Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Rivera jaguár lett végül. Doyle + mellé még jöhetne azért valaki, Swoope + Williams se az a betonbiztos csere. Bár Swoopeban nagyon bízok, hogy egy állat lesz, adottságai megvannak hozzá

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát, ha péefef azt mondja, akkor biza fos vót.

#neharagudjZoli<3

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Rivera tényleg jobban passzolna a sorba, igaz ő UDFA volt, nem korai körös bust, de ő is fiatal. És ő amikor pályán volt 400-500 yardos TE, nem ilyen camp body. Igaz, a pff szerint botrányosan blokkol futás ellen. Swoope-nál talán ő se rosszabb. 😀 😀
peterk2005
Csak a tényszerűség kedvéért: 6. körös volt, nem UDFA.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A piac lecsengett, markáns név már nincs. Kivéve 1-2 "késlekedőt", mint Brown. Jómunkásembert egész nyáron lehet hozni, belőlük lesz még júniusban is. Fogunk is hozni, ha lesérül v. fejreáll valaki a TC idején.

Aiken tetszik. Moncrief méret, tud játszani szélen és középen is. Amikor csak ő volt, a többiek kiestek, akkor termelte a yardokat, úgyhogy szükség esetén lehet kihez nyúlni.

Rivera tényleg jobban passzolna a sorba, igaz ő UDFA volt, nem korai körös bust, de ő is fiatal. És ő amikor pályán volt 400-500 yardos TE, nem ilyen camp body. Igaz, a pff szerint botrányosan blokkol futás ellen. Swoope-nál talán ő se rosszabb. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Rapoport szerint Aiken hamarosan aláír.
Ez jó. Ez tetszik.

Ja, és Brown valószínűleg aláír a Dolphinshoz, tőle búcsúzzunk.

Ja, és üzent elődöm, Bali.

 prod.video.colts.clubs.nfl.com/IND/videos/dct/video_audio/2017/03-March/031716-BALLARD-MESSAGE-700k.mp4
Stez
A Zac Brown sztori elég fura, eddig ügynöke sem volt, tegnap írt alá 1el, otthagyta Miamit is,is most visszamegy vizitre a Billshez
Tony Adams
Beárazta magát. Elég hightoweres a sztori.
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Rapoport szerint Aiken hamarosan aláír.
Ez jó. Ez tetszik.

Ja, és Brown valószínűleg aláír a Dolphinshoz, tőle búcsúzzunk.

Ja, és üzent elődöm, Bali.

 prod.video.colts.clubs.nfl.com/IND/videos/dct/video_audio/2017/03-March/031716-BALLARD-MESSAGE-700k.mp4
Stez
A Zac Brown sztori elég fura, eddig ügynöke sem volt, tegnap írt alá 1el, otthagyta Miamit is,is most visszamegy vizitre a Billshez
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rapoport szerint Aiken hamarosan aláír.
Ez jó. Ez tetszik.

Ja, és Brown valószínűleg aláír a Dolphinshoz, tőle búcsúzzunk.

Ja, és üzent elődöm, Bali.

 prod.video.colts.clubs.nfl.com/IND/videos/dct/video_audio/2017/03-March/031716-BALLARD-MESSAGE-700k.mp4

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Brafó, hoztunk egy 30éves TE-t akinek kevesebb elkapása van karrierje során mint Swoopenak volt tavaly. Borbinho
Pedig a pff szerint az elkapás az erőssége, runblockban, passblockban gyengébb 😀 😀

Camp body. Fel kell tölteni a rostert, és valakinek a törölközőket is vinni kell. Valószínűleg rostert se fog fogni, arra kell, hogy legyen TC alatt valaki aki a 4. csapattal feláll TE-be.

Lecsengett a piac, már nincs nagy név, ennyi volt. Zach Brown-t továbbra is szívesen látnám, de picit már fázom is tőle. Ha karrier év után még most se kapott sehol szerződést, annak valami oka kell, hogy legyen. Tavalyelőtt Vasqueztől fáztam hasonló okokból, és mint kiderült, joggal. Tuti, hogy Zach Brown-al sincs valami rendben....
peterk2005
Azért kurvára nem csengett le na piac, sőt, elég sok hasznos, „jómunkásember” elérhető, és nekünk szvsz pont ilyenek kellenének. A kérdés, megtaláljuk-e őket.

