Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Úgy néz ki, hogy nálunk köt ki Patrick Robinson. Mit érdemes tudni róla? Lehet rá bármennyi esély, hogy solid kezdő legyen? Mennyire volt rossz nálatok? 😀
Hulkeinstein
Összesen 7 meccsen játszott és még a Coltsnak sem kellett. Szerinted? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Úgy néz ki, hogy nálunk köt ki Patrick Robinson. Mit érdemes tudni róla? Lehet rá bármennyi esély, hogy solid kezdő legyen? Mennyire volt rossz nálatok? 😀
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mert a pickünk pont ott van alapból, hogy nem válogathatunk a legjobb prospectek közül, az 1/15-n pedig már ebben az első körben kis túlzással boom or bust playát találunk. Most márpedig szerintem nagyon kéne az első 2-3 körben a „safe pick” és lehetőleg needre, miután továbbra is tele vagyunk lyukakkal és az FA-n alig-alig sikerült valamit alkotni.

Olyan csodás picket meg pont nem kapunk egy lemenetelért, hogy abból tényleg oda lehessen csapni, nem a 4. körökkel lennénk kisegítve például. Szerintem fel kéne menni, épp amiatt, mert a class ugyan mély, viszont kiemelkedő játékos nem sok van, így lehetőleg az egyiket meg kéne csípni. A mély classból aztán a kevesebb pickkel is jobb eséllyel lehet csemegézni.

Ha kevesebb pick, mert ugye vannak jövő évi pickek, amiket szintén bele lehetne vonni egy cserébe, abban az esetben pedig az idei pickmennyiség sem nagyon változna.

Nálam a draftnak a mélysége azért több dolgot is jelenthet, és jelen esetben én ezt favorizálnám, nem azt, hogy szedjünk 85 ezer picket, és Ballard lője magát fossá, aztán remélhetőleg beletalál.

A class mély, sok jó játékos van, kiemelkedő kevesebb, kezdésnek szvsz az egyik ilyet kéne megcsípni. Valamelyik rushert például, növelhetük a stanfordiak számát. xd
Stez
De pont te mondtad még jó pár hete, hogy még Myles Garrett is mennyire túl hype-olt, és hogy nem annyira 1/1 értékű az előző draftokat tekintve. Ha most túl hype-olt - szerintem is az - akkor meg nem látom miért kéne még feljebb mennünk, hogy egy kicsivel jobbat tudjunk húzni, ezzel feláldozva, hogy a sok lyukat viszont ne tudjuk közepes szinten befoltozni.

És azért csak halkan jegyzem meg, hogy a Pagano érában a D vezére ötödik körös volt, de pssszt 😊 És Ballard jó scout hírében áll, szóval én szerintem képes lesz 1-2. körben is vezér típusú játékosokat halászni - főleg hogy kb minden 3 percben elhangzik nála a "what does it do to the locker room" frázis, tehát nem csak szimplán szalagot néz.
coltman
Itt nem csak a vezerrol van szo. Vezer lehet egy masodik korben kihalaszott ILB is. Itt playmakerrol van szo, azonnali impact jatekosrol, es nem Garrettre gondolok. Elobb huznek ki egy Solomon Thomast (es os szerintem csuszhat top5-bol, vagy annak a kornyekere, nem 1/1-en talalod csak bent), de meg top10 kornyeken akar egy playmaker safetyt is (itt nyilvana ket top jatszik).

Egy off ball ILB-t lehet 2-3. korben is rohogve talalni, olyat, aki jo. Es tekintve, hogy peldaul a corner class mely, igy 2-3. korben lehet talalni hasonloan ugyes jatekost, mint akit az elsoben huzigalnal, ilyen teren boven meggondolnam, hogy felmegyek egy Thomasert (en jovo evi picket hasznalnek erre, mondjuk 2-3. korost, ez a felmenetel merteketol fugg), kihuzom ot elol, majd a 2-3. korben lehet ILB-t es cornert draftolni, kozepso korokben pedig a corner mellett OL-t lehet nezegetni, meg ugye futot is.

