Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
A sec is fontos lenne, szóval jogos az a pick is, de passrushunk konkrétan nincs. Mondjuk valamelyik RB troll is változtathatna... 😀
uatu
majdnem átírtam a kedvedért Mixont Cookra 😛
Borbinho
Brad Kaaya (QB) (Stez)
😀
Már csak Höritől várok egy Isaiah McKenzie picket.

uatu
Most nem azért, de van egy irányítónk, aki folyamatosan sérült, amikor meg nem, csak eladja a labdát. Nem elég, hogy túl fiatal, de még szar is. 2015-ben megmutattuk, hogy ez a Colts Luck nélkül is sorra nyeri a meccseket, fossá aláztuk például a nem sokkal később nagydöntős Falconsot, de a Texansot is rommá vertük.

Most pedig Luck esetében Irsay elmondta azt is, hogy simán benne van a pakliban, hogy a regular elején nem játszik, mivel addigra nem épül fel a műtétből, ami egyébként igen súlyos volt.

Teljesen logikus pick a kúbé, Kaaya meg a kedvencem. Aki Combine-on odamegy Belichickhez a „What's up, Bill?” kérdéssel, csakis óriási király lehet. Mi éhesek vagyunk a sikerre, erre Kaja a megoldás.
Stez
Oké legyen. Jöjjön egy alulértékelt QB. Na de az első körben???
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
A sec is fontos lenne, szóval jogos az a pick is, de passrushunk konkrétan nincs. Mondjuk valamelyik RB troll is változtathatna... 😀
uatu
majdnem átírtam a kedvedért Mixont Cookra 😛
Borbinho
Brad Kaaya (QB) (Stez)
😀
Már csak Höritől várok egy Isaiah McKenzie picket.

uatu
Most komolyan az a McKinley jött ki konszenzusnak hozzánk, akit gyakorlatilag rookie szezonjában nem is lehet használni a vállműtétje miatt? Azért ez LOL 😀 Mintha tömve lennénk pass rusherekkel 😛
coltman
Kényszerből, mivel nem volt ember, aki komolyan vette volna a dolgot szinte 😀
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A sec is fontos lenne, szóval jogos az a pick is, de passrushunk konkrétan nincs. Mondjuk valamelyik RB troll is változtathatna... 😀
uatu
majdnem átírtam a kedvedért Mixont Cookra 😛
Borbinho
Brad Kaaya (QB) (Stez)
😀
Már csak Höritől várok egy Isaiah McKenzie picket.

uatu
Most nem azért, de van egy irányítónk, aki folyamatosan sérült, amikor meg nem, csak eladja a labdát. Nem elég, hogy túl fiatal, de még szar is. 2015-ben megmutattuk, hogy ez a Colts Luck nélkül is sorra nyeri a meccseket, fossá aláztuk például a nem sokkal később nagydöntős Falconsot, de a Texansot is rommá vertük.

Most pedig Luck esetében Irsay elmondta azt is, hogy simán benne van a pakliban, hogy a regular elején nem játszik, mivel addigra nem épül fel a műtétből, ami egyébként igen súlyos volt.

Teljesen logikus pick a kúbé, Kaaya meg a kedvencem. Aki Combine-on odamegy Belichickhez a „What's up, Bill?” kérdéssel, csakis óriási király lehet. Mi éhesek vagyunk a sikerre, erre Kaja a megoldás.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
A sec is fontos lenne, szóval jogos az a pick is, de passrushunk konkrétan nincs. Mondjuk valamelyik RB troll is változtathatna... 😀
uatu
majdnem átírtam a kedvedért Mixont Cookra 😛
Borbinho
Brad Kaaya (QB) (Stez)
😀
Már csak Höritől várok egy Isaiah McKenzie picket.

uatu
Most komolyan az a McKinley jött ki konszenzusnak hozzánk, akit gyakorlatilag rookie szezonjában nem is lehet használni a vállműtétje miatt? Azért ez LOL 😀 Mintha tömve lennénk pass rusherekkel 😛
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Egy embert várok, aki megmakacsolja magát és egy nem troll pickkel eldöntse végre 😀
több mint 7 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
A sec is fontos lenne, szóval jogos az a pick is, de passrushunk konkrétan nincs. Mondjuk valamelyik RB troll is változtathatna... 😀
uatu
majdnem átírtam a kedvedért Mixont Cookra 😛
Borbinho
Brad Kaaya (QB) (Stez)
😀
Már csak Höritől várok egy Isaiah McKenzie picket.


Szerkesztette: uatu
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szavaztam, bar mar nem nagyon tudtam hova irni.
Stez
A legjobb helyre irtad 😀

Akkor johet a BAL? 😊
Igor
Szerintem mindenki tudja, hogy az en szavam szent, el is dontotte rogton a versenyt.

De nem mondom, hogy johet a BAL, mert valamelyik troll ugy is kitorli a szavazatom, aztan beir majd mast. x-(

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Szavaztam, bar mar nem nagyon tudtam hova irni.
Stez
A legjobb helyre irtad 😀

Akkor johet a BAL? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szavaztam, bar mar nem nagyon tudtam hova irni.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A sec is fontos lenne, szóval jogos az a pick is, de passrushunk konkrétan nincs. Mondjuk valamelyik RB troll is változtathatna... 😀
uatu
majdnem átírtam a kedvedért Mixont Cookra 😛

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
A táblázat után lehet írni 6. és 7. picket is valaki még nem adta le a szavazatát! Holnap délig zárom le. Szóval még el tudjátok dönteni 😊 (Addig módosítani is lehet)
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Igen, azért nem írtam még át, mert hátha a maradék háromból valaki behúzza a kettő értelmes védőjátékos közül valamelyiket másodiknak 😀
több mint 7 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
A sec is fontos lenne, szóval jogos az a pick is, de passrushunk konkrétan nincs. Mondjuk valamelyik RB troll is változtathatna... 😀
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Na, előbb írtam egy 5-et, mint, hogy ide belestem volna, de az O-ba nagyon nem akartam picket ilyen védelem mellett. Írjam át Humphrey helyett Takkaristra? Valószínűleg több jó CB marad későbbre, mint jó LB alapon?

