Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Hoztunk a campre 1 LS -t is ,hogy ott is legyen versenyhelyzet, Joe Fortunato-t.
És van még 31 milla cap spaceünk.
Kamar Aiken signed a 1 year, $2,600,000 contract with the Indianapolis Colts, including a $1,000,000 signing bonus, $1,500,000 guaranteed

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És WR mellett futót se, attól én is felköhögnék. Fournette ide, Zeke oda, nekünk nincs rá szükségünk addig amíg ennyi más helyen van lyuk. Majd luxus picknek egyszer, ha ligaelit rosterünk lesz és tele leszünk pickkel.
peterk2005
yo, május 14-e a dátum, amikor Frank Gore tortáján 34 gyertya lesz. Értem, hogy mi volt tavaly, de senki nem garantálja nekünk, hogy nem horpad bele a korba szeptember második hetében. A Turbin re-sign nem faktor, szóval nekem kell új futó, ha már visszavonult a remek Varga. Nem hiszem, hogy Gore a következő John Riggins.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jééé, Jones cut. Újabban 2 héttel később lépünk, mint logikus, de legalább lépünk. Ballard is késett, a veterán bustokat se ilyenkor szokás kirakni. Így viszont kelleni fog azért még test a dline-ba, vagy draftról vagy szabad piactról szvsz még érkezni fog valaki. Draft elejéről inkább ne. És WR mellett futót se, attól én is felköhögnék. Fournette ide, Zeke oda, nekünk nincs rá szükségünk addig amíg ennyi más helyen van lyuk. Majd luxus picknek egyszer, ha ligaelit rosterünk lesz és tele leszünk pickkel.

Szerintem Ballard nem fog meglepni bennünket. Unalmas OLB/CB/S picket várok az elején, esetleg egy DT/DE, ha Ballard valakit akkora ásznak érez. Egyik se lenne egy wtf, mindegyik igencsak hasznos lenne.

Az OT pick is érthető lenne, de ha lesz is, én remélem, hogy nem az első kör(ök)ben. Tavaly 3 rookieval álltunk fel és az idény első felében borzalom is volt az egész. Az első 8 meccsn 31 sacket engedtünk, liga legvége. Viszont az idény második felére nagyot változott a helyzet. Nyolc meccsen összesen már csak 10 sack jött, ami lazán top10 adat. És eközben, ezzel párhuzamosan futásblokkolásban is (first contact) majd' 1 méter javult a teljesítmény. Ez nem statisztikai kilengés, ez drasztikus javulás. Ha volt egység amelyiken meccsről meccsre látszott, ahogy érik össze, és javul a teljesítménye, az a támadó fal volt. Philbin jó munkát végzett. A depthbe jöhetne akár piacról olcsón, akár hátsóbb pickkel valaki, de amúgy meg kellene adni ezeknek a mostani fiataloknak az esélyt. Megérdemlik. Csapat szempontból is fontos lenne, hogy minél több középső meg hátsó körös fiatal beváljon, ne kelljen épkézláb kezdőkre folyton első köröket vagy tízmillákat elverni. Szinte nem is akadt hátsó körös találmányunk az elmúlt években, itt lenne az ideje, hogy elkezdjük. Aztán ha nem, akkor jövőre jöhet egy faja RT, de idén hasonló luxusnak érzem, mint a futót. Majd ha a többi, zűrösebb egység rendben lesz (vagy kiderül ezekről a fiatalokról, hogy almás), akkor jöhet egy új csóka komolyabb befektetéssel.
peterk2005
Én is így látom az Ol-t. Mint korábban írtam, Haeg jó volt, és sokat játszott, Kellyvel maga mellett meg RT-ben. A tapasztalat nagyon fontos az OL-nel, kis suliból jött 5.körben, de beválhat. Minap néztem NFL.comon, 15 meccsen játszott, 13on kezdett asszem. Clark sztem volt sérült is, de ő is rookie volt. Én inkább úgy vagyok, hogy ha látnak valakit, aki jobb mint ő, akkor hozzuk el az elején. Hátsó körökből nem hiszem h jobbat hoznánk, depthnek udfa is jöhet v veterán. Ettől függetlenül én is remélem hogy a defbe húzunk 1.körben, és oda is a front7be. Vontae elit, a CB klassz egész jó, 2.kör közepén jó playát is megcsíphetünk másik szélre. Nickel is jöhet 4.körben, mert ha Butler Fs Geathers SS, akkor nincs ember. Greennek elő kéne lépni, és akkor Butler maradhatna belül, ahol liga szinten jó. a 3.ban futó ha vki csúszna, vagy DL /ILB. Alig várom

