Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Állítólag Margus Hunt aláírt, mondjuk nem igazán értem, hogy minek és hogy milyen poszton fog játszani.

Szerkesztette: Farky

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Turbin marad 2 év 4,1M

több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Per Pro Football Focus, Minter was their 25th best rated linebacker with a +81.0 grade overall–including a +81.3 grade in pass coverage.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nyilvan jon Minter. Emlitettem, evidens, hogy erkezik. Par even belul Colts GM leszek.ilva

több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/841347083726663681

Őt ne engedjük elmenni!
Viszont az ár érdekes lehet, irányt adna az ILB piacon.
Tony Adams
Emlegetett szamár : )) Elnézném középen a csávót.

több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/841347083726663681

Őt ne engedjük elmenni!
Viszont az ár érdekes lehet, irányt adna az ILB piacon.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De én továbbra is tudok fél tucat játékost mondani, akik szerintem nagyon jó igazolások lennének, posztra is jól jönnének, mert kb. mind need és a pályán is jó teljesítményt nyújtottak. Szóval még van honnan válogatni.
Stez
Jöjjön a Stez wishlist!
Giowa
Mondjuk a wishlist az nálam picit más. Az úgy néz ki nálam, hogy Emily Ratajkowski, Bebe Rexha, Katy Perry, Sarka Kata, de igazából idefér még az agyonkefélt Dukai Regina is például.
Stez
Eddig úgy tűnt, hogy ez Wyatt wishlistje. 😊
tomi-tomi
Az jo, majmolasbol kap egy jelest. x-D
De o egyebkent homokos, ugyhogy nehezen lehet ilyen wishlistje. 8-(
Stez
Katáról már lemondtál múltkor, úgyhogy így jártál, sőt, legutóbb már Emilyről is te kis kancsó 😕
Wyatt
Katáról sosem mondtam le, és soha nem is fogok (amíg teherbe nem esik a kurvincája)! Mint ahogy Katyről sem, Bebe-ről sem. Em-re (mert hát én csak becézem, ugye-ugye) is csak azért mondtam, hogy viheted egy körre, mert foglalt, te csak a Norbi update menüjét fizethetnéd. 8-(

KataKatyBebe itt marad nokedliszaggatónak nálam, ez az én kúrólistám.

A fekák között meg TJ McDonald még elérhető, nem világmegváltó, de korrekt SS, szívesen látnám itt, mint ahogy a Hightower/Zach Brown páros valamelyikét is. Az üveg Claiborne sem olyan rossz ám, ha kibír törésszakadásilyesmik nélkül egy szezont, felkészülést. És ha már 3-4 ILB, Gerald Hodgest is bírom, aláírhatna ide potom pénzért hat évre.

Ott van Byrd, aki ha nem törik el, miközben leszáll a repcsiről, azért lehetne ráció, mert passz ellen nem egy elveszett faszi. Ware tapasztalata remekül jönne, és ha nem sérül, még a pályán is abszolút képes elit teljesítményre.

Levyt kitoszta a Lions, egy tüzetes orvosi vizsgálat után, ha zöld jelzést ad a stáb, ő is bőven megérne egy próbát, mutatott ő elit teljesítményt, nem egy szezonon keresztül. Ott van Verner, aki #2 cornernek jó lehet egy baráti rendszerben, emlékszem ám, amikor ő itten a szomszédban, Titániakukivárosban leszedett a pályáról minden elkapót.

Én Pattersont is nagyon bírnám itt, nem csak visszahordóként, de félelmetes fegyver tud lenni egy ilyen játékos, főleg Luckoknak. És akkor itt van Poe. Ők így fejből, nem néztem meg az FA-listát. De most egy totál üres ILB-poszton igenis nagy upgrade egy amúgy korrekt Hodges is. Vagy egy Minter pl. Nem váltja meg a világot, de hát nem is az a dolga.

