Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Jabaal Sheard jött a Dlineba, ott is vékonyak vagyunk, úgyhogy rosszat nem tehet nagyon.

Szerkesztette: kronikk
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Csak még a kezdőben is rengeteg a lyuk, úgyhogy kell Sheard. Aztán Hightower.
Stez
Ahogy telik az idő, úgy csökken az esélye, hogy HT más csapathoz írjon alá. Bankrobbantás ebből már nem lesz, alatta meg a Pats meg tud és meg akar adni bármit.
tomi-tomi
HT elvileg nagyon közel van egy Titans szerződéshez. 😊 Vagy pletyka, de annak akkor jó nagy! : D
Nandito
Egy fake Schefter account tolta be a hírt ma kora este.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Adams - Panthers.

Kösz mindent!

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak még a kezdőben is rengeteg a lyuk, úgyhogy kell Sheard. Aztán Hightower.
Stez
Ahogy telik az idő, úgy csökken az esélye, hogy HT más csapathoz írjon alá. Bankrobbantás ebből már nem lesz, alatta meg a Pats meg tud és meg akar adni bármit.
tomi-tomi
HT elvileg nagyon közel van egy Titans szerződéshez. 😊 Vagy pletyka, de annak akkor jó nagy! : D
Nandito
Igen, tegnap olvastam, de mindeközben folyton azt írják, hogy nagyon jól halad a Patsszel a tárgyalás, az meg nála szvsz nem kérdés, hogy melyik csapatot választja, ha úgy van. Meg hát ugye a Pats az ilyeneket nem szokta elszúrni, ha valakit tényleg meg akar tartani.

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Csak még a kezdőben is rengeteg a lyuk, úgyhogy kell Sheard. Aztán Hightower.
Stez
Ahogy telik az idő, úgy csökken az esélye, hogy HT más csapathoz írjon alá. Bankrobbantás ebből már nem lesz, alatta meg a Pats meg tud és meg akar adni bármit.
tomi-tomi
HT elvileg nagyon közel van egy Titans szerződéshez. 😊 Vagy pletyka, de annak akkor jó nagy! : D

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
12 milliót RG nem ért, viszont Warford évi 8.5 milliója, amit a Saintstől kapott, ez nálam eléggé határon mozog, amire már azt mondom, hogy bánom, hogy elszórakoztuk. Nagyon kellett volna.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Meglepő. Feka vót.

több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Kivágtuk Patrick Robinsont

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak még a kezdőben is rengeteg a lyuk, úgyhogy kell Sheard. Aztán Hightower.
Stez
Ahogy telik az idő, úgy csökken az esélye, hogy HT más csapathoz írjon alá. Bankrobbantás ebből már nem lesz, alatta meg a Pats meg tud és meg akar adni bármit.
tomi-tomi
Nyilván, de akkor is bizakodom. Már a piac előtt írtam (ha visszaolvasol, látod), hogy Magastorony szvsz tuti marad a patsben. Túl kevés hír volt róla, más csapatoktól is, de rajta is érezhető, hogy nem erőlteti, hogy mindenképp leszakítsa a piacot és elmenjen máshová.

A Pats meg ugye nem amatőr, az ilyen játékosok esetében simán pontot rak ezekre a szituációkra.

(Még szerencse, hogy ennek a csudicsapinak drukkolkázok!)

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Csak még a kezdőben is rengeteg a lyuk, úgyhogy kell Sheard. Aztán Hightower.
Stez
Ahogy telik az idő, úgy csökken az esélye, hogy HT más csapathoz írjon alá. Bankrobbantás ebből már nem lesz, alatta meg a Pats meg tud és meg akar adni bármit.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Report: Jabaal Sheard to visit the Colts

Ott a csoki 😀
Stev85
Ez sem újdonság, már az FA nyitása előtt írták, hogy Ballard érdeklődött nála. Ő egyébként nem rossz játékos, sőt én szerintem ő eléggé alulértékelt. Bírnám. Bár remélem, nem drágán akarjuk hozni.

Remek igazolásnak vélném, aki nem Walden-szint, noha nem is elit, de teljesen korrekt pass rusher, aki futás ellen sincs azért elveszve. Az egyik oldalon kezdhetne bőven.

Ja, egyébként Poe esetében arról pletyiznek, hogy gáz van a hátával, tavaly ugye műtötték is, és utána nem volt azért az igazi, sem run defben, sem rushban. Állítólag emiatt ódzkodnak tőle a csapatok.

