Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Én nem akarom Melvint a védelemben nézni, borzasztó a gyerek. Visszafogott szoktam lenni az edzőcsépelésben, mert unom a nem nyerük a félidőt, szar volt a gameplan, buktuk a másodikat, szar volt a half time adjustment mantrát. De néhány dolgot komolyan át kéne gondolnia a stábnak is. Nem Paganonak, hanem mindenkinek. Chudnak és Mokaccsinónak is. Nagy az összeszokatlanság, sok a fiatal, gyenge ez a roster, de vannak dolgok amit illene ennél jobban csinálni...
peterk2005
Hát Cappuccino sajnos nem NFL szint - tényleg nagy erősítés volt a Jagsnek, amikor őt kivágták. Tegnap direkt néztem az első félidőben (másodikban inkább csak hallgattam és bútort szereltem 😀), gyakorlatilag rendszeresen voltak olyan D hívások, amiknél fogalmunk nem volt hogy mit játszunk, vagy már Borszesz is olyan könnyen olvasta, hogy mit játszunk, hogy gond nélkül dobta bántóan üres helyekre. Komolyan visszasírom Manuskyt, még ő is jobb volt, mint Mona, pedig hát..akkor se az első traktusokban voltunk.

És persze még a szar szezonban se tudunk legalább kis jót összekukázni, lásd Hooker sérülése.

Ja és új szokást veszek fel : most már minden meccsen nézni fogom, hogy a riadt kiskutya arcon kívül képes-e Pagano más arckifejezésre az adott meccsen, vagy erre lett bebotoxolva, és ameddig nem múlik a hatása, addig így marad.

Ehhez Luck is kevés lett volna azért 10 sacket nyalni nem Qb barát...
ParadSEC
Azért a sackek fele az Brisetten volt, főleg második félidőben, szerintem a mocskos Jags direkt begyantázta a labdát, hogy ne tudjon tőle szabadulni, és így könnyebben sackelhessék.
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Az előrelépés nyilvánvaló: most már az elejétől a végéig tudjuk állandósítani a formát. Tekintve, hogy még 13 lekötött edzőmeccs van a bajnokság rajtjáig, ez több, mint biztató. Bőven van idő a formaidőzítésre, hogy a srácok akkor harapjanak, amikor igazán kell.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Szépen beálltunk a Cardinals, Broncos mellé harmadiknak a nullázók sorába...

Tulajdonképpen nincs is értelme beszélni a meccsről. Semmi nem működött. Brisett ehhez nagyon kevés, a védelem - az LB sor és secondary legalábbis - nem NFL szinten játszik, nem érzik egymást, nem tudják merre, hova szaladjanak. Hooker és Melvin kiállása előtt se nagyon, úgyhogy nem az ő kiválásuk volt (csak) a gond. Általában nem meccskész még ez a társaság.

Hooker sérülése remélem nem lesz season ending, neki legalább jót tenne, ha még játszhatna idén meccseket. Brissett trade értékének megtárgyalását meg azt hiszem fiókba rakhatjuk.

Ja, és nem értem hol van Quincy Wilson? Oké, hogy nem kezd ha Melvin és Davis egészséges, de azért mert Melvin ST-ben is szerepet kap, Wilson keretbe se kerül? Én nem akarom Melvint a védelemben nézni, borzasztó a gyerek. Visszafogott szoktam lenni az edzőcsépelésben, mert unom a nem nyerük a félidőt, szar volt a gameplan, buktuk a másodikat, szar volt a half time adjustment mantrát. De néhány dolgot komolyan át kéne gondolnia a stábnak is. Nem Paganonak, hanem mindenkinek. Chudnak és Mokaccsinónak is. Nagy az összeszokatlanság, sok a fiatal, gyenge ez a roster, de vannak dolgok amit illene ennél jobban csinálni...
peterk2005
Ehhez Luck is kevés lett volna azért 10 sacket nyalni nem Qb barát...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 twitter.com/RapSheet/status/922291927323734022


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
 www.sandiegouniontribune.com/sports/profootballdoc/sd-sp-pfd-malik-hooker-knee-colts-1022-story.html
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szépen beálltunk a Cardinals, Broncos mellé harmadiknak a nullázók sorába...

Tulajdonképpen nincs is értelme beszélni a meccsről. Semmi nem működött. Brisett ehhez nagyon kevés, a védelem - az LB sor és secondary legalábbis - nem NFL szinten játszik, nem érzik egymást, nem tudják merre, hova szaladjanak. Hooker és Melvin kiállása előtt se nagyon, úgyhogy nem az ő kiválásuk volt (csak) a gond. Általában nem meccskész még ez a társaság.

