Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Malik Jackson nem klasszik DT, vele nem rotálódna Poe. Amúgy ha pénzről van szó, ott van már/még Calais Campbell is a maga 14 millájával, ha tényleg oda menne, vaskos összeg menne az interior dline-ra 😊

Szerintem Stez Miamira gondolt, de csak kizárásos alapon
peterk2005
Poe hozzánk tart, egyelőre vizitre. Viszont ma elküldtünk Roy Millert, aki kvázi a posztján játszik.
 twitter.com/JosinaAnderson/status/841029933396832256
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Malik Jackson nem klasszik DT, vele nem rotálódna Poe. Amúgy ha pénzről van szó, ott van már/még Calais Campbell is a maga 14 millájával, ha tényleg oda menne, vaskos összeg menne az interior dline-ra 😊

Szerintem Stez Miamira gondolt, de csak kizárásos alapon
peterk2005
Direkt nem is a cseréről dumáltam mint opció, hanem arról, hogy ZS, mert a ki kinek a cseréje az még szubjektív lehet, de az ennyi ZS az elég objektív. És tényleg, Campbell még eszembe se jutott, valid felvetés. Pedig amúgy hírek aszongyák, hogy Jaguars fele vette az irányt.

De röhögnék, ha 40M+ elmenne 3 D emberre (iktriad, te is? 😀) - csak az a baj, hogy Coughlin is ott van, szóval esélyes, hogy ész is költözött már arrafele, így nem lesz elsütve eme LOL dolog 😛 Pedig idénre is kéne a tradicionális Jags tökön szúrás, amivel ismét megmutatják, hogy képesek inkompetitívek lenni, bármennyire is nekik állna a zászló 😀
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Malik Jackson nem klasszik DT, vele nem rotálódna Poe. Amúgy ha pénzről van szó, ott van már/még Calais Campbell is a maga 14 millájával, ha tényleg oda menne, vaskos összeg menne az interior dline-ra 😊

Szerintem Stez Miamira gondolt, de csak kizárásos alapon
peterk2005
Mondjuk a phins minek hívja az már érdekesebb

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Malik Jackson nem klasszik DT, vele nem rotálódna Poe. Amúgy ha pénzről van szó, ott van már/még Calais Campbell is a maga 14 millájával, ha tényleg oda menne, vaskos összeg menne az interior dline-ra 😊

Szerintem Stez Miamira gondolt, de csak kizárásos alapon


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Ennyi, Poe nem lesz Colt. Kar erte, de tudtam, hogy ez lesz. A jax vagy a mia kemenyen pengetni fog, sok idiota a nyolcezredik dl-t is tulfizeti. De Poe se okosabb, elmegy kb. cserenek a tuti kezdes helyett. O dolga.
Stez
Nem jött be Poenak Irsay magán jetje 😊 . Lehet tényleg nem volt tele ribikkel meg egy kis hóval 😊 ... Vagy annyira tetszett neki hogy ő is akar egyet, de annyi pénzt meg nem ajánlottatok neki 😀

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Ennyi, Poe nem lesz Colt. Kar erte, de tudtam, hogy ez lesz. A jax vagy a mia kemenyen pengetni fog, sok idiota a nyolcezredik dl-t is tulfizeti. De Poe se okosabb, elmegy kb. cserenek a tuti kezdes helyett. O dolga.
Stez
Melyik csapatban lenne csere NT?
Janek
Hát fejből meg nem mondom a Jags pontos D felállását, de Malik Jackson 15 misije mellé egy másik 15 misit bevállalni, hogy legyen 2 jó DT-d szerintem erős luxusra vall, de persze én csak örülök, ha megteszik 😉
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Hát ha long termet akart Ballard, és ez is bibi volt, akkor meg jobb is ez így, mert akkor Poe vsz arra megy, hogy na majd most 1 év, megmutatja hogy minden fasza, utána pedig UFA-n másfél szeresét elkérheti gond nélkül, mint amit most kapna, vagy esetleg kivárja valamelyik idióta csapatot, aki már most kifizeti neki a másfél szereset.