Hogy melyikre melyik korben bokunk, nem lenyeg, nyilvan attol fugg, hol, melyik poszton ki lenne elerheto. Viszont nekem nagyon kellene a playmaker, a vedelem uj arca. Raneztem a tavalyi foshalmazra, szintelen-szagtalan, nulla egyseg. Most sincs ez nagyon maskent, rusherek kozul van racio Sheardben es Simonban, de en jobban birnam, ha rotalnak egymast, nem pedig ez a duo lenne kezdo OLB-ben.

Fel kell porgetni az egyseget, erre nagyon jo talalat lenne egy fiatal playmaker, aki friss lenduletet hoz a vedelembe.

Persze, nagyon szeretnek egy jo ILB-t, de ha kihuzunk valakit a posztra elso korben, azert en csalodott leszek nagyon. En nem akarok egy Fostert itt latni, egyreszt kobuta a csoka, masreszt csak az egyetemen volt mar kismillio serulese, hivatalosan harom jegyzett agyrazkodasa, mindezt ILB-kent, azon a poszton, ahola leheto legtobbet utkoznek kb. a sportagban. En nem akarok ilyen red flages csokat, akinel minden utkozesnel imadkozni kell, hogy az volt az utolso. Divat isteniteni, de koze nincs tudasban, osztonben egy Kuechlyhez vagy egy Willishez, abszolut nem az a playmaker, aki akkorat dobna egy vedelmen, mint ez a ket jatekos, igy szerintem abszolut nem eri meg az 1/15-ot.

A piacrol basztunk playmakereket hozni, a draftrol viszont kene valaki.

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Mert a pickünk pont ott van alapból, hogy nem válogathatunk a legjobb prospectek közül, az 1/15-n pedig már ebben az első körben kis túlzással boom or bust playát találunk. Most márpedig szerintem nagyon kéne az első 2-3 körben a „safe pick” és lehetőleg needre, miután továbbra is tele vagyunk lyukakkal és az FA-n alig-alig sikerült valamit alkotni.

Olyan csodás picket meg pont nem kapunk egy lemenetelért, hogy abból tényleg oda lehessen csapni, nem a 4. körökkel lennénk kisegítve például. Szerintem fel kéne menni, épp amiatt, mert a class ugyan mély, viszont kiemelkedő játékos nem sok van, így lehetőleg az egyiket meg kéne csípni. A mély classból aztán a kevesebb pickkel is jobb eséllyel lehet csemegézni.

Ha kevesebb pick, mert ugye vannak jövő évi pickek, amiket szintén bele lehetne vonni egy cserébe, abban az esetben pedig az idei pickmennyiség sem nagyon változna.

Nálam a draftnak a mélysége azért több dolgot is jelenthet, és jelen esetben én ezt favorizálnám, nem azt, hogy szedjünk 85 ezer picket, és Ballard lője magát fossá, aztán remélhetőleg beletalál.

A class mély, sok jó játékos van, kiemelkedő kevesebb, kezdésnek szvsz az egyik ilyet kéne megcsípni. Valamelyik rushert például, növelhetük a stanfordiak számát. xd
Stez
De pont te mondtad még jó pár hete, hogy még Myles Garrett is mennyire túl hype-olt, és hogy nem annyira 1/1 értékű az előző draftokat tekintve. Ha most túl hype-olt - szerintem is az - akkor meg nem látom miért kéne még feljebb mennünk, hogy egy kicsivel jobbat tudjunk húzni, ezzel feláldozva, hogy a sok lyukat viszont ne tudjuk közepes szinten befoltozni.

És azért csak halkan jegyzem meg, hogy a Pagano érában a D vezére ötödik körös volt, de pssszt 😊 És Ballard jó scout hírében áll, szóval én szerintem képes lesz 1-2. körben is vezér típusú játékosokat halászni - főleg hogy kb minden 3 percben elhangzik nála a "what does it do to the locker room" frázis, tehát nem csak szimplán szalagot néz.
több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
I like it 😉

 www.stampedeblue.com/2017/3/27/15081300/jim-irsay-says-colts-are-willing-to-trade-down-in-the-draft-this-year
coltman
Lehet kicsit sokat gondolok Ballard-ról, de nagy scout mágus hírében áll.Szerintem minél több fegyver(pick) van egy ilyen koponya kezében, annál nagyobb eséllyel húzhatunk ki playmakereket, és annál több lyukat tudunk befoltozni.Luck óta az offense "gerince" már kezd körvonalazódni, felütötte a fejét pár tehetség köztük Hilton,Moncrief az offense fal is egyre pofásabb.Az idei drattól én azt várom, hogy teletömjük a védelmet olyan emberekkel akik a gerincét tudják adni az építkezésnek.

