Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Igazából az a kérdés, h mit akarunk. Rámegyünk az 1/1-re és eladjuk a picket egy QB neeed-es csapatnak egy komplett draftért vagy 1/5 környéki pickkel húzni egy defense állatot, vagy próbáljuk menteni a szezont, és jövőre is 1/10-20-ban húzunk. Az első 2 verziónál maradjon Paganini és Luckot minnél később kell visszahozni, mert a végén még összetörik/túl sok meccset nyer meg.

Az utóbbi esetben meg én egy Chudzinsky->HC Shotty->OC fellépést el tudnék képzelni interimnek. Ennél rosszabb nem lehet.
(Manning meg visszajön qb coach-nak... tudom, h bilibe lóg a kezem)
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Akkor mi lesz majd, amikor ténylegesen erős támadósor jön velünk szembe?
Stez
semmi, mivel egy támadásból maximum 8 pontot kaphatunk ellenük is.
mint tegnap előtt.

több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 248
Indianapolis W 3,35 - Arizona W 1,22

Ha valaki akar nyerni 220 000 HUF-ot rakjon 1 milliót az Arizonára 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Már csak Kerry Collins hiányzott ebből a tegnapiból.

Hihetetlen bazmeg, hogy ugyanott tartunk, mint 7 éve, pedig már csak tulajdonos ugyanaz meg a rúgó.
Hogy az alapértelmezett 0-40-es meccsből talán majd Manning Luck csinál egy 21-20-at.

Na mindegy, messze még a csoportmeccsek.
Höri
Hát 1-2 év alatt lehet azért fordítani a dolgokon, lásd 2013 vs 2015 Broncos védelem. Ballard pedig azért D orientált csapatokban volt eddig, szóval bennem még él a remény, hogy idei év volt a kezdés, és hogy jövőre már védelemre is emlékeztet majd az, amit a pályán csinálunk.
coltman
Ahhoz potens edzői stábra van szükség, hogy itt tényleg változzanak a dolgok. Remek, hogy Ballard van, de ha a DC olyan sémával szórakozik, amiben az egység fele például szenved, akkor az nem csak Ballard hibája. Potens edzői stáb itt meg nincs meg. Illetve azért nem ártana egy brutál erős draft, ahol legalább Mack/Von Miller szintű elmebeteg védőt találunk. Mondom, ebben a csapatban a tehetség hiánya a legszembetűnőbb.

Illetve tetszik vagy sem, de csak draftokból nehéz lesz megélni, előbb-utóbb agresszív FA-ra kell váltani, szükség lesz a piacról is jó játékosokra. És itt a jó nem egy Sheard vagy egy Simon, hanem ténylegesen olyan, aki posztján minőségi és óriási erősítés lesz, pályán és azon kívül is leader.

Leszarom én, hogy szenvedünk, hogy kikapunk, az zavar, hogy a védelemben ugyanazt a tavalyi nullát látom a potenciált tekintve.

És azért azt halkan jegyezzük meg, hogy csodálatos számok ide vagy oda, de ez a Rams a 2017-es szezonban sem lesz még csak a liga első felében sem, ami az offense-t illeti. Akkor mi lesz majd, amikor ténylegesen erős támadósor jön velünk szembe?

Hát baj.
Stez
Tudom egy meccsből nem lehet következtetést levonni idénre, de meglepődnék, ha az évet Csáki végighúzná, így én már azzal számolok, hogy jövőre új edzői stáb lesz - Ballard nem fog kertelni és megmondja Irsaynek a frankót.

Erős Draft/UFA alap, bár ahogy idén se volt szinte semmi UFA-n pass rushert nézve, nem számítok jövőre sem ilyenre.

A meccsek tekintetében...én a Week 4 Hawks meccstől tartok, ott nagy esélyt látok a megalázó vereségre, ahol még 100 yardot sem fogunk összehozni támadásban, max garbage time-ban.
coltman
De miért ne húzná ki? Hát egyszerűen nincsen értelme kivágni. Sem Ballard szempontjából, mivel maximum interim HC-t hozna, elvégre az ő szezon előtt beharangozott jelöltjei nem munkanélküliek, így nem hozhatja őket ide a szezon közben.