Szerkesztette: Stez

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De én továbbra is tudok fél tucat játékost mondani, akik szerintem nagyon jó igazolások lennének, posztra is jól jönnének, mert kb. mind need és a pályán is jó teljesítményt nyújtottak. Szóval még van honnan válogatni.
Stez
Jöjjön a Stez wishlist!
Giowa
Mondjuk a wishlist az nálam picit más. Az úgy néz ki nálam, hogy Emily Ratajkowski, Bebe Rexha, Katy Perry, Sarka Kata, de igazából idefér még az agyonkefélt Dukai Regina is például.
Stez
Eddig úgy tűnt, hogy ez Wyatt wishlistje. 😊
tomi-tomi
Az jo, majmolasbol kap egy jelest. x-D
De o egyebkent homokos, ugyhogy nehezen lehet ilyen wishlistje. 8-(
Stez
Katáról már lemondtál múltkor, úgyhogy így jártál, sőt, legutóbb már Emilyről is te kis kancsó 😕

több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
De én továbbra is tudok fél tucat játékost mondani, akik szerintem nagyon jó igazolások lennének, posztra is jól jönnének, mert kb. mind need és a pályán is jó teljesítményt nyújtottak. Szóval még van honnan válogatni.
Stez
Jöjjön a Stez wishlist!
Giowa
Mondjuk a wishlist az nálam picit más. Az úgy néz ki nálam, hogy Emily Ratajkowski, Bebe Rexha, Katy Perry, Sarka Kata, de igazából idefér még az agyonkefélt Dukai Regina is például.
Stez
Eddig úgy tűnt, hogy ez Wyatt wishlistje. 😊
tomi-tomi
Az jo, majmolasbol kap egy jelest. x-D
De o egyebkent homokos, ugyhogy nehezen lehet ilyen wishlistje. 8-(
Stez
Biztos azért akarja, mert mind jól főz és non-stop takarít 😀

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De én továbbra is tudok fél tucat játékost mondani, akik szerintem nagyon jó igazolások lennének, posztra is jól jönnének, mert kb. mind need és a pályán is jó teljesítményt nyújtottak. Szóval még van honnan válogatni.
Stez
Jöjjön a Stez wishlist!
Giowa
Mondjuk a wishlist az nálam picit más. Az úgy néz ki nálam, hogy Emily Ratajkowski, Bebe Rexha, Katy Perry, Sarka Kata, de igazából idefér még az agyonkefélt Dukai Regina is például.
Stez
Eddig úgy tűnt, hogy ez Wyatt wishlistje. 😊
tomi-tomi
Az jo, majmolasbol kap egy jelest. x-D
De o egyebkent homokos, ugyhogy nehezen lehet ilyen wishlistje. 8-(

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
De én továbbra is tudok fél tucat játékost mondani, akik szerintem nagyon jó igazolások lennének, posztra is jól jönnének, mert kb. mind need és a pályán is jó teljesítményt nyújtottak. Szóval még van honnan válogatni.
Stez
Jöjjön a Stez wishlist!
Giowa
Mondjuk a wishlist az nálam picit más. Az úgy néz ki nálam, hogy Emily Ratajkowski, Bebe Rexha, Katy Perry, Sarka Kata, de igazából idefér még az agyonkefélt Dukai Regina is például.
Stez
Eddig úgy tűnt, hogy ez Wyatt wishlistje. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De én továbbra is tudok fél tucat játékost mondani, akik szerintem nagyon jó igazolások lennének, posztra is jól jönnének, mert kb. mind need és a pályán is jó teljesítményt nyújtottak. Szóval még van honnan válogatni.
Stez
Jöjjön a Stez wishlist!
Giowa
Mondjuk a wishlist az nálam picit más. Az úgy néz ki nálam, hogy Emily Ratajkowski, Bebe Rexha, Katy Perry, Sarka Kata, de igazából idefér még az agyonkefélt Dukai Regina is például.

Jó, kicsit bővebb a lista, de reggelig nem végeznék vele, ha már a felét akarnám leírni.

több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
De én továbbra is tudok fél tucat játékost mondani, akik szerintem nagyon jó igazolások lennének, posztra is jól jönnének, mert kb. mind need és a pályán is jó teljesítményt nyújtottak. Szóval még van honnan válogatni.
Stez
Jöjjön a Stez wishlist!

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Már hogyne lenne értelme. A Browns addig görgetett, amíg 100 millás hellyel mentek az FA-nak, felvásárolták a fél piacot, és még most is van 50 millájuk kb., amit görgetnek jövőre is, mert nem tudják hová költeni, már Osweilereket vásárolgatnak brahiból. A cap pedig nekik is emelkedik évente 15 millával, mint a másik 31 csapatnak, szóval még jobban durrogtathatnak.