szerk: Viszont nem lehet teljesen elmenni amellett sem amit Stez mond.Lehet védelem gerincének fő csigolyáját(#jézusfaszamilyenhasonlatok) pont egy baszó passrushernek kéne adni valahol 1-8 pick között

Szerkesztette: szampi#33

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mert a pickünk pont ott van alapból, hogy nem válogathatunk a legjobb prospectek közül, az 1/15-n pedig már ebben az első körben kis túlzással boom or bust playát találunk. Most márpedig szerintem nagyon kéne az első 2-3 körben a „safe pick” és lehetőleg needre, miután továbbra is tele vagyunk lyukakkal és az FA-n alig-alig sikerült valamit alkotni.

Olyan csodás picket meg pont nem kapunk egy lemenetelért, hogy abból tényleg oda lehessen csapni, nem a 4. körökkel lennénk kisegítve például. Szerintem fel kéne menni, épp amiatt, mert a class ugyan mély, viszont kiemelkedő játékos nem sok van, így lehetőleg az egyiket meg kéne csípni. A mély classból aztán a kevesebb pickkel is jobb eséllyel lehet csemegézni.

Ha kevesebb pick, mert ugye vannak jövő évi pickek, amiket szintén bele lehetne vonni egy cserébe, abban az esetben pedig az idei pickmennyiség sem nagyon változna.

Nálam a draftnak a mélysége azért több dolgot is jelenthet, és jelen esetben én ezt favorizálnám, nem azt, hogy szedjünk 85 ezer picket, és Ballard lője magát fossá, aztán remélhetőleg beletalál.

A class mély, sok jó játékos van, kiemelkedő kevesebb, kezdésnek szvsz az egyik ilyet kéne megcsípni. Valamelyik rushert például, növelhetük a stanfordiak számát. xd

több mint 7 éve
deleted account 1 758
I like it 😉

 www.stampedeblue.com/2017/3/27/15081300/jim-irsay-says-colts-are-willing-to-trade-down-in-the-draft-this-year
coltman
En meg nem.
Stez
Mert? pont arról megy a szájtépés, hogy mély a draft, és ha kicsit hátrébb lépve tudunk plusz picket szerezni, akkor az azért csak jó, mivel még azért van bőven hely ahova kellenek az emberek, főleg hogy kivágtuk AJ-t, és helyére vsz ugyanúgy draftról jön majd pótlás, ILB még mindig nincs, OLB is kell, CB, (RB).
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
I like it 😉

 www.stampedeblue.com/2017/3/27/15081300/jim-irsay-says-colts-are-willing-to-trade-down-in-the-draft-this-year
coltman
En meg nem.

több mint 7 éve
deleted account 1 758
I like it 😉

 www.stampedeblue.com/2017/3/27/15081300/jim-irsay-says-colts-are-willing-to-trade-down-in-the-draft-this-year
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pot Roast jut eszembe. Pár éve ő is el volt szállva, nagy pénzt akart - állítólag 8 millósat, akkor az annyi volt, mint most a 10 - aztán addig akarta, amíg végül azt hiszem a Washnington adott neki egy egy éves, 2-3 milliós contractot. A következő évben pedig megköszönték neki a közreműködést. A trendek nem a 350 fontos runstopper pufifánkoknak kedveznek .... még akkor se, ha némelyik a súlyához képest relatíve mozgékony is.

Mondjuk Pot Roast nem bírt ellenállni a hambinak, ő fölzabálta magát súlyban is. Hankins azért nem Pot Roast kaliber (meg Poe se), de úgy tűnik a nagy pénz el-Suh-hant a számukra is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az érdekes lehet, mi a tökömet kér Johnathan Hankins, hogy ennyi ideje kint van UFA-n, és kb senki nem mozdul rá, a Giants-es ajánlat meg nem elég szexi neki. Pedig Poe helyett run D-be elnézném, főleg hogy még kurva sok ZS-nk van - persze nem 15+ misi vagy valami agyfasz árért, de egy 8-9 misi/évért azért én elfogadnám, ráadásul még fiatal is.