És egy interimnek sincsen sok értelme szerintem, miután fix, hogy nem marad HC itt. Most jött Ballard, így is örülhet mindenki, aki megúszta a nagytakarítást, és tök egyértelmű, hogy Ballard nem házon belülről akarta megoldani Pagano pótlását.

Nem látom értelmét annak, hogy Csakkot kivágják. Nem azért, mert javulni fog, hanem azért, mert helyette úgysincs senki. Majd lesz idény végén. Az pedig, hogy Csakk gyökér minden harmadik héten, és elbasz valamit? Hát ez tény, és ez kurva idegesítő, de nem ezért kaptunk majdnem 50 pontot a hót közepes Ramstől.

Semmivel sem lennénk előrébb, a szar ugyanúgy szar maradna. Egyébként pedig ez így egyenes is: a tavalyi idény végén ki kellett volna baszni, de ha a töketlen Irsay erősködött és adott Paganónak még egy esélyt, akkor maradjon csak a teljes évre, ne repüljön nyolc meccs után. Nem most kell faszt méregetni. Azt a szezon előtt kellett volna, legközelebb pedig a mostani kiírás után kell.

több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
A meccsek tekintetében...én a Week 4 Hawks meccstől tartok, ott nagy esélyt látok a megalázó vereségre, ahol még 100 yardot sem fogunk összehozni támadásban, max garbage time-ban.
coltman
Azon a meccsen az egesz masodik felido garbage time lesz, ugyhogy lehetoseg lesz ra 😀.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Már csak Kerry Collins hiányzott ebből a tegnapiból.

Hihetetlen bazmeg, hogy ugyanott tartunk, mint 7 éve, pedig már csak tulajdonos ugyanaz meg a rúgó.
Hogy az alapértelmezett 0-40-es meccsből talán majd Manning Luck csinál egy 21-20-at.

Na mindegy, messze még a csoportmeccsek.
Höri
Hát 1-2 év alatt lehet azért fordítani a dolgokon, lásd 2013 vs 2015 Broncos védelem. Ballard pedig azért D orientált csapatokban volt eddig, szóval bennem még él a remény, hogy idei év volt a kezdés, és hogy jövőre már védelemre is emlékeztet majd az, amit a pályán csinálunk.
coltman
Ahhoz potens edzői stábra van szükség, hogy itt tényleg változzanak a dolgok. Remek, hogy Ballard van, de ha a DC olyan sémával szórakozik, amiben az egység fele például szenved, akkor az nem csak Ballard hibája. Potens edzői stáb itt meg nincs meg. Illetve azért nem ártana egy brutál erős draft, ahol legalább Mack/Von Miller szintű elmebeteg védőt találunk. Mondom, ebben a csapatban a tehetség hiánya a legszembetűnőbb.

Illetve tetszik vagy sem, de csak draftokból nehéz lesz megélni, előbb-utóbb agresszív FA-ra kell váltani, szükség lesz a piacról is jó játékosokra. És itt a jó nem egy Sheard vagy egy Simon, hanem ténylegesen olyan, aki posztján minőségi és óriási erősítés lesz, pályán és azon kívül is leader.

Leszarom én, hogy szenvedünk, hogy kikapunk, az zavar, hogy a védelemben ugyanazt a tavalyi nullát látom a potenciált tekintve.

És azért azt halkan jegyezzük meg, hogy csodálatos számok ide vagy oda, de ez a Rams a 2017-es szezonban sem lesz még csak a liga első felében sem, ami az offense-t illeti. Akkor mi lesz majd, amikor ténylegesen erős támadósor jön velünk szembe?

Hát baj.
Stez
Tudom egy meccsből nem lehet következtetést levonni idénre, de meglepődnék, ha az évet Csáki végighúzná, így én már azzal számolok, hogy jövőre új edzői stáb lesz - Ballard nem fog kertelni és megmondja Irsaynek a frankót.