Simon érdekes igazolás. Elég fura egy ennyire alcsony játékos pass rusherként, a pénze azt mutatja, ő is rotációs playa lesz, nem több. Hát, oké. Legyintek, ez sem egy világmegváltó szerződés, én mondjuk sokallom a pénzét. Most már viszont jó lenne, ha Sheard aláírna legalább, mert jó volna, ha több kezdőszintű playa is jönne. Ahogy látom, a vonal az, hogy a fronthetet nagyon-nagyon vastagítja Ballard. Csak még a kezdőben is rengeteg a lyuk, úgyhogy kell Sheard. Aztán Hightower. Ésígytovább.

több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Report: Jabaal Sheard to visit the Colts

Ott a csoki 😀
Stev85
Róla már korábban is volt szó, John Simon meg hát izé..ok.

több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Report: Jabaal Sheard to visit the Colts

Ott a csoki 😀

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fehér bazmeg! x-D
Stez
Mi meló lehet csak fehéreket találni ebbe a ligába 😀
Stev85
Ezt mondtam tegnap, azért maradtunk le az első napi FA-ról, mert Ballard fehér cornert keresgélt.

több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Fehér bazmeg! x-D
Stez
Mi meló lehet csak fehéreket találni ebbe a ligába 😀

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fehér bazmeg! x-D

több mint 7 éve
cartman023 Indianapolis Colts 729
Az Eagles legalább egy 5. kört szeretne a linebacker Mychal Kendricksért. by renningan

Ennyiért jöhetne nyugodtan, mert a FA lb-ink eddig nem valami biztatóak.
több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Colts sign John Simon

John Simon deal has $13.5 million base value, $17M max value, $4M 2017 March 12 roster bonus, salaries $1.5M (gtd), $3M, $3.5M

Szerkesztette: Stev85

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy én Mingonak örülök. Belőle szerintem még lehet ember.
dugo93
Legyen igazad, bár az hogy ez még Belichicknek sem sikerült és elengedte (pedig állítólag már draftolni is szerette volna), nem jó előjel. Én sosem gondoltam volna, hogy egy Van Noy jól fog játszani, nemhogy zöld pöttyös sisakot viseljen, ahogy tette azt nálunk, de Mingonál nem járt az öreg sikerrel. Lehet, hogy a Coltsban system fit tud lenni, de szkeptikus vagyok.
Burkus
Hát nézd, azért sokat pályára sem lépett, és valljuk be, hogy a Patsben nem is tekintettek rá egyszerű kiegészítőembernél. Itt azért ez más lesz.

Amúgy meg gyűrűt nyert a New Englandnek és ennek a ratyi Bradynek, nem is értem, miről beszélsz.

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
22:28 Néhány csapat már érdeklődik a Brownsnál Osweilerrel kapcsolatban by katonadani
Komolyan? Valaki még fizetne a Brownsnak érte?
Komolyan, vannak még agyilag sérültek???
Stev85
Valaki egyszer első kört adott Trent Richardson-ért...
szampi#33
Nem is csak egy, két csapat is.

Szűkös az időm a napokban, amit sajnálok, mert az offseason legizgibb 1-2 hete megy a draftot leszámítva. Ez van. Doyle marad, ez nagyon tetszik, Allen megy, ez is tetszik, azt a 8 millát ilyen teljesítményért nem érte meg. Igaz, Bostonban szerintem jobban ki fogják használni mint mi, de ha egyszer nálunk nem sikerült, akkor jobb az a 4. kör érte, és költsük a megmaradt 8-at olyanra aki nálunk is tud jó (és egészséges) lenni. Legfeljebb mindkét félnek jó deal lesz ebből, van ilyen is.

Butler (a miénk) remélem marad. Nem bánnám, ha a bostoni is jönne, de ha draftról jön, az is jó, csak jó legyen. Azt nem bánom hogy Jeffery nem jött, nem azért mert haszontalan lett volna (szvsz benne sokkal több fantázia lett volna mint Marshallban), de jelenleg luxus. Ennyi lóvéért Perryért se kár. Se Bouye-ért. Mingo próba cseresznye, ócsóért, meglátjuk. Ha nem, akkor megy, nem vesztettünk semmit. Hightower kéne még, de nagyon. Meg én biza továbbra is hanyagolnám a drafton a RB posztot, és inkább hoznék Gore meg Turbin mellé valakit a Lacy, Ellington, Bell (nem a levejon, a volt detroiti), Blount, Hightower (volt Saints), Hillman stb. brigádból. Egyik se lenne drága, és mindegyik tökéletesen elég lehetne Gore/Turbin mellé/mögé. A negyedik embert meg megkeresnénk UDFA-n, hátha lesz belőle egy cjanderson, az azért nem olyan lehetetlen. A draftról meg jöjjön CB, rusher, S, falember, tökmindegy, minden posztra jól jön az erősítés. Ja, és esetleg Demarcus Ware, ha nem marad Denverben. Öreg már, nem bír sokat, de amikor pályán van akkor még mindig nagyon ott van, nem csak lézeng. És emellett nagyon jót tesz az öltözőnek is, remek mentor. Jót tenne a draftról hozott jövő rushereinek, ha az ő szárnyai alatt tölthetnék az első 1(2) évüket.