Szóval ha nincs értelme, mert nincs kire, abszolút nem muszáj költeni, csak azért, hogy menjen a lé. Itt a helyzet viszont más, mert azért még jó pár értelmes játékos elérhető, lehetne erősíteni, költeni. De Ballard egy teljesen más szisztéma szerint nézi, ki lehet a csapat hasznára és ahogy tapasztalom, ez nagyban szűkíti a lehetséges Coltok listáját.

De én továbbra is tudok fél tucat játékost mondani, akik szerintem nagyon jó igazolások lennének, posztra is jól jönnének, mert kb. mind need és a pályán is jó teljesítményt nyújtottak. Szóval még van honnan válogatni.

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Hát ahogy nézem a Browns, Jags, 49ers 40-50 misiket rollovereltek, szóval ez elvileg átvihető, de hosszú távon lófaszt se ér, mert az hogy egy évben van 100 misi helyed, és azt elköltöd, a következőben kurvára nem lesz meg az, szóval a full túl/alulköltésnek nincs semmi értelme. Szóval azért pár UFA szerintem még érkezni fog.
több mint 7 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
51 milliónk van nem tudom mennyit kell elkölteni és mennyit tudunk átvinni jövőre de ahogy emelik a capet lassan semmi értelme a rollovernek mert nem tudod eldurrantani:
1. mindenki megtartja a legjobbjait, senki sincs megszorulva
2. aki meg kijön arra meg ráomlik több száz millió dollárnyi piac

egy héttel ezelőtt a 3. legjobb FA a listán egy NT volt, azért az elég vicces (a #98 holló)

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Attól, hogy a Jaguars kitett egy játékost, attól az még nem feltétlenül kuka. Az a dline a liga egyik legjobbja lesz, és már túltengés van. A fal szélén ott van Fowler és Malik Jackson, mellettük Ngakoue nagyon jó rookie évet zárt, kifejezetten ígéretes. Középen meg ott van Campbell, és Abry Jones ugyancsak nagyon jó éven van túl. Már kirakták Odrick-t is, pedig ő se rossz játékos. Igazából inkább az a fura, hogy egyáltalán hajtanak Poe-ra, szvsz semmi szükségük már rá.

A kidobott játékosok hasznosságáról mindennél többet elmond az, hogy a Patriots idén több olyan kukázott játékossal nyert SB-t, akik máshol, sokkal gyengébb csapatokban nem kellettek. Miközben 2, abszolút elit, saját játékost meg fingéhugyé elkótyavetyéltek. Papíron a létező legnagyobb hülyeség, és mégis remekül működött. Miller szvsz teljesen korrekt játékos, attól, hogy a Jaguarsnak már nem kell, attól még nálunk nagyon is meg lehetne a helye, haszna. (Mondjuk a NT pozíció izgat a legkevésbé. Van is elfogadható rotációnk a poszton, és még van 2-3 elérhető szabadügynök a piacon, akik Millerhez hasonlóan szintén meg tudnák oldani a posztot. A mi falunk teljesítménye a DE-k teljesítményén múlik inkább, a NT feladatköre viszonylag egyszerű, oda nem kell elit játékos.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Nem tűnne előrelépésnek ha a Jaxből kivágott DL-t kukáznánk

Borbinho
szerintem a mi védelmünk nem válogathat h kit honnan vágtak ki, főleg egy jax D-line azért erősebb a mienknél,
ja meg az LB sor is
ja meg a sec is

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem tűnne előrelépésnek ha a Jaxből kivágott DL-t kukáznánk míg a Jax meg liga szinten jó játékosokkal tölti fel a keretet. Ok h nem lesz PO-juk mert chokerek és el vannak átkozva, de legalább ilyenkor elhihetik hogy "na majd idén". Nekünk az sincs 😕
#feelsbadman