Bár tény egy hátránya van, nem fehér 😀
coltman
Sokat akar. Ő és az ügynöke úgy látja, playmaker és kifejezetten minőségi játékos, ezzel szemben a csapatok hiányolják belőle a pluszt, állítólag csak hasznos, „jó munkásnak” tartják, de évi 10-11 millióért ennél sokkal többet várnának tőle.

Poe-nál ugyanez volt a helyzet egyébként, jelzésértékű, hogy ő végül aláírt 8 millióért. Persze, bónuszokkal lehet az 10 is, de végigjárta a fél ligát és nem tudott kisajtolni senkiből sem több pénzt. Hankinsnek én örülnék, és én kifejezetten jó játékosnak tartom, de tény, szerintem sem egy playmaker. Futás ellen jó játékos, de képes eltűnni hetekre. Nem ér annyit, amennyit akar. És ne is mi legyünk azok, akik megadják ezt. Évi 6-7 millióért rögtön bólintanék, de annyit New Yorkban is megkap. Nyilván maradni fog, amint végre belátja, hogy mennyit ér. Poe megtette, csak idő kérdése, hogy Hankins is…

A vastag DL-class sem mellette szól, ha van esze, nem várja meg az április végét.

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az érdekes lehet, mi a tökömet kér Johnathan Hankins, hogy ennyi ideje kint van UFA-n, és kb senki nem mozdul rá, a Giants-es ajánlat meg nem elég szexi neki. Pedig Poe helyett run D-be elnézném, főleg hogy még kurva sok ZS-nk van - persze nem 15+ misi vagy valami agyfasz árért, de egy 8-9 misi/évért azért én elfogadnám, ráadásul még fiatal is.

Bár tény egy hátránya van, nem fehér 😀
coltman
Több éves szerződést + évi 10 milliót kér Hankins. Ennyit valószínűleg már nem fog kapni senkitől sem. Számára a legoptimálisabb a maradás lenne, de ha ennyire zsidó...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Az érdekes lehet, mi a tökömet kér Johnathan Hankins, hogy ennyi ideje kint van UFA-n, és kb senki nem mozdul rá, a Giants-es ajánlat meg nem elég szexi neki. Pedig Poe helyett run D-be elnézném, főleg hogy még kurva sok ZS-nk van - persze nem 15+ misi vagy valami agyfasz árért, de egy 8-9 misi/évért azért én elfogadnám, ráadásul még fiatal is.

Bár tény egy hátránya van, nem fehér 😀
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem hátrány, ha nem húzod ki Luckot 1/1-re.

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(A bowlhu-s draftra lesz időd idén, te csinálod? Vagy végképp eladtad a lelked? 😊)
peterk2005
arra lesz, de hogy mennyire leszek képben azt nem tudom. Minél kevésbé, annál viccesebb, tudom én.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
És WR mellett futót se, attól én is felköhögnék. Fournette ide, Zeke oda, nekünk nincs rá szükségünk addig amíg ennyi más helyen van lyuk. Majd luxus picknek egyszer, ha ligaelit rosterünk lesz és tele leszünk pickkel.
peterk2005
yo, május 14-e a dátum, amikor Frank Gore tortáján 34 gyertya lesz. Értem, hogy mi volt tavaly, de senki nem garantálja nekünk, hogy nem horpad bele a korba szeptember második hetében. A Turbin re-sign nem faktor, szóval nekem kell új futó, ha már visszavonult a remek Varga. Nem hiszem, hogy Gore a következő John Riggins.
Höri
Nem is úgy értettem, hogy ne hozzunk futót egyáltalán. Kell persze, csak ne draftról, az első körben. Keressünk egyet a 3-4.-ben, és/vagy 1-2 UDFA-t. Vagy hozzunk el egy még szabad veteránt - Forsett, Abdre Ellngton, stb. Nagy mázlink, hogy hosszú idők talán legjobb defense draft class-a jön ki idén, nálunk meg pont a defense van romokban. Használjuk ki, költsünk a defense-re akkor, amikor ott olyan játékosokat lehet húzni, akik más évben 1-2 körrel hamarabb kimennének, Jövőre meg kihúzzuk az új franchise futót. Nálunk nincs szükség generációs tehetségre, ide olyan is jó lesz amilyen minden drafton akad.

