Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
egyébkét csak nekem tűnik úgy h kevesebb O# bünti van mióta leváltottuk Pepet? Meg úgy az egész játékhívás jobb mondjuk...
shady
Szóval azt mondod, azért szabálytalankodtak ennyit az OL-manjeink, mert Pep fekete volt?
De bezzeg az árja Chud! 8D

Egyébként nem az, hogy mennyivel jobb a játékhívás, a jó szó szerintem inkább a tudatosság. Chud mintha sokkal jobban be tudta volna illeszteni a rendszerébe a játékosokat, tudja, kivel mit kell nyomni, kinek mi az erőssége és ezt jobban ki tudja használni.

Felismeri, ha nem megy a futás, amikor meg megy, nem hanyagolja. Szar a fal, Hassie játszik, több játékot hív Chud, aminél hamarabb szabadulhat Hassie a labdától. És Chudnál ez a tudatosság a halftime adjustmentre is igaz, mostanság rendre látni, hogy az offense a második félidőre megtalálja az ellenfelek gyengéit és ki is használja. Ez nem véletlen.

Jövőre jó lesz ez a Chucky–Chud–Jim Schwartz edzői hármas. 8D

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
mert Goode-al a jobb oldalon nem megnyugtató a helyzet.)
peterk2005
hogy játszott? csak schnitteket láttam a meccsből...
Miska84
Röviden? Szarul 😊
peterk2005
Ezek szerint gyorsan sikerült beilleszkednie.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
mert Goode-al a jobb oldalon nem megnyugtató a helyzet.)
peterk2005
hogy játszott? csak schnitteket láttam a meccsből...
Miska84
Röviden? Szarul 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
mert Goode-al a jobb oldalon nem megnyugtató a helyzet.)
peterk2005
hogy játszott? csak schnitteket láttam a meccsből...

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
egyébkét csak nekem tűnik úgy h kevesebb O# bünti van mióta leváltottuk Pepet? Meg úgy az egész játékhívás jobb mondjuk...
shady
Ez statisztikailag is így van. Még mindig a Hamilton offense-et futtatjuk, csak most nem ő hívja a playt. De ennek nem hiszem, hogy lenne köze a flagek csökkenéséhez. Ha valami nem Hamilton sara volt, akkor az ez. Valószínűleg egyszerűen összeszokott a társaság. (Kivéve Good-ot, neki érezhetően még túl nagy volt a feladat. Ő azért többször is belerontott - amellett, hogy tartani se nagyon tudta az emberét. Remélem Castonzo hamar felépül, mert Goode-al a jobb oldalon nem megnyugtató a helyzet.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
egyébkét csak nekem tűnik úgy h kevesebb O# bünti van mióta leváltottuk Pepet? Meg úgy az egész játékhívás jobb mondjuk...
shady
Nem annyira kiszámítható, mint Pep idejében.. Az O falban jóval kevesebb a Holding, mert Pep alatt minden futás vége holding volt... De ez lehet az is mindenkinek meg lett a helye..

több mint 8 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
egyébkét csak nekem tűnik úgy h kevesebb O# bünti van mióta leváltottuk Pepet? Meg úgy az egész játékhívás jobb mondjuk...
több mint 8 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
ÉS azért a Run D sem rossz, azt a Martint fogtuk meg aki múlt héten 200+ yardot kocogott össze... Ellenünk meg 90 et, és 1 homály volt csak, amikor nagyon jól blokkoltak neki.

több mint 8 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Moncrief jovore siman lenyomhatja TY-t.
dugo93
a TY, Moncrief, Dorsett trio kicsit egysíkú, erős. mondjuk ha nyom jövőre egy jó évet Donte akkor lesz bajunk megtartani
Miska84
sztem nem egysíkú. Moncrief wr1 típus, mellé meg a két gyalogkakukk. Jó ez így. Ha Dorsett is beválna, akkor ezeket nem lehetne megfogni. Mindet duplázni kéne kb. Grigsonnak a wr drafthoz úgy néz ki h van érzéke, ugyhogy én Dorsettben is bízom.
több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Gondoltam poénból megnézem mi lenne ha ma lenne vége a szezonnak... Wildcardon jönne a KC.. Most fújják le a szezont 😀
Stev85
hát ahogy tegnap elverték a billst, én nem örülnék. inkább jöjjön a teaxans, vagy a jets

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Gondoltam poénból megnézem mi lenne ha ma lenne vége a szezonnak... Wildcardon jönne a KC.. Most fújják le a szezont 😀