Van egy listám a szerintem hasznos playákról, akik még erősítést is jelenthetnének, na, Brandon Williams nincs köztük.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Lecsengett a piac, már nincs nagy név, ennyi volt. Zach Brown-t továbbra is szívesen látnám, de picit már fázom is tőle. Ha karrier év után még most se kapott sehol szerződést, annak valami oka kell, hogy legyen. Tavalyelőtt Vasqueztől fáztam hasonló okokból, és mint kiderült, joggal. Tuti, hogy Zach Brown-al sincs valami rendben....
peterk2005
Állítólag a fizuigénye nagyon elborult, Oaklandben azért nem szoktak garasoskodni és a vizitje után azt nyilatkozta a csapat, hogy nagyon messze van a két fél álláspontja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Nagyon ráizgultunk a TE ekre, és ő tipikusabb volna 26 éves, FA:

 twitter.com/PSchrags/status/843999721169469440

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Brafó, hoztunk egy 30éves TE-t akinek kevesebb elkapása van karrierje során mint Swoopenak volt tavaly. Borbinho
Pedig a pff szerint az elkapás az erőssége, runblockban, passblockban gyengébb 😀 😀

Camp body. Fel kell tölteni a rostert, és valakinek a törölközőket is vinni kell. Valószínűleg rostert se fog fogni, arra kell, hogy legyen TC alatt valaki aki a 4. csapattal feláll TE-be.

Lecsengett a piac, már nincs nagy név, ennyi volt. Zach Brown-t továbbra is szívesen látnám, de picit már fázom is tőle. Ha karrier év után még most se kapott sehol szerződést, annak valami oka kell, hogy legyen. Tavalyelőtt Vasqueztől fáztam hasonló okokból, és mint kiderült, joggal. Tuti, hogy Zach Brown-al sincs valami rendben....

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Brafó, hoztunk egy 30éves TE-t akinek kevesebb elkapása van karrierje során mint Swoopenak volt tavaly. Lehet Ballard összekeverte a Ravensessel, de megint csak egy fos noname igazolás. Csak a draftban bízok. Annyi kurva jó játékos volt az FA-n, de hogy egyetlen egy szexi játékost se hoztunk....
Ja és Spence-el kezdőben számolunk, sideline to sideline meg tremendous player.... Az, NB 2es fodballisták a faszomat már.
Büdös nagy égés lesz ez a szezon ha nem sikerül a draftról foltozni a keretet...csoportutolsóként egy olyan QB-val mint Bandi, picit lenne gáz. Aztán ha ezzel a kerettel PO-zunk, akkor nevezzük is ki Pagset örökös HC-nak.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem nincs bajom Spence-szel, csak ő még mindig azon a határvonalon mozog, s szerintem lóg lefelé, amelyet én itt emlegetek napok óta. Ez a szint a kezdőszint és a korrekt backup között. Spence pedig megítélésem szerint nem kezdőszint. EGy jó rotációs játékos, hasznos megmozdulásokkal, el lehet küldeni emberezni, mert nem totál elveszett, de például futás ellen gyenguszka, a látása, ösztönei nem elég jók. ILB létére elég gyakori, hogy nincs a labda közelében, nem ő ér oda először az ellenfélhez.

Őt nem tudom elképzelni, mint standard kezdő. És nekem ez a bajom, hogy még mindig nem látom azt a Browns-szintű startert, aki ha nem is sztár, de mondjuk Jackson helyén oda lehet pakolni a kezdőbe, s azért szar sem lesz.

Ez jó, hogy az ILB-poszton kezdünk mélyíteni és egy erős rotációt lehet működtetni, de én szeretnék a posztra legalább egy stabil pontot. Arra szükség van. Ballard nem Brad Pitt, ez pedig nem a Moneymaker, hogy sok-sok ilyen rotációs játékost lehet annyira pörgetni, hogy a poszton egy nagyon jó szintű játékot mutassunk fel összességében.

És megmondom őszintén, Sheard szerződtetése ezért is tetszik, mert ő azért biztosabb pont a frontban. Ő nem világmegváltó, de korrekt kezdő, ráadásul a futás ellen sincs elveszve, sőt, talán még jobb is. És bárki bármit mond, szerintem ő például jobb Waldennél, épp azért, mert Waldent gyakran simán nullázták futásoknál, SHeard jobban képzett játékos, és egyébként erősebb is. Na most ha ő hozza azt, amit tud, akkor például a másik oldalon már lehet csinálni a rotációt Simonnal és a többiekkel, egy magasan draftolt játékossal, az nem elveszett ötlet. De az ILB-posztra is kellene valaki, aki legalább csak annyira korrekt, mint Sheard a szélen. Erre mondtam először Brownt meg Mintert, de míg előbbiből kinézem, hogy még leaderré is válhat, addig Minter nem leader, ő egy hasznos játékos, de teljesen átlagos. Brownban benne van a plusz. Én még ugye említettem itt Gerald Hodgest, akiben szintén látom azt, hogy egy totál jó kis upgrade lehetne, futás ellen megbízható illető, aki egy Jackson-szintet talán tudna hozni. Nem váltaná meg a világot, de biztos pontnak jó, mellé lehet draftolni, mellette lehet rotálni Spence-éket, meg akit hozunk, etc.