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jééé, Jones cut. Újabban 2 héttel később lépünk, mint logikus, de legalább lépünk. Ballard is késett, a veterán bustokat se ilyenkor szokás kirakni. Így viszont kelleni fog azért még test a dline-ba, vagy draftról vagy szabad piactról szvsz még érkezni fog valaki. Draft elejéről inkább ne. És WR mellett futót se, attól én is felköhögnék. Fournette ide, Zeke oda, nekünk nincs rá szükségünk addig amíg ennyi más helyen van lyuk. Majd luxus picknek egyszer, ha ligaelit rosterünk lesz és tele leszünk pickkel.

Szerintem Ballard nem fog meglepni bennünket. Unalmas OLB/CB/S picket várok az elején, esetleg egy DT/DE, ha Ballard valakit akkora ásznak érez. Egyik se lenne egy wtf, mindegyik igencsak hasznos lenne.

Az OT pick is érthető lenne, de ha lesz is, én remélem, hogy nem az első kör(ök)ben. Tavaly 3 rookieval álltunk fel és az idény első felében borzalom is volt az egész. Az első 8 meccsn 31 sacket engedtünk, liga legvége. Viszont az idény második felére nagyot változott a helyzet. Nyolc meccsen összesen már csak 10 sack jött, ami lazán top10 adat. És eközben, ezzel párhuzamosan futásblokkolásban is (first contact) majd' 1 méter javult a teljesítmény. Ez nem statisztikai kilengés, ez drasztikus javulás. Ha volt egység amelyiken meccsről meccsre látszott, ahogy érik össze, és javul a teljesítménye, az a támadó fal volt. Philbin jó munkát végzett. A depthbe jöhetne akár piacról olcsón, akár hátsóbb pickkel valaki, de amúgy meg kellene adni ezeknek a mostani fiataloknak az esélyt. Megérdemlik. Csapat szempontból is fontos lenne, hogy minél több középső meg hátsó körös fiatal beváljon, ne kelljen épkézláb kezdőkre folyton első köröket vagy tízmillákat elverni. Szinte nem is akadt hátsó körös találmányunk az elmúlt években, itt lenne az ideje, hogy elkezdjük. Aztán ha nem, akkor jövőre jöhet egy faja RT, de idén hasonló luxusnak érzem, mint a futót. Majd ha a többi, zűrösebb egység rendben lesz (vagy kiderül ezekről a fiatalokról, hogy almás), akkor jöhet egy új csóka komolyabb befektetéssel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jól lemaradtam, de akkor az előző 2 hétről, röviden:

Kamar Aiken: Nem gáz. Minden igazolás jó, amivel Dorsett lentebb szorul a depth charton. 3rd WR-nek nem elit, de elmegy.
former titan Brian Schwenke: Szerintem alulértékelt manus, több csapatban is kezdő lett volna, de a Titans OL nagyon top újabban. Sérülékeny, az nem jó.
Margus Hunt: 5 rúgás blokkolást elvárok. Cincy-ben nem láttam sok 5-tech felállást, talán ott be tud majd állni kicsit. Anno a semmiből elővett Lawrence Guy nálunk élesztette újra (indította be?) a karrierjét, hátha neki is sikerül.
Art Jones cut: ő még itt volt?
former titan Al Woods: Legalább olcsóbb mint Poe.
former titan Sean Spence: Ő is olyan, hogy ha lennének a defenseben sztárjaink, hasznos kiegészítő igazolás lehetne. De nincsenek mama.
former brown, former patriot KeKe Mingo: Több milliós bér! Elit ügynöki munka. 3 special team tackle-re számítok egy hónap alatt, majd cut.
former brown, former patriot Jabaal Sheard: Egy időben pártoltam, de már csak a kiégésére emlékszem. Nem vagyok bizakodó.
JOHN FUCKIN SIMON! Az új kedvenc játékosom. A defense Jack Doyle-ja! Imádtam a Buckeyes-ban, irigyeltem a Texans-ban. A Ravens-t nem értettem. Szerintem le fog sérülni, mert pechvogel vagyok.
Darius Butler vissza: én ezeket a posztváltásokat nem szeretem. Átfut rajta a running back aztán TD. De amúgy kellett vissza, obvi. former patriot, you know
Jeff Locke: Ő csak azért jött, hogy leteszteltessék, hogy tudom-e eltérően ejteni a nevét Lucktól élő adásban. Ennyi alapján steal.