(A bowlhu-s draftra lesz időd idén, te csinálod? Vagy végképp eladtad a lelked? 😊)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Hoztunk a campre 1 LS -t is ,hogy ott is legyen versenyhelyzet, Joe Fortunato-t.
És van még 31 milla cap spaceünk.
Kamar Aiken signed a 1 year, $2,600,000 contract with the Indianapolis Colts, including a $1,000,000 signing bonus, $1,500,000 guaranteed

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És WR mellett futót se, attól én is felköhögnék. Fournette ide, Zeke oda, nekünk nincs rá szükségünk addig amíg ennyi más helyen van lyuk. Majd luxus picknek egyszer, ha ligaelit rosterünk lesz és tele leszünk pickkel.
peterk2005
yo, május 14-e a dátum, amikor Frank Gore tortáján 34 gyertya lesz. Értem, hogy mi volt tavaly, de senki nem garantálja nekünk, hogy nem horpad bele a korba szeptember második hetében. A Turbin re-sign nem faktor, szóval nekem kell új futó, ha már visszavonult a remek Varga. Nem hiszem, hogy Gore a következő John Riggins.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jééé, Jones cut. Újabban 2 héttel később lépünk, mint logikus, de legalább lépünk. Ballard is késett, a veterán bustokat se ilyenkor szokás kirakni. Így viszont kelleni fog azért még test a dline-ba, vagy draftról vagy szabad piactról szvsz még érkezni fog valaki. Draft elejéről inkább ne. És WR mellett futót se, attól én is felköhögnék. Fournette ide, Zeke oda, nekünk nincs rá szükségünk addig amíg ennyi más helyen van lyuk. Majd luxus picknek egyszer, ha ligaelit rosterünk lesz és tele leszünk pickkel.

Szerintem Ballard nem fog meglepni bennünket. Unalmas OLB/CB/S picket várok az elején, esetleg egy DT/DE, ha Ballard valakit akkora ásznak érez. Egyik se lenne egy wtf, mindegyik igencsak hasznos lenne.

Az OT pick is érthető lenne, de ha lesz is, én remélem, hogy nem az első kör(ök)ben. Tavaly 3 rookieval álltunk fel és az idény első felében borzalom is volt az egész. Az első 8 meccsn 31 sacket engedtünk, liga legvége. Viszont az idény második felére nagyot változott a helyzet. Nyolc meccsen összesen már csak 10 sack jött, ami lazán top10 adat. És eközben, ezzel párhuzamosan futásblokkolásban is (first contact) majd' 1 méter javult a teljesítmény. Ez nem statisztikai kilengés, ez drasztikus javulás. Ha volt egység amelyiken meccsről meccsre látszott, ahogy érik össze, és javul a teljesítménye, az a támadó fal volt. Philbin jó munkát végzett. A depthbe jöhetne akár piacról olcsón, akár hátsóbb pickkel valaki, de amúgy meg kellene adni ezeknek a mostani fiataloknak az esélyt. Megérdemlik. Csapat szempontból is fontos lenne, hogy minél több középső meg hátsó körös fiatal beváljon, ne kelljen épkézláb kezdőkre folyton első köröket vagy tízmillákat elverni. Szinte nem is akadt hátsó körös találmányunk az elmúlt években, itt lenne az ideje, hogy elkezdjük. Aztán ha nem, akkor jövőre jöhet egy faja RT, de idén hasonló luxusnak érzem, mint a futót. Majd ha a többi, zűrösebb egység rendben lesz (vagy kiderül ezekről a fiatalokról, hogy almás), akkor jöhet egy új csóka komolyabb befektetéssel.
peterk2005
Én is így látom az Ol-t. Mint korábban írtam, Haeg jó volt, és sokat játszott, Kellyvel maga mellett meg RT-ben. A tapasztalat nagyon fontos az OL-nel, kis suliból jött 5.körben, de beválhat. Minap néztem NFL.comon, 15 meccsen játszott, 13on kezdett asszem. Clark sztem volt sérült is, de ő is rookie volt. Én inkább úgy vagyok, hogy ha látnak valakit, aki jobb mint ő, akkor hozzuk el az elején. Hátsó körökből nem hiszem h jobbat hoznánk, depthnek udfa is jöhet v veterán. Ettől függetlenül én is remélem hogy a defbe húzunk 1.körben, és oda is a front7be. Vontae elit, a CB klassz egész jó, 2.kör közepén jó playát is megcsíphetünk másik szélre. Nickel is jöhet 4.körben, mert ha Butler Fs Geathers SS, akkor nincs ember. Greennek elő kéne lépni, és akkor Butler maradhatna belül, ahol liga szinten jó. a 3.ban futó ha vki csúszna, vagy DL /ILB. Alig várom