Az Osweiler trade lol, wtf, nincs is jelzőm. 😀 Persze, logikus move a Houstontól, bár hozzáteszem, valójában a tavalyi szerződés volt agyatlan, amiből most kurva drágán kell kiszállniuk. Attól meg, hogy ésszerűen menekülnek, még nem lesz irányítójuk. Márpedig az továbbra sincs. És most már egy 2. körük sincs ... amit esetleg mondjuk Garoppoloért odaadhattak volna. Romotól nem tartok, legfeljebb majd akkor, ha már houstoni színekben lejátszotta az idényt, utólag 😊 Egyelőre Garoppoloban is több veszélyt látok. Vagy esetleg abban, hogy BoB belenyúl valami középső/hátsó körös Wilson félébe.

Jacksonville-ben viszont ..... Eddig minden évben úgy voltam vele, hogy előbb mutassanak valamit, utána tartok tőlük, de ez már kezd nem vicces lenni. Tonnányi top pick az elmúlt évekből - köztük most már jópár valós tehetséggel -, mellé egy all star gálányi top free agent, és nem csak a pénz a sok, de a talent is megvan. Az a védelem lassan önjáró üzemmódban is NFL elitgyanúra van ítélve, csak nem kell direkt elbaszni. A nagy számok törvénye alapján az meg már kinéz nekik is. Még szerencse, hogy náluk sincs QB, ölég bajunk lehet anélkül is.
peterk2005
Malcolm Butler, Donte Hightower... De szívesen fosztogatnál Te a Patsnél. 😊 (Amúgy a "Ti Butleretek" is nálunk kezdett, csak nálunk nem jött be, ha jól emlékszem.) Brady, Gronk meg DMC nem kéne? 😊
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amúgy én Mingonak örülök. Belőle szerintem még lehet ember.
dugo93
Legyen igazad, bár az hogy ez még Belichicknek sem sikerült és elengedte (pedig állítólag már draftolni is szerette volna), nem jó előjel. Én sosem gondoltam volna, hogy egy Van Noy jól fog játszani, nemhogy zöld pöttyös sisakot viseljen, ahogy tette azt nálunk, de Mingonál nem járt az öreg sikerrel. Lehet, hogy a Coltsban system fit tud lenni, de szkeptikus vagyok.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy én Mingonak örülök. Belőle szerintem még lehet ember.
dugo93
Cseppet sem rasszista hozzászólás.
Elhatárolódom.

több mint 7 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
néma csent és hullaszag. hiányzik Grigson első 1-2 éve amikor hoztuk első nap a Waldeneket | ja nem |

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Amúgy én Mingonak örülök. Belőle szerintem még lehet ember.

több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
 twitter.com/RapSheet/status/839975347919675392
hát ez így a punter után igen gyenge 😀
Borbinho
Hát gondolom nem vele akarjuk megoldani a passrush problémát, de fel kell tölteni a posztot, mert konkrétan nincs most ott ember.Az összeg meg baráti.
szampi#33
nem lennék meglepve ha pre után már nem lenne rosteren. fiatal, atletikus, de eddig csak st-ben volt használható. arra meg lehet vinni vetminért is. van pénzünk, nem az, de nagyon remélem h max cserének hoztuk
Borbinho
Hát szezon közben sem voltunk valami vastagok LB poszton, de azóta mínusz Díkjúvell, Erik a viking, Kól Torrente, Mathis papa. Ami meg maradt az Sio Moore, Josh McNary, és társai, azok meg szerintem két csomag szotyinál nem sokkal érnek többet. Szóval meglepődnék ha kezdőnek hozták volna DQ helyére.

Amúgy pont most jutott eszembe egyik legjobb igazolása Ryannak ILB posztra, nem tudom ki emlékszik még a zseniális 54-esre, Mario Harvey-ra? 😉
coltman
Jajjj a nagyseggű srác 😀 Már majdnem elfelejtettem 😀