Hooker sérülése remélem nem lesz season ending, neki legalább jót tenne, ha még játszhatna idén meccseket. Brissett trade értékének megtárgyalását meg azt hiszem fiókba rakhatjuk.

Ja, és nem értem hol van Quincy Wilson? Oké, hogy nem kezd ha Melvin és Davis egészséges, de azért mert Melvin ST-ben is szerepet kap, Wilson keretbe se kerül? Én nem akarom Melvint a védelemben nézni, borzasztó a gyerek. Visszafogott szoktam lenni az edzőcsépelésben, mert unom a nem nyerük a félidőt, szar volt a gameplan, buktuk a másodikat, szar volt a half time adjustment mantrát. De néhány dolgot komolyan át kéne gondolnia a stábnak is. Nem Paganonak, hanem mindenkinek. Chudnak és Mokaccsinónak is. Nagy az összeszokatlanság, sok a fiatal, gyenge ez a roster, de vannak dolgok amit illene ennél jobban csinálni...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Kiábrándító. Nem is értem, hogy lehet ennyire...

Otthonom MisColts
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Alapból vicces, hogy QB-classról papolunk, amikor a prospectek közül en bloc nem fog kijönni az összes, akit te vársz, főként pont azért, amit te mondasz. Ha túl erős a class, akkor egy-két tehetség inkább maradni fog egy évet, hogy tornássza az értékét, és hogy előbb kelhessen el egy évvel később a drafton.

Szóval szerintem azért várjunk ezzel, hogy mennyire erős lesz az a 2018-as class. Papíron most erősnek tűnik, de még lesz jó pár meglepetés a végleges névsorban. Majd ha azt látjuk, visszatérhetünk arra, hogy belőjük Brissett értékét. Illetve neki még lesz idén elég sok meccse bizonyítani, és a következő hetekben növelheti is az értékét, de simán le is ronthatja. A jelenlegi Brissett egy QB-needes csapatnak szerintem simán megérhet második kört. Minden évben van jó pár gárda, ami lemarad a kiszemeltjéről, FA-n sem tudja megszerezni a megfelelő játékost, Brissett és az akkor egyéves szerződése még igazi kincs lehet nekünk a szezon után.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pl mondjuk a Brownsnak úgyis van egy halom pickje, ő simán beáldozhatja a late first roundját, korai másodikat is akár Brisettért, még úgy is tonnányi marad neki.coltman
A Browns? Idén húztak egy második körös próbáljukmeget, minek szaroznának egy másikkal? Jövőre meg ha nem Friscóban, akkor Clevelandben lesz az 1/1. Az egész draftból ők fognak először húzni. Kiválasztják a szerintük legjobb QB-t és csók, viszik 1/1-en. Még úgy is marad egy első körük.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A csapatok akkor adnak sokat, ha úgy érzik, hogy rá vannak kényszerítve. Osweilert brutálisan megfizették, Kolb irreális áron cserélt gazdát, Bradfordért rohadt sokat adtak. Mind azért, mert éppen nem volt jobb opció. Gyenge volt a draft, idény előtt lesérült a contendernek gondol csapat irányítója, stb. Ilyenkor jó árat lehet elérni. De ha a drafton jön sok jó fiatal, akkor nem egy Brissettre fog senki utazni akinek QB kell. Garoppolo se kelt el látod. Az, hogy ki mit sustorgott, meg mit hallani az duma. A tény az, hogy nem tudták azon az áron (első kör körüli értéken) eladni, mint amit állítólag ér. Senkinek nem kellett annyiért, pedig QB need-es csapat bőven akadt tavaly is.

De megkérdezem akkor így: te mit választanál? Van egy QB poszton szenvedő, de egyébként jó csapatod. Jön 2018, amikor hosszú ideje páratlanul jó és darabszámban is átlagosnál több fiatal QB érkezik, aztán jön 2019, ami meg úgy néz ki, hogy sokkal gyengébb lesz. Kihagyod a lehetőséget, és az "ólcsó" (második körös) utat választod Brissett-el, vagy most vagy soha alapon inkább kiköltekezel, de hozol egy olyan tehetséget aki évtizedekre megoldást ígér. Én biztos, hogy nem ócsójánoskodnék, a QB mindent megér. Ha 2018 az az év amikor van rá esélyem - akár feltrade-del, további pickeket is beáldozva - akkor nem fogom a "félmegoldást" választani. Mert azért oké, hogy Brissett szép dolgokat mutat, látszik, hogy lehet benne több is, mint egy backup szerep, de azért egyúttal az is látszik, hogy valószínűleg sose lesz egy Cam Newton, Carr, Winston szintű játékos. És akkor ott állsz letolt gatyával 2019-ben egy középszer (középszar) Brissett-el, egy gyenge QB class-al, és mindenki azt fogja tőled kérdezni, hogy miért hagytad ki a 2018-as esélyt?