Erős Draft/UFA alap, bár ahogy idén se volt szinte semmi UFA-n pass rushert nézve, nem számítok jövőre sem ilyenre.

A meccsek tekintetében...én a Week 4 Hawks meccstől tartok, ott nagy esélyt látok a megalázó vereségre, ahol még 100 yardot sem fogunk összehozni támadásban, max garbage time-ban.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Már csak Kerry Collins hiányzott ebből a tegnapiból.

Hihetetlen bazmeg, hogy ugyanott tartunk, mint 7 éve, pedig már csak tulajdonos ugyanaz meg a rúgó.
Hogy az alapértelmezett 0-40-es meccsből talán majd Manning Luck csinál egy 21-20-at.

Na mindegy, messze még a csoportmeccsek.
Höri
Hát 1-2 év alatt lehet azért fordítani a dolgokon, lásd 2013 vs 2015 Broncos védelem. Ballard pedig azért D orientált csapatokban volt eddig, szóval bennem még él a remény, hogy idei év volt a kezdés, és hogy jövőre már védelemre is emlékeztet majd az, amit a pályán csinálunk.
coltman
Ahhoz potens edzői stábra van szükség, hogy itt tényleg változzanak a dolgok. Remek, hogy Ballard van, de ha a DC olyan sémával szórakozik, amiben az egység fele például szenved, akkor az nem csak Ballard hibája. Potens edzői stáb itt meg nincs meg. Illetve azért nem ártana egy brutál erős draft, ahol legalább Mack/Von Miller szintű elmebeteg védőt találunk. Mondom, ebben a csapatban a tehetség hiánya a legszembetűnőbb.

Illetve tetszik vagy sem, de csak draftokból nehéz lesz megélni, előbb-utóbb agresszív FA-ra kell váltani, szükség lesz a piacról is jó játékosokra. És itt a jó nem egy Sheard vagy egy Simon, hanem ténylegesen olyan, aki posztján minőségi és óriási erősítés lesz, pályán és azon kívül is leader.

Leszarom én, hogy szenvedünk, hogy kikapunk, az zavar, hogy a védelemben ugyanazt a tavalyi nullát látom a potenciált tekintve.

És azért azt halkan jegyezzük meg, hogy csodálatos számok ide vagy oda, de ez a Rams a 2017-es szezonban sem lesz még csak a liga első felében sem, ami az offense-t illeti. Akkor mi lesz majd, amikor ténylegesen erős támadósor jön velünk szembe?

Hát baj.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Már csak Kerry Collins hiányzott ebből a tegnapiból.

Hihetetlen bazmeg, hogy ugyanott tartunk, mint 7 éve, pedig már csak tulajdonos ugyanaz meg a rúgó.
Hogy az alapértelmezett 0-40-es meccsből talán majd Manning Luck csinál egy 21-20-at.

Na mindegy, messze még a csoportmeccsek.
Höri
Hát 1-2 év alatt lehet azért fordítani a dolgokon, lásd 2013 vs 2015 Broncos védelem. Ballard pedig azért D orientált csapatokban volt eddig, szóval bennem még él a remény, hogy idei év volt a kezdés, és hogy jövőre már védelemre is emlékeztet majd az, amit a pályán csinálunk.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 twitter.com/cjzero/status/907025554167275520


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Már csak Kerry Collins hiányzott ebből a tegnapiból.

Hihetetlen bazmeg, hogy ugyanott tartunk, mint 7 éve, pedig már csak tulajdonos ugyanaz meg a rúgó.
Hogy az alapértelmezett 0-40-es meccsből talán majd Manning Luck csinál egy 21-20-at.

Na mindegy, messze még a csoportmeccsek.

több mint 6 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
("Vérfürdővel végződött a meccsnézés" - olvasom az egyik tévéhíradó headline feliratát, hang levéve, úgyhogy fogalmam sincs, hol, miért, de arra gondoltam: Mi az, tegnap este a bowl.hu Colt-os topikja közönségtalálkozót tartott?!)