Szerkesztette: Höri

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/NatJNewell/status/845302177149194242

Mondhatni nem fog hiányozni

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kiváló ügynök volt, csak kicsit barnább a kelleténél. Meg szarabb. meg drágább. Meg sérülékenyebb. Meg szarabb. De ezeken kívül nem volt vele gond.

több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Kibasztuk Art Jonest. Szép ez a nap

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak arra akartam rávilágítani, hogy ha nálam van a liga egyik legjobb qb-ja egy relatíve potens támadó sorral, aminek a legnagyobb hiányosságát az o falat sikerült elfogadható szintre fejleszteni az fa alatt, akkor nem elvetendő ötlet ide hozni még egy x fegyvert ami nagyobb eséllyel több pluszt ad hozzá, mint egy liga alja védelmet erősíteni max középszerré....
peach
Hát csak pont ez az, hogy az OL-t pont nem sikerült semmilyen szinten sem fejleszteni, egy darab ember jött, Schwenke, de ő csak csere, és annak is center, még ha nem szar ötlet, hogy esetleg guardban próbáljuk majd ki. Igazából most ott vagyunk, hogy minőségét tekintve a falunk az a tavalyi, ami valljuk be, pár korrekt meccsen kívül azért nem volt jó, főleg a jobb oldal.

Zeitlernél ugye érdeklődtünk, na ha ő jön, ő dobott volna annyit, aminél már egy órási upgrade van, egy need betömve, a falra rá lehet fogni, hogy rendben van. Akkor lett volna ráció futóban, bár akkor sem örültem volna neki, mivel egy itt van Gore, aki hiába vén kuki, de ha mellette nincs konkrétan védelem, tele van lyukakkal az egész egység, akkor a top15-ben egy egy szaros futót kell hozni. Ha ennyire nyálazunk a posztra, akkor elég vastag az idei class, 2-3. körben is lehet találni jó játékost. Én úgy érzem, hogy hozzánk egy Charles-féle robbanékony, villám kellene, nem egy Fournette-féle erőfutó. Erőből azért Gore meg tudta oldani eddig is.

Cook meg nálam en bloc nem ér top15-ös picket, arról nem is beszélve, hogy egy fasz emberileg, amit Ballard azért annyira nem respektál.

És amúgy ha belegondolok, szerintem a liga bottom védelmét felerősíteni középszerré, na, az sokkal többet dobna ennek a csapatnak, mivel az offense Luckkal és Gore-ral, tavaly is top5-7-ben volt. Ha a védelem nem lett volna ennyire szánalmas, akkor röhögve bemegyünk 11-12 W-vel a rájátszásba, pont ennyi meccset adott oda ugyanis a védelmünk az utolsó pillanatokba az ellenfélnek (lásd a Texans elleni két L, a Lions elleni L például).

És azért ne feledjük, hogy az offense úgy volt top5-7 tavaly is, hogy Allen lyukaskezű volt, hogy a támadófal kb. ugyanaz volt, mint a mostani (de drafton javíthatunk még), hogy Luckot fossá amortizálták, sérült is volt, ugye a vállműtétből tudhatjuk, hogy ő az utolsó heteket fos vállal dobálta végig. Sérült volt a szezon felében Moncrief is azért, az sem elhanyagolható tény.