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jééé, Jones cut. Újabban 2 héttel később lépünk, mint logikus, de legalább lépünk. Ballard is késett, a veterán bustokat se ilyenkor szokás kirakni. Így viszont kelleni fog azért még test a dline-ba, vagy draftról vagy szabad piactról szvsz még érkezni fog valaki. Draft elejéről inkább ne. És WR mellett futót se, attól én is felköhögnék. Fournette ide, Zeke oda, nekünk nincs rá szükségünk addig amíg ennyi más helyen van lyuk. Majd luxus picknek egyszer, ha ligaelit rosterünk lesz és tele leszünk pickkel.

Szerintem Ballard nem fog meglepni bennünket. Unalmas OLB/CB/S picket várok az elején, esetleg egy DT/DE, ha Ballard valakit akkora ásznak érez. Egyik se lenne egy wtf, mindegyik igencsak hasznos lenne.

Az OT pick is érthető lenne, de ha lesz is, én remélem, hogy nem az első kör(ök)ben. Tavaly 3 rookieval álltunk fel és az idény első felében borzalom is volt az egész. Az első 8 meccsn 31 sacket engedtünk, liga legvége. Viszont az idény második felére nagyot változott a helyzet. Nyolc meccsen összesen már csak 10 sack jött, ami lazán top10 adat. És eközben, ezzel párhuzamosan futásblokkolásban is (first contact) majd' 1 méter javult a teljesítmény. Ez nem statisztikai kilengés, ez drasztikus javulás. Ha volt egység amelyiken meccsről meccsre látszott, ahogy érik össze, és javul a teljesítménye, az a támadó fal volt. Philbin jó munkát végzett. A depthbe jöhetne akár piacról olcsón, akár hátsóbb pickkel valaki, de amúgy meg kellene adni ezeknek a mostani fiataloknak az esélyt. Megérdemlik. Csapat szempontból is fontos lenne, hogy minél több középső meg hátsó körös fiatal beváljon, ne kelljen épkézláb kezdőkre folyton első köröket vagy tízmillákat elverni. Szinte nem is akadt hátsó körös találmányunk az elmúlt években, itt lenne az ideje, hogy elkezdjük. Aztán ha nem, akkor jövőre jöhet egy faja RT, de idén hasonló luxusnak érzem, mint a futót. Majd ha a többi, zűrösebb egység rendben lesz (vagy kiderül ezekről a fiatalokról, hogy almás), akkor jöhet egy új csóka komolyabb befektetéssel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jól lemaradtam, de akkor az előző 2 hétről, röviden:

Kamar Aiken: Nem gáz. Minden igazolás jó, amivel Dorsett lentebb szorul a depth charton. 3rd WR-nek nem elit, de elmegy.
former titan Brian Schwenke: Szerintem alulértékelt manus, több csapatban is kezdő lett volna, de a Titans OL nagyon top újabban. Sérülékeny, az nem jó.
Margus Hunt: 5 rúgás blokkolást elvárok. Cincy-ben nem láttam sok 5-tech felállást, talán ott be tud majd állni kicsit. Anno a semmiből elővett Lawrence Guy nálunk élesztette újra (indította be?) a karrierjét, hátha neki is sikerül.
Art Jones cut: ő még itt volt?
former titan Al Woods: Legalább olcsóbb mint Poe.
former titan Sean Spence: Ő is olyan, hogy ha lennének a defenseben sztárjaink, hasznos kiegészítő igazolás lehetne. De nincsenek mama.
former brown, former patriot KeKe Mingo: Több milliós bér! Elit ügynöki munka. 3 special team tackle-re számítok egy hónap alatt, majd cut.
former brown, former patriot Jabaal Sheard: Egy időben pártoltam, de már csak a kiégésére emlékszem. Nem vagyok bizakodó.
JOHN FUCKIN SIMON! Az új kedvenc játékosom. A defense Jack Doyle-ja! Imádtam a Buckeyes-ban, irigyeltem a Texans-ban. A Ravens-t nem értettem. Szerintem le fog sérülni, mert pechvogel vagyok.
Darius Butler vissza: én ezeket a posztváltásokat nem szeretem. Átfut rajta a running back aztán TD. De amúgy kellett vissza, obvi. former patriot, you know
Jeff Locke: Ő csak azért jött, hogy leteszteltessék, hogy tudom-e eltérően ejteni a nevét Lucktól élő adásban. Ennyi alapján steal.