Bár igazából én ezt annyira nem értettem soha, hogy egy 26 éves gyereknek, hogy most 5 év alatt 40 vagy 50 misit keres az nem kurvára tök mind1? Faszomsohabüdöskurvaéletbe nem tudja elkölteni, és akkor még ugye ott az előző szerződés, meg az utána jövő. Na mind1, next man up, innentől tényleg ILB-t akarok látni a listán, mert abból még kurvára nincs egy se nekünk, és az nagyon kőne, legalább 2, de 1 minimum ha másikat draftról húzzuk.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Poe fasza lenne/lett volna, de kicsit luxus is, a mi rendszerünkben egy NT 300-350 snapet van pályán, Poe meg 800-1000 snapes játékos. Csak azért nem mondtam eddig, hogy nekem nem kell, mert tele vagyunk lével, Irsay zsebe meg nem érdekel 😊

Szóval ha jön, jöjjön csak, de nekem ez még kevés, szeretnék még ILB, CB posztra is nevet (neveket) hallani. Ha nem jön össze magastorony/butler, akkor pl. Claiborn egy 1+X éves prove it, opciós szerződéssel. Volt már olyan, hogy valaki valahol sz*r volt, aztán máshol megtalálta a helyét. Minter hasonló okokból szintén jöhetne, ha nincs jobb. Pénz van bőven, 1 év prove it szerződést bőven megérne egy 26-27 éve játékos, hátha....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Ennyi, Poe nem lesz Colt. Kar erte, de tudtam, hogy ez lesz. A jax vagy a mia kemenyen pengetni fog, sok idiota a nyolcezredik dl-t is tulfizeti. De Poe se okosabb, elmegy kb. cserenek a tuti kezdes helyett. O dolga.
Stez
Melyik csapatban lenne csere NT?

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennyi, Poe nem lesz Colt. Kar erte, de tudtam, hogy ez lesz. A jax vagy a mia kemenyen pengetni fog, sok idiota a nyolcezredik dl-t is tulfizeti. De Poe se okosabb, elmegy kb. cserenek a tuti kezdes helyett. O dolga.

több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Akkor Poe így bukó. Remélem nagy zsét ad neki a Jax és szar lesz

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Josina Anderson‏Hitelesített felhasználó @JosinaAnderson 4 p4 perccel ezelőtt
Tovább
I'm told DT Dontari Poe's visit w/t #Colts "went well." There's "no deal" at this time. He's scheduled to travel for a visit with the #Jags.
Stev85
 twitter.com/mchappell51/status/841030398641618945

😀😀😀

 twitter.com/HolderStephen/status/841029889557987328
ha olyan összeget tettünk volna le elé, ami kurvajó, akkor nem megy tovább. Így viszont, hogy Jax-be megy legközelebb, kétlem, hogy elvinnénk végül :\
remény hal meg utoljára

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Josina Anderson‏Hitelesített felhasználó @JosinaAnderson 4 p4 perccel ezelőtt
Tovább
I'm told DT Dontari Poe's visit w/t #Colts "went well." There's "no deal" at this time. He's scheduled to travel for a visit with the #Jags.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
közben Cordarelle Patterson is felkerült a listánkra, mint érdeklődési tárgy. Értem, hogy physical target, de remélem 2 csomag szotyinál nagyon többet nem akarunk érte adni és még azt se garantálva.

Poeról meg már a faszomba jöhetne az a kurva hír, hogy signed with Colts!!!!!!
coltman
Nagyon helyes, Patterson jó játékos, ha valaki tudja használni. És az nem azt takarja, hogy toszd be visszahordani, meg ha screent nyomatsz rá, meccsenként kétszer. És igenis kellenek a célpontok, én már Kendall Wrightot is idecsábítottam volna. Slotban kiváló, szélen is tud játszani, jó kezei vannak, ráadásul nem vált el puszival a Titanstől, kurvára nagy bizonyítási vágy lehet benne.

De Patterson is olyan, aki nagyon nagy kincs lehet egy megfelelő rendszerben. Hozzuk csak el, nyilván olcsón.

több mint 7 éve
deleted account 1 758
közben Cordarelle Patterson is felkerült a listánkra, mint érdeklődési tárgy. Értem, hogy physical target, de remélem 2 csomag szotyinál nagyon többet nem akarunk érte adni és még azt se garantálva.

Poeról meg már a faszomba jöhetne az a kurva hír, hogy signed with Colts!!!!!!
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Allitolag a Pats es a Jets van a legkedvezobb pozicioban Hightowerert. Es meg nehany csapat erdeklodik, de nem tudom, hogy mi koztuk vagyunk-e. Valaki hallott valamit?