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
a lényeg h nyertünk, most jön a texansnak a bills, NE páros,
remélem két zacskó, és ha mi meg tudjuk nyerni a pit, jagsből az egyiket (remélem az utóbbit) akkor másfél meccs előnnyel fogadjuk őket
Miska84
Engem az se keserítene ha el, ha a Steelers-t kapjuk el 😛 de erre minimális sanszot látok.
Höri
Legyen meg mind2, főleg ha mondjuk Big Ben nem tud játszani ellenünk az agyrázkódása miatt.. Bár inkább játsszon, nem egy nagy futógép...
Stev85
amúgy ezzel a WR corppal szopatja a ligát azt nem kívánom a mi secondarynknek. meg hát egy állat, bármi baja van játszik. (tudom tudom concussion protocoll).

a billsnek már héten win or go home meccse van, remélem elverik a tekszánokat hazai pályán

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
a lényeg h nyertünk, most jön a texansnak a bills, NE páros,
remélem két zacskó, és ha mi meg tudjuk nyerni a pit, jagsből az egyiket (remélem az utóbbit) akkor másfél meccs előnnyel fogadjuk őket
Miska84
Engem az se keserítene ha el, ha a Steelers-t kapjuk el 😛 de erre minimális sanszot látok.
Höri
Legyen meg mind2, főleg ha mondjuk Big Ben nem tud játszani ellenünk az agyrázkódása miatt.. Bár inkább játsszon, nem egy nagy futógép...

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
a lényeg h nyertünk, most jön a texansnak a bills, NE páros,
remélem két zacskó, és ha mi meg tudjuk nyerni a pit, jagsből az egyiket (remélem az utóbbit) akkor másfél meccs előnnyel fogadjuk őket
Miska84
Engem az se keserítene ha el, ha a Steelers-t kapjuk el 😛 de erre minimális sanszot látok.
Höri
csak ha kikapunk a jags texans párostól, akkor már egymás elleni mellett a csoporteredmények is cinkes, legjobb esetben 4-2 lenne, a texans meg ha megnyeri a 3 csoportmeccsét, akkor 5-1. ezért a jags meccs a fontosabb.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a lényeg h nyertünk, most jön a texansnak a bills, NE páros,
remélem két zacskó, és ha mi meg tudjuk nyerni a pit, jagsből az egyiket (remélem az utóbbit) akkor másfél meccs előnnyel fogadjuk őket
Miska84
Engem az se keserítene ha el, ha a Steelers-t kapjuk el 😛 de erre minimális sanszot látok.

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Moncrief jovore siman lenyomhatja TY-t.
dugo93
a TY, Moncrief, Dorsett trio kicsit egysíkú, erős. mondjuk ha nyom jövőre egy jó évet Donte akkor lesz bajunk megtartani

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Moncrief jovore siman lenyomhatja TY-t.

több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Nem volt ez rossz, viszont a futással, illetve annak hiányával valamit kezdeni kell, mert gyakorlatilag az ellenfél már lassan nem is készül ellene.
Hassie meg akkora tanár, hogy szavak nincsenek, Moncriefet meg elnöknek most!
több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
a lényeg h nyertünk, most jön a texansnak a bills, NE páros,
remélem két zacskó, és ha mi meg tudjuk nyerni a pit, jagsből az egyiket (remélem az utóbbit) akkor másfél meccs előnnyel fogadjuk őket

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem láttam a meccset, DE ez nem tántorít el az elemzéstől, magyar socceren nőttem fel 😛

Luck testi épségéről keveset lehet tudni a szezon elejéről, de nyilván elsősorban pszichés okok miatt vetette vissza a bagázst. Így a 4. évben még mindig úgy gondolkodik, hogy csak ő nyerhet meccseket. Rossz beidegződései lettek az előző évek garnitúráitól. Úgy se fogja megfutni a first downt Trent, úgy se fog labdát szerezni a védelem, úgy se lesz normális visszahordás. De én vagyok Andrew Luck, nekem így is nyerni kell, jobbnak kell lenni mint Manning volt, gyűrűket kell nyerni, MVP-nek kell lenni minden évben. Mert én nem egy jöttment 1/1 vagyok, hanem Andrew Fuckin Luck, nekem többet kell mutatni. Minden 3rd downt meg kell passzolni, minden sackből ki kell jönni, minden futást first downra váltani.

Ehhez képest Hasselbeck papi már túl van azon, hogy felkúrja magát ha egy passz mellé megy. Mi van ha kikapunk? Semmi, papírforma. Lehet nyomni lazán, nyerje meg a meccset Moncrief, Hilton, Gore...Erik Walden. Ezt látod. Playmakers makin plays.