Otthonom MisColts
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ez inkább már komédia volt - tragi komédia - mint idegesítő. Úgy tűnik szeretjük ha a Rams agyonver minket, négy éve is ez volt, akkor is vagy 30 ponttal kaptunk ki, annak ellenére, hogy előtte vertük az akkor bajnokesélyes Ninerst és Seahawks-t is.

Sokat nem lehet erről a meccsről mondani. Totális brainfart. Én el se kezdek game-planezni meg hasonlókat, nincs értelme. Két pick six, T.Y lost fumble, még egy elvesztett labda, safety, kihagyott Vina FG, kihagyott Vina extra pont után nincs miről beszélni. Még addig se mennék el, hogy szakmai felkészítés ígymegúgy. Nehogymá egy Vinatieri-t vagy T.Y. Hiltont mentálisan készítgetni kelljen. Tolzient meg készítgehetik, ő akkor is fog picksixet dobni, mert szar. 😊 Ezt a meccset mind az 53 bevésheti magának, mert nem a sec, nem a front, nem a fal, nem Tolzien hibázott, hanem mindenki aki éppen soron jött a pályán. Nem szarul játszott, hanem durva hibákat vétett, a teljesítmény értékelésbe bele sem érdemes menni ilyen hibák után.

Amúgy, a turnovereket leszámítva valami hasolóra számítottam. Szenvedés offense oldalon, és összeszokatlanság defense oldalon. A védelemben 11 kezdőből 10 új emberrel álltunk föl, annak a fele rookie. Ez eleve megírta a sztorit, ettől a Ramstől turnover hegyek nélkül is kikaptunk volna ezzel a Tolziennel.

(Coltman, kértél valami pozitívat. Ha ez segít, ám legyen. 😊 Én a tegnap történtek után is úgy gondolom, hogy a tavalyi káoszhoz képest az idei defense jobb lesz. Csak kell nekik idő. Offense oldalon nem tudok pozitívat mondani 😊 Luckkal se tudunk dinkandunkot játszani, nem a Colts stílusa, pedig Luckkal se ártana időnként. Egyszerűen, azokat az underneath / cross routeokat, amik ellenünk úgy ülnek, mintha szándékosan engednénk, mi nem tudjuk megjátszani. Jelenleg nincs is rá igazán alkalmas ember, TE-ben Doyle vagy egyedül, a WR-ek közül meg se Moncrief se T.Y. nem ebben jók. Két elkapni is tudó TE jelenleg nincs, és Chester Rogers sincs. Marad Luck képessége, hogy a tavaly látott játékot lehozza. Majd ha lesz. Addig meg barátkozunk Brissettel...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Remélem Tolzien kezd nálatok vasárnap és akkor 2 looser O-t láthatunk összecsapni 😊 Már előre várom az eredménykövetőt, melyik brigád lesz jobban elkeseredve. Mókás lesz az tuti 😀
silent7939
Nektek legalabb van vedelmetek. Arrol nem tehettek hogy a masik csapatresz folyamatosan kiszolgaltatott helyzetbe hozta oket, a vegere elfogytak. A Rams meccsen volt egy olyan Cooper Kupp elkapas ahol a kamerafelvetelen nem latszott Colts vedo, kb 7 meterre lehetett a hozza legkozelebb allo Bostic (ja es utana elrontottak a szerelest a vedok, de ezt nem is kell kulon kiemelni). Van egy olyan sanda gyanum hogy Palmer ellenunk MVP kaliber iranyitonak tunik majd. Igazabol ez mar tavaly is igy volt, de most valahogy sikerult szintet lepni a benazasban. Gondolkozok hogy lattam-e mar ilyen durva Colts verest de nem jut eszembe. Mondjuk az eleg nagy blama volt mikor a Jags megszort minket 40 ponttal, de meg akkor se ereztem ennyire remenytelennek az osszkepet.
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Remélem Tolzien kezd nálatok vasárnap és akkor 2 looser O-t láthatunk összecsapni 😊 Már előre várom az eredménykövetőt, melyik brigád lesz jobban elkeseredve. Mókás lesz az tuti 😀
több mint 6 éve
deleted account 1 758
de komolyan? hallott valaki valami magyarázatot arról h a csóró nyomorult tolzientől miért vett el ez a fasz egy 20+ yardos TD-t?