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hát ha teljesen nem is stimmel Herd teóriája, azért Ballardból kinézem ezt a zsiványságot - azt nem hiszem, hogy januárban vagy akár a nyáron eldőlt volna, hogy Luck nem játszik, egyszerűen csak adódott szerintem egy kurva nagy lehetőség Edelman sérülését tekintve, ő pedig simán meglovagolta. | Petite différence, ha még valaki emlékszik, egy másik deal is hasonló gyorsasággal zajlott le, csak épp ott mi szoptunk nagyot. |

Azt meg nem hiszem, hogy Brisett a vastag QB class miatt értéktelenebb lenne, ahogy Stez is mondta, neki már van NFL tapasztalata, másrészt pedig ha még vastag is a class, az max 4-5 QB-t jelent most, amiből ki tudja mennyi marad ténylegesen jövőre a draftig, és ennél több csapat van már most QB need szituban. Szóval mondhatni dupla fronton is kaszálhatunk, mert Brisettért is jöhet pick, plusz a magas pickért cserébe is tankolhatunk. Pl mondjuk a Brownsnak úgyis van egy halom pickje, ő simán beáldozhatja a late first roundját, korai másodikat is akár Brisettért, még úgy is tonnányi marad neki.

BB ötletelése pedig szánalmas. Mindent elmond a csávóról és az írásai színvonaláról, hogy két évvel ezelőtt mindenáron OT picket tolt ránk, és meg is indokolta, hogy az OL széle a legszarabb poszt nálunk (mert ugye a centerünk az All-Pro volt, nemde bár 😀), majd idén ha jól emlékszem RB-t húzott első picknek, mert hogy az egy nagyon vékony poszt nálunk és hogy Gore már öreg, és nem fog még egy 1000+ yardos szezont hozni. Nálam ő meg Adam Schein az NFL Hegyi Ivánja.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Ballard, Luck sztori Colin Cowherd olvasatában:  www.foxsports.com/the-herd-with-colin-cowherd/video/1077080643624

Kicsit vaskos amit állít (mármint, hogy Ballard eleve ezzel a koncepcióval ment volna neki ennek az évnek), de egyáltalán nem kizárt, hogy így fog alakulni. Az egyetlen problémám a teóriával, hogy hosszú-hosszú évek talán legjobb QB class-a érkezik 2018-ban. Miért adna valaki Brissettért mondjuk egy második kört, ha még ígéretesebb fiatalt tud hozni a draftról?

Azt sokkal inkább el tudom képzelni, hogy ha top10-ben húzunk, akkor oda feljön egy QB need-es csapat, Ballard meg betankol pickekből. (Több jó, QB need-es csapat van, akik húsz környékén, vagy akár azon kívül húzhatnak, és beruházhatnak egy új franchise QB-ba. Denver, Cincy, Miami, Arizona, Minnesota például. Vagy a Jags ... ha végre tényleg tudnak tolni egy jó szezont.)
peterk2005
Nagyon bőven, röhögve adhat valaki második kört Brissettért. A 2018-as draftkor ő szaros 24 éves lesz, de ami nagyon fontos, ő a profik között, több csapatban, több környezetben is azt mutatja, hogy képes korrekt teljesítményre.

Ebben a ligában pedig egy ilyen irányítóért lófasz a második kör. Azt pedig tudjuk, hogyha egy edző, egy GM beleszeret egy irányítóba és úgy véli, ez a faszi megoldás lehet, akkor perkálni fog érte. Az elmúlt évekből tucatjával látjuk, hogy érthetetlenül adnak pickeket ilyenekért, mint mondjuk volt Kolb, de egy állandóan sérült, és a Ramsben gyenge Bradfordért is mit adtak, pedig ő több évig volt üresjáraton.

Brissett jelenleg egy fos csapatban, ahová egyébként nem rég érkezett, és ahol azért nem várt módon szinte azonnal bedobták a mély vízbe, azért hoz egy korrekt teljesítmény. Ez a jelenlegi Brissett szerintem, ha folytatja ezt a teljesítményt, akkor nem egy GM számára felérhet egy roppant ígéretes újonc szintjével akár, de Brissett előnyben van, elvégre az ő kezében ott van a tapasztalat, ő addigra lehúzott egy-másfél idényt az NFL-ben, kezdett is egy szezont, és nem is teljesít szarul.