Szóval Lucknak kell egy ürügy, hogy miért ne legyenek lebronjamesi elvárásai a vilűgnak felé (=fáj a bordám). Ha olyan mentális állapotban megy vissza a pályára, hogy most NEM kell megváltani a világot hiszen sérült voltam, és utánozza Hasselbecket, akkor egy értelmesebb offenzív játék jöhet ki az eddigieknél vele is.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
De egyébként ahogy látom, hogy a Panthers jobbnál jobb csapatokat ver szó szerint fossá, azok után kezd felértékelődni bennem az a zakó.
Stez
Hát ja. Egyébként se sok értelme van idén szerintem a gyenge csoport - erős csoportnak. A rosszul játszó vagy rossz formában indító (vagy idény közben kerülő) csapatok kikapnak, a formába lendültek meg győznek. Mi kiszoptunk a Billstől és Jetstől is - szar játékkal -, más középcsapatok meg verik őket. Kiszoptunk a Saintstől is, a Houston meg lealázta őket. Ami semmit nem jelent, mert a meccseken a csapatok neve ugyanaz, a teljesítmények között szakadéknyi az eltérés. (Ha a Panthers meccsen nem tosszuk el annyira az elejét, az meg lehetett volna - igaz, szerintem azon a meccsen a Panther messze nem játszott olyan jól, mint mondjuk a GB elle. Szóval ez is relatív.)

Luck meg, hát reménykedjünk. Manningnek is volt úgy a 3.-4. éve felé egy lyukas éve. Sőt, igazából nem is egy, hanem kettő (2001 kimondottan rossz volt, de még 2002 se volt az igazi). Megállt a fejlődése egy időre ő is. Aztán hirtelen ugrott egy szintet megint. Remélem Lütyőnél is valami hasonló tanulási fázisról van szó, aminek az idei év egy hullámvölgye csak. Minden képessége megvan hozzá, hogy így legyen. Szó nincs arról, hogy ne látna a pályán, ne tudná olvasni a védelmeket, ne gondolkodna gyorsan, ne érezné a zsebet, ne tudna gyorsan végigmenni az elkapókon, satöbbi. Csak idén valahogy minden rosszul sül el, és ahelyett, hogy korrigálódnának a meglevő hibái (elsősorban a turnover-prone-sága), felnagyítódnak az útkeresésben. Vicces, de még azt is el tudom képzelni, hogy a karrierje szempontjából végül hasznosnak bizonyul a mostani sérülése. Nem maga a sérülés persze, hanem az, hogy látja Hassie-t érett fejjel irányítani. (De még talán maga a sérülés is. Talán rájön, hogy ő sincs titániumból, vigyáznia kell magára.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
kezd alakulni, már csak Lucknak kéne felépülni, és formába lendülni, és akkor még bármi lehet
shady
Lassan el lehet gondolkozni azon, hogy az sem véletlen, hogy amikor a nyugodt, tapasztalt, nem hibát hibára halmozó Hasselbeck kezd, akkor megy az egész csapatnak, míg amikor a sokszor fölöslegesen magát túlvállaló Luck megdobja a meccsenkénti balfasz pickjét, meg túlságosan is sokáig tartogatja a labdát, folyamatosan csak Hiltont keresi (etc-etc...), akkor pedig sok esetben valahogy nem klappol az egész.

És pont ez mutatja, mennyire erős ez a Colts, mert amit Hasselbeckkel művel az egész csapat, az brutális, csak Luck feje lágya nőne végre be… Oké, hogy a csoportunk szar, egy ilyet nyerünk, de Hassie nem a Jax ellen hozza a W-ket, illetve nem is menedzseli a játékot, hanem kőkeményen kulcsszerepet vállal a győzelmekben.

De azért az tényleg kezd vicces lenni, hogy a nagyfaterral megy, míg Luck idén jobbára szenvedett és az offense sem robogott. Hajléktalan irányítónknak le kéne vonnia a tanulságot a játékstílusából és okulni, valamint tanulni ezekből.

De egyébként ahogy látom, hogy a Panthers jobbnál jobb csapatokat ver szó szerint fossá, azok után kezd felértékelődni bennem az a zakó.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért mondjuk kellett pár bírói döntés..
Stev85
tragikus volt a bíráskodás, lehet jót tenne, ha a következő körből kimaradna ez a crew 😊
JSanyo
Láttad az iménti Seattle-Pittsburgh meccset? Úgy tűnik lassan örülhetünk, ha ilyenek jutnak 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Azért mondjuk kellett pár bírói döntés..
Stev85
tragikus volt a bíráskodás, lehet jót tenne, ha a következő körből kimaradna ez a crew 😊

több mint 8 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
kezd alakulni, már csak Lucknak kéne felépülni, és formába lendülni, és akkor még bármi lehet