Magát a rációt látom Ballard észjárásban, felfogásában, és azt sem mondhatom, hogy nem értek egyet ezzel, csak ahogy mondtam, még egy-két „Sheardet” én szeretnék látni. Brownt, vagy Hodgest, vagy valakit.

Az látszik, hogy Ballard rohadtul megfontoltan dolgozik, kevesebbet kockáztat, viszont a roster annyira gyenguszka, hogy a rendbetételéhez azért olykor-olykor be kell vállalni és kockáztatni. Egyébként furcsa, most úgy érzem, a keretünk a liga talán leggyengébbje, még az FA után is, de például egy Brown/Hodges-szintű ILB-vel, OL-drafttal, egy korrekt cornerrel, safetyvel, akár draftról, akár FA-ról, meg még talán egy megbízható elkapóval szerintem már tök korrektre feltornázhatnánk a keret minőségét.

És ugye itt nem arról beszélek, hogy ezekre a posztokra elit játékos kell, vagy rohadt jó. Az ilyen Claiborne, Brown, Hodges-félékre gondolok. Na, nekem még hiányzik az FA-ból ez, s remélem, Ballard is így gondolkodik és a draft előtt még felteszi a koronát az FA-nkra egy-két ilyen igazolással.

több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Pat meg jól elsztorizgat:

több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/843505152824934402

😀
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem 3 milláért nem hozunk olyant, akit roster bubble környéki harcra szánunk. Benne lesz a keretben és a rotációban is. Aztán meglátjuk mit tud, ki lesz előtte-mellette.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/843449848171040768
Na jött egy ILB, bár nem az akit akartunk
Borbinho
Volt 3. körös, 26 éves. Bőrszín ide-oda, beleillik a korai/középső körös, többre hivatott bust sorba. Annyival rosszabb nála a szitu. hogy a Titansnál már volt egy prove-it éve, és nem kellett nekik utána. Pedig Lebeau draftolta és vitte magával Pittsburghből. Lényegében 3 idényt játszott csak, az első kettőt IR-en töltötte Pisttburghben. D'joun Smith says hello.
peterk2005
Az évi átlag 35-40tackleért azért sok az a 3misk. Sztem ő se lesz már kereten ősszel. Méretre se a legideálisabb.
Zach Brown még mindig szabad, hozzuk el meg draftról is jöhet ILB meg OLB meg CB is. Aztán a TC után kivághatjuk az eddig érkezettek egy részét, és jöhet még egy kör kukázás 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/AdamSchefter/status/843449848171040768
Na jött egy ILB, bár nem az akit akartunk
Borbinho
Volt 3. körös, 26 éves. Bőrszín ide-oda, beleillik a korai/középső körös, többre hivatott bust sorba. Annyival rosszabb nála a szitu. hogy a Titansnál már volt egy prove-it éve, és nem kellett nekik utána. Pedig Lebeau draftolta és vitte magával Pittsburghből. Lényegében 3 idényt játszott csak, az első kettőt IR-en töltötte Pisttburghben. D'joun Smith says hello.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
dehát ő néger....
Farky
Börtönben és amerikai fociban nehéz következetes rasszistának maradni. Jégkoronggal jobban járt volna sztem.
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Hát ügyes igazolásnak meg semmikép nem mondanám Waldent, mint ahogy első éve után se mondtam, mert számomra kb rögtön bizonyította, hogy még az NFL-ben sincs helye : Mathis túloldalt 19.5 sacket csinált, ergo eléggé ő volt a fókuszpont a túloldalról, és még így is csak 4. tudott lenni a sack listán egy DE és egy ILB mögött - azért ezt bárhogy magyarázzuk nehéz kihozni, hogy jó igazolás. És a tavalyi make or break évet leszámítva nem igazán hozott számokat, nem csak nálunk, sehol - gondolom részben ezért is örültek anno a Packers drukkerek, hogy nem náluk folytatta.coltman
Nincs helye? A posztján soha nem volt átlagosnál gyengébbre értékelve, nézhetsz bármilyen szempontot. Walden egy teljesen korrekt, kezdő szintű NFL játékos (volt?) A sack szám semmit nem jelent, főleg nem strong side LB esetén, akinek általában is eleve kevesebb szerepe van passrushban. Mi meg Pagano alatt mindig is rengeteget blitzeltünk, a sackek értelemszerűen máshonnan jöttek. Kivéve az utolsó évet, amikor nem volt kivel blitzelni, weak side-on Cole/Mathis már nem tudták hozni magukat úgy mint régen, ezért Walden lett az első számú rusherünk. Rögtön 11 sacket is produkált. Annyit amennyit Sheard még sose. Pedig ő Waldennel ellentétben weak side LB/DE, ahol a pass rush a primért feladat. Na, ott inkább kevésbé fényes az évi 5-8, mint strong side-on a 4-5.... (Ettől még Sheard beválhat - sőt be KELL válnia -, de az nem igaz, hogy Walden szar igazolás volt, de bezzeg Sheard jó. Nem igaz, sőt....)
peterk2005
Első évben elég aktívan küldtük el pass rushra, csak lófasz se lett belőle, és második évtől jött az, hogy már nem zavartuk annyira agresszíven, mivel Paganoék vélhetően látták, hogy nincs értelme. Még tackleben sem érte el az 50-et első évben, ami tekintve a 3 sacket szerintem kimeríti a szánalmas teljesítményt. Számokban ugyanazt hozta, mint Sheppard, fizuban viszont 3 misi vs 644k, és nagyjából az under 1misi volt a reális teljesítménye, nem a 3 misi.