Szerkesztette: Höri

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/NatJNewell/status/845302177149194242

Mondhatni nem fog hiányozni

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kiváló ügynök volt, csak kicsit barnább a kelleténél. Meg szarabb. meg drágább. Meg sérülékenyebb. Meg szarabb. De ezeken kívül nem volt vele gond.

több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Kibasztuk Art Jonest. Szép ez a nap

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak arra akartam rávilágítani, hogy ha nálam van a liga egyik legjobb qb-ja egy relatíve potens támadó sorral, aminek a legnagyobb hiányosságát az o falat sikerült elfogadható szintre fejleszteni az fa alatt, akkor nem elvetendő ötlet ide hozni még egy x fegyvert ami nagyobb eséllyel több pluszt ad hozzá, mint egy liga alja védelmet erősíteni max középszerré....
peach
Hát csak pont ez az, hogy az OL-t pont nem sikerült semmilyen szinten sem fejleszteni, egy darab ember jött, Schwenke, de ő csak csere, és annak is center, még ha nem szar ötlet, hogy esetleg guardban próbáljuk majd ki. Igazából most ott vagyunk, hogy minőségét tekintve a falunk az a tavalyi, ami valljuk be, pár korrekt meccsen kívül azért nem volt jó, főleg a jobb oldal.

Zeitlernél ugye érdeklődtünk, na ha ő jön, ő dobott volna annyit, aminél már egy órási upgrade van, egy need betömve, a falra rá lehet fogni, hogy rendben van. Akkor lett volna ráció futóban, bár akkor sem örültem volna neki, mivel egy itt van Gore, aki hiába vén kuki, de ha mellette nincs konkrétan védelem, tele van lyukakkal az egész egység, akkor a top15-ben egy egy szaros futót kell hozni. Ha ennyire nyálazunk a posztra, akkor elég vastag az idei class, 2-3. körben is lehet találni jó játékost. Én úgy érzem, hogy hozzánk egy Charles-féle robbanékony, villám kellene, nem egy Fournette-féle erőfutó. Erőből azért Gore meg tudta oldani eddig is.

Cook meg nálam en bloc nem ér top15-ös picket, arról nem is beszélve, hogy egy fasz emberileg, amit Ballard azért annyira nem respektál.

És amúgy ha belegondolok, szerintem a liga bottom védelmét felerősíteni középszerré, na, az sokkal többet dobna ennek a csapatnak, mivel az offense Luckkal és Gore-ral, tavaly is top5-7-ben volt. Ha a védelem nem lett volna ennyire szánalmas, akkor röhögve bemegyünk 11-12 W-vel a rájátszásba, pont ennyi meccset adott oda ugyanis a védelmünk az utolsó pillanatokba az ellenfélnek (lásd a Texans elleni két L, a Lions elleni L például).

És azért ne feledjük, hogy az offense úgy volt top5-7 tavaly is, hogy Allen lyukaskezű volt, hogy a támadófal kb. ugyanaz volt, mint a mostani (de drafton javíthatunk még), hogy Luckot fossá amortizálták, sérült is volt, ugye a vállműtétből tudhatjuk, hogy ő az utolsó heteket fos vállal dobálta végig. Sérült volt a szezon felében Moncrief is azért, az sem elhanyagolható tény.

Ha átgondolom, szerintem nem kérdés, hogy a bottom 3 védelem középszerré válása nagyobb plusz, mint a top5-7 offense top3-má javulása. Nekem. De hát kinek mi. De mondom, ha a támadófalat valóban erősítettük volna (ahogy feltételezted), látnék rációt a futóban, de akkor sem vélném jó picknek, az imént leírtak miatt. Keserű lenne a szájízem, nagyon.