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha már Jags és hírek, a kirakott Roy Miller akár itt it kiköthetne. Tavaly lesérült - ha jól tudom ACL -, de amúgy karrierje során végig kezdő játékos, stabil, korrekt kezdő szintű run stopper. És még csak 29 éves. 3 millió körül el lehetne hozni, amit nálunk NT pozícióban tudni kellene, azt tudja. Ráadásul kifejezetten jó locker room arc hírében áll, jó a munkamorálja is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nonsense, hogy a Jaxnél Malik Jackson és az évi 13 millióért szerződtetett Calais Campbell helyett ő kezdjen.
Stez
A frissen meghosszabbított Abry Jones helyett kezdene Poe kvázi 5T DT posztban, nem Campbell vagy Malik helyén. És Abryvel elég jól tudnák rotálni egymást. Egy szóval lenne helye nálunk.
iktriad
Hát igen, köszönöm, hogy megszakértetted, mennyire megérné az évi 15+ millás Jackson, 13-14 millás Campbell, évi 3-6 millás Abry Jones mellé még úgy évi 8-12 millió közötti összegért egy DT.

Egy olyan DT, akinek ja, lenne helye, évi 500-600 snap erejéig maximum. Egy ilyen játékosnak nem annyi hely kell, amennyit ott kapni fog. Tök jó dolog, hogy a Jacksonville megteheti, hogy egy tízezredik DL-nek is odatosszon tízcsilliárd dollárt, csak épp mettől még értelme nem lesz. És Campbellék leigazolása után pont nem is oda kéne lökni az óriási mánit, amikor van azért szép számmal need még a minden évben top5-ben draftoló csapatnál.

Szerintem.

(De ez itt off, noha Jax-szurkoló vagyok, ez a Colts-topik.)

több mint 7 éve
deleted account 1 758
...The Colts are still in the mix. But again, it’s not a great sign nonetheless for the Colts. The Colts are typically really good closers on free agent deals and they typically do a good job of signing free agents in-house, but that didn’t happen with Poe...

Jah, kibaszott jók voltunk a hulladékok itt tartásában piacinál jóval magasabb árért 😀

Btw, Ballardnál jelenleg nincs GM, aki jobban tudná, hogy mennyit ér Poe (KC-t leszámítva of course), szóval ha nem lesz behúzva hajóra, akkor szerintem kár is túlfizetni, csak azért hogy elmondhassuk lett nagy nevünk. Ráadásul még mindig ott van opcióként Jonathan Hankins vagy Bennie Logan, körülöttük még ahogy nézem a fű se nőtt eddig FA nyitás óta, és ők ugyanúgy upgradek lennének a falunkban. Plusz ha olcsóbban (Poehoz képest) elhozzuk valamelyikőjüket, akkor akár tényleg megkínálhatnánk a sokkal nagyobb need ILB posztunkra mondjuk Hightowert egy zsírosabb offerrel.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 847 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nonsense, hogy a Jaxnél Malik Jackson és az évi 13 millióért szerződtetett Calais Campbell helyett ő kezdjen.
Stez
A frissen meghosszabbított Abry Jones helyett kezdene Poe kvázi 5T DT posztban, nem Campbell vagy Malik helyén. És Abryvel elég jól tudnák rotálni egymást. Egy szóval lenne helye nálunk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennyi, Poe nem lesz Colt. Kar erte, de tudtam, hogy ez lesz. A jax vagy a mia kemenyen pengetni fog, sok idiota a nyolcezredik dl-t is tulfizeti. De Poe se okosabb, elmegy kb. cserenek a tuti kezdes helyett. O dolga.
Stez
Melyik csapatban lenne csere NT?
Janek
Nonsense, hogy a Jaxnél Malik Jackson és az évi 13 millióért szerződtetett Calais Campbell helyett ő kezdjen. Mint ahogy Suh mellé most toszott oda falemberére 30 milliót a Dolphins, szóval konkrétan egy Poe évi 6-8-10-12 millióért olyan fantasztikusan pénzkidobás ezekhez a csapatokhoz, hogy az valami fantasztikus. Hiába nagy és NT, így csak szoros rotációban játszana.

Mert hogy a Falconsnál elfér, az oké, de talán a Colts mellett az Atlanta az egyetlen olyan csapat a vizitlistáján, ahol értelme van is.

Szerkesztette: Stez

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért valami nagy nevet hozhatnánk, ha már ennyi lóvénk van.
dugo93
Stez jutott eszembe mindenek előtt. #remarkablecomeback

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)