Az első kört nem bírom elképzelni, de egy másodikat simán. Illetve azért tegyük hozzá, hogyha két év múlva kiengedjük a piacra, akkor meg FA-n fog kapni olyan lóvét, amiért akár egy 3-4. körös pick is az ölünkbe hullhat. Ha ezt nézzük, akkor a második kör, amit te rávágtál, egyáltalán nem eltúlzott ár.

Sőt, szerintem korrekt. Főleg úgy, hogy Garoppolóért két éve ilyen első kör, 1+3-akról hallani, hogy annyit adott volna érte XY csapat. Brissett a jelenlegiek szerint más környezetben is bizonyítja, hogy nem rossz játékos, nem csak Belichickék rendszerében. Ez nem hátrány.

Emiatt is vélem óriási húzásnak Ballard szezon előtti cseréjét, mert Brissettből mi még valami jó kis picket is láthatunk, ha korrekt lesz, FA-n fizetik meg, vagy elcseréljük. És mit adtunk érte? Egy bustot, akiről egyértelmű volt, hogy kiraktuk volna az 53-as keretszűkítéskor.

Imádkozzunk, hogy valaki, bárki meglátja Brissettben azt, hogy elirányíthatja a csapatát, akkor aztán jönni fog a pick.

több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Bucky Brooks pedig azt mondja, h Luckot kellene tradelni:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000864489/article/colts-should-trade-andrew-luck-brett-hundley-can-rally-packers
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Ballard, Luck sztori Colin Cowherd olvasatában:  www.foxsports.com/the-herd-with-colin-cowherd/video/1077080643624

Kicsit vaskos amit állít (mármint, hogy Ballard eleve ezzel a koncepcióval ment volna neki ennek az évnek), de egyáltalán nem kizárt, hogy így fog alakulni. Az egyetlen problémám a teóriával, hogy hosszú-hosszú évek talán legjobb QB class-a érkezik 2018-ban. Miért adna valaki Brissettért mondjuk egy második kört, ha még ígéretesebb fiatalt tud hozni a draftról?

Azt sokkal inkább el tudom képzelni, hogy ha top10-ben húzunk, akkor oda feljön egy QB need-es csapat, Ballard meg betankol pickekből. (Több jó, QB need-es csapat van, akik húsz környékén, vagy akár azon kívül húzhatnak, és beruházhatnak egy új franchise QB-ba. Denver, Cincy, Miami, Arizona, Minnesota például. Vagy a Jags ... ha végre tényleg tudnak tolni egy jó szezont.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Geathers limitáltan hétfőtől edzésbe áll. Majd meglátjuk ez mit jelent, de jó jel, hogy nem vágták rögtön IR-ra, sőt, edzhet.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Kortizon injekciót kapott. Ha van egy kis eszük most teszik IR-re.
uatu
jó, de az NFLben az kb az aszpirin megfelelője
JSanyo
Egy brit kimutatás szerint az aszpirin méreg.
Stez
lényegében minden gyógyszer az 😀 ¯\_(ツ)_/¯

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kortizon injekciót kapott. Ha van egy kis eszük most teszik IR-re.
uatu
jó, de az NFLben az kb az aszpirin megfelelője
JSanyo
Egy brit kimutatás szerint az aszpirin méreg.

több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Kortizon injekciót kapott. Ha van egy kis eszük most teszik IR-re.
uatu
jó, de az NFLben az kb az aszpirin megfelelője

több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Aki szeretné követni a hétfői fogadási példámat, megraktam a féldiőben Colts, végén Titans vezetést... ismerve minket: jó első félidő után ultraleolvadásokra vagyunk képesek... erre a hétvégre ugyenez a szisztéma:

Félidő/végeredmény: Indianapolis/Jacksonville 5,75

Amúgy Jax W: 1.50, Colts W: 2,25

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként ezzel az egésszel nekem nincsen bajom, már azzal, hogy nyilván ennyire hülyék voltak, és konkrétan fingjuk nem volt arról, hogy Luck válla pontosan milyen állapotban is van, mikor játszhat újra.

Engem az zavar, hogy az első perctől kezdve érződött az, hogy valami nincs rendben a dologgal, elég hamar látszódott és érződött már, hogy ez a váll egyelőre nem úgy gyógyul, ahogy kell, és Luck annyira nem volt sosem magabiztos, amikor az állapotáról kérdezték, hogy érződött, tudja ő, hogy ez jelenleg nem úgy halad, ahogy kellene.