mi lehetett a gondolat? sokan voltak fenn de mégis leértek? vagy mi?
Miska84
Meg ne feledjük, hogy Mack első (?) labdacipelése TD lett volna, ami azért lehet (persze nem biztos), de egy rookienak elég nagy löketet adhat az év további részéhez.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jo, hogy Tolzien szarra lett szedem de en igazabol egy rossz szoval nem tudom ot illetni. O ennyit tud, ez senki szamara sem meglepetes. A Rams-D azert nem rossz korantsem, es az egesz meccset elnezve, Tolzien mirol tehetne? Itt a problema teljesen mashol volt velemenyem szerint, „feljebb”.

Nem csak a szar kerettel, de ugy en bloc a gameplan, az, ami nem letezett. Nem volt elkepzeles, az edzoi stab mintha semmit sem csinalt volna az elmult hetekben. Es ez csapaton belul is kiveheto szerintem. Nem csak, hogy mintha erre a meccsre, a Ramsre abszolut nem keszitettek volna fel a jatekosokat, de magan Tolzienen is azt latszodott, hogy kicsit sincs felkeszitve, nem csak az ellenfelre, hanem meg a sajat csapatara sem.

Ilyet legutobb akkor lattam, amikor a Vikings Bridgewater serulese utan megszerezte Bradfordot, akit azonnal beraktak kezdeni. Csak a Vikingsnal okosak voltak, nyilvan konnyu jatekokat, alapokat hivtak, ezzel is segitve az iranyito dolgat. De Tolzienre egybol raszabaditottak azt az agressziv playcallt, amit Luckra is szoktak – na, hat azert a ket jatekos nem egy sulycsoport.

Raadasul azt kell mondanom, hogy a tamadofal sem volt jo egyaltalan. Johet a kifogas, hogy jajj, Kelly igy meg ugy, de o is maximum egy kozepes center, nem egy Saturday. Es ha mar Kelly, a masik oldalrol meg hianyzott az a Donald, aki egyedul visszatolja kis tulzassal a teljes falat, Kelly pedig mehetne haza bogni a szoba sarkaba.

Az azert nem tul jo hir, hogy meg a Donald helyen teblabolo ujonccal is rohogve betolta a falat a Rams fronthet. Nyilvan, lesz ez meg jobb is, de azert egyelore a tavalyihoz hasonlo kaosz van az iranyito elott.

Felek, hogy most itt ra lesz huzva a vizes lepedo Tolzienre (itt is tizbol kilencen rogton ot oltjak), pedig o aztan vegkepp nem tehet semmirol.

Ballard vastagitott a kereten, de sokkal jobb nem lett, valljuk be. Szamomra igazabol elfogadhatatlan, hogy az ILB-posztot ennyire lefosta az FO, mint ahogy az is, hogy a cornerposzton es Hooker masik oldalan ennyire ragaszkodni akartunk tobb olyan fiatalhoz is, akik tavaly mar beegtek. Persze, mindenkinek jar meg egy esely, de en nem hiszem el, hogy a szarra szedett Melvin vagy Green eseteben az edzotaborban nem latszodott, hogy nem kezdoszint.

Ezek a sracok jatszhatnak, rotacioban lehet hasznuk, megfeleloen hasznalva hasznosak lehetnek, de valljuk be, azert nem kezdoszintu palik. Az pedig rohadt nagy pech, hogy pont a csapat ket huzoembere, Luck es Davis serult epp, bar elnezve ezt a tegnapi meccset, szerintem ezt veluk sem nyertuk volna meg, csak felpakolunk 28-30 pontot a tablara, de ott kifulladunk.