Szerkesztette: kristóf17
több mint 7 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
látom rajtam kívül mindenki egy bottom 3 defense mellett a top10-es offensünkbe szeretne egy újabb 1. kört. Ez több mint provakatív. 😀
uatu
volt ebben a topikban valaha bármi is komolyan véve? 😀

több mint 7 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
látom rajtam kívül mindenki egy bottom 3 defense mellett a top10-es offensünkbe szeretne egy újabb 1. kört. Ez több mint provakatív. 😀
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Hali, látom proaktív a csapat, ennek örülök! Eddig 4 db játékoson 1-1 szavazat van, aki akarja módosíthatja is, hogy legalább valakin legyen 2 szavazat 😀 Vagy legalább az 5. ember ne egy 5. játékost írjon 😀


Link újra, ha kellene:
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Látni látom, csak módosítani nem tudom. Köszi a helpet (látom mondjuk college nem kellett volna) 😀
Borbinho
Penztartol torteno tavozas utan minden hiaba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha érdekel valakit, mi jövünk:

Link
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
uatu
Telefonról vmiért nem lehet szerkeszteni. Vki írja be nekem: Joe Mixon, RB (Oklahoma)
Borbinho
4. szurkolo lettel. Remelem latod.
ulpianus
Látni látom, csak módosítani nem tudom. Köszi a helpet (látom mondjuk college nem kellett volna) 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ha érdekel valakit, mi jövünk:

Link
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
uatu
Telefonról vmiért nem lehet szerkeszteni. Vki írja be nekem: Joe Mixon, RB (Oklahoma)
Borbinho
4. szurkolo lettel. Remelem latod.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha érdekel valakit, mi jövünk:

Link
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
uatu
Telefonról vmiért nem lehet szerkeszteni. Vki írja be nekem: Joe Mixon, RB (Oklahoma)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Ha érdekel valakit, mi jövünk:

Link
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgy néz ki, hogy nálunk köt ki Patrick Robinson. Mit érdemes tudni róla? Lehet rá bármennyi esély, hogy solid kezdő legyen? Mennyire volt rossz nálatok? 😀
Hulkeinstein
Összesen 7 meccsen játszott és még a Coltsnak sem kellett. Szerinted? 😀
Farky
N-na, azért játszott hét meccsen, mert folyton megsérült. Amúgy több lett volna. De hát szerintem ajánlhatod bátran Hulknak, elvégre egy csapat, ahol Maxwellnek évi 10 milliót fizettek és lazán kezdett minden héten, na, ott pont jó helye lesz Pat Robnak. x-D

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Minden pick kockázatos. A "kiemelkedő, nem minden évben jön ilyen" tehetségeknél is megvan a kockázat, mert ezek nagyon korán kimennek, ergó sokba kerülnek. És náluk az elitté válás reménye vezet, ha "csak" jó játékosok lesznek, máris esetleg túl sokba kerültek.

Egyébként meg én úgy vagyok vele, hogy statisztikailag az első három kör beválási aránya elválik a 4,-7. körben minden poszton. Az első kör markánsan jobb, mint a második, a második markánsan jobb, mint a harmadik, a harmadik pedig markánsan jobb, mint az utolsó napi pickek. Viszont a 4.-7. körökben már nem sokat változik a sikerességi arány. Legyen szó bármelyik posztról is, ott már 10% körüli csak a siker esélye, ami lefelé haladva csak 1-2%-ot csökken körönként.

Szóval, én az első három körben csak játékosért mennék bárhova. Akár le, akár fel. Ha úgy érzi Ballard, hogy fel kell menni pár helyet hogy elhozzon egy olyan játékost aki tuti, és aki nem lenne elérhető az eredeti helyünkön, akkor menjen fel. Akár első körben is. Sőt, leginkább ott, mert ott érdemes biztosra menni. Ha viszont úgy érzi, hogy éppen nincs kifejezett best játékos ott ahol húznánk, akkor meg menjen le húzzon ott, ahol még kihúzhat ugyanolyan minőséget, mint az eredeti helyen, de olcsóbban. A 4. körtől lefelé viszont nyugodtan lehet vásárt csinálni. Van 3 db 4. körünk. Ezeknek a statisztikai beválási aránya nem sokkal van 10% fölött. És azt se gondolnám, hogy egy körön belül lenne 3 olyan kiszemeltünk is, akit semmiképpen nem akarunk bent hagyni. Úgyhogy ha a háromból kettő 4. köröst beváltunk 4db későbbi körös pickre, akkor a 4x picit kevesebb, mint 10% jóval jobb esélyeket kínál, mint 2x picit több, mint 10%.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Úgy néz ki, hogy nálunk köt ki Patrick Robinson. Mit érdemes tudni róla? Lehet rá bármennyi esély, hogy solid kezdő legyen? Mennyire volt rossz nálatok? 😀
Hulkeinstein
1 év után kibasztuk. Szerinted? 😀