Ha átgondolom, szerintem nem kérdés, hogy a bottom 3 védelem középszerré válása nagyobb plusz, mint a top5-7 offense top3-má javulása. Nekem. De hát kinek mi. De mondom, ha a támadófalat valóban erősítettük volna (ahogy feltételezted), látnék rációt a futóban, de akkor sem vélném jó picknek, az imént leírtak miatt. Keserű lenne a szájízem, nagyon.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csak arra akartam rávilágítani, hogy ha nálam van a liga egyik legjobb qb-ja egy relatíve potens támadó sorral, aminek a legnagyobb hiányosságát az o falat sikerült elfogadható szintre fejleszteni az fa alatt, akkor nem elvetendő ötlet ide hozni még egy x fegyvert ami nagyobb eséllyel több pluszt ad hozzá, mint egy liga alja védelmet erősíteni max középszerré....
peach
Én egyetértek alapból veled, de az a rész erős, hogy rendbe hozni a támadófalat az offseason alatt. Schwenke érkezett, aki nem is feltétlen erősítés, de depthnek jó. Ettől függetlenül szerintem egyáltalán nem lesz rossz az off fal, még ha Reitz el is ment | (sarcasm) | . Castonzo-Mewhort-Kelly szerintem elég jó, ráadásul mind fehér. Ehhez jön még a (fehér) Haeg, aki OT-ben és OG-ben is használható, jobb, mint várták (asszem onnan jött mint Wentz, noname-nek számított, még be is válhat hosszútávon), Clark is OT-ben és OG-ben is bevethető. És ehhez jött a (fehér) Schwenke. Castonzo-Mewhort-Kelly-Schwenke/Clark/Haeg-Clark/Haeg felállásban szerintem még jók is lehetnek (+ esetleg 2.körben McCaffrey), és akkor Luckkal, Doyle-al felállva csak Hilton-Moncrief-Aiken trió lenne csoki. No hát ja, elég kevés a minőségi fehér WR.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 245 — a new hope (again)
Csak arra akartam rávilágítani, hogy ha nálam van a liga egyik legjobb qb-ja egy relatíve potens támadó sorral, aminek a legnagyobb hiányosságát az o falat sikerült elfogadható szintre fejleszteni az fa alatt, akkor nem elvetendő ötlet ide hozni még egy x fegyvert ami nagyobb eséllyel több pluszt ad hozzá, mint egy liga alja védelmet erősíteni max középszerré....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A boys is de kurv*ra rábaszott zekével 1/4en egy (a terv szerint ) romo irányította pass heavy csapattal....
( persze tudom h most jön, de hogy ott milyen o line van...)
Ha behúzzátok pl. fournettet és tol egy 1500+ futott yardos szezont 12 td-vel akkor ezután akarom élőben streamelve megnézni ahogy stez metéli az ereit... 😛
peach
Jaj, tényleg, hogy rábasztak, hogy az elit faluk mögül tud futni valaki, míg nálunk Zeke 1000 yardot karcolná talán. Vagy esetleg a számokon kívül a háttérbe ne kóbóruljunk, és az egyébként elég lényeges tényezőket ne nézzük, hogy mi a különbség a Colts OL és a Dallas OL között, ami megadja a választ arra, hogy a Coltsnak miért nem éri meg a futó top15-ben, ezzel szemben a Dallasnak miért éri meg?

Esetleg a hsz-emnek azt a részét direkt ignoráltad, hogy az amúgy tök lyukas, needekkel teli keretbe gáz (és itt jön ráadásként a pass heavy) top15-ben futó?

Ha azt nézed, hogy fest jelenleg az offense, a támadófal, az egész Indy, akkor szerintem érted te, hogy miért nem futó az, amire lőni kéne a top picket. De ha kihúzzuk a Tömzsit, akkor szívesen fogadok veled egy rekesz sörbe, hogy semmilyen körülmények között nem fut 1500 yardot sem, nem hogy 12 TD-t. De ha ezt megteszi, a rekesz sör mellé megcsinálom az általad kért streamet is 8-P

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 245 — a new hope (again)
A boys is de kurv*ra rábaszott zekével 1/4en egy (a terv szerint ) romo irányította pass heavy csapattal....
( persze tudom h most jön, de hogy ott milyen o line van...)
Ha behúzzátok pl. fournettet és tol egy 1500+ futott yardos szezont 12 td-vel akkor ezután akarom élőben streamelve megnézni ahogy stez metéli az ereit... 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem jó a safety, csak akkor menjönk fel top10-be. 8-D
Amúgy meg hiába vágom fel az ereim, szellemként visszajárnék kísérteni Ballardot, amíg végül belefutna azokba a hibákba, mint Grigson. Bárhogy is, négy év múlva csere. Ha nem én váltom Ballardot, akkor meg én váltom Ballardot.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Futónak én sem örülnék első körben, de Fournettet elnézném Colts mezben.
De majd elhozzuk Pepperst és betoljuk ILB-be az lesz ám a buli.
Farky
Ha fele olyan jó lesz mint Bucannon akkor deal.
Borbinho
Fele olyan jó sem lesz. Nem mellesleg, körülötte játékosnak nevezhető, atomokból összeálló izék, társak vagy mik is vannak a pályán, ami az ő dolgát is megkönnyíti. ILB-be meg aztán egy Spence mellé végképp nem kell egy safety. Főleg nem Peppers. És ne is Fournette. Fúj má futó. Eret vágok, ha tízcsillárdbrillió need mellyett, a tök lyukas csapatba, az amúgy pass heavy offense-be hozunk top15-ben egy futót.
Stez
Szerintem futo lesz. Ballard olvassa a forumot, tudja, hogy Stez a helyere palyazik. Most mar azt is tudja, hogy ha futot huz, akkor Stez felvagja az ereit, ergo veszely elharitva, es o marad a GM forever
nagytomy
Az ultimate troll 😀 de ráadásul McCaffreyt vigyük