Az egész sztorit tekintve én jelenleg most azt mondanám, teljesen egyértelmű, hogy néhány héten belül újra meg fogják műteni, mert biztosra mennek és inkább úgy döntenek, hogy inkább legyen ez. Nem tudom elképzelni, hogy ezek után akárcsak megkockáztatnák, hogy megpróbálják visszaküldeni edzeni, akkor sem, ha épp azt mondja, nem érez fájdalmat.

Valami nem okés vele, ez a váll valószínűleg elcsesződött és nem úgy gyógyul, ahogy kell, kár is erőltetni. Ne játsszon idén. A rebuild szempontjából nekünk ez a legjobb, mert mint már sokszor volt róla szó, ha a drafton találnánk egy Mack/Peterson-féle sztárt, aki premierposzton hoz elit teljesítményt, az önmagában akkorát lendítene itt mindenen, hogy szerintem egy-kettőre beindulna ez a gépezet. Az erős pickek mellé jön egy teljes FA, jön egy nyár, ahol lehet takarítani, Pagano helyére jöhet más, jöhet új DC, és Ballard azért lefektetheti ide azt, amit Kansasből hoz vagy fog hozni, az meg azért eléggé eredményes, mint látjuk.

Talán pont ez a holt szezon, a durva pickekkel kell ahhoz, hogy beinduljon tényleg a Ballard-éra, és meglegyen a megfelelő muníciója ahhoz, hogy ténylegesen elit tehetségekkel és minőségi játékosokkal erősítse meg a keretet. Tetszik vagy sem, ebből a szempontból Luck sérülésével, ha hosszú távot nézünk, akkor pont most nem veszítünk, mert pont ez az év az, ami szólhat igazából erről, hogy elajándékozzuk. Még így is, hogy ez a csoport most bőven nyerhető lenne.

De egyébként a Houstont úgysem vernénk, és szerintem a Jax, Titans duóból is ha egyet-egyet hoznánk, már nagy dolog lenne.

Na mindegy. Ez van. Kár Luckért, kiváló ügynök volt, de azért bízzunk benne, hogy másodszor sikerült nem elbaszni a műtétet, és ha manapság kés alá fekszik, akkor azért lesz tíz hónapja ténylegesen felépülni.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen jó hírek. Na akkor lassan elkezdem meglesegetni a jövő évi várható újoncokat, kikből lehet meríteni korai pickkel. 😊
kristóf17
A QB-class nem tűnik rossznak. Brissett-tet eladjuk, Luck csere lesz, a top5-ben draftolt kubet pedig bedobjuk egyből a mély vízbe. Fölösleges várni.
Stez
Én Luckot adnám el, még visszatérne,és Vina nem előzné meg Morten Andersent valami csoda, meg sok XP/kevés FG folytán. Kis öröm csak legyen már a jövőben.
kristóf17
Luckot nem tudjuk elpasszolni, túl sok lenne a DM. Meg egy ilyen sérült fakezű csóka kinek kellene?

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Milyen jó hírek. Na akkor lassan elkezdem meglesegetni a jövő évi várható újoncokat, kikből lehet meríteni korai pickkel. 😊
kristóf17
A QB-class nem tűnik rossznak. Brissett-tet eladjuk, Luck csere lesz, a top5-ben draftolt kubet pedig bedobjuk egyből a mély vízbe. Fölösleges várni.
Stez
Én Luckot adnám el, még visszatérne,és Vina nem előzné meg Morten Andersent valami csoda, meg sok XP/kevés FG folytán. Kis öröm csak legyen már a jövőben.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen jó hírek. Na akkor lassan elkezdem meglesegetni a jövő évi várható újoncokat, kikből lehet meríteni korai pickkel. 😊
kristóf17
A QB-class nem tűnik rossznak. Brissett-tet eladjuk, Luck csere lesz, a top5-ben draftolt kubet pedig bedobjuk egyből a mély vízbe. Fölösleges várni.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Faszért kell állandóan maszturbálni. Nyilván a vállízület megy tönkre miatta. Na pontosan ezért kell Tebow, ő sose nyúlna magához.
Stez
Azért Luckról beszélünk. Szóval helyesen: Faszért kell annyit olvasni. A sok lapozásba nyilván a vállízület megy tönkre.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Milyen jó hírek. Na akkor lassan elkezdem meglesegetni a jövő évi várható újoncokat, kikből lehet meríteni korai pickkel. 😊