leváltottuk Pepet? Meg úgy az egész játékhívás jobb mondjuk...
shady
Szóval azt mondod, azért szabálytalankodtak ennyit az OL-manjeink, mert Pep fekete volt?
De bezzeg az árja Chud! 8D

Egyébként nem az, hogy mennyivel jobb a játékhívás, a jó szó szerintem inkább a tudatosság. Chud mintha sokkal jobban be tudta volna illeszteni a rendszerébe a játékosokat, tudja, kivel mit kell nyomni, kinek mi az erőssége és ezt jobban ki tudja használni.

Felismeri, ha nem megy a futás, amikor meg megy, nem hanyagolja. Szar a fal, Hassie játszik, több játékot hív Chud, aminél hamarabb szabadulhat Hassie a labdától. És Chudnál ez a tudatosság a halftime adjustmentre is igaz, mostanság rendre látni, hogy az offense a második félidőre megtalálja az ellenfelek gyengéit és ki is használja. Ez nem véletlen.

Jövőre jó lesz ez a Chucky–Chud–Jim Schwartz edzői hármas. 8D

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
mert Goode-al a jobb oldalon nem megnyugtató a helyzet.)
peterk2005
hogy játszott? csak schnitteket láttam a meccsből...
Miska84
Röviden? Szarul 😊
peterk2005
Ezek szerint gyorsan sikerült beilleszkednie.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
mert Goode-al a jobb oldalon nem megnyugtató a helyzet.)
peterk2005
hogy játszott? csak schnitteket láttam a meccsből...
Miska84
Röviden? Szarul 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
mert Goode-al a jobb oldalon nem megnyugtató a helyzet.)
peterk2005
hogy játszott? csak schnitteket láttam a meccsből...

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
egyébkét csak nekem tűnik úgy h kevesebb O# bünti van mióta leváltottuk Pepet? Meg úgy az egész játékhívás jobb mondjuk...
shady
Ez statisztikailag is így van. Még mindig a Hamilton offense-et futtatjuk, csak most nem ő hívja a playt. De ennek nem hiszem, hogy lenne köze a flagek csökkenéséhez. Ha valami nem Hamilton sara volt, akkor az ez. Valószínűleg egyszerűen összeszokott a társaság. (Kivéve Good-ot, neki érezhetően még túl nagy volt a feladat. Ő azért többször is belerontott - amellett, hogy tartani se nagyon tudta az emberét. Remélem Castonzo hamar felépül, mert Goode-al a jobb oldalon nem megnyugtató a helyzet.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
egyébkét csak nekem tűnik úgy h kevesebb O# bünti van mióta leváltottuk Pepet? Meg úgy az egész játékhívás jobb mondjuk...
shady
Nem annyira kiszámítható, mint Pep idejében.. Az O falban jóval kevesebb a Holding, mert Pep alatt minden futás vége holding volt... De ez lehet az is mindenkinek meg lett a helye..

több mint 8 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
egyébkét csak nekem tűnik úgy h kevesebb O# bünti van mióta leváltottuk Pepet? Meg úgy az egész játékhívás jobb mondjuk...
több mint 8 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
ÉS azért a Run D sem rossz, azt a Martint fogtuk meg aki múlt héten 200+ yardot kocogott össze... Ellenünk meg 90 et, és 1 homály volt csak, amikor nagyon jól blokkoltak neki.