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Futónak én sem örülnék első körben, de Fournettet elnézném Colts mezben.
De majd elhozzuk Pepperst és betoljuk ILB-be az lesz ám a buli.
Farky
Ha fele olyan jó lesz mint Bucannon akkor deal.
Borbinho
Fele olyan jó sem lesz. Nem mellesleg, körülötte játékosnak nevezhető, atomokból összeálló izék, társak vagy mik is vannak a pályán, ami az ő dolgát is megkönnyíti. ILB-be meg aztán egy Spence mellé végképp nem kell egy safety. Főleg nem Peppers. És ne is Fournette. Fúj má futó. Eret vágok, ha tízcsillárdbrillió need mellyett, a tök lyukas csapatba, az amúgy pass heavy offense-be hozunk top15-ben egy futót.
Stez
Szerintem futo lesz. Ballard olvassa a forumot, tudja, hogy Stez a helyere palyazik. Most mar azt is tudja, hogy ha futot huz, akkor Stez felvagja az ereit, ergo veszely elharitva, es o marad a GM forever
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Futónak én sem örülnék első körben, de Fournettet elnézném Colts mezben.
De majd elhozzuk Pepperst és betoljuk ILB-be az lesz ám a buli.
Farky
Ha fele olyan jó lesz mint Bucannon akkor deal.
Borbinho
Fele olyan jó sem lesz. Nem mellesleg, körülötte játékosnak nevezhető, atomokból összeálló izék, társak vagy mik is vannak a pályán, ami az ő dolgát is megkönnyíti. ILB-be meg aztán egy Spence mellé végképp nem kell egy safety. Főleg nem Peppers. És ne is Fournette. Fúj má futó. Eret vágok, ha tízcsillárdbrillió need mellyett, a tök lyukas csapatba, az amúgy pass heavy offense-be hozunk top15-ben egy futót.
Stez
Akkor legyen Watson?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Futónak én sem örülnék első körben, de Fournettet elnézném Colts mezben.
De majd elhozzuk Pepperst és betoljuk ILB-be az lesz ám a buli.
Farky
Ha fele olyan jó lesz mint Bucannon akkor deal.
Borbinho
Fele olyan jó sem lesz. Nem mellesleg, körülötte játékosnak nevezhető, atomokból összeálló izék, társak vagy mik is vannak a pályán, ami az ő dolgát is megkönnyíti. ILB-be meg aztán egy Spence mellé végképp nem kell egy safety. Főleg nem Peppers. És ne is Fournette. Fúj má futó. Eret vágok, ha tízcsillárdbrillió need mellyett, a tök lyukas csapatba, az amúgy pass heavy offense-be hozunk top15-ben egy futót.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Futónak én sem örülnék első körben, de Fournettet elnézném Colts mezben.
De majd elhozzuk Pepperst és betoljuk ILB-be az lesz ám a buli.
Farky
Ha fele olyan jó lesz mint Bucannon akkor deal.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Futónak én sem örülnék első körben, de Fournettet elnézném Colts mezben.
De majd elhozzuk Pepperst és betoljuk ILB-be az lesz ám a buli.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet, hogy burkolt agyfaszt kapnék, ha egy off ball ILB-re ellőnék az első kört. Persze, nyálazunk Fosterre meg egyesekre, hogy Kuechly 2.0, de szerintem inkább Rolando McClain. Én cornernek örülnék, hiába vastag a class, illetve ha OL, Lambnél sem fakadnék sírva, mint ahogy az OLB-t továbbra sem látom megoldottnak, ha igazán biztató rusher lesz bent, akkor berántanám, szóm nélkül.