Ha esetleg Poe nem jon ossze, hozzavaghatnank Hightowerhez egy szemmel is lathato osszeget. Bar ha jol sejtem, nem okozna gondot egyszerre a kettot betenni a sapka ala.
nagytomy
Egyre több helyen olvasom, hogy nem akar menni sehova Hightower, csak megnézte mennyit érhet a piacon. Nem hinném, hogy van olyan csapat, ami lényegesen nagyobb zsét tenne le elé, mint amit a Pats megadna. Akkor meg marad a seggén sajnos (ahogy azt a Patsnél is várják)
Borbinho
De, egyébként szerintem lényegesen többet megkapna. Én simán kinéznék nála évi 11-13 milliós átlagot egy Titans-féle bőkezű csapattól, amúgy meg a Patsnél marad, én azt tippelem, évi 7.5-9 millióért alá fog írni, szemmel látható difi lesz mondjuk az ő és Collins pénze között.

De ahogy látom, szarik ő másokra, és nem is biztos, hogy nem sülne el visszájára, ha mondjuk itt kötne ki. Gyűrűkkel a zsebében én nem érzem, hogy ha nem Belichick térde van a seggében, megfelelően motivált tudna maradni.

A Patsnél nyilván más, abban a közegben ennek a veszélye nem áll fent.

több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
 twitter.com/AdemSchafter/status/840982633546940416

Elsőre beszoptam én is 😀 de | sajnos | kamuprofil, meg ennyiért nem is kéne, sőt
Borbinho
Amíg nem az én pénzemet költi Ballard addig a számok nem izgatnak.A lényeg, hogy minőségi játékosokkal töltsük fel a védelmet, mert jelenleg egy egyetemi csapat szintjén karistolunk.(Bocsánat Mingo érkezett úgy már NFL szint..se)

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Allitolag a Pats es a Jets van a legkedvezobb pozicioban Hightowerert. Es meg nehany csapat erdeklodik, de nem tudom, hogy mi koztuk vagyunk-e. Valaki hallott valamit?

Ha esetleg Poe nem jon ossze, hozzavaghatnank Hightowerhez egy szemmel is lathato osszeget. Bar ha jol sejtem, nem okozna gondot egyszerre a kettot betenni a sapka ala.
nagytomy
Egyre több helyen olvasom, hogy nem akar menni sehova Hightower, csak megnézte mennyit érhet a piacon. Nem hinném, hogy van olyan csapat, ami lényegesen nagyobb zsét tenne le elé, mint amit a Pats megadna. Akkor meg marad a seggén sajnos (ahogy azt a Patsnél is várják)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AdemSchafter/status/840982633546940416

Elsőre beszoptam én is 😀 de | sajnos | kamuprofil, meg ennyiért nem is kéne, sőt

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Allitolag a Pats es a Jets van a legkedvezobb pozicioban Hightowerert. Es meg nehany csapat erdeklodik, de nem tudom, hogy mi koztuk vagyunk-e. Valaki hallott valamit?

Ha esetleg Poe nem jon ossze, hozzavaghatnank Hightowerhez egy szemmel is lathato osszeget. Bar ha jol sejtem, nem okozna gondot egyszerre a kettot betenni a sapka ala.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/840965821488877569

Patet továbbra is imádjuk 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
BWill szamainal olcsobban nem hiszem hogy alabb adja.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Marpedig ha nem ir ala itt azonnal, vege, ezen a listan olyan csapatok vannak, akik szeretnek perkalni.

En egyebkent nem varom, hogy Ballard visszautasithatatlan ajanlatot rak ele, tul hosszu a lista, szerencset probal mashol is szvsz. Es azt sem hiszem, hogy a Ballard, KC-vonal eleg lesz, hogy csak amiatt maradni akarjon.M
Stez
nem is feltétlenül szükséges egy mega ajánlat, állítólag hajlana egy 1 éves prove-it szerződésre is
polo62
Negy evre 8 millioert nem jo? Egy ezrest akar meg garantalhatunk is neki.

több mint 7 éve
polo62 New England Patriots 22
Marpedig ha nem ir ala itt azonnal, vege, ezen a listan olyan csapatok vannak, akik szeretnek perkalni.

En egyebkent nem varom, hogy Ballard visszautasithatatlan ajanlatot rak ele, tul hosszu a lista, szerencset probal mashol is szvsz. Es azt sem hiszem, hogy a Ballard, KC-vonal eleg lesz, hogy csak amiatt maradni akarjon.M
Stez
nem is feltétlenül szükséges egy mega ajánlat, állítólag hajlana egy 1 éves prove-it szerződésre is
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jason La Canfora:
Dontati Poe en route to Indy for 1st visit. Colts want him long term but that'll take big $. Poe willing to go 1yr route. ATL, MIA, OAK next.

Azt sejtettuk, h nem lesz olcso. Gondolom, Poe is ugy szamol, hogy marha jo lesz
nagytomy
Miamibe marhára kell Suh mellé egy brutál drága NT...