Szóval igenis Walden egy szar igazolás volt, nem a legszarabb, de szar volt. Kicsit túloztam, amikor azt mondtam nem NFL szint, de max egy közepes backup, semmi több, rotational role, vetmin körül.
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
dehát ő néger....

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/843449848171040768

Na jött egy ILB, bár nem az akit akartunk

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Zac Brown látogatása a Raidersnél:
 www.silverandblackpride.com/2017/3/16/14953574/zach-brown-leaves-oakland-without-deal-looks-like-a-no-go-with-raiders
Tony Adams
Lehet, hogy éppen emiatt az attitűdje miatt nem talál csapatot .... és nálunk is emiatt red flages....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ügyes igazolásnak meg semmikép nem mondanám Waldent, mint ahogy első éve után se mondtam, mert számomra kb rögtön bizonyította, hogy még az NFL-ben sincs helye : Mathis túloldalt 19.5 sacket csinált, ergo eléggé ő volt a fókuszpont a túloldalról, és még így is csak 4. tudott lenni a sack listán egy DE és egy ILB mögött - azért ezt bárhogy magyarázzuk nehéz kihozni, hogy jó igazolás. És a tavalyi make or break évet leszámítva nem igazán hozott számokat, nem csak nálunk, sehol - gondolom részben ezért is örültek anno a Packers drukkerek, hogy nem náluk folytatta.coltman
Nincs helye? A posztján soha nem volt átlagosnál gyengébbre értékelve, nézhetsz bármilyen szempontot. Walden egy teljesen korrekt, kezdő szintű NFL játékos (volt?) A sack szám semmit nem jelent, főleg nem strong side LB esetén, akinek általában is eleve kevesebb szerepe van passrushban. Mi meg Pagano alatt mindig is rengeteget blitzeltünk, a sackek értelemszerűen máshonnan jöttek. Kivéve az utolsó évet, amikor nem volt kivel blitzelni, weak side-on Cole/Mathis már nem tudták hozni magukat úgy mint régen, ezért Walden lett az első számú rusherünk. Rögtön 11 sacket is produkált. Annyit amennyit Sheard még sose. Pedig ő Waldennel ellentétben weak side LB/DE, ahol a pass rush a primért feladat. Na, ott inkább kevésbé fényes az évi 5-8, mint strong side-on a 4-5.... (Ettől még Sheard beválhat - sőt be KELL válnia -, de az nem igaz, hogy Walden szar igazolás volt, de bezzeg Sheard jó. Nem igaz, sőt....)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Zac Brown látogatása a Raidersnél:
 www.silverandblackpride.com/2017/3/16/14953574/zach-brown-leaves-oakland-without-deal-looks-like-a-no-go-with-raiders