Aminél bőgnék, az elsősorban futó, akármelyik is esne, illetve ugye ILB, amit írtam korábban. A posztra 2. körben szerintem lehet majd találni jó játékost.

Ja, meg amúgy a safetyt sem bánnám, csak hogy őszinte legyek, Peppers nálam rohadt nagy reach top15-ben, hiába a mockok, Adams és Hooker pedig a top7-et sem éli túl. Az sem zavarna, ha felmennénk mondjuk Adamsért, most elég jól jönne a csapatnak egy született vezér a védelembe. Mert hát, elfogytunk. Jackson so-so, mennyire volt az, de ugye ő repült, előtte volt Bethea, szintén csocsi, legutóbb meg még Mathis volt leader, de már ő sincs. Talán emiatt is van hiányérzetem, hogy nincs az, aki összekapja a bandát.

Adams fiatalkora ellenére rögtön baszna ezen a téren szerintem, de hát ő ugye betonbiztos top7 pick, ennyit Ballardnak nem fog érni.

több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 410 — Colts fan
Hát én nagyon CB/ILB párti vagyok első körben, első háromban meg CB, ILB, RB. (ha második körre bent maradna Christian mit nem adnék érte, és még fehér is, szép álom) Tulajdonképpen alig várom, hogy végre újra értelmes védelmet lássak a pályán részünkről, főleg futás ellen.
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
 twitter.com/AdamSchefter/status/843449848171040768
Na jött egy ILB, bár nem az akit akartunk
Borbinho
Volt 3. körös, 26 éves. Bőrszín ide-oda, beleillik a korai/középső körös, többre hivatott bust sorba. Annyival rosszabb nála a szitu. hogy a Titansnál már volt egy prove-it éve, és nem kellett nekik utána. Pedig Lebeau draftolta és vitte magával Pittsburghből. Lényegében 3 idényt játszott csak, az első kettőt IR-en töltötte Pisttburghben. D'joun Smith says hello.
peterk2005
Picit nekro, de csak most lattam... sry a kesesert, de meg igy is "en voltam az elso, aki megmondtam" kategoria, ezert merem beirni..

Spence-szel az volt a baj, hogy nem igazan illett anno 3-4-be, ergo az, hogy a Steelers draftolta tonkretette.. sokkal jobban jart volna ha 4-3-ba viszik.. es a tavalyi Titanses eve nem volt annyira tragikus amugy.

Nalatok tavaly csontsiman a legjobb LB lett volna.. 😀
Ugyhogy boven benne van hogy Week 1 kezdo, aztan egesz szezonban az.
Igor
De mi is 3-4et tolunk 😀

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
 twitter.com/AdamSchefter/status/843449848171040768
Na jött egy ILB, bár nem az akit akartunk
Borbinho
Volt 3. körös, 26 éves. Bőrszín ide-oda, beleillik a korai/középső körös, többre hivatott bust sorba. Annyival rosszabb nála a szitu. hogy a Titansnál már volt egy prove-it éve, és nem kellett nekik utána. Pedig Lebeau draftolta és vitte magával Pittsburghből. Lényegében 3 idényt játszott csak, az első kettőt IR-en töltötte Pisttburghben. D'joun Smith says hello.
peterk2005
Picit nekro, de csak most lattam... sry a kesesert, de meg igy is "en voltam az elso, aki megmondtam" kategoria, ezert merem beirni..

Spence-szel az volt a baj, hogy nem igazan illett anno 3-4-be, ergo az, hogy a Steelers draftolta tonkretette.. sokkal jobban jart volna ha 4-3-ba viszik.. es a tavalyi Titanses eve nem volt annyira tragikus amugy.

Nalatok tavaly csontsiman a legjobb LB lett volna.. 😀
Ugyhogy boven benne van hogy Week 1 kezdo, aztan egesz szezonban az.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem mindegy a poszt, amíg nem WR 😊 Jelöltjeim amúgy nincsenek, a college focira nincs időm, a prospectekre még kevésbé. Legyen közülük minél kevesebb a bust, ennyi az elvárásom. Hét pickünk van első 4 körben. Átlagos évben a 6.-7. pickeket a draft végén, a 6. - 7. körökben húzhatjuk, idén viszont 3 körrel hamarabb. Ezt ki kéne használni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)