Fos volt ez a tegnapi, de igazabol csak mosolyogni tudtam. Nem kinomban, nem anyazok, mert a ket evvel ezelottivel ellentetben most abszolut nincs elvaras reszemrol a csapatot es a merleget illetoen. Csak azt remelem, vagy kurva jok leszunk, vagy annyira rosszak, hogy az meglatszodjon a drafton is, es akkor max legyen top5-os pickunk, ne pedig 1/17 peldaul. Legyen meg az eseluynk arra, hogy elit tehetseget hozzunk a draftrol, mert ebben a csapatban a tehetseg hianya lelheto fel a legjobban.

több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
de komolyan? hallott valaki valami magyarázatot arról h a csóró nyomorult tolzientől miért vett el ez a fasz egy 20+ yardos TD-t?

mi lehetett a gondolat? sokan voltak fenn de mégis leértek? vagy mi?

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Számomra azért az is szomorú, hogy nem csak egy gyökér ez a Csáki srác, de mellé még azt a szintet se tudja kihozni a csapatból, amit ki lehetne. Ennél azért messze jobbat tudnának ezek a srácok egy normális edzővel. Mondjuk ez az idióta legjobb éveiben is annyit tudott itt kihozni a csapatból ami elvárható volt. Soha semmi extra. Lefelé viszont igen látványosan tud zuhanni.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nincs itt semmi gond, kérem szépen, egy 1/1-es sztárirányító kicsinálta a védelmet, a fáradt, sokat pályán lévő offense pedig ilyen rövid idő alatt nem tehetett csodát.

Ennek ellenére ez egy szoros vereség volt, egy jó csapat ver minket negyvennel is, de ez a szánalomtenger Rams szaros 37-tel volt csak képes.

Pozitívum:

- a negyedik negyedben pariban voltunk x-D
- sok a fehér a csapatban

Negativum:

- Luck complete passz nélkül (!!!) zárt. Ez igazából eléggé szánalmas.

több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Tegnapi meccs pozitívuma:
kinyomtam a picsába a safety után, így hamarabb mehettem aludni

tolzien: He's a good guy....

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Akkor új játékot indítanék : Minden héten aki a legnagyobb pozitívumot látja a meccsünkben, az kap egy pontot, aki legtöbbet gyűjti az nyer szezon végén. Meccsről inkább nem írok semmit, ez szánalmas amit csinálunk, és csak még jobban felbaszta agyam, amikor Pagano elvileg bemondta a frankót félidőben, hogy "takes full credit of the missed review". Sokat hallott, unalmas, mehet máshova krediteket gyűjteni.

Azért azon jót röhögtem, amikor a Mack-es safety után a "Return of the Mack"-et betolták a hangosra 😀
coltman
Rosszul láttad, az volt a harmadik védő td a ramstől, csak safetyre mentettük. Mack nem volt rossz egyébként, rookietól nem vártam többet első meccsén, lehet belőle vmi. Inkább érdekes volt, hogy egyetlen csapatrészünk sem volt sehol. Ki emlékszik Vina utolsó kihagyott egypontosára? Stáb gondunk van és ha ez így megy, eredménytől függetlenül megy pagano 4 meccs után (nem mintha eredmény jönne).

És a pozitívum versenyre neveznék: Tolzien most kezdett utoljára a coltsban (remélem még játszani sem fog). Láttátok, hogy biztatta a mester a második pick6 után? Gyerünk scottie, megy ez harmadszor is!
szg2
Hát akkor ez is pozitívum, hogy a TD-t safetyre mentettük? 😀 Baszki még a végén kiderül, hogy jogunk sincs szomorkodni, mert annyi pozitívum volt a meccsben, hogy csak na...

Amúgy arra nem voksolnék még, hogy Tolzien nem fog kezdeni. Ha a szurkolókon múlna, akkor tuti, és még a jegyárban is triplát kéne fizetnie, ha lelátóra akar ülni, de kicsi Pagi nem ilyen - ő megbocsájtó, még 2 olyan INT után is, ami már már Sexy Rexy magasságokba emelte Tolzsit.

Egyedül a front7 volt talán egy hajszállal jobb mint tavaly, és mintha valami passrush megjelenését lehetne feltételezni, de ezzel is még várok pár meccset, mert nem tudni, hogy mennyire volt ez köszönhető a fos Rams Oline-nak, és mennyire a tényleges javulásnak.

Amúgy szerintem olyan 0-6-nál fogja Ballard megköszönni Paginak a közreműködést, és akkor jöhet majd helyette Csuzi. Na ott meg attól fog kiverni a frász, hogy nehogy nagyot fusson a csapat, mert ha ő marad HC-nak, akkor tényleg várható, hogy Luck benyújtja trade kérelmét.

Egyedül az motivál most, hogy 2011-ben is atomszart futottunk, és utána 2012-ben azért csak odaért a csapat, és most azért annyira nem vagyunk lent, mint 2011-ben voltunk. Szóval ha sikerül egy top10-et kifognunk draftcetliből (meglepődnék, ha lejjebb csúsznánk, vagy akkor Lucknak már most kell egy szobrot állítani Manning mellé), akkor egy jó UFA-val párosulva azért megint odaérhetünk az élmezőnybe.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
A játékban én fogok nyerni, mert minden meccsetek után leírhatom majd pozitívumként, hogy jó helyen draftolhattok... sosem sajnáltam Luckot, de így x év után kezdem

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 248
Pozitivum 1: Ha Ballard tényleg akkora zseni, sasszemű akkor megmutathatja, hogy jó játékost húz TOP5 pickkel

Pozitivum 2:

Év közben 100 százalék, hogy marad. Nem kell repülnie, nincs eredménykényszer, ráadásul Ballard jelöltjei a HC-posztra nem munkanélküliek, és csak a szezon után lehet velük elkezdeni tárgyalni, ha úgy döntetének, hogy Pagano megy.

Úgyhogy esélytelen, hogy Csakk távozna az idény közben. De nem is lenne értelme kivágni egyébként.
Stez
Mivel Steznek mindig, de mindig igaza van, ezért Pagano (a továbbiakban csak a Mester) velünk marad év végéig. Az öreg nem lőtte el minden puskaporát tegnap, a következő húzásokra lehet számitani tőle:

- a Mester már a coin tossnál ellövi mindkét piros zászlóját, a kickoff előtt pedig elhasználja mindhárom timeout-ját
- Vinatieri a saját kapunkra rúgja a Field goalt az ellenfélnek 3 pontért (a Mester 3rd downra már beküldi a Special Teamet)
- a Mester mindenkit szeret és a játékosok kiállnak mellette. Éppen ezért 2 QB-val állunk fel a következő mérkőzésen, csökkentve az öltözőn belüli feszültséget. A center dönti el, hogy kinek adja fel a snapet.
- Az Arizona Cardinals helyett a Stanford Cardinalból készülünk, a Mester kezdeti demenciával küzd és már keveri a csapatokat Link: Pagano és a 49ers
- Végül a Mester beadja lemondását 0-8-nál, de aztán szólnak neki, hogy Steznek mindig, de mindig igaza van, igy Irsay azt nem fogadja el. Különben is, Luck nélkül nem lehet nyerni mivel:
- még mindig IR-en van, és kihagyja a teljes szezont. A Mestert interjúban kérdezik, hogy mit tud elmondani: de csak annyit tud válaszolni, hogy "no timetable" Később kiderül, hogy amikor az orvosok júliust mondtak akkor 2018-ra gondoltak.

Pozitivum 3: Kikapott a Texans is csúnyán, a Titans vállalhatóan... lehet, hogy egyszer már tényleg eljön a Jaguars ideje?

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Az pozitívum ként annyit tudnék megfogalmazni, hogy #suckforacoach célkitűzésért a csapat szívét lelkét beletette a tegnapi meccsbe.
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
És kinek az ötlete volt green??? Ez a gyerek Bem tud focizni. Ez ilyen egyszerű. Már akkor mindenki röhögött a reachen, de ez a csávó kabaré.

Eddig védtem paganot de #paganoout

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick